Woodstock - wasze zdanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 18:36   #1
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166

Woodstock - wasze zdanie


jako że festiwal sie zbliża, widząc co wypisują ludzie na pewnych portalach postanowiłem sprawdzić co wy sądzicie o tym festiwalu.

oczywiście prosiłbym aby darować sobie nawiązania do polityki, tylko sensowne komentarza a nie to co ktoś usłyszał od kapłana czy widział na filmie Rydzyka
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:00   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Festiwal jak festiwal, nie byłem, kiedyś chciałem się wybrać, ale samemu to tak średnio. To co się wyczytuje na internecie czy słyszy w TV o tym całym ćpaniu, orgiach, kradzieżach, linczach i co tam jeszcze wymyślą... Może troszkę przesadzają, bo wszędzie można dostać w łeb, na każdym większym festiwalu znajdą się osoby, które udostepnią działkę tego czy tamtego. A, że ktoś nie ma rozumu i się chce pakować w takie G to jego wybór, ale nie rozumiem tego jak poniektórzy oczerniają Owsiaka i całą jego działalność, "bo łudstok"
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:10   #3
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Są tacy, co przyjeżdżają się naćpać, poświecić gołą dupą i po pijaku zajadać się brudnym, toksycznym błotem (widziałam taki film z zeszłego roku ), a są tacy, którzy przyjeżdżają kulturalnie posłuchać muzyki i przy okazji czegoś ciekawego się dowiedzieć, bo przy Woodstocku oprócz muzyki jest mnóstwo warsztatów, prelekcji, spotkań z ciekawymi ludźmi itd., także każdemu wedle potrzeb jego no. Natomiast ja bym raczej nie pojechała, bo mimo wszystko oglądanie gołych, kopulujących ze sobą publicznie ludzi, rzygających na prawo i lewo, albo naćpanych, a nie da się ukryć, że jakby się nie starać, na pewno się nie raz na Woodstocku na takich natkniesz, nie da się inaczej, nie jest szczytem moich marzeń. Ale takie "obyczaje" są na każdym festiwalu, także nie rozumiem czym się ludzie bulwersują. Nikt im nie każe tam jechać. Jak ktoś takie klimaty lubi (przede wszystkim ja jestem osobą wygodną, nie wyobrażam sobie kąpać się pod zimnym prysznicem i załatwiać się do toi-toia), jest odpowiedzialny i jedzie z grupą sprawdzonych znajomych no to czemu nie.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:13   #4
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Będe szczera,kiedyś tak myślałam że Woodstock to impreza dla młodych ćpunów,lubiąych się nachlać.Jedny słowem impreza dla mend/meneli społecznych,nizinu spolecznego.
Odrazu napisze,nie była tam.Teraz co myśle,mnie taka impreza nie kręci,nie bawi.

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2014-07-31 o 19:45
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:16   #5
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Ja byłam na woodstocku wiele razy, najpierw w Żarach, a potem w Kostrzyniu. Ja jako osoba cywilizowana jadę tam na koncerty i dla atmosfery. Nie ćpam, nie palę papierosów, bardzo rzadko i mało piję i mi się tam podoba. Nie ma to jak dobre nagłośnienie, dobry koncert i tłum ludzi wokół, takiej atmosfery nie znajdzie się w wielu miejscach. Owszem są ludzie, którzy korzystają z używek, ale oni mnie nie interesują i wcale nie ma ich więcej niż na innych spędach
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:40   #6
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Dla mnie Woodstock to niespełnione marzenie

Boziu, mam nadzieję, ze kiedyś tam będę
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:47   #7
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

kiedyś przed koncertem Guano Apes chyba 2009 rok, myślałem sobie jeżdżą tam brudasy itd ale pojechałem bo w końcu częściowo na Guano Apes się wychowałem oglądając Vivę niemiecką czy MTV Zwei.
pojechałem i podejście zmieniłem, bo ćpuny są, pijacy są tak jak wszędzie i od tak za nic w pysk się nie dostanie.

od tamtej pory byłem już parę razy i chyba najbardziej utkwił w mojej pamięci moment odśpiewania hymnu podczas koncertu Sabaton.
gdzie nawet na filmikach na youtubie padają teksty że uczestnicy festiwalu nie mają prawa śpiewać hymnu bo są brudasami i lewakami, takie myślenie ludzi o małych rozumach, którzy za dużo Rydzyka się nasłuchali, zamiast pojechać i sprawdzić to na własne oczy.

dlatego mnie załamują komentarze na forach plujące jadem w sytuacji gdy żaden z tych ludzi nigdy nie był tam a wie najwięcej i widzi samych pijaków, ćpunów i seks na każdym kroku, choć to samo jest na Openerze.

