Śmieszne historie z dzieciństwa:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-24, 00:01   #1
Amaa
Raczkowanie

Śmieszne historie z dzieciństwa:)

Wiadomo, że jako dziecko każdy zrobił coś śmiesznego i totalnie głupiego i fajnie byłoby się tym podzielić Mogą być też jakieś wasze wyobrażenia na pewne tematy, kiedy byłyście małe. Ja mam milion takich śmiesznych historyjek... ale opowiem te, które pamiętam.

1) Szłam z mamą i babcią na spacer, babcia zaczęła narzekać, że strasznie bolą ją nogi. Na to ja, jak najbardziej szczerze, zaofiarowałam pomoc i powiedziałam, że mogę ją zanieść na barana. To nic, że ja byłam wtedy kilkuletnim chucherkiem, a moja babcia ważyła jakieś 80 parę kilo

2) Mama opowiadała mi, że jak byłam malutka, bałam się mężczyzn z ciemnymi włosami. Jak wielki był to strach, przekonała się dosyć boleśnie, kiedy odwiedziła sąsiadkę. Piły sobie herbatę, gdy wszedł mąż tej pani (szatyn), a ja zaczęłam wrzeszczeć wniebogłosy... Mojej mamie zrobiło się głupio, temu facetowi też, a jego żona ze śmiechem musiała go wyprosić. Facet musiał wyjść z własnego domu

3) Jak byłam mała, to zastanawiałam się zawsze, jakim cudem w filmach tak szybko mija noc. Normalnie dwie minuty i wstawało słońce Dopiero potem jakoś tak sama z siebie pojęłam, co to w ogóle jest film

Opiszcie jakieś swoje historie, oczywiście mam nadzieję, że nie powielam wątków

Edytowane przez Amaa
Czas edycji: 2014-01-20 o 12:30
Amaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 01:10   #2
Asiulek87
Raczkowanie

Dot.: Śmieszne historie z dzieciństwa:)

Nie ma to jak wspomnienia z dzieciństwa
To ja opowiem o swoich..

1) Miałam z kilka lat. Po raz pierwszy byłam sama z bratem w kościele. Siedziałam grzecznie w ławce. Nagle podchodzi ministrant do mnie z koszyczkiem na datki (byłam pierwsza w ławce). Spojrzałam na niego i powiedziałam "Brat zapłaci"
Do dziś jest to hit na rodzinnych imprezach

2)Mój starszy brat, jak miał również parę lat, wybrał się z naszym ojcem na działkę do cioci mojej mamy. Ciocia potwornie pobożna. Bracik stał akurat pod śliwą. Nagle śliwka spadła mu na głowę. Na co on - "Kulwa! Śliwka mi na głowę spadła!". Mina ciotki była podobno bezcenna

3)Mój młodszy brat musiał zostać z dziadkami, podczas gdy my wyjechaliśmy na wczasy. Wszystko pięknie ładnie... Babcia siedzi na fotelu i ogląda tv. Podchodzi mój malusi brat, staje przed nią i ściąga kapcia. Chwyta go do ręki i zaczyna nim wymachiwać w stronę babci mówiąc - "To moje miejsce"

Więcej grzechów póki co nie pamiętam

Edytowane przez Asiulek87
Czas edycji: 2013-07-24 o 01:12
Asiulek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:25   #3
Carmela_
Raczkowanie

Jakoś nie umiem sobie na zawołanie przypomnieć reszty,ale jedna,powtarzająca się sytuacja utkwiła mi w głowie.

Za każdym razem,jak byłam w kościele z babcią,mamą i tatą,dźwigałam babci sukienkę do góry,tak że było jej widać majtki W końcu przestali ze mną chodzić do kościoła,aż z tego nie wyrosłam

Miałam 3 latka,ale już wtedy nienawidziłam tej instytucji
Carmela_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:36   #4
kaha2
Raczkowanie

świetne mam nadzieję,że wątek nabierze rozmachu.
Póki co ja nic nie pamiętam ale zapytam chłopaka, może on coś pamięta
kaha2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:44   #5
mary_poppins
sissy that walk

