milosc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 17:52   #1
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139

milosc


Czy można kochać kogoś po 3 miesiącach znajomości? Wierzycie w taką miłość? Moja przyjaciółka jest z takim facetem. Czuję, ze łatwo przyszło to łatwo pójdzie
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:02   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Czy można kochać kogoś po 3 miesiącach znajomości? Wierzycie w taką miłość? Moja przyjaciółka jest z takim facetem. Czuję, ze łatwo przyszło to łatwo pójdzie
Ja zakochałem się od razu, ale mówię to dopiero teraz po prawie 2 latach także da się, ale żeby to stwierdzić to trzeba czasu
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:30   #3
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Czy można kochać kogoś po 3 miesiącach znajomości? Wierzycie w taką miłość? Moja przyjaciółka jest z takim facetem. Czuję, ze łatwo przyszło to łatwo pójdzie
ja po 3 miesiącach wiedziałam, że chcę z nim być, że to jest coś szczególnego. Ale ja i po trzech miesiącach straciłam z nim dziewictwo.
Owszem, łatwo przyszło.
I co?
I siedzi teraz przede mną po 6 latach związku i nie zanosi się żeby miało łatwo pójść


Równie dobrze można się zakochać od pierwszego wejrzenia
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:34   #4
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: milosc

Można sama tego doświadczyłam. Nie każda miłość musi się rodzić z długotrwałej znajomości czy przyjaźni, czasem po prostu poznajesz kogoś i BUM, zakochujesz się.

Gdzieś słyszałam jednak stwierdzenie, że do około 4 miesiąca związku czuje się raczej zauroczenie. Jeśli potem uczucia nie przechodzą to to już jest miłość ile w tym prawdy... ? Nie wiem
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:44   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: milosc

Ja myślę, że miłość zaczyna się tam, gdzie facet zamiast powiedzieć, że Ci ślicznie w płaszczyku, mówi, że owszem, ładnie Ci ale przebierz się w tą grubszą kurtkę i załóż czapkę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:52   #6
MyNameIsMakeUp
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIsMakeUp
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 72
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja myślę, że miłość zaczyna się tam, gdzie facet zamiast powiedzieć, że Ci ślicznie w płaszczyku, mówi, że owszem, ładnie Ci ale przebierz się w tą grubszą kurtkę i załóż czapkę.
Dokładnie tak
Ponadto myślę,że na tak wczesnym etapie związku można m mówić bardziej o zauroczeniu,może zakochaniu,ale ta prawdziwa miłość przychodzi później.Mniej więcej wraz z pojawieniem się większej intymności,a zaraz swobody.
Niech Twoja koleżanka puści przy nim bąka jak nadal będzie ją tak kochał to będzie ok!!!
MyNameIsMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:58   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Czy można kochać kogoś po 3 miesiącach znajomości? Wierzycie w taką miłość? Moja przyjaciółka jest z takim facetem. Czuję, ze łatwo przyszło to łatwo pójdzie

Jasne, że można. Ja swojego pokochałam praktycznie po paru tygodniach znajomości, dokładnie nie pamiętam... Po prostu kiedy się kogoś poznaje, to czasem człowiek się zakochuje. A kiedy widzi, że to "Ten", to i pokochac naprawdę można

Ja bym się na Twoim miejscu zajęła sobą, nie przyjaciółką
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 19:19   #8
e legy
Raczkowanie
 
Avatar e legy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: milosc

Można. Mój wyznał mi miłość po jakichś 2-3 miesiącach znajomości. Pamiętam swoją reakcję, raz, że byłam w szoku, dwa, że zapytałam go, jak to możliwe, skoro znamy się tak krótko. Teraz po ponad 2 latach wiem, że to było szczere wyznanie
e legy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:29   #9
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: milosc

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;44103088]Jasne, że można. Ja swojego pokochałam praktycznie po paru tygodniach znajomości, dokładnie nie pamiętam... Po prostu kiedy się kogoś poznaje, to czasem człowiek się zakochuje. A kiedy widzi, że to "Ten", to i pokochac naprawdę można

Ja bym się na Twoim miejscu zajęła sobą, nie przyjaciółką [/QUOTE]
Powinnam ! To prawda potrzebuje kopa w dupe i to mocnego ostatnio tak myślałam właśnie o tym. Mój związek 4 letni się rozsypal i przestałam wierzyć w taką miłość z prawdziwego zdarzenia trafiłam na kogoś fajnego tylko odległość

Edytowane przez klaraa43
Czas edycji: 2013-12-10 o 19:38
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:41   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: milosc

