On znowu to robi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 17:57   #1
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Unhappy

On znowu to robi


Z pewnością pojawił się już tutaj nie jeden taki wątek, ale postanowiłam i ja spróbować znależć wsparcia u was dziewczyny Nic mi już nie pomaga, rodzina, przyjaciele czy chociaż chwilowe napady szczęścia.
No więc tak, jakiś rok temu poznałam wspaniałego faceta: Łukasza który całkowicie wywrócił moje życie do góry nogami, wiecie taki niegrzeczny chłopiec. Na początku jak zawsze była bajka, ciągłe spotkania, czułośc i w ogóle, ale wydarzyło się kilka traumatycznych zdarzeń które wpłyneły na nas obojga. Nie jest już tą samą osobą, którą pokochałam, ale nadal mi na nim zależy, nie potrafie bez niego żyć. W przeciagu tego roku schodziliśmy się z 3 razy i pomimo bólu jaki przeszłam w tych przerwach, gdy tylko na niego spojrzałam byłam rozanielona i wszystko wybaczałam. Wiem, jestem naiwna, ale nic nie mogę na to poradzić. Mineły 2 miesiące od naszej ostatniej "przerwy" i radziłam sobie całkiem dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało dopóki nie napisał i się z nim spotkałam. Wszystko wydawało mi się jak kiedyś, przez brak możliwości nie analizowaliśmy przeszłości, pełen spontan. A teraz siedzę i głupia ryczę bo się znowu nie odzywa. Wszyscy mi odradzali żebym się z nim nie spotykała ale ja niestety uległam jego prośbą i znowu wpadłam w to błędne koło.
Nie mam pojęcia co robić dziewczyny, teraz jest jeszcze gorzej niz po ostatnich rozstaniach. Wiem, że nie jest wart takiego bólu, ale choć się motywuje i staram zapomnieć nie potrafię. Pomóżcie!
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:04   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: On znowu to robi

Nie zapomnisz z dnia na dzień. To oczywiste. Powinnaś podjąć jakąś decyzję - najlepiej taką, jaką już wcześniej sugerowali Ci bliscy. Nie czekaj na jego telefon, na jego sms. Tak będzie już cały czas, że Cię oleje, potem napisze, znów oleje, znów napisze.. A Ty będziesz cierpieć i cierpieć. Innej drogi dla tego związku NIE MA. Zrób sobie prezent przed-bożonarodzeniowy i uwolnij się od niego. To nie ma sensu, a on traktuję Cię jak zabawkę.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:05   #3
Casaya781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: On znowu to robi

Miałam bardzo podobnie. Ten chłopak po prostu się Tobą bawi. Nie ma sensu utrzymywać z nim jakichkolwiek kontaktów bo inaczej o nim nie zapomnisz. Zmień nr telefonu ,a gdy znowu w jakiś sposób będzie chciał się z Tobą skontaktować olej to. Przypomnij sobie ile przez niego płakałaś. Wiem, że to banalne ale czas leczy rany Musisz być silna Powodzenia
Casaya781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:16   #4
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Chodzi o to, że już tyle razy to z nim przerabiałam, że mam dosyć, ale też nie potrafie zapomnieć. Tyle wspaniałych chwil, wspomnień, a ostatnio sam kontakt fizyczny był tak cudowny. Teraz wmawiam sobie, że nie potrafie bez niego żyć, choć wiem, że są to brednie. Starałam się nawet zastąpić go kimś innym, ale nic z tego, zero uczuć a w dodatku skrzywdziłam drugą osobę.
Mimo wszystko dzięki dziewczyny
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:23   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: On znowu to robi

Myślę, że nawet najlepszy seks świata nie jest tego wart. Poza tym spójrz: napisze do Ciebie, pobzyka i znika . Podoba Ci się to?
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:55   #6
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Zgodzę się z tym, byłabym nawet gotowa na taki układ, ale wiem, że tylko bym cierpiała bo w końcu mi nie zależy tylko na seksie, ja czuję, w przeciwieństwie do niego.
I nie podoba mi się to, jest to płytkie i oznacza, że w ogóle mnie nie szanuje
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 20:07   #7
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: On znowu to robi