Mnie sie tylko przypomina, jak mnie strollowala wlasna babcia. Bylam u niej z mama, one siedzialy sobie w pokoju, a ja poszlam do kuchni. Nie mam pojecia czemu, ale wzielam z szuflady nozyczki, wyciagnelam spory kosmyk wlosow i ciachnelam go w polowie dlugosci. Jako, ze dzien wczesniej bylam u fryzjera, poszlam do mamy i babci, i pokazalam im kosmyk ze slowami "ale mnie ta fryzjerka krzywo obciela!". Babcia pozostala trzezwa i spytala "a gdzie wyrzucilas wlosy?". Bez chwili zastanowienia odpowiedzialam... "Do smietnika"

No i jeszcze moja siostra, ktora zgubila sie babci na targu i zamiast jak kazde normalne dziecko (czyt. ja) spanikowac, chodzila od czlowieka do czlowieka i pytala "nie widzial pan mojej babci?"

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-07-24 o 08:45
mary_poppins jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 09:10   #6
oh Mandy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
No i jeszcze moja siostra, ktora zgubila sie babci na targu i zamiast jak kazde normalne dziecko (czyt. ja) spanikowac, chodzila od czlowieka do czlowieka i pytala "nie widzial pan mojej babci?"
Miałam identyczną sytuację, jak miałam może z 5 lat, z tym że zgubiła mi się moja mama. Pamiętam jak pytałam jakichś dziewczyn czy nie widziały mojej mamy. Pytały jak wygląda, a ja im powiedziałam, że ma brązowe włosy

Pamiętam, że u mnie w domu tradycją było zapraszanie gości na wszelkie imieniny, urodziny i tak samo chodziło się do cioć i wujków. Oczywiście stół zastawiony, pełno jedzenia, alkohol. Polska gościnność.
Jak miałam może z 6 lat, na imieniny zaprosiła nas koleżanka mojej mamy. Ku mojemu zdziwieniu, na stole stały jedynie ciastka i inne słodkości i to wszystko. Ja mając w pamięci prawdziwe imieniny, powiedziałam: Co to za imieniny, że nie ma kotletów?

Odwiedziłam kiedyś z mamą ciotkę z dalszej rodziny. Jakoś tak wyszło, że miała zdjęcia męża innej ciotki, więc nam pokazała, bo go nigdy z mamą nie widziałyśmy. Biorę to zdjęcie i mówię: Ale brzydki. Okazało się, że ten facet to rodzina ciotki u której wtedy byłyśmy, no i chyba jej się nie zrobiło miło.
Stary 2013-07-24, 11:29   #7
201609051002
Konto usunięte

1. W domu był remont i kleiło się kasetony do sufitu, w wiaderku był klej. Skończona robota, dywan wstawiony, ja się bawię w samochodziki na nowym dywanie, rodzice w drugim pokoju i zainteresowałam się wiaderkiem z klejem. Gdy już otworzyłam kubełek wylałam klej na dywan. Przykryłam pufą i kombinowałam co powiedzieć mamie bo strasznie śmierdziało klejem. W końcu poszłam tam i wyleciałam z tekstem:
-mamo oddychasz nosem?
-no tak, oddycham
-mamo proszę cię błagam nie oddychaj nosem
i uciekłam z płaczem

2. Jechałam z mamą samochodem i minęłyśmy jakąś panią na rowerze. Krzyknełam "mamo patrz jaka czarownica". Okazało się, że to siostra mojej mamy, która akurat jechała do nas.

2. W ośrodku zdrowia w kolejce do lekarza. Bardzo duża kolejka, wszystkie krzesła pozajmowane, ja z 40 stopniami gorączki krzyczę na cały ośrodek "A gdzie ja mam usiąść?!" Mina starszych babć bezcenna, mojej mamy tez.

4. Może to nie śmieszna historia, trochę podchodzi pod kryminał ale jestem dumna z siebie i opowiem wam. Gdy chodziłam do 2 klasy podstawówki po skończonych lekcjach czekałam aż mama po mnie przyjedzie. Czekałam pod szkołą. Podjechał jakiś samochód (do dzisiaj pamiętam jak wyglądał) i facet zapytał na kogo czekam, odpowiedziałam że na mamę na co on żebym wsiadła do samochodu on poczeka ze mną. Nie chciałam to powiedział, żebym wsiadła to da mi cukierka. Odwróciłam się na pięcie i pobiegłam do szkolnego sekretariatu powiedzieć, że jakiś pan chce mnie porwać. Panie nie zareagowały.

