Przerwy w zwiazku -mialyscie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 21:34   #1
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227

Przerwy w zwiazku -mialyscie?


hej mialyscie przerwy w zwiazku , rozstania? czym to bylo spowodowane?Znam duzo par co mialo rozlaki i czasem to robi dobrze zwiazkowi, bo moze sie ludzie bardziej docenia...i wiecej zrozumia..Chociaz nie wiem czasem to juz koniec...na dlugo albo definitywnie...Dziewczyny nie wiem co robic , chlopakowi chyba juz na mnie nie zalezy , odklada spotkania , fakycznie ostatnio podpadl i bylam dla niego mniej mila i nie wykazywalam inicjatywy ale on wygalda jakby sie tym w ogole nie przejal....zadowolobny iw ogole splywa wszystko po nim jak po kaczce.....mialam jechac na meisiac do innego maista i tez niby odradzal ale tez nie przejal..Niby jest mily i zachwouje sie jakby nic sie nei stalo ale prz tym jakby obojetny jakby traktowal mnie jak kumpele..kiedy mu sei chce to przyjezdza do milego towarzystwa a nie do dziewczyny.Znow z byle powodu chcial odlozyc spotkanie o tydzien z glupiego powodu bo pracuje w innym miescie i sie widujemy rzadziej.Watpie ze kogos ma.Ale nie wiem czy mi to robi z honoru ,zeby zobaczyc czy mi zalezy czy po prostu chce konca......Chyba powinnam to przerwac ale zalezy mi na nim swietnie sie dogadujemy i to juz dluzszy zwiazek..prosze o racjonalne rady, w niedziele z nim mam sie w koncu zobaczyc Tak mi przykro ze tak mnie traktuje... nie wiem co robic zachowuje sie jakby chcial konca a w ogole sie tego nie spodziewa;/
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"

Edytowane przez kaska3010
Czas edycji: 2013-09-19 o 21:41
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:39   #2
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Ja nie miałam żadnych przerw w związku.Wśród par które znam 50% rozstań wyszło na dobre, a pozostałe na nie.

Myślę,że podstawą jest rozmowa. Powiedz TŻ co czujesz i niech się określi; czy chce być dalej z Tobą czy nie. Jeśli nadal się kochacie to podejmijcie wszelkie działania by naprawić to co złe, a jeśli widzisz,że ma gdzieś to co do niego mówisz i nie stara się to nie łudź się, zerwij, bo to nie ma przyszłości. Zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni dbać i pielęgnować uczucie.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:52   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Nie miałam nigdy przerw, bo dla mnie przerwy to takie mało odważne "chcę się rozstać".
Podstawą w każdym związku jest komunikacja, bez niej ani rusz. Jeśli sa problemy, trzeba rozmawiać i spróbować je rozwiązać, bo przerwa nie rozwazuje problemów, tylko zamiata go pod dywan.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:56   #4
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Tak miałam, dwuletnią. Kolejne podejście oczywiście nieudane bo wróciły stare problemy (kwestie, które mi nie pasowały nie uległy cudownej przemianie)

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy przerw, bo dla mnie przerwy to takie mało odważne "chcę się rozstać".
Podstawą w każdym związku jest komunikacja, bez niej ani rusz. Jeśli sa problemy, trzeba rozmawiać i spróbować je rozwiązać, bo przerwa nie rozwazuje problemów, tylko zamiata go pod dywan.
Są także kwestie nie do końca związane z komunikacją, bardziej z typem osobowości, charakteru. Trudno spodziewać się aby ze spokojnego, poczciwego domatora po przerwie narodził się energiczny i pełen pomysłów obieżyświat na przykład Albo z chłodnego i z rezerwą do świata nagle stał się ktoś tryskającym emocjami wulkanem.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-09-19 o 21:58
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:18   #5
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Ja nie wierzę w przerwy w związku. Większość par po takiej "przerwie" i tak się rozchodzi. Moim zdaniem powinnaś przemyśleć, czemu zaczął się tak zachowywać. Jeżeli będziesz miała sobie coś do zarzucenia to go przeproś, jeśli nie - zwyczajnie z nim porozmawiaj o co chodzi, zapytaj co mu się nie podoba. Ja również mam zdanie, że komunikacja w związku to podstawa - bez rozmowy z nim tak naprawdę nie możesz niczego stwierdzić.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:26   #6
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Odp: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Moim zdaniem (znam to z autopsji) takie przerwy to początek końca.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:25   #7
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