Tassarinian -> ja jak zawsze z ekipą jechałem to braliśmy pokoje w hotelach/motelach itd po Polskiej jak i po Niemieckiej stronie i dojeżdżaliśmy bo jednak chcieliśmy się wyspać w łóżkach a nie w namiotach.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 20:00   #8
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Bardzo fajny festiwal. Wiadomo, że jak wszędzie ludzie są różni. Niestesty wiele osób myśli muzyka alternatywna= zło...
Jak dla mnie grają ciekawe zespoly - mój brat jeździł i dzięki temu znam parę fajnych zespołów. Chętnie bym się tam wybrała, no ale nie posiadam ekipy chętnej na takie coś.

To samo można napisać o każdym festiwalu, bo wszędzie znajdzie się ćpunów, meneli i inne dziwadła
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 20:22   #9
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Byłam i byłam zachwycona. Gdyby nie praca i inne obowiązki, w tym roku też bym pojechała. Nie widziałam nigdy rzygających, nagich ani kopulujących ludzi. Wręcz przeciwnie - ludzi pozytywnie nastawionych, chętnych do pomocy, dobrze się bawiących. Dla mnie ten festiwal ma w sobie coś magicznego i uważam, że warto coś takiego choćby raz w życiu przeżyć
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 21:57   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Fajnie tam jest, byłam sceptycznie nastawiona póki nie pojechałam i nie zakochałam się później ciężko mi było wrócić do normalnego świata, bo tak, tam jest właśnie jakby inny świat- pełen tolerancji, miłego nastawienia, wolności. I to się po prostu czuje całym sobą. Nie wiem jak to inaczej określić
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:21   #11
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Byłam i byłam zachwycona. Gdyby nie praca i inne obowiązki, w tym roku też bym pojechała. Nie widziałam nigdy rzygających, nagich ani kopulujących ludzi. Wręcz przeciwnie - ludzi pozytywnie nastawionych, chętnych do pomocy, dobrze się bawiących. Dla mnie ten festiwal ma w sobie coś magicznego i uważam, że warto coś takiego choćby raz w życiu przeżyć
Zgadzam się

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Fajnie tam jest, byłam sceptycznie nastawiona póki nie pojechałam i nie zakochałam się później ciężko mi było wrócić do normalnego świata, bo tak, tam jest właśnie jakby inny świat- pełen tolerancji, miłego nastawienia, wolności. I to się po prostu czuje całym sobą. Nie wiem jak to inaczej określić
I tu też sie zgadzam.
Na 500000 ludzi trudno nie znaleźć takich co by się nie upili czy nie wyrzygali.
Zgromadzić w zupełnie innym miejscu taką ilość osób - będzie to samo.
Ludzie strasznie demonizują ten festival, że brud, że rzygi że olaboga koniec świata.
A prawda jest taka, że tam jest za☠☠☠iście.

Ja się tam czułam przede wszystkim wyluzowana, nie przejmowałąm się niczym, tego jak wyglądam, że mam brudne ciuchy, że muszę sie martwić tym czy tamtym.
Jak ktoś nie umie wyznaczyć sobie granic to mu i na pielgrzymce odbije.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.

Edytowane przez Harmonija
Czas edycji: 2014-07-31 o 22:22
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 22:34   #12
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Nigdy nie byłam, wiem tylko z różnych relacji, że można spotkać zarówno super ludzi jak i ćpunów, ludzi bzykających się z kim popadnie itd. I tak nie lubię masowych imprez, więc nawet jakby tych ćpunów itd. nie było to bym nie pojechała.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:42   #13
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Moze i plany sa dobre, ale przewaznie jada tam wykolejency zyciowi z jakis squotow co zebrza o lyka piwa. Brak cywilizowanych warunkow itd.
Nie no ja nigdy bym tam nie pojechala.
A wsiasc w pociag jadacy na festiwal, to chyba mission imposible
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:44   #14
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

O tak też słyszałam od wielu już osób że aż strach wsiąść w pociąg którym jadą woodstockowicze.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:46   #15
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Nigdy nie byłam i chyba nawet nie chciałabym jechac Nie moje klimaty muzyczne i poza tym upolitycznienie festiwalu też budzi moje zwątpienie.
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 02:37   #16
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Ja nie byłam,, ale kiedyś chętnie pojadę. Mam 23 lata i chętnie pojadę, pewnie góra za parę lat. W końcu bawić się można w każdym wieku, a wcześniej jako nastolatka po prostu obawiałam się, trochę nadopiekuńczy rodzice Festiwal pewnie jak festiwal, ale myślę właśnie, że trochę poczuję co to trudniejsze warunki i tak wyluzuję, myślę, że faktycznie może to być wspaniała atmosfera Niby nie przepadam za tłumami, ale myślę, że dla samej atmosfery kiedyś się wybiorę. A ćpuny mogą być, ale też nie ma pewnie co przesadzać
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 07:13   #17
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Ja chciałam pojechać, ale po opowieściach kolegi zrezygnowałam. Taplanie się w błocie, możliwość natknięcia się na pijanych, kopulujących i ćpających skutecznie mnie odstraszyła. To nie dla mnie, ale jak ktoś lubi to spoko