5. Wycieczka szkolna do teatru w innym mieście. Po spektaklu zbiórka przy automatach do gry no to czekałam aż się wszyscy zbiorą. Postanowiłam zagrać w wyścig samochodowy, był tam automat z kierownicą. Gdy skończyłam grać nikogo już nie było wokół mnie. Poszłam do biura teatru i zapytałam "Przepraszam, czy wycieczka z XXXX już pojechała?" Miałam 7 lat Okazało się, że brat przy wyczytywaniu nazwiska w autokarze powiedział 'jestem' 2 razy Dyrektorka szkoły musiała przyjechać po mnie osobiście własnym autem. Płakała.

Dużo było takich historii, pamiętam jak brat zabierał mi majtki jak się kąpałam w basenie i zakładał psu na dupkę, zamykał mnie w łóżku mówiąc żebym się przyzwyczajała bo tak będzie w trumnie (wtf?) ;D
201609051002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:38   #8
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie

Moja historyjka jest dosyć krępująca

Byłam u mojej babci na wakacjach. Mieszkała tam również moja ciocia. Było lato i kąpałam się w basenie.
Do mojej cioci przyjechał jej narzeczony na oficjalne zaręczyny.
I w momencie kiedy przed nią klękał, ja wyleciałam z ogrodu z okrzykiem: "Babciuuu? A mogę zrobić kupkę na trawnik jak Kajtek?" (Kajtek to pies )
Z pewnością rozluźniło to sztywną atmosferę.
Stary 2013-07-24, 12:34   #9
moniaszelki
Zadomowienie

co do moich wyobrażeń z dzieciństwa..

obawiałam się kiedyś w zimie, że jak mama pozamyka wszystkie okna w pokoju, to nie starczy nam tlenu i się udusimy w nocy.i realnie, bałam się zasnąć i myślałam że umrzemy chciałam je otworzyć ale mi nie pozwolono.

drugie myśli dot. wojny. kolejne wiadomości w telewizji o ofiarach wojen, etc... i pytałam się rodziców, czemu oni stamtąd nie wyjadą, przecież są samoloty, można uciec np do nas, do Polski. a moja mama powiedziała, że oni nie mają pieniędzy, te rodziny. a ja się w duchu zastanawiałam, dlaczego nikt im nie da, przede wszystkim dlaczego Państwo o to nie zadba, i było mi smutno, że ludzie tam umierają i nikt im nie pomaga

co do reszty...nie pamiętam tylko to jak rodzenstwo wsadziło mnie do góry nogami do kibelka, głową w dół, tak że leżałam plecami wygięta w stronę dołu i nie mogłam się podnieść i czekałam aż mnie ktoś uratuje. po dłuuugim czasie przyszła siostra i mnie stamtąd wyjęła
moniaszelki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:05   #10
wiktoriol
Raczkowanie

Hmm... jedyna śmieszna historia która mi się przypomina jest z moją siostra w roli głównej. Ona miała 7 lat, ja ok. 3 miesięcy i było to w dzień mojego chrztu. Moja mama sie zajmowała mną, ciocia miała pomóc się ubrac mojej siostrze, ale potem poszła pomagac szykowac jedzenie, itp więc zapomnieli o mojej siostrze i dopiero w kościele się okazało że pojechała w ciapach i tak podczas mojego chrztu siedziała w nich w 1 ławce;p Do tej pory się z niej śmieję, bo jednak 7 lat to nie tak mało.
wiktoriol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:11   #11
Navika
Raczkowanie

Świetny wątek
Ja akurat pamiętam historie z dzieciństwa, ale głównie cudze.
Kiedy byłam dzieckiem, to mieszkała z nami ciocia (najmłodsza siostra mojej mamy, która była wtedy nastolatką). Później wyszła za mąż i się wyprowadziła. Kiedy po wyprowadzce po raz pierwszy przyjechała to miała zająć się mną i moimi braćmi, nakazała mojemu bratu posprzątać swoje zabawki, a on stanął w drzwiach, podparł się pod boki i powiedział: "Nie rządź się już, nie masz prawa się tu rządzić, bo to już nie jest twój dom".
Druga sytuacja jest również związana z moim bratem i ciocią. Kiedy urodziła ona synka i mój brat pierwszy raz go zobaczył, to mały miał na głowie czapeczkę. Mój brat był bardzo zdziwiony, że dziecko nie ma zębów i pytał dlaczego tak jest. Ciocia mu powiedziała, że malutkie dzieci jeszcze zębów nie mają, a mój brat na to: "A uszy już ma?"

