podstawa porgramowa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 20:46   #1
ew q
Raczkowanie
 
Avatar ew q
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam gdzie wiecznie jest noc...
Wiadomości: 267

podstawa porgramowa.


Witam. Na wstępnie zaznaczam że mam nauczanie indywidualne. Mam problem otóż jestem w 2 klasie LO o profilu biol-chem-ang/niem.
Mam problem z nauczycielem z matematyki. Pani nie realizuje ze mną programu. Często jej nie ma a jak jest to siedzi i coś pisze. Mnie ignoruje. Od września zrobiliśmy 3 zadania dosłownie trzy. . Korki odpadają bo stolica i wiadomo jakie ceny A rodzice mają problemy finansowe aktualnie (firma tacie upadła) Zgłaszałam to w szkole. Ale nic nie dało. Mam pytanie co należy zrobić? Sama się uczę ale nie rozumiem pewnych rzeczy z podstawy.. Bo maturę zdaję podstawową.
Bo angielskiego sama się uczę,biologii i chemii też. Ale ta matematyka Proszę o jakąś radę.
PS. Rozmowa z panią nic nie daje. A też dyrektorka nic nie zrobi bo Pani od matematyki to druga vice szkoły..

Edytowane przez ew q
Czas edycji: 2014-02-16 o 20:47
ew q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:49   #2
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: podstawa porgramowa.

Cytat:
Napisane przez ew q Pokaż wiadomość
Korki odpadają bo stolica i wiadomo jakie ceny
No wiadomo - najniższe, bo duża konkurencja i masa udzielających korków studentów. Można załatwić korki za połowę ceny, którą zapłaciłabyś w mniejszym mieście.

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2014-02-16 o 21:50
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:56   #3
michal321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 268
Dot.: podstawa porgramowa.

U nas na polibudzie jest tablica na której można przypinać ogłoszenia, może na PW też taka jest, możesz powiesić ogłoszenie ze stawką jaka cię interesuje.
michal321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 23:50   #4
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: podstawa porgramowa.

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
No wiadomo - najniższe, bo duża konkurencja i masa udzielających korków studentów. Można załatwić korki za połowę ceny, którą zapłaciłabyś w mniejszym mieście.
I niech dziewczyna płaci bo się nauczycielka nie wywiązuje ze swoich obowiązków?
A może istnieje możliwość zgłoszenia tego do kuratora? Jakiś nadzór chyba musi być takiej metody nauczania?
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:37   #5
bananowyew
Raczkowanie
 
Avatar bananowyew
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 212
Dot.: podstawa porgramowa.

Nie można zmienić nauczyciela od matematyki? Na pewno nie jest jeden w szkole. Przedstaw materiały jakie masz zrobione do tej pory, to chyba podstawowy argument na to, że nauczyciel się nie wywiązuje. Poza tym jestem zdania, że nauka matematyki sama nie jest taka zła i trudna, o ile nie masz braków z poprzednich lat.
__________________
Mój "próżny" blog - Mrs Vain
A od niedawna również na youtubie
bananowyew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 13:54   #6
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: podstawa porgramowa.

Rozmawiałaś z dyrekcją ty czy twój rodzic? Ewentualnie może coś w kuratorium z tym zrobią.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:09   #7
ew q
Raczkowanie
 
Avatar ew q
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam gdzie wiecznie jest noc...
Wiadomości: 267
Dot.: podstawa porgramowa.

Tak rozmawiałam ja mój tata i mama z dyrekcją. I nic to nie dało. Nie chce zgłaszać tego do kuratorium. Bo jeszcze trochę czasu będę w tej szkole. Moja koleżanka zgłosiła do kuratorium sprawę(nie chcieli przenieść jej do innej klasy. Innych przenosili) I przenieśli po tej interwencji jedną dziewczynę a koleżanka męczy się na profilu geo-ang-franc. I miała problemy przez donos. Nie chce robić problemów. (ta sytuacja miała miejsce w mojej szkole)
ew q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 18:45   #8
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: podstawa porgramowa.

Cytat:
Napisane przez ew q Pokaż wiadomość
Witam. Na wstępnie zaznaczam że mam nauczanie indywidualne. Mam problem otóż jestem w 2 klasie LO o profilu biol-chem-ang/niem.
Mam problem z nauczycielem z matematyki. Pani nie realizuje ze mną programu. Często jej nie ma a jak jest to siedzi i coś pisze. Mnie ignoruje. Od września zrobiliśmy 3 zadania dosłownie trzy. . Korki odpadają bo stolica i wiadomo jakie ceny A rodzice mają problemy finansowe aktualnie (firma tacie upadła) Zgłaszałam to w szkole. Ale nic nie dało. Mam pytanie co należy zrobić? Sama się uczę ale nie rozumiem pewnych rzeczy z podstawy.. Bo maturę zdaję podstawową.
Bo angielskiego sama się uczę,biologii i chemii też. Ale ta matematyka Proszę o jakąś radę.
PS. Rozmowa z panią nic nie daje. A też dyrektorka nic nie zrobi bo Pani od matematyki to druga vice szkoły..
No to jak nie chcesz zgłaszać to nie zgłaszaj i męcz się dalej z niekompetentną nauczycielką.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:31   #9
ew q
Raczkowanie
 
Avatar ew q
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam gdzie wiecznie jest noc...
Wiadomości: 267
Dot.: podstawa porgramowa.

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
No to jak nie chcesz zgłaszać to nie zgłaszaj i męcz się dalej z niekompetentną nauczycielką.
Hmm a można by było poprosić o anonimowość w zgłoszeniu? Bo ta Pani ma 4 klasy które też się na nią żalą... Lub może pozew zbiorowy do kuratorium? Bo do dyrektorki nie ma co (znajomości)
ew q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 00:10   #10
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: podstawa porgramowa.

Cytat:
Napisane przez ew q Pokaż wiadomość
Hmm a można by było poprosić o anonimowość w zgłoszeniu? Bo ta Pani ma 4 klasy które też się na nią żalą... Lub może pozew zbiorowy do kuratorium? Bo do dyrektorki nie ma co (znajomości)
Zgłoszenie to nie pozew... Pozew składasz do sądu. I tak, można złożyć anonimowo. Ale zanim cokolwiek zrobia pare miesięcy minie. I nie masz gwarancji, że cokolwiek sie zmieni.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 01:10:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.