Musisz uciąć i przeboleć, coś jak wyrwanie zęba. Tu naprawdę nie ma innej rady. Ten układ nie ma żadnej przyszłości, im prędzej to zrozumiesz, tym prędzej przestaniesz cierpieć. Ot i co.
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 21:11   #8
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że już tyle razy to z nim przerabiałam, że mam dosyć, ale też nie potrafie zapomnieć.[...]
A próbowałaś? Zapominanie polega na niekontaktowaniu się i ograniczeniu wspominek. Nie rozgrzebuj, to zapomnisz. Z czasem wszystko słabnie i mija, naprawdę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 21:41   #9
TylkoMarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 31
Dot.: On znowu to robi

Powiem Ci tak szczerze , ze taki zwiazek nie ma sensu
Ja bylam 4 lata w takim zwiazku, rozchodzilismy sie ze sto tysiecy razy... zawsze ulegalam, bylam tak bardzo naiwna , ze jak teraz o tym pomysle to chce mi sie smiac... jak moglam byc tak glupia i wyciac sobie z zyciorysu 4 lata
tylko , ze u nas bylo tak , ze dla niego byli wazniejsi koledzy , czesto sie zdarzalo , ze mnie zdradzal lub tylko pisal z innymi dziewczynami
wszyscy znajomi , kazdy z rodziny gadali mi zeby go zostawic , ale ja wierzylam , ze sie zmieni az w koncu z dnia na dzien postanowilam , ze to koniec
Poznalam innego faceta i postanowilam zmienic swoje zycie i nie zaluje
to jest najlepsza decyzja w moim zyciu jaką moglam podjac...
podejrzewam , ze gdyby nie moj terazniejszy facet to tkwila bym w tym chorym zwiazku do dzisiaj
TylkoMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 21:43   #10
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co robić dziewczyny, teraz jest jeszcze gorzej niz po ostatnich rozstaniach. Wiem, że nie jest wart takiego bólu, ale choć się motywuje i staram zapomnieć nie potrafię. Pomóżcie!
Nie musisz zapominać, zresztą nie da się tego zrobić na zawołanie. Pamiętaj. O wszystkim, także o takich momentach, jak ten, kiedy płaczesz z jego powodu.

A jak emocje opadną (zawsze po czasie opadają - to pewne), to podejmij decyzję, co do dalszych kontaktów w tym panem.

Jak zdecydujesz, że zero kontaktów, to się zwyczajnie tego trzymaj. Jak będziesz chciała, to dasz radę.

A jeśli postanowisz ciągnąć ten dziwny układ, to przyjmij potem na klatę konsekwencje. I nie udawawj sama przed sobą, że to nie Ty decydujesz, że to silniejsze itd. Wiesz na czym stoisz, więc podejmujesz świadomą decyzję i ponosisz za nią odpowiedzialność.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 22:10   #11
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: On znowu to robi

Na Twoim miejscu przerwałabym to miotanie się bo tak naprawdę ten związek jest dla Ciebie klatką. Widzisz wyjście, ale boisz się tego, co jest poza prętami klatki.

W życiu i w związku potrzebna jest stabilizacja i poczucie pewności. Ty tego nie masz, bo facet Ci tego nie zapewnia. Rozumiem, że Ci na nim zalezy i to nic złego, bo nad uczuciami nie da się zapanowac do końca. Ale jeśli nie podejmiesz jakiejś konkretnej decyzji to nadal nie odzyskasz spokoju i pewności siebie. To jest tak, jak któraś Wizażanka napisała: lepiej wyrwać bolacy ząb niż go holubić. Owszem, będzie bolało, ale ten ból minie a paradoksalnie im bardziej boli, tym szybciej ból się wypala. Pamiętaj też, że im dlużej tkwisz w chorym układzie, tym silniej on Cię uzależnia i tym trudniej będzie się z niego wyplątać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 05:26   #12
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: On znowu to robi

To jak odwyk. Trzeba zacisnąć zęby i przez to przejść. Zmienić myślenie z "zobaczymy, co dalej, może będzie dobrze" na "już nigdy nie będzie dobrze, więc spadaj z mojego życia".
Da się. Powiedz sobie ostro "nie". To jak początek nowego życia bez tego uzależaniającego czegoś, co do tej pory nim kierowało.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 12:35   #13
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: On znowu to robi