Ze swoich sytuacji pamiętam głównie swoje dziwne przekonania, np. myślałam, że biały kot jest płci żeńskiej, a czarny męskiej.

Ale chyba najciekawszą teorię jako dziecko miała moja koleżanka, która oglądała różne czarno-białe filmy wojenne i myślała, że w czasie wojny świat był czarno biały, ponieważ Hitler ukradł wszystkie kolory.

Przypomniało mi się też, jak moja siostra cioteczna, kiedy miała może ze 4 lata rano obwieściła, że śnił jej się Pan Bóg. Wszyscy byli tym zainteresowani i pytali czy coś jej powiedział w tym śnie, a ona na to: "Pytał mnie czy lubię poziomki"

Inna sytuacja właśnie mojego ciotecznego rodzeństwa. Kiedy mieli ok. 2 i 4 lat to ich mama rano, kiedy spali, wychodziła na chwilę po bułki do sklepu, oni o tym wiedzieli, że zostają na chwilę sami. Pewnego dnia jednak, obudzili się, gdy jej nie było, starszy brat ubrał młodszą siostrę i siebie tzn. założyli na piżamy kurtki i buty (była zima) i poszli do sklepu szukać mamy. Na szczęście sklep był niedaleko i nie musieli przechodzić przez ulicę.

Kiedyś z kolei mieli zostać po raz pierwszy sami na kilka godzin i ciocia prosiła, żeby co jakiś czas sąsiadka z naprzeciwka zajrzała do nich, i im powiedziała, żeby w razie czego do niej poszli. Po jakims czasie dzieciaki pobiegły do sąsiadki z krzykiem: "Tarantula!!!". Okazało się, że w domu zobaczyły pająka.
Navika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:18   #12
Amaa
Raczkowanie

Przypomniało mi się jeszcze

1) Poszłam z bratem i jego kolegami do lasu, na takie "drzewo wspinaczkowe", jak to mówiliśmy. I weszłam na to drzewo, tylko jakoś tak dziwnie z niego spadłam, że zawisłam na gałęzi, zaczepiona spodniami. Wisiałam jakiś niecały metr nad ziemią, chłopaki chcieli mnie ściągnąć, ale ja kategorycznie odmówiłam i kazałam im iść po mojego tatę. I poszli, do dziś się z tego ze mnie śmieją

Edytowane przez Amaa
Czas edycji: 2014-01-20 o 12:41
Amaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:40   #13
MsLullaby
Zakorzenienie

Ja w dziecinstwie bylam straszna klamczucha, codziennie wymyslalam jakies nowe niewiarygodne historie. Hitem w rodzinie jest to, jak kazdego przekonywalam, ze mam zoo w piwnicy, albo wkrecilam kolezance, ze przychodzi do mnie duch Salomon (nie wiem skad mi sie wzielo to imie akurat O.o) i ze mam z nim taka umowe, ze nie moge w sobote nic sie odzywac. I zawsze jak ona mnie widziala akurat w sobote, musialam bardzo pilnowac sie zeby nic nie mowic xD Albo siostra wpadla na pomysl ze bedzie mnie uczyc skakac na glowke, ale zamiast na basenie uczyla mnie na kanapie, skonczylo sie tym ze zle upadlam, uderzylam sie w plecy i nie moglam zlapac oddechu.
Zreszta cale zycie chodzilam podrapana i mam przez to cale nogi w bliznach.
Mialam tez glupi zwyczaj, u mojej babci na wsi chowania sie w chlewie, nawet jak juz kazdy wiedzial gdzie jestem to ja nadal uwazalam to za swietna kryjowke xD

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 14:45   #14
201605161006
Konto usunięte

Hmm... Takich historii śmiesznych i głupkowatych z pewnościa było duzo wiecej, ale na zawołanie nie umiem sobie przypomnieć, jak cos mi sie skojarzy, to napiszę

