Szybkie wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 10:53   #1
anula881008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1

Szybkie wesele


Witam mam duzy klopot, z przyszlym mezem mamy juz wybrana sale ale wlasnie mamy problem z fotografem i kamerzysta (najlepiej osobno ale pod jednym szyldem by byli) zespol muzyczny ok 2-3 tys a by mial dobre rekomendacje, auto starszego typu jak cadilac itp, w odrebie myszkow itp ogolnie ze slaska wesele za ok 8 miesiecy prosze was o pomoc kochane.
Pozdrawiam
anula881008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:03   #2
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Szybkie wesele

Podrzucę Ci bardzo przydatny link:

www.google.pl

A tak serio... Przecież każdy ma własne preferencje. Poszukaj usługodawców, którzy Ci odpowiadają i nie licz na to, że ktoś anonimowo w Internecie zrobi wszystko za Ciebie. Za to się bierze pieniądze, wiesz? Jako wedding planner.
Powodzenia.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:09   #3
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Szybkie wesele

na co ty liczysz

Jak chcesz miec kogos kto zrobi wszystko za ciebie i zgodnie z twoimi wytycznymi to zatrudnij konsultatna ślubnego i mu zapłać. Takie szperanie szukanei od zera to jest masa czasu , dlaczego ktos miałby to robić za ciebie ? Poświec chociaz minimum czasu zeby wejsc na poszczególne wątki
O orkiestrach pewnie pisze na wątkach regionalnych , panny młode ze śląska czy cos takiego albo jest osobny watek nie wiem .
Cytat:
Napisane przez anula881008 Pokaż wiadomość
mamy problem z fotografem i kamerzysta (najlepiej osobno ale pod jednym szyldem by byli) ze
co to znaczy ze go mieliście ale wziala zaliczke i zwiał ?
czy ktoś ma wam polecic jakiegoś nie wiedząc w ogóle jakie zdjecia chcecie ?

Poza tym nalezy uważac bo na takie pytania zawsze się zlatuje masa chętnych na darmową reklame

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
nie licz na to, że ktoś anonimowo w Internecie zrobi wszystko za Ciebie. Za to się bierze pieniądze, wiesz? Jako wedding planner.
Powodzenia.
zaczełam pisac zanim dodalas swój post ale dokąldnie to samo mi chodzilo

do zalożycielki : troche to aroganckie, wchodzić na forum ,na którym sie nigdy nie udzielalo i liczyc ze obcy ludzie zrobią coś za ciebie ,za darmo, od zera i jeszcze nie znając twoich preferencji .

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2013-10-27 o 12:16
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:17   #4
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Szybkie wesele

zupełnie bez sensu ten wątek
możemy jedynie pogratulować sali i życzyć owocnych poszukiwań.
To ma być Wasz dzień, macie całe 8 miesięcy na poszukiwania, a jedynym wysiłkiem jaki włożyłaś jest napisanie posta na forum, a forum wedding plannera ani dobrych chęci Ci nie zastąpi
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:14   #5
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Szybkie wesele

Fakt, może autorka wątku niezbyt ładnie poprosiła o pomoc, i może to wyglądać na "przyjście na gotowe". Ale z drugiej strony, w końcu forum jest od pomocy . Co za problem, jeśli któraś z dziewczyn jest ze śląska i napisze coś od siebie, czy doradzi coś fajnego? Wiadomo, że nie bawimy się tutaj w wedding plannerów, ale pomóc zawsze można, nawet podsunąć jednego kamerzystę, czy może stronkę, gdzie widziałyście fajne auta...
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:42   #6
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Fakt, może autorka wątku niezbyt ładnie poprosiła o pomoc, i może to wyglądać na "przyjście na gotowe". Ale z drugiej strony, w końcu forum jest od pomocy . Co za problem, jeśli któraś z dziewczyn jest ze śląska i napisze coś od siebie, czy doradzi coś fajnego? Wiadomo, że nie bawimy się tutaj w wedding plannerów, ale pomóc zawsze można, nawet podsunąć jednego kamerzystę, czy może stronkę, gdzie widziałyście fajne auta...
Problem żaden tylko jest tyle wątków regionalnych, miesiącowych, wątek PM2014 gdzie jest dużo dziewczyn ze śląska, są wątki o foto, o kamerzystach, o kwiatach.. do tego wystarczy użyć wyszukiwarki i ma się kilkanaście - kilkadziesiąt informacji o usługodawcach bez pisania żadnego postu... więc jak dla mnie komuś nie chciało się nawet przegrzebać już zgromadzonych tu informacji..
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-10-27 o 20:44
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 08:36   #7
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Szybkie wesele