BRAWO Twój TŻecik wie że jesteś na zawołanie a w przerwach pewnie obraca sobie inne, a jak mu się znudzi to wraca do stałego towarku
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 14:45   #14
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Próbowałam i wytrwałam 3 miesiące po chyba najlepszym okresie który razem spędziliśmy w przeciągu tego roku. Powoli wstawałam na nogi i znowu się pojawił nieszcząc wszystko tylko jednym dniem. Myślałam, że wtedy było ciężko, ale teraz jest apogeum wszystkiego co przeszłam, czuję się dosłownie zrzerana od środka, nie mam siły, nie potrafie normalnie funkcjonować, chodzenie do pracy jest ktorgą nie wspomniając o tym, że po powrocie marzy mi się tylko łóżko.
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 15:02   #15
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Z pewnością pojawił się już tutaj nie jeden taki wątek, ale postanowiłam i ja spróbować znależć wsparcia u was dziewczyny Nic mi już nie pomaga, rodzina, przyjaciele czy chociaż chwilowe napady szczęścia.
No więc tak, jakiś rok temu poznałam wspaniałego faceta: Łukasza który całkowicie wywrócił moje życie do góry nogami, wiecie taki niegrzeczny chłopiec. Na początku jak zawsze była bajka, ciągłe spotkania, czułośc i w ogóle, ale wydarzyło się kilka traumatycznych zdarzeń które wpłyneły na nas obojga. Nie jest już tą samą osobą, którą pokochałam, ale nadal mi na nim zależy, nie potrafie bez niego żyć. W przeciagu tego roku schodziliśmy się z 3 razy i pomimo bólu jaki przeszłam w tych przerwach, gdy tylko na niego spojrzałam byłam rozanielona iwszystko wybaczałam. Wiem, jestem naiwna, ale nic nie mogę na to poradzić. Mineły 2 miesiące od naszej ostatniej "przerwy" i radziłam sobie całkiem dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało dopóki nie napisał i się z nim spotkałam. Wszystko wydawało mi się jak kiedyś, przez brak możliwości nie analizowaliśmy przeszłości, pełen spontan. A teraz siedzę i głupia ryczę bo się znowu nie odzywa. Wszyscy mi odradzali żebym się z nim nie spotykała ale ja niestety uległam jego prośbą i znowu wpadłam w to błędne koło.
Nie mam pojęcia co robić dziewczyny, teraz jest jeszcze gorzej niz po ostatnich rozstaniach. Wiem, że nie jest wart takiego bólu, ale choć się motywuje i staram zapomnieć nie potrafię. Pomóżcie!
- serio wspaniałego? Męskie g..., o czym pewnie wiedzą inni, przestrzegając Cię przed nim. Pomijam, że tzw. niegrzeczni chłopcy zawsze mnie odrzucali na dzień dobry- tacy tylko krzywdzą kobiety.
- jak "wybaczasz wszystko", znaczy: nie lubisz siebie, pozwalasz komuś się krzywdzić.
- jeśli "wszyscy" odradzali Ci chłopa, pewnie wiedzieli, ze to żaden "wspaniały chłopak" tylko męskie gówno, które krzywdzi.

Polub samą siebie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 18:26   #16
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Oczywiście powiem, że masz rację, ale co z tego jeżeli za chwilę znowu będzie słodki a ja jak takie głupie szczenie polece do niego z podkulonym ogonem pragnąc jego uwagii. Choć sama siebie za to nienawidzę i staram z tym walczyć nie daje rady bo coś dla mnie znaczy. Pierwszy raz coś takiego czuję i nie chcę tego stracić. Jednego dnia mogę szczerze powiedzieć, że go nienawidzę, za to na zajutrz umieram z tęsknoty.
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 15:20   #17
Lubie Milke
Wtajemniczenie
 
Avatar Lubie Milke
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 2 510
Dot.: On znowu to robi

Masz świadomość, że to się skończy jak znajdzie 'lepszą'. Dla której będzie w stanie zrobić więcej niż dla ciebie. Najlepiej dla ciebie byłoby zmienić numer zablokować go gdzie się da i żyć swoim życiem bez niego. Bo co to za związek jak on jest tylko wtedy gdy mu się to podoba, a nie cały czas na dobre i złe ?
__________________
"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett
Lubie Milke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 15:35   #18
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: On znowu to robi

Autorko,

Nie jesteś bezwolną cielęciną . Tytuł wątku : "on znów to robi". On robi z Tobą to na co mu pozwalasz.

Widocznie z jakichś powodów ta relacja niesie za sobą więcej zysków niż strat (dla Ciebie).

Może jeszcze nie jesteś gotowa aby się odciąć?