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-07-24 o 15:25
201605161006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 15:11   #15
Pudel123
Wtajemniczenie

dobry temat! Ja niestety byłam bardzo pomysłowym dzieckiem i nie wiem jakim cudem rodzice dali sobie ze mną radę

1. trochę brutalna historia
Strasznie lubiłam siedzieć w samochodzie i udawać, że gdzies jadę. Mieliśmy wtedy małe koty, które lubiły strasznie się bawić kawałek od miejsca gdzie tata zawsze stawiał samochód. Więc wracając do sedna historii, podwórko co ważne mamy na spadku i ja jadąc gdzieś strasznie daleko dojrzałam w samochodzie dziwny drążek. Jako, że dziecko ciekawskie byłam to drążek opuściłam - okazało się, że to był ręczny i dzięki swojemu wyczynowi kotków małych nie miałam już i 'rozbiłam" auto na płocie Do tej pory nie zapomnę miny taty mojego, kiedy dziadek mnie do niego zaprowadził i powiedział: Twoje dziecko właśnie rozbiło samochód. Dodam, że miałam jakies 7-8 lat

2. Kiedyś nie zauważyłam szyby i w nią wbiegłam Tak się przestraszyłam widma kary, która niechybnie by mnie czekała, że pobiegłam do łazienki i zaczęłam zmywać krew z siebie ( wszędzie były rany!). Kiedy na pytanie co robię, moja mama usłyszała NIIIIIIIIC, to odruchowo sprawdziła co się dzieje i zastała całą córkę we krwi Skończyło się szyciem.

3. Kochałam chodzić po meblościankach, póki jedna na mnie nie spadła i gdyby nie otworzyła się jedna szafka to by mnie ładnie zgniotło

4. Byłam totalną chłopczycą - dostałam kiedyś sukienkę w piękne kwiatki - tak mi się podobała, że wszystkie kwiatki wyciełam

5. Skakanie z dachu stodoły do siana wypełnionego starymi deskam i z gwoździami - standard, dopóki dziadek nie przyłapał

6. Jedna z ukochanych zabaw - skakanie z dachu stodoły do sąsiadów ( a co, że była tam po drodze piękna siatka)

Jeeeeest tego jeszcze sporo

89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 15:29   #16
bosky_Roman
Rozeznanie

Pudel123 jesteś hardkorem.
Stary 2013-07-24, 15:36   #17
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
1. trochę brutalna historia
Strasznie lubiłam siedzieć w samochodzie i udawać, że gdzies jadę. Mieliśmy wtedy małe koty, które lubiły strasznie się bawić kawałek od miejsca gdzie tata zawsze stawiał samochód. Więc wracając do sedna historii, podwórko co ważne mamy na spadku i ja jadąc gdzieś strasznie daleko dojrzałam w samochodzie dziwny drążek. Jako, że dziecko ciekawskie byłam to drążek opuściłam - okazało się, że to był ręczny i dzięki swojemu wyczynowi kotków małych nie miałam już i 'rozbiłam" auto na płocie Do tej pory nie zapomnę miny taty mojego, kiedy dziadek mnie do niego zaprowadził i powiedział: Twoje dziecko właśnie rozbiło samochód. Dodam, że miałam jakies 7-8 lat
A co do ma wspólnego ze śmiesznymi historiami? Powinno Ci byc wstyd, a Ty sie jeszcze cieszysz, ze małe koty rozjechałas?

W ogóle te Twoje historyjki są raczej żenujące, a nie zabawne. Też byłam chłopczycą i czasem sie robilo niefajne rzeczy, ale zeby sie tym chwalic w wątku o śmiesznych historiach?

