Waga stoi w miejscu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 13:18   #1
SensuM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Smile

Waga stoi w miejscu


To mój pierwszy wątek na tym forum mam nadzieje ze w dobrym dziale pytam i potrzebuje rady dotyczącej dalszego odchudzania. OD dobrych 10 lat próbuje sie odchudzić ale gdy dochodze do wagi około 72-74 kg waga dalej nie spada w dół, i tak jest za kazdym razem gdy odchudzam sie z dietetykiem czy tez sama i po kilku miesiącach mam dość braków efektu i tyje z powrotem,nie pomagają ćwiczenia ,diety ,zdrowe odrzywianie.Może macie dla mnie jakies dobre rady w jaki sposób chudnąć dalej i prosze o odpowiedź dziewczyn ktore miały ten sam problem i uporały sie z nim a nie chudzinek które miały za ledwie 2 kg do z rzucenia
SensuM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 13:40   #2
Mary2462
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Waga stoi w miejscu

z odchudzaniem trzeba uważać - bywają na rynku preparaty wręcz niebezpieczne; jak ktoś się odchudza radykalnie, to może mieć nie tylko efekt jojo, ale problemy ze zdrowiem; właściwa waga to jest zagadnienie związane z trybem życia - nie zagryzać stresu słodyczami, jeść mniejsze porcje, nie jeść fast-foodów, chodzić na spacery i po prostu siebie lubić - jak ktoś ma dwa kilo więcej niż trzeba, to nie tragedia; są tacy (i takie), co ważą ponad sto kilo - to ogromne obciążenie dla serca - wtedy robi się operację, żeby zmniejszyć tymczasowo objętość żołądka (wtedy od razu mniej się je) i zmienić tryb życia na bardziej aktywny... "Szybki efekt" to pułapka !
Mary2462 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:21   #3
SensuM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Waga stoi w miejscu

w dalszym ciągu prosze o odpowiedz zgodną z moimi pytaniami bo tematyka lekow i operacji ni jak sie ma do tego co pisalam...
SensuM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:20   #4
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Waga stoi w miejscu

A sprawdzałaś czy z hormonami wszystko ok? Często tarczyca potrafi blokowac utratę wagi...
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:22   #5
m0nic
Raczkowanie
 
Avatar m0nic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 109
Dot.: Waga stoi w miejscu

Ja tak mam tylko, że ważę 62kg. Od 10 m-cy ćwiczę regularnie w domu, ostatnio głównie treningi Fitness Blender. Obwody, ani waga nie chcą za bardzo spadać. Plusem jest to, że dzięki ćwiczeniom jestem dość umięśniona...Ostatnio przez miesiąc liczyłam gramy białka, węgli, tłuszczy, kalorie. Popadałam w paranoje, a efekty nie były spektakularne. Chyba zepsułam sobie przemianę materii ciągłymi dietami(dukan itp)
__________________
redukcja start 26.08.2014
64,5-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
m0nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 23:54   #6
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Waga stoi w miejscu

Cytat:
Napisane przez m0nic Pokaż wiadomość
Ja tak mam tylko, że ważę 62kg. Od 10 m-cy ćwiczę regularnie w domu, ostatnio głównie treningi Fitness Blender. Obwody, ani waga nie chcą za bardzo spadać. Plusem jest to, że dzięki ćwiczeniom jestem dość umięśniona...Ostatnio przez miesiąc liczyłam gramy białka, węgli, tłuszczy, kalorie. Popadałam w paranoje, a efekty nie były spektakularne. Chyba zepsułam sobie przemianę materii ciągłymi dietami(dukan itp)

kochana! waga Ci nie spada bo cwiczysz sama mowisz ze przybylo Ci miesni, a wiesz ile takie miesko waży? mierz sie mam kolezanke podobnego wzrostu, co ja tez wazy tyle co ja w tej chwili - 75 kg a wyglada jak bogini, ciało wyrzezbione, smukle, jedrne , a u mnie? same flaki i wałeczki :P
u Ciebie tez pewnie piekne ciałko ale przez ciagle patrzenie na wage spada Ci motywacja
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:29   #7
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Waga stoi w miejscu

Ja kiedyś też chudłam i doszłam do wagi 70 kg i dalej waga ani drgnie. Za to wymiary leciały dalej. Nawet wtedy przez dłuższy czas chodziłam w ciuchach z liceum, a w liceum ważyłam 62 kg. Zacznij się mierzyć i patrzeć w lustro a nie na wskazówkę wagi.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 19:59   #8
SensuM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Waga stoi w miejscu

mierze sie i w ogóle juz mi cm nie spadają tak jak i waga hormony i tarczyca w porządku wiec sama nie wiem dla czego nie rusza sie...moze zaczne jeszcze wiecej cwiczyc
SensuM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:48   #9
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Waga stoi w miejscu

Ćwiczyć więcej jak może nie musisz bo z tym też nie ma co przesadzać. Może spróbuj zmienić ćwiczenia na jakieś inne. Organizm sie przyzwyczaja do diety ale do ćwiczeń też. Albo jeśli ćwiczysz długo to zrób sobie przerwę około tygodnia góra dwa tygodnie i wróć do ćwiczeń. Czasami pomaga.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 10:01   #10
m0nic
Raczkowanie
 
Avatar m0nic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 109
Dot.: Waga stoi w miejscu

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
kochana! waga Ci nie spada bo cwiczysz sama mowisz ze przybylo Ci miesni, a wiesz ile takie miesko waży? mierz sie mam kolezanke podobnego wzrostu, co ja tez wazy tyle co ja w tej chwili - 75 kg a wyglada jak bogini, ciało wyrzezbione, smukle, jedrne , a u mnie? same flaki i wałeczki :P
u Ciebie tez pewnie piekne ciałko ale przez ciagle patrzenie na wage spada Ci motywacja
dziękuję za słowa pocieszenia, ale napisałam, że obwody nie spadają tak, jakbym oczekiwała. 2 cm w udzie przez pół roku to żadna sensacja. Naczytam się o czyichś efektach -5cm w miesiąc i potem mam wrażenie, że stoję w miejscu i wszystko na marne. Całe szczęście, że "uzależniłam się" od ćwiczeń i treningi sprawiają mi ogromną satysfakcję. Od dzisiaj dieta i znowu liczenie kcal, btw...
__________________
redukcja start 26.08.2014
64,5-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
m0nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 11:01:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.