Jedyne czego nie znoszę szczerze i do bólu, to tłumy wyłażące na miasto i żebrzące, żeby im dorzucić do wyjazdu... W ciągu ostatniego tygodnia spotkało mnie 5-6 takich sytuacji ...
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 07:56   #18
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Byłam na Woodstocku raz w Lęborku, na odwołanym Woodstocku, bez koncertów, ale z "imprezą".
To, co się działo było tak fajne, że miałam ochotę tam wrócić kilka lat później. Nie było żadnego ćpania, jedynie picie piwa, taplanie się w błocie, w jeziorze. Każdy był do siebie nastawiony bardzo pozytywnie, nie było rozgraniczana na brzydkich/ładnych, fajnych/niefajnych. Każdy ze sobą miał dobry kontakt, to było świetne. Było picie, dużo picia, ale z kulturą, nikt nikogo nie macał, bo pijany, nikt nie zachowywał się jak burak, nikt się nie zataczał.

A warunki? Jeśli ktoś jedzie, by się zamknąć w łazience i odprawiać codzienne rytuały to niestety to nie miejsce dla niego. Jeśli jednak ma ochotę się pobawić w nieczysty sposób, móc potaplać się w błocie czy wziąć prysznic w ubraniu to śmiało polecam.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 08:36   #19
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Byłam i spokojnie mogę polecić i przekonać źle nastawionych.
Po pierwsze organizacja- jest super, szybka pomoc medyczna, oznakowanie, bezpieczeństwo, dbanie o czystość ( owszem jest syf ale jak na taki tłum ludzi to jest całkiem nieźle), dostęp do kranów z wodą można się opłukać, bo myciem bym tego nie nazwała, dużo budek z jedzeniem i piciem, możliwość doładowania telefonu i inne bajery, ćpania nie zaobserwowałam jakoś strasznie dużo- nie widziałam, ba nie widziałam ćpających, picie alkoholu też nie przerażało. Ludzie byli miło i przyjaźnie nastawienie do siebie. Widziałam tam małe dzieci, osoby mocno starsze i osoby niepełnosprawne.
Jedyny problem z jakim nie radzą sobie organizatorzy to toalety, nie o to chodzi że są nieładne i niewykafeklowane, one po prostu cuchną i są obrzydliwe, dlatego też wiele osób "idzie w las" więc po kilku dniach las cuchnie jak tojtoje.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 09:13   #20
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;47539313]Ja chciałam pojechać, ale po opowieściach kolegi zrezygnowałam. Taplanie się w błocie, możliwość natknięcia się na pijanych, kopulujących i ćpających skutecznie mnie odstraszyła. To nie dla mnie, ale jak ktoś lubi to spoko [/QUOTE]

ale przecież nikt Tobie taplać sie w błocie nie każe
jak piszesz o kopulujących, polecam przejść się nad ranem po polu namiotowym na openerze, niektórzy choć namiot tuż obok wolą na świeżym powietrzu się pobawić
tego że natknę się na pijanych nie bałem nigdy, bo codziennie na osiedlu na takich pijaczków czy ćpunów się natykam, więc mnie takie coś nie rusza.

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jedyny problem z jakim nie radzą sobie organizatorzy to toalety, nie o to chodzi że są nieładne i niewykafeklowane, one po prostu cuchną i są obrzydliwe, dlatego też wiele osób "idzie w las" więc po kilku dniach las cuchnie jak tojtoje.
z tym problem jest chyba na każdym festiwalu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:38   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;47539313]

Jedyne czego nie znoszę szczerze i do bólu, to tłumy wyłażące na miasto i żebrzące, żeby im dorzucić do wyjazdu... W ciągu ostatniego tygodnia spotkało mnie 5-6 takich sytuacji ...[/QUOTE]

Też mnie wkurzają ''zbieram na woodstock''. Niech idzie i zarobi. To mówi samo za siebie jacy ludzie tam jeżdżą. Oczywiście wiem, że nie wszyscy, ale nie wierzę, że jest tam tak super jak niektórzy mówią. A wystarczyło by tych ćpunów, publicznie kopulujących itd. wywalać i może by się poprawiła jakość i kultura tej imprezy.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:41   #22
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Też mnie wkurzają ''zbieram na woodstock''. Niech idzie i zarobi. To mówi samo za siebie jacy ludzie tam jeżdżą. Oczywiście wiem, że nie wszyscy, ale nie wierzę, że jest tam tak super jak niektórzy mówią. A wystarczyło by tych ćpunów, publicznie kopulujących itd. wywalać i może by się poprawiła jakość i kultura tej imprezy.
A byłaś tam?