Patrząc z boku widzę, że ten facet nie da Ci niczego wartościowego, nie stworzy z Tobą związku o jakim "marzysz".
Pytanie kiedy to do Ciebie dotrze i ile jeszcze będziesz chciała znieść?
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 15:50   #19
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez NinaPetrova Pokaż wiadomość
Autorko,

Nie jesteś bezwolną cielęciną . Tytuł wątku : "on znów to robi". On robi z Tobą to na co mu pozwalasz.

Widocznie z jakichś powodów ta relacja niesie za sobą więcej zysków niż strat (dla Ciebie).

Może jeszcze nie jesteś gotowa aby się odciąć?

Patrząc z boku widzę, że ten facet nie da Ci niczego wartościowego, nie stworzy z Tobą związku o jakim "marzysz".
Pytanie kiedy to do Ciebie dotrze i ile jeszcze będziesz chciała znieść?
Ależ autorka jest bezwolną cielęciną i pozwala na wszystko, jęczy, że jej z tym źle, ale nic zmienić nie chce, bo "kocha misia" i wystarczy jedno jego skinienie i pies biegnie merdając ogonem. Ale skoro to, co mówimy nie wpływa na to, co ona zamierza, po co strzępić język? Ona przecież wie, że zawsze tym ogonem pomerda i pobiegnie się łasić, choćby ją pan wielokrotnie skopał psychicznie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 16:12   #20
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Powiem szczerze, że twoja odopowiedz dość mną potrząsneła. Chcę to zmienić, nie chcę być naiwną dziewczyną, którą wykorzystuje facet co aktualnie się dzieję. Właśnie jestem 3 dzień bez kontaktu z nim i przeżywam katusze, ale nie mam zamiaru się złamać i po raz setny wyciągnąć do niego ręki. Postanowiłam uzbroić się w cierpliwość i trochę odpuścić, w końcu jeżeli cokolwiek do mnie czuję zatęskni za mną i nawiąże kontak, jeżeli nie no życie muszę w końcu iść na przód i spróbować czegoś nowego. W takim razie mam do was pytanie, jak zająć sobie głowe, aby o nim nie myśleć. Jest praca, znajomi, rodzina, ale zazwyczaj jest to dla mnie za mało, aby nie zaprzątać sobie nim głowy
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 16:13   #21
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Wiem, jestem naiwna, ale nic nie mogę na to poradzić.
Aha.
Rok związku i 3 kilkumiesięczne przerwy? Bijecie jakiś rekord czy co? Tu nie chodzi o naiwność, tu chodzi o brak szacunku wobec siebie. Jeśli ty nie szanujesz samej siebie to dlaczego on ma cię szanować i liczyć się z tobą? Zapamiętaj sobie jedną rzecz na całe życie: nikt nie chce lubi i nie będzie w związku z osobą, którą może pomiatać, wystawiać i bawić się bez konsekwencji. Wybaczanie jest fajne, ale sama zauważyłaś, że nieskuteczne.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 16:18   #22
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Z pewnością pojawił się już tutaj nie jeden taki wątek, ale postanowiłam i ja spróbować znależć wsparcia u was dziewczyny Nic mi już nie pomaga, rodzina, przyjaciele czy chociaż chwilowe napady szczęścia.
No więc tak, jakiś rok temu poznałam wspaniałego faceta: Łukasza który całkowicie wywrócił moje życie do góry nogami, wiecie taki niegrzeczny chłopiec. Na początku jak zawsze była bajka, ciągłe spotkania, czułośc i w ogóle, ale wydarzyło się kilka traumatycznych zdarzeń które wpłyneły na nas obojga. Nie jest już tą samą osobą, którą pokochałam, ale nadal mi na nim zależy, nie potrafie bez niego żyć. W przeciagu tego roku schodziliśmy się z 3 razy i pomimo bólu jaki przeszłam w tych przerwach, gdy tylko na niego spojrzałam byłam rozanielona i wszystko wybaczałam. Wiem, jestem naiwna, ale nic nie mogę na to poradzić. Mineły 2 miesiące od naszej ostatniej "przerwy" i radziłam sobie całkiem dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało dopóki nie napisał i się z nim spotkałam. Wszystko wydawało mi się jak kiedyś, przez brak możliwości nie analizowaliśmy przeszłości, pełen spontan. A teraz siedzę i głupia ryczę bo się znowu nie odzywa. Wszyscy mi odradzali żebym się z nim nie spotykała ale ja niestety uległam jego prośbą i znowu wpadłam w to błędne koło.
Nie mam pojęcia co robić dziewczyny, teraz jest jeszcze gorzej niz po ostatnich rozstaniach. Wiem, że nie jest wart takiego bólu, ale choć się motywuje i staram zapomnieć nie potrafię. Pomóżcie!
Dla mnie osobiście związki, w którym partnerzy rozchodzą się i schodzą pierdyliard razy są niedojrzałe i po prostu głupie. Bo jak taki partner coś odwali i dziewczyna z nim zerwie, po czym po 2 miesiącach wraca do misia z wywalonym ozorem, bo przeprosił to następnym razem groźba zakończenia relacji jest do niczego ... bo to nie jak groźba. I taki pozwala sobie na coraz więcej i więcej, bo jak raz dopuścisz do takiej sytuacji to jesteś na straconej pozycji.