I ta nazwa ' szybkie wesele'

no wiecie, Fast Food, Fast Wedding, wchodzisz, zamawiasz
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 08:39   #8
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Szybkie wesele

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:41   #9
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wszystko zalezy do tego z jakich okolic szuka zespołu -ceny są skrajnie różne
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 14:42   #10
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Szybkie wesele

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:25   #11
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z Twoim podejściem w sumie nic dziwnego, ze nic w takiej cenie by sie nie znalazło :P. Ja szukając zespołu (a miałam dosc wysokie wymagania), dostałam wiele odpowiedzi i cena ok. 3 tysięcy była bardzo popularna. Nasi faworyci okazali sie o wiele drozsi, ale to nasz wybór. Niemniej jednak w podanych kryteriach było conajmniej kilka zespołów, bardzo fajnie grających.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 17:11   #12
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Szybkie wesele

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:16   #13
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z tym, ze autorka wątku wcale nie określiła, ze warunkiem dobrego zespołu dla niej jest conajmniej gitara, bas i perkusja oraz 2-3 osoby śpiewające... Ja, wg opinii, mam jeden z najlepszych zespołów w moim miescie, a szczerze- jakby mnie ktos zapytał to nie wiem na czym konkretnie grają i ile osob śpiewa. Słyszałam ich natomiast w roznych wykonaniach i dla mnie sa swietni. Ale tez jak szukałam zespołu to w ogole nie patrzyłam na czym grają, słuchałam repertuaru i na tej podstawie zespol mi sie podobał lub nie...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:51   #14
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478
Dot.: Szybkie wesele

No troszkę kochana źle zaczęłaś. To nie brzmi absolutnie jak prośba o pomoc. To jest po prostu pójście na łatwiznę.
__________________

Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:05   #15
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Skąd jesteś?? podstawowe pytanie. Szukalismy zespołu tylko i wyłącznie z pelnym składem czyli perkusja, bas, gitara elektr, klawisz no i oczywiscie dęciak. Okolice Krakowa życzyły sobie powyżej 5 tysięcy, zespoły pochądzace bliżej mnie czyli śląsk ok 3 tysięcy ( profesjonalni muzycy po szkołach) . Troszkę śmieszy mnie Twoje generalizowanie - pytanie skad to się bierze: z powszechnie panującego stereotypu, że droższe znaczy zawsze lepsze czy po prostu z tego, że źle szukasz/ szukałaś?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

a poza tym udany zespol to nie tylko dobra muzyka i wokale - to podejście do gości, takt i umiarkowanie w prowadzeniu, kultura osobista, dobry pomysł na całą impreze Byłam na weselu gdzie muzyka była na wysokim poziomie a mimo wszystko z zabawą jakoś kiepsko było
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 19:49   #16
ekspertslubny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Okolice Krakowa życzyły sobie powyżej 5 tysięcy, zespoły pochądzace bliżej mnie czyli śląsk ok 3 tysięcy ( profesjonalni muzycy po szkołach) . Troszkę śmieszy mnie Twoje generalizowanie - pytanie skad to się bierze: z powszechnie panującego stereotypu, że droższe znaczy zawsze lepsze czy po prostu z tego, że źle szukasz/ szukałaś?

Muszę przyznać Ci rację. Za zespoły 5-6 osobowe ceny wachają się średnio 3,5 - 6 tys. Droższe nie zawsze znaczy lepsze, jednak nie wolno zapominać, że dobre zespoły, które wyrobiły już sobie pozycję na rynku, za swoje usługi biorą "odpowiednie" pieniądze. Ma to swoje plusy i minusy. xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-30 o 09:39 Powód: link
ekspertslubny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 06:59   #17
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez ekspertslubny Pokaż wiadomość
Muszę przyznać Ci rację. Za zespoły 5-6 osobowe ceny wachają się średnio 3,5 - 6 tys. Droższe nie zawsze znaczy lepsze, jednak nie wolno zapominać, że dobre zespoły, które wyrobiły już sobie pozycję na rynku, za swoje usługi biorą "odpowiednie" pieniądze. Ma to swoje plusy i minusy. xxxxx
Zgadza się - mamy zespol z Tarnowa, ceniony z obleganymi terminami- za jedne dzień 4900 zł, sporo tym bardziej, że w moich okolicach ( Tychy) zespoły 5 osobowe nie biorą tyle za dwa dni Co oczywiście nie oznacza, że są gorsi. Wszystko zalezy czego oczekujemy.
__________________
Nasz dzień 21.06.2014

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-30 o 09:41 Powód: link w cytacie
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 22:22   #18
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Szybkie wesele