I jacy twoim zdaniem ludzie tam jeżdżą?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:14   #23
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Nie lubię imprez masowych, bo nie lubię takiego tłumu ludzi, więc pojechać tam dla zabawy - odpada. Dla muzyki - chciałam pojechać 2 lata temu jak było Heaven Shall Burn, ale finalnie nie pojechałam. Ogólnie nie ma tam za bardzo "mojej" muzyki, nie grają żadne "moje" kapele, więc i dla muzyki jechać - odpada.
Wiem, że jest tam fajnie i w ogóle, bo prawie wszyscy znajomi jeżdżą
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:35   #24
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Ja również należę do osób nielubiących imprez masowych,dodatkowo brak higieny to nie dla mnie. A kapele tam grające są bardzo w moim guście niestety, w tym roku gra nawet moja ulubiona. Ale bród smród i tak ogromna ilość różnych ludzi mnie odstrasza wystarczająco. Nie zdecyduje się nigdy żeby tam jechać.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:53   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

+ festiwal za darmo. maja szanse pojechac osoby ktorych nie stac na wielkomiejskie orange i openery

+ super atmosfera, ludzie sie smieja, rozmawiaja , poznaja , sa pomocni
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 11:22   #26
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
Ja również należę do osób nielubiących imprez masowych,dodatkowo brak higieny to nie dla mnie. A kapele tam grające są bardzo w moim guście niestety, w tym roku gra nawet moja ulubiona. Ale bród smród i tak ogromna ilość różnych ludzi mnie odstrasza wystarczająco. Nie zdecyduje się nigdy żeby tam jechać.
Dokładnie to samo mogła bym szczerze napisać . I też nigdy się nie zdecyduję by jechać.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 11:38   #27
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Byłam i spokojnie mogę polecić i przekonać źle nastawionych.
Po pierwsze organizacja- jest super, szybka pomoc medyczna, oznakowanie, bezpieczeństwo, dbanie o czystość ( owszem jest syf ale jak na taki tłum ludzi to jest całkiem nieźle), dostęp do kranów z wodą można się opłukać, bo myciem bym tego nie nazwała, dużo budek z jedzeniem i piciem, możliwość doładowania telefonu i inne bajery, ćpania nie zaobserwowałam jakoś strasznie dużo- nie widziałam, ba nie widziałam ćpających, picie alkoholu też nie przerażało. Ludzie byli miło i przyjaźnie nastawienie do siebie. Widziałam tam małe dzieci, osoby mocno starsze i osoby niepełnosprawne.
Jedyny problem z jakim nie radzą sobie organizatorzy to toalety, nie o to chodzi że są nieładne i niewykafeklowane, one po prostu cuchną i są obrzydliwe, dlatego też wiele osób "idzie w las" więc po kilku dniach las cuchnie jak tojtoje.
Zgadzam się w 100%, o najbardziej adekwatny opis z tych, które się pojawiły. W pierwszej kolejności zgarnijcie sobie na pole namiotowe 400tys ludzi i postarajcie się utrzymać porządek - to nielada wyczyn. Albo wciśnijcie w pociągi taką ilość ludzi jak w tych woodstockowych. Wypadki przy takiej ilości zdarzają się i zdarzać się będą, akurat ta impreza jest pod tym względem wyjątkowo bezpieczna, co potwierdzają wszelakie statystyki.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Też mnie wkurzają ''zbieram na woodstock''. Niech idzie i zarobi. To mówi samo za siebie jacy ludzie tam jeżdżą. Oczywiście wiem, że nie wszyscy, ale nie wierzę, że jest tam tak super jak niektórzy mówią. A wystarczyło by tych ćpunów, publicznie kopulujących itd. wywalać i może by się poprawiła jakość i kultura tej imprezy.
taa... 400tys ludzi tak "zarabia", żeby się tam dostać? Czy może z setka-dwie, która robi burdel na każdej imprezie, na której jest? W Krakowie przed każdym festiwalem - offem, slotem, kaszel party, woodem widzę tych samych żuli, którzy siedzą i "zbierają na wyjazd". Jak nie ma festiwalu to zbierają na piwo(przynajmniej szczerze), psa, sieroty. Nie oceniajmy imprez po tym jak ktoś próbuje wykorzystać ich pretekst do swoich celów, obraża się w ten sposób setki tysięcy ludzi, którzy w tę działkę się nie wpisują.

