Praca w galerii handlowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 18:47   #1
ladykar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

Praca w galerii handlowej


Witam Od pewnego czasu myślę o podjęciu pracy. Najbardziej interesuje mnie praca w sklepach odzieżowych np. Reserved, Bershka, H&m. Problem w tym, że nie mam doświadczenia. Rejestrowałam się na stronie firmy Inditex (czyli firmy do której należą sklepy m.in Zara, Bershka, Pull&Bear), wysłałam tam swoje CV, ale efektów brak. Wysłałam CV również na stronę H&m, niestety tam potrzebują osób z doświadczeniem i odpisali, ze niestety nie spełniam ich wymagań. Ciągle na bieżąco sprawdzam oferty pracy i niestety nic z tego.. Dlatego mam do Was pytanie - czy warto pochodzić po sklepach w takich galeriach handlowych i popytać o pracę czy śledzić dalej oferty w internecie? Dodam jeszcze, że jestem studentką. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
ladykar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:49   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Praca w galerii handlowej

Cytat:
Napisane przez ladykar Pokaż wiadomość
Witam Od pewnego czasu myślę o podjęciu pracy. Najbardziej interesuje mnie praca w sklepach odzieżowych np. Reserved, Bershka, H&m. Problem w tym, że nie mam doświadczenia. Rejestrowałam się na stronie firmy Inditex (czyli firmy do której należą sklepy m.in Zara, Bershka, Pull&Bear), wysłałam tam swoje CV, ale efektów brak. Wysłałam CV również na stronę H&m, niestety tam potrzebują osób z doświadczeniem i odpisali, ze niestety nie spełniam ich wymagań. Ciągle na bieżąco sprawdzam oferty pracy i niestety nic z tego.. Dlatego mam do Was pytanie - czy warto pochodzić po sklepach w takich galeriach handlowych i popytać o pracę czy śledzić dalej oferty w internecie? Dodam jeszcze, że jestem studentką. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Wiesz co do takich zwykłych sieciówek może nie, że nie warto, ale szanse są nikłe. Celowałabym w droższe sklepy, ja np zgłosiłam się do takiego, miałam 2 rozmowy i stwierdzili, że jestem taką osobą jakiej potrzebują. I dobrze wiedzieli, że nie mam doświadczenia. Takie sklepy jak h&m pewnie mają codziennie kogoś chętnego do pracy no i odrzucają tych bez doświadczenia bo na ich miejsce mają 2 innych.
Ale nie wiem, tak sobie tylko luźno myślę.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:37   #3
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Praca w galerii handlowej

kiedy pracowałam w sieciówce to wszystkie cv jakie ktoś przynosił to zanosiłyśmy do kierowniczki (słyszałam, że w niektórych miejscach po prostu te cv są wyrzucane, ale u nas tak nie było).
kierowniczka przeglądała zawsze te podania i jeśli ktoś jej wpadł wpadł w oko i miała wolne miejsce to dzwoniła i zapraszała na rozmowę.
kiedyś dziewczyna przyszła do nas i poprosiła kierownika na rozmowę, kierowniczka przyszła, a ta wręczyła jej cv i zaczęła się reklamować, naszej kierowniczce się spodobała i przyjęła ją do pracy.
tak więc warto próbować
powodzenia.
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 23:21   #4
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Praca w galerii handlowej

Cytat:
Napisane przez ladykar Pokaż wiadomość
Witam Od pewnego czasu myślę o podjęciu pracy. Najbardziej interesuje mnie praca w sklepach odzieżowych np. Reserved, Bershka, H&m. Problem w tym, że nie mam doświadczenia. Rejestrowałam się na stronie firmy Inditex (czyli firmy do której należą sklepy m.in Zara, Bershka, Pull&Bear), wysłałam tam swoje CV, ale efektów brak. Wysłałam CV również na stronę H&m, niestety tam potrzebują osób z doświadczeniem i odpisali, ze niestety nie spełniam ich wymagań. Ciągle na bieżąco sprawdzam oferty pracy i niestety nic z tego.. Dlatego mam do Was pytanie - czy warto pochodzić po sklepach w takich galeriach handlowych i popytać o pracę czy śledzić dalej oferty w internecie? Dodam jeszcze, że jestem studentką. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
ja pracowałam w h&m i wielu ludzi, których przyjmowali było dopiero po maturze, niektórzy nawet jeszcze w liceum i nie mieli żadnego doświadczenia. sama też nie miałam, gdy tam aplikowałam.
dużo zależy od tego kiedy wyślesz aplikację. w styczniu czy lutym nie ma co liczyć na odzew, jeśli nie masz doświadczenia, bo jest mały ruch, ale w innych miesiącach wysyłaj, zwłaszcza podczas wyprzedaży, nawet kilka razy, jeśli ci zależy. ja sobie kiedyś wymyśliłam, że chcę pracować akurat w h&m i wysyłałam do nich cv 3 razy zanim mnie zaprosili na rozmowę
a jeśli chodzi o inditex, to nie zaszkodzi, żebyś się przeszła po sklepach. oni chętniej biorą cv niż w h&m. u nas się tego praktycznie nie robiło, a znajomym zdarzało się dostać pracę w inditexie po zaniesieniu cv osobiście.
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:05   #5
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Praca w galerii handlowej

Wg mnie zależy od sklepu, nie każdy tego wymaga, sama byłam tego żywym przykładem.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 19:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.