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-07-24 o 15:40
Stary 2013-07-24, 15:39   #18
MiniMonix
Zakorzenienie

Ja pamiętam jak mieszkałam u babci na wsi, a jak to na wsi, kury, koguty i gęsi. Ja cwaniara chciałam poszpanować przed koleżankami i drażniłam się z gąską, która była dosyć sporawa. Gęś się w końcu wkurzyła, a ja podczas ucieczki rąbnęłam i owy drób szczypał mnie po dupie Babcia mnie uratowała, a min dziewczyn nie zapomnę nigdy :P

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 15:42   #19
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak mieszkałam u babci na wsi, a jak to na wsi, kury, koguty i gęsi. Ja cwaniara chciałam poszpanować przed koleżankami i drażniłam się z gąską, która była dosyć sporawa. Gęś się w końcu wkurzyła, a ja podczas ucieczki rąbnęłam i owy drób szczypał mnie po dupie Babcia mnie uratowała, a min dziewczyn nie zapomnę nigdy :P
Przypomniala mi sie ta sytuacja z książki PRZEDWIOŚNIE jak jakiś ptak gonił tą laskę, co śledziła swojego ''ukochanego''.
Stary 2013-07-24, 15:47   #20
Pudel123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A co do ma wspólnego ze śmiesznymi historiami? Powinno Ci byc wstyd, a Ty sie jeszcze cieszysz, ze małe koty rozjechałas?

W ogóle te Twoje historyjki są raczej żenujące, a nie zabawne. Też byłam chłopczycą i czasem sie robilo niefajne rzeczy, ale zeby sie tym chwalic w wątku o śmiesznych historiach?
z pewnością zrobiłam to specjalnie bo tak strasznie nienawidziłam ich Będąc małym dzieckiem nie wiedziałam jak to sie skończy i w historii zabawny jest fakt, że zostałam zaciągnięta przed oblicze mojego taty i powiedziane mu było, że dziecko zrobiło sobie przejażdzkę autem

Więc wnioskując dalej historia ze zrobieniem kupy jest taaaka obrzydliwa i nieśmieszna i taka straszna ( do autorki, jest śmieszna )i nie powinna się pojawiać na forum publicznym!

Czekam czy Ty będziesz miała cokolwiek ciekawego do powiedzenia czy zrobisz ze mnie brutalną morderczynię zwierząt

bosky_Roman teraz już nie

89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 15:47   #21
klempaa
Zakorzenienie

2 historie mi się przypomniały
-pierwsza, miałam wtedy może 2, maks 3 latka. Historię znam głównie z opowieści, choć grającą w niej główną rolę sukienkę pamiętam jak dziś Sukienkę dostałam od babci, była czerwona w groszki, odcinana "pod biustem" i z naszytą dziewczynką z czarnymi włosami. Od pierwszej chwili wydała mi się obleśna Schowałam ją więc za meblościankę, dzięki czemu znalazła się dopiero kilka lat później przy remoncie i chodzić w niej nie musiałam
-druga historia chodziłam z babcią w niedzielę do kościoła i zawsze, w jakis magiczny sposób w kościele kwękałam, że "babciu, siku" - gdy za to docierałysmy do domu, w równie magiczny sposób sikać mi sie odechciewało Miałam ze 4 lata gdy babcię w kościele, po moim kwękaniu nerw wziął i rzuciła "to lej w majtki". Pech chciał, ze wtedy naprawdę chciało mi się siku, odgłos kropel na posadzce zwracał uwage, szczególnie, że stałam pod ołtarzem

Śledź też pies! - blogujemy

klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:23   #22
babie_lato
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

-druga historia chodziłam z babcią w niedzielę do kościoła i zawsze, w jakis magiczny sposób w kościele kwękałam, że "babciu, siku" - gdy za to docierałysmy do domu, w równie magiczny sposób sikać mi sie odechciewało Miałam ze 4 lata gdy babcię w kościele, po moim kwękaniu nerw wziął i rzuciła "to lej w majtki". Pech chciał, ze wtedy naprawdę chciało mi się siku, odgłos kropel na posadzce zwracał uwage, szczególnie, że stałam pod ołtarzem
Klempaa, jesteś moją mistrzynią!