ja nie wierze w żadne przerwy ale się kogoś kocha i chce się z nim być albo nie.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 23:33   #8
napinacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Przerwy to się robi na fajkę w robocie albo po trzecim razie ale nie w związku
napinacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 00:22   #9
malineczka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Miałam, jedną po 3 miesiącach związku. Powrót po 2 tygodniach. Obie sytuacje z inicjatywy TŻ. Byłam wtedy dziewczyną, której "kocham" nie przechodziło przez gardło i jak ognia unikałam jakichkolwiek deklaracji i okazywania uczyć. Obecnie jesteśmy razem ponad 3 lata w bardzo udanym związku i planujemy wspólną przyszłość. I pomimo, że to TŻ postanowił wtedy o rozstaniu, to we mnie nastąpiła największa zmiana. Nie ma reguły.
W Twojej sytuacji - kawa na ławę. Przy najbliższym spotkaniu spytaj o co chodzi z naglą zmianą zachowania i stosunku do Ciebie. I piłuj dopóki nie otrzymasz jasnych odpowiedzi
malineczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 04:55   #10
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Ile można czytać takich wątków dziewczyny, jak się męczycie to zakończcie związki, tkwicie w nich na siłę chociaż partner ma was gdzieś. Błagacie o miłość. Ja to chyba będę starą panną, bo u mnie takie zachowanie nie przeszłoby, kopnęłabym faceta w tyłek, a nie błagała o uczucie . Przynajmniej mam nadal do siebie szacunek. Masakra...
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 05:59   #11
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Dokładnie, nie ma nic bardziej żałosnego niż kobieta żebrząca o uczucia. Związek i tak się rozpadnie, a gdzie godność i szacunek do siebie?
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 06:44   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Dla mnie przerwa to jak zamiecenie śmieci pod dywan. Nagromadziło się, więc nie będę patrzyła na nie przez miesiąc, na pewno znikną
Może i znikną, ale w końcu dywan podniesiesz i wysypie się jeszcze więcej brudu, niż przy poprzednim sprzątaniu.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 07:26   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

ja mialam taka przerwe, z mojej inicjatywy trwala ok.1-2 miesiace. przyznam ze teraz jest za☠☠☠iscie trwa ten stan jakies 8 mies, ale nasz zwiazek trwal ponad 4lata i mamy dziecko. W sumie to troche sie obawiam, ze , jak to ktoras napisala - zamiatanie problemow pod dywan, chociaz nie mielismy klopotow typu zdrada itp
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:43   #14
RenataR23
Raczkowanie
 
Avatar RenataR23
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 222
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Wydaje mi się, że lepiej jest porozmawiać niż robić przerwę w związku. Jeżeli widzisz, że coś się ostatnio zmieniło między Wami to zapytaj go wprost, co się dzieje. Czasami po prostu opadają w związku emocje i te motylki i wkrada się rutyna, ale może być też tak, że chłopakowi coś się odwidziało i nie wie jak to powiedzieć. Najlepiej porozmawiaj z nim
RenataR23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 10:16   #15
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Miałam przerwę raz, w związku z początków liceum i to nie był początek końca, ale po prostu koniec. Jestem przeciwna przerwom - do związku niczego nie wnoszą, a są źródłem niepewności i nie rozwiązują problemów. Może komuś przerwa uświadomiła tęsknotę albo wręcz przeciwnie - że partner jest właściwie niepotrzebny, ale na pewno sama w sobie nie rozwiązała problemów.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 10:17   #16
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Miałam ale nie trwała ona długo i była sprowokowana przeze mnie dlatego, że potrzebowałam czasu, żeby przemyśleć sobie wszystko i spróbować wybaczyć. Mój partner mnie oszukał (nie była to może jakaś wyjątkowo poważna sprawa, ale najbardziej na świecie nienawidzę kłamstwa więc odebrałam to bardzo poważnie). Mój partner uszanował to ale tylko przez krótki czas, potem już nie wytrzymał i do dziś jesteśmy w szczęśliwym związku (już 3 lata) więc myśle, że ta przerwa bardzo dobrze na nas wpłynęła i była potrzebna
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 10:19   #17
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Miałam półroczną przerwę po 3 latach związku, która wyszła nam na dobre. Naprawiliśmy kilka błędów. Kolejne 3 lata leci i jest super
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:04   #18
meg67
Raczkowanie
 