Hm ja po poznaniu tż wiedziałam, że jeśli jeszcze dłużej się pospotykamy to na pewno się w nim zauroczę a później zakocham. I chodziłam rok taka zakochana choć do dziś nie wiem czy mogę nazwać ten okres miłością z mojej strony. U mnie miłość też łączy się z naprawdę głębokim poznaniem, wtedy tej osoby nie idealizuję tylko wiem jaka jest mniej więcej i wiem, że to uczucie jest znacznie bardziej racjonalne
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:47   #11
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Hm ja po poznaniu tż wiedziałam, że jeśli jeszcze dłużej się pospotykamy to na pewno się w nim zauroczę a później zakocham. I chodziłam rok taka zakochana choć do dziś nie wiem czy mogę nazwać ten okres miłością z mojej strony. U mnie miłość też łączy się z naprawdę głębokim poznaniem, wtedy tej osoby nie idealizuję tylko wiem jaka jest mniej więcej i wiem, że to uczucie jest znacznie bardziej racjonalne
Mimo tego, że jesteś w związku nie ograniczasz swoich kontaktów z innymi? Chodzi mi tu głownie o znajomych
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 19:56   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Mimo tego, że jesteś w związku nie ograniczasz swoich kontaktów z innymi? Chodzi mi tu głownie o znajomych
Nie, a czemu miałabym to robić?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:30   #13
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie, a czemu miałabym to robić?
mój luby miał takie zapędy, ale wyplenił - chyba mię jednak kooocha :P skurczybyk był bardzo zazdrosny, teraz to trzyma na wodzy, jak mu dałam jasno do zrozumienia, że albo mi ufa, szanuje mnie i akceptuje moją autonomię = nie dyktuje, co mam robić, albo się do widzenia.
Ale fakt, było ostro

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Mimo tego, że jesteś w związku nie ograniczasz swoich kontaktów z innymi? Chodzi mi tu głownie o znajomych
podpisuję się pod koleżanką: właśnie, czemu?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:55   #14
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
mój luby miał takie zapędy, ale wyplenił - chyba mię jednak kooocha :P skurczybyk był bardzo zazdrosny, teraz to trzyma na wodzy, jak mu dałam jasno do zrozumienia, że albo mi ufa, szanuje mnie i akceptuje moją autonomię = nie dyktuje, co mam robić, albo się do widzenia.
Ale fakt, było ostro

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


podpisuję się pod koleżanką: właśnie, czemu?
Były mnie ograniczał. Zawsze mi wpajał sylwester z TŻ weekendy z TŻ, różne okazje z TŻ .. Nie mogłam pisać do chłopaków, kolegów, iść na piwo.. wyczuwam, że to chyba był błąd. Jeśli mój Przyszły by to robił, np. chodził z koleżankami na piwo czułabym się niekomfortowo..
Wspólne imprezy ze znajomymi, akurat chłopak z którym się spotykam nikogo nie zna z moich znajomych, stara się do Policji.. dlatego mam trzymać się na baczności.. być spokojna uporządkowana.. Jak się dowiedział, że moje koleżanki z wioski piją, palą, (spotykają się i rozmawiają - taki klimat) to nie był zadowolony - wręcz odradzał mi tam chodzić.
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 22:28   #15
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: milosc

ja sie zakochałam po uszy po miesiącu (niecałym).
da się, wierz mi
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 22:48   #16
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: milosc

Pewnie, że się da. Mi też raz bardzo szybko poszło : ) poza tym ważna jest jeszcze intensywność znajomości w tym początkowym czasie.

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 06:38   #17
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Pewnie, że się da. Mi też raz bardzo szybko : ) poza tym ważna jest jeszcze intensywność znajomości w tym początkowym czasie.