W ogóle dla mnie, jeśli dwóch ludzi się kocha to nie straszy się nawzajem zakończeniem związku nie mówiąc już oczywiście o jego zakończeniu.

A nikt Ci nie pomoże jak Ty wychodzisz z założenia "ja bez niego żyć nie mogę". Jeśli sama nie zrozumiesz to obudzisz się po X latach z ręką w nocniku i wtedy dopiero będzie płacz, że tyle zmarnowanych lat za Tobą.


Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że twoja odopowiedz dość mną potrząsneła. Chcę to zmienić, nie chcę być naiwną dziewczyną, którą wykorzystuje facet co aktualnie się dzieję. Właśnie jestem 3 dzień bez kontaktu z nim i przeżywam katusze, ale nie mam zamiaru się złamać i po raz setny wyciągnąć do niego ręki. Postanowiłam uzbroić się w cierpliwość i trochę odpuścić, w końcu jeżeli cokolwiek do mnie czuję zatęskni za mną i nawiąże kontak, jeżeli nie no życie muszę w końcu iść na przód i spróbować czegoś nowego. W takim razie mam do was pytanie, jak zająć sobie głowe, aby o nim nie myśleć. Jest praca, znajomi, rodzina, ale zazwyczaj jest to dla mnie za mało, aby nie zaprzątać sobie nim głowy
Heh i znowu to robisz. Sorry ale to jest żałosne. Czyli co? Myślisz, że jak go przetrzymasz to on się zmieni? Dziewczyno nie żyjesz w bajce, to jest życie. Albo ktoś Cie szanuje albo nie. Albo Cie kocha albo nie. Otóż powiem Ci co się stanie, bo scenariusz jest oczywisty. Jest to pewne, że się do Ciebie odezwie, jak tylko mu się znudzi bycie samemu albo jak mu z inną nie wyjdzie. To wcale nie będzie znaczyło, że za Tobą tęskni lub mu zależy, bo gdyby mu zależało to by Cie tak nie traktował.

Zabawne, mówi się, że ludzie uczą się na błędach. Jak widać Twój przypadek jest beznadziejny. 3 razy wracałaś do niego, teraz chcesz to zrobić czwarty raz.

Edytowane przez AshaL
Czas edycji: 2014-11-14 o 16:29
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 05:44   #23
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Dałyście mi dość dużego kopa tymi słowami, jednak mimo wszystko cały czas nadal się łudziłam, że przejrzy na oczy i wróci. Cóż, zero inicjatywy z jego strony, więc i ja pozostane obojętna Poszłam krok na przód i usunełam jego numer, rozmowy na facebooku i reszte "pamiątek" po nim.
Na razie trzymam się średnio, ale nie pozwole sobie na takie traktowanie
Dzięki kobitki i do usłyszenia!
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 06:35   #24
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: On znowu to robi

Brawo. Najgorszy będziesz miała moment, jak on się jednak odezwie. WTEDY nie daj się znowu zmanipulować, najlepiej odłoż słuchawkę, odejdź w drugą stronę, skasuj - nie czytając w zależności od formy tego kontaktu. Żeby na pewno wiedział, że już nie ma na ciebie wpływu.
Ja bym jeszcze najpierw wykpiła i obśmiała, by mu dokopać na koniec, ale ja zła kobieta jestem...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 18:51   #25
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Oh to już zrobiłam, wyrzuciłam mu wszystko co czuje, jak go nienawidzę za to co mi zrobił, jak mnie traktował i poczułam się lepiej. Nie sądzę, aby sobie coś z tego zrobił, ale cóż
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:34   #26
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: On znowu to robi