Avatar meg67
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 50
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Ja w poprzednim związku miałam taką sytuacje że TŻ poprosił o przerwe, ale ja ubłagalam go dosłownie na kolanach zebyśmy tego nie robili, no i to i tak był początek końca bo pół roku później powiedział mi że nie wie co czuje i to koniec.
Osobiście odradzam przerwy
meg67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:52   #19
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

i nie wiem co robic...;( on zachowuje sie jakby nigdy nic,.ale mzoe ja tez nie jestem niewinna? w sumie 90% spotkan to jego inicjatywa a ja bylam zla i udawalam ze mam go gdzies zeby zobaczyc czy bd chcial przyjechac a on sie wycyofal sie cszybko chociaz proponowal pierwszy ale ja chcialabym zeby sier dopytywal..nien wiem na co liczylam..moze dlatego..Odnosnie szacunku do siebie w zwiazku mowic latwo jak sie ma kogos gdzies z reszta on on ma do mnei szacunek tylko jest taki zimny oprzez te smsy zupelnei inny niz w zyciu Uwazacie naprawde ze facet ma mnie gdzies? ehh nie umiem podjac zadnej decyzji....Nie chce go stracic a w zwiazkach na odleglosc przerwy naprawde zle sie moga skonczyc choicaz potrzebuje totanej odnowy zwiazku chcialabym zaczac od poczatku..doradzice mi gadalam z przyjaciolka i ona mi tlumaczyla o meskim ego..i ze tze to moja wina bo udaje obojetna a pozniej mi przykro jak sie nie stara....
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"

Edytowane przez kaska3010
Czas edycji: 2013-09-20 o 15:55
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 16:32   #20
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Cytat:
Napisane przez kaska3010 Pokaż wiadomość
i nie wiem co robic...;( on zachowuje sie jakby nigdy nic,.ale mzoe ja tez nie jestem niewinna?ale ja w sumie 90% spotkan to jego inicjatywa a ja bylam zla i udawalam ze mam go gdzies zeby zobaczyc czy bd chcial przyjechac a on sie wycyofal sie cszybko chociaz proponowal pierwszy a chcialabym zeby sier dopytywal..nien wiem na co liczylam..moze dlatego..Odnosnie szacunku do siebie w zwiazku mowic latwo jak sie ma kogos gdzies z reszta on on ma do mnei szacunek tylko jest taki zimny oprzez te smsy zupelnei inny niz w zyciu Uwazacie naprawde ze facet ma mnie gdzies? ehh nie umiem podjac zadnej decyzji....Nie chce go stracic a w zwiazkach na odleglosc przerwy naprawde zle sie moga skonczyc choicaz potrzebuje totanej odnowy zwiazku chcialabym zaczac od poczatku..doradzice mi gadalam z przyjaciolka i ona mi tlumaczyla o meskim ego..i ze tze to moja wina bo udaje obojetna a pozniej mi przykro jak sie nie stara....

Może przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem swój własny opis w ogóle wydaje mi się, że sama nie wiesz czego chcesz, udajesz obojętną żeby za tobą latał, a gdy on ma wywalone ty przeżywasz, że cię olewa
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756

Edytowane przez tablanka88
Czas edycji: 2013-09-20 o 16:36
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 16:40   #21
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Przede wszystkim skoncz z graniem na uczuciach. Gierki typu udawanie niedostepnej nie sa dobre - lepiej byc szczera, usiasc z nim, pogadac powaznie co dalej, czego Ty oczekujesz, czego on.

Ja nigdy nie mialam przerw w zwiazku. To moze ewentualnie pomoc w tym, ze.druga strona zateskni.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 16:46   #22
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Ja miałam, ale z powodu kłótni a nie wątpliwości, bo kochamy się jak nienormalni. Wystarczyło porozmawiać i wyjaśnić sobie wszystko.
Jakbym była obojętna mojemu chłopakowi to chyba bym się powoli zaczęła od niego odsuwać, żeby w końcu zerwać
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:38   #23
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Miałam przerwę, aż tydzień. I to wyszło Nam na dobre, bo bardziej się doceniliśmy i zaczęliśmy się lepiej traktować.
Szczerze? Porozmawiaj z Nim, nic innego zrobić nie możesz póki co.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska3010 Pokaż wiadomość
i nie wiem co robic...;( on zachowuje sie jakby nigdy nic,.ale mzoe ja tez nie jestem niewinna? w sumie 90% spotkan to jego inicjatywa a ja bylam zla i udawalam ze mam go gdzies zeby zobaczyc czy bd chcial przyjechac a on sie wycyofal sie cszybko chociaz proponowal pierwszy ale ja chcialabym zeby sier dopytywal..nien wiem na co liczylam..moze dlatego..Odnosnie szacunku do siebie w zwiazku mowic latwo jak sie ma kogos gdzies z reszta on on ma do mnei szacunek tylko jest taki zimny oprzez te smsy zupelnei inny niz w zyciu Uwazacie naprawde ze facet ma mnie gdzies? ehh nie umiem podjac zadnej decyzji....Nie chce go stracic a w zwiazkach na odleglosc przerwy naprawde zle sie moga skonczyc choicaz potrzebuje totanej odnowy zwiazku chcialabym zaczac od poczatku..doradzice mi gadalam z przyjaciolka i ona mi tlumaczyla o meskim ego..i ze tze to moja wina bo udaje obojetna a pozniej mi przykro jak sie nie stara....
Masz swoją odpowiedź. Doceń to, że się stara, przytul, pochwal, podziękuj, zamiast udawać obojętną. Faceci tego nie lubią.
__________________
28.01.2012 Grześ - moje Szczęście <3