Widze że nie wzielas sobie uwag do serca i założyłaś podobny wątek od nowa

"Zdjęcia i film to bardzo ważne pamiątki dlatego szukamy kogoś kto się dobrze zna ale po jednym i drugim telefonie ciężko jest ustalić czy nadaje się czy nie. "

Masz racje trudno wybrac fotografa po telefonie Dlatego większosc ludzi wybiera po zdjeciach
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 22:31   #19
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Widze że nie wzielas sobie uwag do serca i założyłaś podobny wątek od nowa

"Zdjęcia i film to bardzo ważne pamiątki dlatego szukamy kogoś kto się dobrze zna ale po jednym i drugim telefonie ciężko jest ustalić czy nadaje się czy nie. "

Masz racje trudno wybrac fotografa po telefonie Dlatego większosc ludzi wybiera po zdjeciach
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 15:19   #20
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Szybkie wesele

Czasami to i po zdjęciach trudno wybrać
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:54   #21
suri89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: Szybkie wesele

Witam wszystkie Panie właśnie zalogowałam się na portalu
A co do wątku to wszystko da się zrobić wystarczą chęci i determinacja. I piszę to z własnego doświadczenia ponieważ mój TŻ oświadczył się 17 września 2013 a ślub bierzemy 26 grudnia 2013. czyli mamy 3 miesiące na organizację i mamy załatwione wszystko (oprócz podziękowań dla rodziców). Wszystko się da trzeba tylko zaangażowania i to z obu stron!
suri89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 08:58   #22
zimowaapora
Przyczajenie
 
Avatar zimowaapora
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Szybkie wesele

Nie wiem dokładnie jakie są Twoje wymagania, ale dobrego zespołu za 2-3 tys. niestety nie znajdziesz, a jeśli chodzi o salę to my mieliśmy wesele tutaj: http://www.uroczysko7stawow.pl/konfe...ankiety/wesela. Miejsce jak dla mnie świetne, obsługa na poziomie i jedzenie bardzo dobre, ale nie wiem, na ile to odpowiada temu, czego Ty szukasz. Ale jeszcze trochę czasu na poszukiwania masz, więc życzę powodzenia.
zimowaapora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 16:02   #23
Violka661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez suri89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie właśnie zalogowałam się na portalu
A co do wątku to wszystko da się zrobić wystarczą chęci i determinacja. I piszę to z własnego doświadczenia ponieważ mój TŻ oświadczył się 17 września 2013 a ślub bierzemy 26 grudnia 2013. czyli mamy 3 miesiące na organizację i mamy załatwione wszystko (oprócz podziękowań dla rodziców). Wszystko się da trzeba tylko zaangażowania i to z obu stron!
Ślub w trzy miesiące? Ho ho ho, ja planuję swój już od roku, a mam go we wrzesniu 2014 i dalej praktycznie nic nie mam, od zaproszeń po dekoracje ślubne nic nie jest jeszcze zaplanowane, oprócz daty, miejsca i orkiestry. Nie ma księdza ani Kościoła nawet. Masakra, a Ty to wszystko w trzy miesiące?

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2013-12-03 o 18:50
Violka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:40   #24
Abigaill11
Raczkowanie
 
Avatar Abigaill11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34
Dot.: Szybkie wesele

to dopiero ekpresowe tempo i tak macie dobra sytuacje ze tak szybko znazliscie sale ja to musze 2 lata czekac
Abigaill11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 08:24   #25
PatrykMicho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szybkie wesele

Cytat:
Napisane przez Violka661 Pokaż wiadomość
Ślub w trzy miesiące? Ho ho ho, ja planuję swój już od roku, a mam go we wrzesniu 2014 i dalej praktycznie nic nie mam, od zaproszeń po dekoracje ślubne nic nie jest jeszcze zaplanowane, oprócz daty, miejsca i orkiestry. Nie ma księdza ani Kościoła nawet. Masakra, a Ty to wszystko w trzy miesiące?
@Violka661 - ja z moja narzeczona skorzystaliśmy ze strony <reklama>, gdzie masz sale, zespoły, foto i wideo, okreslasz co chcesz, a oni szukaja za/dla Ciebie. Wiesz, komus sie moze poszczęcić i w takim czasie to załatwic, ale rzeczywistośc jest troche inna, wiec polecam ten portal.

Pozdrawiam,
Szczęśliwy i kochajacy swoja kobietę
Patryk

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-05-17 o 15:32 Powód: reklama
PatrykMicho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:10   #26
PatrykMicho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szybkie wesele

Ok, administrator usunął nazwę strony. w pełni rozumiem, żeby to nie bylo traktowanejako spam.
kto więc chce, pisze do mnie na priv, wysle wam ten adres strony gdzie możecie wszystko szybko załatwić.
Pozdrawiam,
Patryk
PatrykMicho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 08:10:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.