Cytat:
Napisane przez fanima Pokaż wiadomość
Oh to już zrobiłam, wyrzuciłam mu wszystko co czuje, jak go nienawidzę za to co mi zrobił, jak mnie traktował i poczułam się lepiej. Nie sądzę, aby sobie coś z tego zrobił, ale cóż
Dlatego lepiej obśmiać gościa nią wyrzucać. Wtedy coś sobie z tego zrobi. Wyśmiej to, co wiesz, że go dotknie. Seks, rozmowy. Obśmiej! To go dotknie,
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:06   #27
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: On znowu to robi

Kalincia, daj spokoj. Autorka najwyrazniej nie jest zbyt pyskata. Po co ma w sobie hodowac jakas zlosc do niego i mu wbijac? Koniec koncow jej to nic nie da (poza MOZE chwilowa satysfakcja). Lepiej niech go teraz ignoruje i zajmuje sie soba
Autorko, bo nawest jesli Twoja obojetnosc i uciecie kontaktow nie zrobia na nim zadnego wrazenia (w co watpie, bo to jednak jest cios dla ego), to Ty bedziesz miala swiety spokoj w koncu. Trzymaj sie!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 05:39   #28
fanima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: On znowu to robi

Nie mam zamiaru już mu nawyrzucać, powiedziałam co mi leży na sercu i tyle Oj pyskata to ja jestem, ale w jego przypadku trudno uderzyć w czuły punkt.
Tak też zrobie, dzięki szmyrk
fanima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 07:33   #29
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: On znowu to robi

Tyle ze teraz Ty tez masz urazona dume i głownie z tego powodu czujesz taka niechęć- bo on to olał, nie odzywa sie. Nie z powodu wszystkiego złego co Ci narobił. Gdyby było odwrotnie nie mówilabys: skoro nie wykazuje inicjatywy ja tez nie będę, jeśli poczuje tęsknotę to nawiąże kontakt, w domyśle 'ja poczekam'. Podczas gdy powinnaś myślec i mowić: niech sp........

Facet niszczył Cię psychicznie bo tym właśnie są ciagle powroty i rozstania. A Ty teraz masz nastawienie ze jeden jego telefon i niestety lecisz w podskokach. Moim zdaniem powinnaś iść do jakiegoś psychologa bo to cos w rodzaju uzależnienia. Prawdopodobieństwo ze on sie odezwie jest duże a wtedy znów sobie spieprzysz życie. Ktos Ci musi pokazać ze to co sobie robisz i to w jaki sposób myślisz nie jest dla Ciebie dobre. Bo niby wiesz ale...co z tego.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:43   #30
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: On znowu to robi

Moja przyjaciółka miała podobnie kiedys i też przez Łukasza
Ale miałyśmy wtedy po 17-18 lat i kredki w głowie. Powiem Ci na jej przykładzie bo fakt z zycia wzięty a patrząc na to z operspektywy czasu lepiej ocenić sytuacje. Chłopak chciał zaru.chać dzwonił przyjeżdzał mącił jej w głowie niby chciał cos więcej ale zaraz nie, potem znowu chciał potem znów nie i tak namieszał w głowie ze dziewczyna "leczyła" się z niego dobrych kilka lat... Ale sama musiała przejrzeć na oczy bo była zakochana i mimo że on ją krzywdził swoim zachowaniem wolała to niż brak kontaktu z nim. Reasumując jeśli jesteś zakochana musisz sobie dac czas żeby zapomnieć (jeśli zapomniec o nim chcesz) najlepiej się nie kontaktować usunąc numer, zając się nauką zyciem swoim. Nie wracając do przeszłości.
Łatwe to nie bd bd zaje.biście trudne ale jest to do zrobienia, a pomyśl przez chwilę przyszłościowo tzn. popatrz pare lat do przodu biorąc pod uwagę wszystko wpadkę np. myślisz że taki facet jest na tyle odpowiedzialny żeby zając sie Wami zapewnić Ci przyszłośc?
inny przykład pomyśl ile życia tracisz i znajomości może miłości tolerując jego zachowanie które trwa już któryś rok...
Chciałabyś byc z kimś kto Cie totalnie zlewa? chcesz się poprzytulać spotkać tak ja teraz, a on nie odzywa się nie ma czasu dla Ciebie.
Pomyśl ale nietak że ja go kocham, ja tęsknie, chciałabym z nim być, to nie jest myślenie... Pomyśl co taki człowiek wniesie do twojego życia....
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 10:00:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.