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:51   #24
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Macie chyba racje powinnam porozmawiac porzadnie i powinnysmy sobie wyjasnic wszystko..Ale co mam mu powiedziec?? co go spytac ...u Was szczerze rozmowypomagaja?
ehhh..ciezko mi mowic o tym a z niego cos wyciagnac to tez nie latwo. on sie zachowuje jakby nie widzial problemu i jakby to po nim splywalo a taka obojetnosc jest gorsza od zlosci..
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"

Edytowane przez kaska3010
Czas edycji: 2013-09-20 o 18:53
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:56   #25
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Cytat:
Napisane przez 32natalia57 Pokaż wiadomość
Miałam przerwę, aż tydzień. I to wyszło Nam na dobre, bo bardziej się doceniliśmy i zaczęliśmy się lepiej traktować.
Szczerze? Porozmawiaj z Nim, nic innego zrobić nie możesz póki co.
Super, że się tak doceniacie, ale dajcie już spokój z tym uszlachetnianiem słów 'Jego, Nim, Nam, My'.
Raz, że to tak jakby się Ja pisało z wielkiej litery, dwa, że to śmieszne i wbrew zasadom języka polskiego.

Cytat:
Napisane przez kaska3010 Pokaż wiadomość
Macie chyba racje powinnam porozmawiac porzadnie i powinnysmy sobie wyjasnic wszystko..Ale co mam mu powiedziec?? co go spytac ...u Was szczerze rozmowypomagaja?
ehhh..ciezko mi mowic o tym a z niego cos wyciagnac to tez nie latwo. on sie zachowuje jakby nie widzial problemu i jakby to po nim splywalo a taka obojetnosc jest gorsza od zlosci..
No jak to co mu powiedzieć? Powiedz co czujesz, wylej z siebie to co wylałaś na forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 23:49   #26
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Super, że się tak doceniacie, ale dajcie już spokój z tym uszlachetnianiem słów 'Jego, Nim, Nam, My'.
Raz, że to tak jakby się Ja pisało z wielkiej litery, dwa, że to śmieszne i wbrew zasadom języka polskiego.
Zauważyłam taką tendencję na wizażu, jak dla mnie zalatuje nieco megalomanią, ale może to jakieś nowe zasady się kreują
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 00:15   #27
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Super, że się tak doceniacie, ale dajcie już spokój z tym uszlachetnianiem słów 'Jego, Nim, Nam, My'.
Raz, że to tak jakby się Ja pisało z wielkiej litery, dwa, że to śmieszne i wbrew zasadom języka polskiego.
Strasznie mnie to wkurza. Jakieś nowe zasady o których nie uczono mnie w szkole.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 00:27   #28
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Odp: Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Super, że się tak doceniacie, ale dajcie już spokój z tym uszlachetnianiem słów 'Jego, Nim, Nam, My'.
Raz, że to tak jakby się Ja pisało z wielkiej litery, dwa, że to śmieszne i wbrew zasadom języka polskiego.

Ema, ciesze sie, ze mnie wyreczylas bo nie umiem przejsc.obojetnie obok tego bledu :d

Przepraszam za brak polskich znakow- aplikacja Wizaz Forum
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 00:39   #29
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Nie miałam przerwy i wg mnie robić sobie przerwy to głupota. A co do TŻta to nic innego jak poważna rozmowa.
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 12:58   #30
koteczek44
Raczkowanie
 
Avatar koteczek44
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 47
Dot.: Przerwy w zwiazku -mialyscie?

Z moim byłym facetem miałam kilka przerw. Nie trwały one dłużej niż miesiac , zawsze wracaliśmy do siebie. I rzeczywiście doceniało się dopiero wtedy daną osobę i potem było pięknie, jednak po jakimś czasie znów to samo. Teraz obecnie nie jestem z facetem - zerwał ze mną bo się odkochał. A do czego zmierzam? zachowywał się tak samo przed zerwaniem jak twój facet. Także przemyśl to. ; )
koteczek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.