Mnie się, jak na złość, żadne śmieszne historie z dzieciństwa nie przypominają. Ewentualnie, co można zaliczyć do śmiesznych zdarzeń to fakt, że zawsze jak się przewróciłam - a było to nagminne - zdejmowałam spodnie/rajstopy, żeby obejrzeć ranę. Mógł być na dworze trzaskający mróz a ja i tak musiałam pooglądać zranione kolana.
babie_lato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:25   #23
MiniMonix
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Przypomniala mi sie ta sytuacja z książki PRZEDWIOŚNIE jak jakiś ptak gonił tą laskę, co śledziła swojego ''ukochanego''.
Haha;p Ja od tamtej pory unikam gęsi , indyków itp.. no chyba że na talerzu

Przypomniałam sobie jeszcze jak moja koleżanka (z tej samej ekipy podwórkowej) chciała świnki zobaczyć, a do świnek trzeba było przejść po desce pod którą przepływała gnojówka i ta koleżanka się tak niefortunnie poślizgnęła że jej but wpadł do tej gnojówki. Poszła z płaczem do domu a ja śmieję się z tego do dzisiaj. Niestety nie pamiętam czy odzyskałyśmy tego buta

Dobre było jak ta sama koleżanka sadziła kwiatki dla zabawy na dworze. Chciała jakiegoś mi pokazać i przykucnęła... na małego kaktusa.. Ojciec jej potem igły wyciągał z tyłka.

Kiedyś kuzyn przyjechał do babci i bekał na zawołanie. Nabierał powietrza i bekał. Pamiętam jak dzisiaj, że oglądałam wtedy jego książkę o dinozaurach. On chciał mi sprzedać beka w twarz i rzygnął na mnie. Byłam wtedy w czerwonym golfie, którego już nigdy nie chciałam założyć. Oczywiście naskarżyłam na niego, a co

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:58   #24
karolynka90
Zakorzenienie

Miałam wtedy z 2-3 latka.
Przybiegłam do mamy z rykiem, otwierając buzię. Rósł mi ząb.
Mama powiedziała "Karolinko, super, masz nowego ząbka!", na co ja "nooo tak.. będę miała jeszcze więcej do mycia!!"

Zeżarłam babkę z piasku, bo mama powiedziała "smacznego" kiedy bawiłyśmy się w pieczenie ciast w piaskownicy.

Mój chłopak kiedyś postanowił wsadzić sobie do nosa stonkę (taki robak), aby sprawdzić co się z nią stanie.
Był w szoku, bo stonka zaczęła iść do góry.
Jego mama wygrzebywała mu potem tego robala patykiem.
Stary 2013-07-24, 17:44   #25
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie

Poszłam z mamą do miasta. Miałam wtedy może 4 latka. Było lato i piękna pogoda. W pewnym momencie stanęłam i krzyknęłam na nią oskarżycielskim tonem : "Dlaczego nie założyłaś mi majtusi?" Towarzyszyło temu zadarcie sukienki do góry i demonstracja braku tej części garderoby
Ludzie się śmiali ze mnie I jak na złość przez 20 minut nie mogłyśmy znaleźć żadnego sklepu z majtkami dla dzieci, a ja cały czas radośnie przypominałam mojej mamie "nie mam majtek, nie mam majtek!"

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Miałam 5 lat, rozbiłam sobie głowę, było mnóstwo strachu, krwi, kość na wierzchu i mama sama w domu.
Pojechałam na pogotowie, lekarz szył mnie na "żywca" a ja wyzywałam go od najgorszych. Leciały słowa typu "ty głupi, porąbany ch**u co ty mi robisz, zostaw mnie w spokoju" itp.
Wszyscy byli w szoku skąd pięciolatka zna takie słowa, bo normalnie to nawet "dupa" nie powiedziałam.
Po tygodniu szłam na zdjęcie szwów, wszyscy mi tłumaczyli "nie wolno wyzywać pana doktora, pan doktor chce dobrze, chce ci pomóc", ja potakiwałam, a gdy tylko weszłam do gabinetu to znów zaczęłam go wyzywać...

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-07-24 o 17:36
Gwiazdeczka223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:44   #26
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
z pewnością zrobiłam to specjalnie bo tak strasznie nienawidziłam ich Będąc małym dzieckiem nie wiedziałam jak to sie skończy i w historii zabawny jest fakt, że zostałam zaciągnięta przed oblicze mojego taty i powiedziane mu było, że dziecko zrobiło sobie przejażdzkę autem
Czytaj uważnie. Nie zwróciłam Ci uwagi dlatego, ze to zrobilas, ale dlatego, ze teraz Ciebie to bawi i przedstawiasz to jako śmieszną historię, co jest niesmaczne.
Stary 2013-07-24, 17:50   #27
Stroboskop
Raczkowanie

Jako dziecko miałam pokrętne procesy myślowe)

Byłam malutka, miałam ciut więcej jak rok, kiedy tato ubierał choinkę na święta. Potwornie fascynowały mnie wielkie kolorowe bombki i nie mogłam się oprzeć, by ich nie pomacać. Za każdym razem jak wyciągałam łapki, to tata mnie po nich "pacał" i mówił, że nie wolno. Kilka razy mnie tak pacnął. W końcu stanęłam prosto, zamyśliłam się... pacnęłam się sama po rękach i łaps za bombkę. No nie mógł mnie już ukarać przecież.