A co do wyrzucania - jak chcesz wyrzucać kogoś z imprezy otwartej? tak realnie? tych którzy stanowią zagrożenie policja stara się zgarniać (przyznam że agresora na Wood widziałam raz przez chyba 6 lat). Z kolei zamknięcie imprezy oznacza 100% zmianę jej formy (czyli pozbycie się głównego atutu).

Na wood przestałam jeździć z powodu połączenia braku czasu i coraz mniej interesujących mnie zespołów... ale póki jeździłam, zwykle nie piłam żadnego alkoholu (najpierw, bo jeszcze pić nie zaczęłam, potem bo miałam pecha do chorowania w okolicach wood) albo około 2 piw dziennie i byłam w stanie znaleźć sobie ekipę i miejsca gdzie prawie (poza pojedynczymi sytuacjami) nie miałam styczności z osobami pijanymi - na asp jest zakaz spożywania alko i innych używek.

Raz do namiotu w trakcie warsztatów muzycznych wtargnął do nas pijany pancur - i zamiast pozwolić ochronie go wyprowadzić "oswoiliśmy go", pośpiewaliśmy z nim improwizowane wersje piosenek Zaciera czy Ulicznego Opryszka i poszedł sobie szczęśliwy dalej w świat - wśród nas nie było niesmaku, z przykrego wyprowadzania żula, bo nawet żul nie jest taki straszny jak się umie z nim dogadać. Właśnie to mnie tak cieszy w woodstockowym klimacie - jest pokojowo i jeśli tylko da się coś od siebie, to baaaardzo przyjacielsko.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 12:44   #28
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Mówiłam przecież, że ludzie są tam różni, fajni i niefajni.

Co do wyrzucania ludzi, to chyba seks w miejscu publicznym, czy bycie w stanie odurzenia nie są legalne? Nie znam się na prawie, ale tak mi się wydaje, więc na takiej podstawie mogli by takie osoby zgarniać i może wtedy festiwal nie miał by takiej opinii.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 12:50   #29
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Mówiłam przecież, że ludzie są tam różni, fajni i niefajni.

Co do wyrzucania ludzi, to chyba seks w miejscu publicznym, czy bycie w stanie odurzenia nie są legalne? Nie znam się na prawie, ale tak mi się wydaje, więc na takiej podstawie mogli by takie osoby zgarniać i może wtedy festiwal nie miał by takiej opinii.
taki seks jest zabroniony, lecz taki seks pod chmurką występuje chyba na każdym festiwalu, nawet na Openerze byłem tego świadkiem na polu namiotowym, więc to nie dotyczy tylko Woodstocku, ale wszystko co złe zaraz przypisywane jest tylko jemu, zupełnie niesłusznie bo na pół miliona ludzi na festiwalu trudno aby takich przypadków nie było.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 13:36   #30
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Woodstock - wasze zdanie

I tym o to sposobem większość z was się wypowiedziała,która tam nie była-ot polski zwyczaj. Bo słyszała...,bo czytała... i tak o to powielamy stereotypy,że Woodstock,czy Jarocin to ćpanie,sex i rzyganie.

Panna,ktora nade wszystko patrzy,coby tipsa nie zedrzeć,a i muzycznie gustuje w disco -choć nigdy na takim festiwalu nie była uzna,że jednak powinna zabrać głos w tej sprawie.

Ja się wychowałam na takiej muzie,słucham po dzień dziesiejszy i chętnie na koncerty jeżdżę.Jarocin to moja młodość,sa to kultowe festiwale młodych,wolnych ludzi. Zgadzam sie z Chwast'em tam jest inny świat,po ktorym cieżko wrócić do rzeczywistości. A jak dzisiaj spotykam młodych,którzy żebrają "na Woodstock" sama chętnie daje,bo kiedyś w wieku 19 lat sama tak robiłam i mało kto odmawiał. Ale ten,kto nie ma pojęcia o takich festiwalach ,nie "czuje" tego po prostu nie zrozumie.

Ktos wcześniej napisał,żeby zabrać wszystkich cpunów itp.było by bardziej kulturalnie-polecam opere,bądz balet tylko skąd wiadomo,że ten obok nas to nie ćpun tyle tylko,że w ładniejszym opakowaniu.
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-22 23:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.