Wysłane z mojej el dziewiątki
Tu się z Tobą zgodzę bylibyscie z kimś na odległość ale np widząc się raz w tygodniu
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:09   #18
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 070
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Tu się z Tobą zgodzę bylibyscie z kimś na odległość ale np widząc się raz w tygodniu
Ja bylam na odleglosc.Widzialam sie przez rok 4-y razy.
Po zapoznaniu na weselu zobaczylismy sie za dwa miesiace (2-a tyg.),potem za trzy msc.(tydzien),potem ja pojechalam do niego za trzy msc. (tydzien) i ostatnie spotkanie (tydzien) juz poznal przyszla tesciowa
Przez ten rok oprocz tych 4-ech spotkan to telefony ,codziennie po 2-3 godziny .
Slub wzielismy po roku,bo... (ale to zabrzmi) czekal na rozwod.
Jestesmy po slubie 4,5 roku i swiata poza soba nie widzimy.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:35   #19
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Ja bylam na odleglosc.Widzialam sie przez rok 4-y razy.
Po zapoznaniu na weselu zobaczylismy sie za dwa miesiace (2-a tyg.),potem za trzy msc.(tydzien),potem ja pojechalam do niego za trzy msc. (tydzien) i ostatnie spotkanie (tydzien) juz poznal przyszla tesciowa
Przez ten rok oprocz tych 4-ech spotkan to telefony ,codziennie po 2-3 godziny .
Slub wzielismy po roku,bo... (ale to zabrzmi) czekal na rozwod.
Jestesmy po slubie 4,5 roku i swiata poza soba nie widzimy.
Boję się.. znamy się dwa miesiące spotykamy co tydzień dwa odległość to 200 km.. nie chce go zapraszać do domu ale on tego nie rozumie i się w wprasza . . Jest ułożony mądry.. ale nie moge.
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 20:39   #20
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: milosc

czemu nie chcesz go zaprosic do domu ?
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:43   #21
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: milosc

Rodzice mówili bym nikogo nie przyprowadzalala byłam z tz 4 lata. .. dziwnie się czuje.. mam 19 lat dość szybko co nie?
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:59   #22
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: milosc

U nas byla to milosc od pierwszego wejrzenia i tak sobie trwa od 6 lat
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:32   #23
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 070
Dot.: milosc

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Boję się.. znamy się dwa miesiące spotykamy co tydzień dwa odległość to 200 km.. nie chce go zapraszać do domu ale on tego nie rozumie i się w wprasza . . Jest ułożony mądry.. ale nie moge.
W moim przypadku sama tego nie rozumialam ,bo pytana przez innych ludzi "czy sie nie boje wszystko zostawic i wyjechac 900 km",odpowiadalam"boje sie,ze sie wcale nie boje" tzn.dziwne ale ja nie mialam zadnych obaw, nie wiem ale od razu czulam,,ze nam bedzie ze soba dobrze.
Zaprosilam go ,bo bardzo chcialam i pragnelam go blizej poznac.On bardzo ucieszyl sie z zaproszenia ale do konca nie wiedzial,gdzie bedzie nocowac tzn.czy nie w hotelu.Powiedzialam przewrotnie" zapraszam cie do (i tu podalam nazwe mojego miasta)".
Przyznam,ze nie bylam pewna jak to dalej bedzie a tez sama nie chcialam
wygladac dosc podejrzanie .Ledwo go znalam doslownie 48 godz. i juz moje drzwi stawialam dla niego otworem.(nie wiem czy to cos zmieni mial dobra opinie u kolegi z pracy).
Podobalo mi sie,ze nie byl natretny i dociekliwy,gdzie bedzie spal i jak dlugo.
Kiedy przyjechal pierwszy raz do mnie, dalej zachowywal sie tak jakos naturalnie i bez zarzutu,ze intuicjia podpowiedziala mi ,zeby byl jednak u mnie.
To byl ten decydujacy ruch,ktory sprawil,ze zakochalam sie bez reszty.
Razem spedzone dwa tygodnie okazaly sie duzo,duzo za krotkie.
Nastepne spotkania byly ogromna radoscia ale i za razem smutkiem,bo od mometu,gdy przyjechal odliczalam godziny ,ktore mi jeszcze zostaly,by z nim byc.
Takze jeszcze raz powtorze ja sie nie balam ale jak nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2013-12-12 o 11:35
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 10:07   #24
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: milosc

U mnie też związek zaczął się od pierwszego wejrzenia. Zobaczyliśmy siebie i bum to było to . Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia dopóki mi się nie przytrafiła. Koleżanki śmiały się ze mnie "wczoraj się poznaliście, a już jesteście razem?" . Tak wyszło. Chociaż pierwsze kocham padło w 3 miesiące od naszego poznania i choć ciągle jesteśmy krótko ze sobą (7 miesięcy) to myślę, że to jest to.

Czuje się przy nim swobodnie, bardzo swobodnie, widzę jego wady, które są do zaakceptowania, a chemia między nami jest megaa.

Zawsze też uważałam, że przy wyborze partnera trzeba pokierować się choć w 10% rozumem, bo "a bo ja się zakochałam, a on mnie bije/poniża/jest hazardzistą/ma żonę itp." nie jest żadnym wytłumaczeniem. Trafiłam na fantastycznego człowieka
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.