Plamienie implantacyjne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-14, 16:18   #1
mhmhmaf
Przyczajenie
 
Avatar mhmhmaf
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Exclamation

Plamienie implantacyjne?


Cześć dziewczyny. Mam do was pytanie. Z racji tego, że przedłużał mi się cykl i nie pojawiał się okres moja lekarka przepisała mi Duphaston. Dzisiaj z moim mężem kochaliśmy się. Po wszystkim chciałam założyć bieliznę kiedy zobaczyłam plamę krwi na moich majteczkach. Mój mąż także był odrobinę we krwi. Staramy się o dzidziusia, ale odrobinę się wystraszyliśmy. 22 dni temu skończyłam okres wywołany przez tabletki podane wyżej. Plamienia są do teraz. Bardzo lekkie. Skrzepów nie mam. Nie mam pojęcia od czego to się bierze, ponieważ moja miesiączka przeważnie się spóźnia i to pojawia się około 40 dnia cyklu. Lekarka powiedziała, że to nie wina hormonów, bo przeprowadziła szereg badań. Tak długi cykl jest genetyczny. Ale czegoś takiego nigdy wcześniej nie zauważałam. Czy mogłybyście cokolwiek od siebie dodać? Miała, któraś z was takie objawy implantacji? A może to wina tabletek? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Buziaczki, A.

Edytowane przez mhmhmaf
Czas edycji: 2014-06-14 o 16:19
mhmhmaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 16:48   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Plamienie implantacyjne?

Skoro 22 dni temu skończyłaś okres, zakładając że trwał 5 dni to masz 27 dzień cyklu. Może tym razem okres Ci się nie spóźni i to plamienie to jego początek

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do ciąży to zrób test ciążowy.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 16:53   #3
mhmhmaf
Przyczajenie
 
Avatar mhmhmaf
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Plamienie implantacyjne?

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Skoro 22 dni temu skończyłaś okres, zakładając że trwał 5 dni to masz 27 dzień cyklu. Może tym razem okres Ci się nie spóźni i to plamienie to jego początek

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do ciąży to zrób test ciążowy.
Zawsze mój okres trwa 5 dni, ale przeważnie jeśli był regularny to co równiuteńkie 40 dni i kilka dni przed czułam ból w jajnikach i podobne objawy. A tym razem kompletnie nic takiego nie było. Zrobię test. 25 mam wizytę u mojej pani doktor, tylko, że na fundusz zdrowia, gdzie jedynie mnie może zbadać, ale myślę, że przed wizytą zrobię test. Dodam też, że moje krwawienia w trakcie pierwszego dnia okresu były bardzo obfite. A tym razem mam bardzo mało tej krwi i nie odczuwam tego bólu, który zawsze w trakcie okresu odczuwam, ponieważ mam bolesne miesiączki.. Kurcze, mam cichą nadzieję, że może to jednak fasolka.
__________________
pokaż miłość, tym którzy zasługują na nią
mhmhmaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 07:25   #4
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Plamienie implantacyjne?

No to jak najszybciej test ciążowy Wszystko będzie jasne. Pamiętaj, że każde krwawienie w ciąży jest niebezpieczne. Także jakbyś była w ciąży, a miała plamienia to jak najszybciej do lekarza.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 08:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.