Co po licencjacie z pedagogiki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 16:50   #1
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414

Co po licencjacie z pedagogiki


Cześć. Mam do Was ogromną prośbę. Proszę o porady. Jestem na 3 roku studiów edukacja elementarna z j. ang. Niestety dokonałam złego wyboru, myślałam, ze praca z dziećmi to cos dla mnie, jednak okazało się, ze to kompletnie nie moja bajka. Szkoda mi było rezygnować, więc kończę studia "na siłę", żeby chociaż ten dyplom mieć. Jestem niestety w kropce, ponieważ nie wiem co wybrać, naki kierunek (niepedagogiczny) mogę studiować na II stopniu? przeszukałam juz setki stron, pytałam się kogokolwiek i chyba mogę iść tylko na kierunki pedagogiczne, co u mnie moja się z celem. Nie wiem co robić, chciałam zrobić magisterkę, jednak kierunki, które naprawdę by mi odpowiadały, czyli angielski lub dietetyka (co odkryłam po niewczasie) są dla mnie nieosiagalne. Myślałam nad zrobieniem podyplomówki samej dla tłumaczy j. angielskiego, jednak nie jestem w stanie ocenić, czy mój poziom jest wystarczający. Ewentualnie jeśli chodzi o dzieci to szukałam czegoś związenego z rehabilitacją,ale raczej też trzeba mieć z tego licencjat. CZy wiecie cos o tym, na jakie studia magisterskie mogę isć po moim kierunku? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Nie pisałabym o moim problemie na forum, jednak chciałam się wygadać i zapytać jeszcze kogos o zdanie, ponieważ jestem osobą bardzo nerwową i znów zaczęłam wymiotować z nerwów związanych z wyborem studiów i pisaniem pracy lic.(chorowałam na bulimię). Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek

Edytowane przez czarodziejka18
Czas edycji: 2013-10-23 o 17:54
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 17:00   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Co po licencjacie z pedagogiki

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 19:15   #3
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Co po licencjacie z pedagogiki

Słabo szukasz, większość kierunków JEST dla Ciebie otwarta, będziesz musiała tylko ciężej pracować, i aby się dostać, i aby się utrzymać. Musisz szukać, z dietetyką może być trudniej, np. na akademiach medycznych zazwyczaj chcą, abyś była absolwentką medycznego kierunku, ale na uniwersytetach jest łatwiej. Poszukaj też w prywatnych szkołach, oni często biorą wszystkich, niezależnie od kierunku.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.