Innym razem, w wieku około trzech lat, byłam z Babcią na zakupach. Zobaczyłam na półce podpaski i głośno krzyknęłam "Bacia! Kup podpaszki!" klepiąc się pod pachami. Cały sklep miał ubaw

No i jako wieczna chłopczyca nie cierpiałam sukienek. Raz bardzo sprytnie przerobiłam jedną na spodnie, tnąc ją w paski i wiążąc supełki między nogami.
Stroboskop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:12   #28
poldzik
Zadomowienie

swietny watek!!!

to tak: moj brat jak byl maly byl przekonany ze dziecko w brzuchu mamy patrzy na swiat przez jej pepek. za kazdym razem jak mama opowiadala cos z przeszlosci on mowil "pamietam", mama na to "nie mozesz pamietac, nie bylo cie na swiecie" a on na to "bylem w twoim brzuchu i patrzylem przez pepek!"

pare lat temu gralam w jakies mordobicie na playstation z 6 letnim dzieciakiem. wybieram jako mojego zawodnika jakas panienke - wiadomo jakie sa seksowne panienki w grach komputerowych. dzieciak patrzy na mnie, patrzy na ekran i mowi smiertelnie powaznie "a ona ma wieksze cycki od twoich!!!"

ahh i jeszcze moj brat. w autobusie zobaczyl starsza pania w chustce na glowie. wskazuje ja paluchem i wrzeszczy "baba jaga!!!" cale szczescie ze pani miala poczucie humoru!
poldzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:19   #29
Mojwa
zuy mod

GG do Mojwa
Odp: Śmieszne historie z dzieciństwa:)

Usmialam sie z moich historyjek.

Jak bylam mala a rodzice byli zajeci robili mi swoisty kojec w rogu pokoju, z foteli itp. Pech chcial ze mama.nie sprawdzila ze w moim zasiegu sa nozyczki do paznokci - ucielam sobie nimi sliczna kiteczke kreconych wlosow - od tego czasu mam proste

mialam psa, ktory goniac kota wchodzil po plocie na dach, ja lazilam za nim i go sciagalam.

Z historii mojego TZta - byl bardzo zywym dzieckiem, ciagle na dworze. Jakiegos dnia przes poludniem siedzi w domu. Mama pyta czemu nie idzie na dwor, na co on... "juz sie dzisiaj nabawilem". Okazalo sie ze zepsul stol

Albo wola mame na film, bo sie zaczyna. Mama pyta jaki film, na co on... wersja polska

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

L'amore scalda il cuore.

Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:30   #30
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Stroboskop Pokaż wiadomość
Byłam malutka, miałam ciut więcej jak rok, kiedy tato ubierał choinkę na święta. Potwornie fascynowały mnie wielkie kolorowe bombki i nie mogłam się oprzeć, by ich nie pomacać. Za każdym razem jak wyciągałam łapki, to tata mnie po nich "pacał" i mówił, że nie wolno. Kilka razy mnie tak pacnął. W końcu stanęłam prosto, zamyśliłam się... pacnęłam się sama po rękach i łaps za bombkę. No nie mógł mnie już ukarać przecież.

Ja w podobnym wieku, na rękach u dziadka, również zrobiłam "łaps za bombkę". Po czym pociągnęłam całą choinkę
Bombki pobite, choinka na ziemi a za moment ma przyjść ksiądz po kolędzie... na szczęście mama z babcią zdążyły posprzątać. Ksiądz przyszedł, ale jakoś dziwnie mu się spieszyło i nawet na oferowanym fotelu nie chciał usiąść na moment. Potem dopiero się okazało, że z fotela zęby szczerzyła ostatnia pominięta, pobita bombka

Śledź też pies! - blogujemy

klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości