Czy aby na pewno przyjaciółki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 16:01   #1
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993

Czy aby na pewno przyjaciółki?


Właśnie zaczęłam się zastanawiać czy coś przypadkiem nie jest nie tak.. Mam 6 przyjaciółek z którymi się trzymam.. w tym 2 to takie ,,Best friend" I okazuje się że tych wszystkich ludzi nazywam swoimi przyjaciółkami a na sylwestra nie mam żadnych planów... ŻADNA się nie zainteresowała czy mam jakieś plany albo czy chcę go spędzić z nią... Każda ma swojego faceta i to z nim i jego znajomymi chce spędzić ten wieczór - dosłownie KAŻDA... więc dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy tak zachowują się przyjaciółki?
Ubiegając wasze pytania czy proponowałam coś- nawet nie było jak. Każda na pytanie o sylwestra już od pewnego czasu miała plany.. Czy chciałam się do kogoś wkręcić? - Tak - tylko jedna powiedziała że o tym pomyśli..
Więc zastanawiam się czy to ja jestem przewrażliwiona? Może faktycznie w jednym momencie wszystkie sie odemnie odwróciły?
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:12   #2
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Dziwne, że aż 6 i żadna z inicjatywą nie wyszła. Najwidoczniej faceci królują, wtedy to zapomina się o przyjaciółkach/znajomych/kolegach/koleżankach. Nie Ty pierwsza masz taką sytuację, wiele dziewczyn czy facetów spędza więcej czasu ze swoją drugą połówką, aniżeli starymi przyjaciółmi.
Nie ma co na siłę się gdzieś wkręcać, albo sama coś wymyśl albo po prostu zdaj się na los i spontan.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:30   #3
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

właśnie przed sekundą jedna poprosiła mnie o pożyczenie sukienki na sylwestra... I co? Przecież pożyczę.. nie ma sie co fochać o takie głupoty jak sylwester
Floydka ,,wymyśl coś"? ,,spontan"? czeka mnie sylwester przed tv i tyle tak dla ścisłości - mieszkam w malutkiej miejscowości - tutaj nie ma koncertów na rynku ani nic z tych rzeczy
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:30   #4
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez green1993 Pokaż wiadomość
Właśnie zaczęłam się zastanawiać czy coś przypadkiem nie jest nie tak.. Mam 6 przyjaciółek z którymi się trzymam.. w tym 2 to takie ,,Best friend" I okazuje się że tych wszystkich ludzi nazywam swoimi przyjaciółkami a na sylwestra nie mam żadnych planów... ŻADNA się nie zainteresowała czy mam jakieś plany albo czy chcę go spędzić z nią... Każda ma swojego faceta i to z nim i jego znajomymi chce spędzić ten wieczór - dosłownie KAŻDA... więc dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy tak zachowują się przyjaciółki?
Ubiegając wasze pytania czy proponowałam coś- nawet nie było jak. Każda na pytanie o sylwestra już od pewnego czasu miała plany.. Czy chciałam się do kogoś wkręcić? - Tak - tylko jedna powiedziała że o tym pomyśli..
Więc zastanawiam się czy to ja jestem przewrażliwiona? Może faktycznie w jednym momencie wszystkie sie odemnie odwróciły?
milusia.

nie znam Waszej relacji i nie będę oceniać po tym jednym incydencie, ale ja bym swojej przyjaciółki na pewno tak nie zostawiła. zwłaszcza że nie zaplanowały sobie Sylwestra z facetami tylko we dwoje - każda wybiera się ze znajomymi, więc jaki problem, żebyś zabrała się wspólnie z nimi?
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:42   #5
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
milusia.

nie znam Waszej relacji i nie będę oceniać po tym jednym incydencie, ale ja bym swojej przyjaciółki na pewno tak nie zostawiła. zwłaszcza że nie zaplanowały sobie Sylwestra z facetami tylko we dwoje - każda wybiera się ze znajomymi, więc jaki problem, żebyś zabrała się wspólnie z nimi?
hm.. więc tak:
jedna jedzie ze swoim chłopakiem do krakowa do jego siostry
druga ze swoim chłopakiem, bratem i jego siostrą na jakąś imprezę zamkniętą
trzecia ze swoim chłopakiem i jego paczką (której totalnie nie znam ) na imprezę zamkniętą
czwarta jedzie do rodziny gdzieśtam
piąta idzie do swojego chłopaka na domówke (gdzie tylko ją będę znała) - ta dwa tygodnie temu powiedziała że pomysli i sie dalej nie odezwała
a szósta imprezuje ze swoimi siostrami i ludźmi ze studiów

Podsumowując- nie mam nawet jak ani gdzie

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

A nasze relacje? z 4 chodziłam do jednej szkoły średniej, od 2 lat każda z nas jest na innym kierunku na studiach więc nie mamy zbytnio czasu na spotkania - 2-3 razy w miesiącu zwykle sie widzimy ale jakoś każda to akceptuje
a z 2 było lepiej spotykałysmy sie po kilkanaście razy w miesiącu i non stop gadałyśmy - tak, czas przeszły bo jakieś pół roku temu jedna znalazła faceta a 2 miesiące temu druga więc oczywiście ja zeszłam na boczny tor
Nigdy mi to nie przeszkadzało bo jak jedna nie miała czasu to któraś inna zawsze miała Ale już tak nie jest
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:45   #6
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Autorko, nie masz przyjaciółek tylko koleżanki.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:49   #7
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Autorko, nie masz przyjaciółek tylko koleżanki.
Chyba potrzebowałam żeby mi to ktoś uświadomił.. Bo sama nie mam pojęcia z jakiego innego powodu zrobiłam ten wątek
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 16:52   #8
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

To na pewno nie są przyjaciółki, co najwyżej koleżanki, a nawet znajome dla których najważniejsze są one same i ich miś, a reszta jest nieistotna. No chyba, że trzeba pożyczyć sukienkę na Sylwestra.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:59   #9
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
To na pewno nie są przyjaciółki, co najwyżej koleżanki, a nawet znajome dla których najważniejsze są one same i ich miś, a reszta jest nieistotna. No chyba, że trzeba pożyczyć sukienkę na Sylwestra.
a najśmieszniejsze jest to że jest mi wstyd z tego powodu że wszystkie mnie olały. Na sylwestra do moich rodziców przyjeżdża ciotka z wujkiem (coroczna tradycja) i co?:
- Gdzie idziesz na sylwestra?
- Nigdzie.
-Jak to nigdzie?
-No wiecie co... wszyscy mnie olali więc będę siedziała na dupie i użalała się nad sobą.

Tak. jestem jedną z tych osób które przejmują się tym co inni na ich temat mówią.
Zamiast to wszystko olać to przejmuje sie właśnie takim g**nem
Haha chyba sięgnęłam dna bo kilka dni temu zaczęłam się zastanawiać nad udawaniem jakiejś grypy żołądkowej albo czegoś w tym stylu byleby tylko rodzina sie nie dowiedziała że wszyscy mnie olali
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:02   #10
Marta2252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez green1993 Pokaż wiadomość
Chyba potrzebowałam żeby mi to ktoś uświadomił.. Bo sama nie mam pojęcia z jakiego innego powodu zrobiłam ten wątek
A ja rozumiem czemu założyłaś go Zgadzam się, to tylko koleżanki. Nie załamuj się, jak to się mówi- umiesz liczyć, licz na siebie. Niestety przejechałam się tyle razy na ,,przyjaciółkach'' że już nie wierzę w przyjaźń. Działam sama i dobrze mi z tym.

Co do twojego sylwestra, może uda sie fajnie go spedzic z rodzinka ?
Marta2252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:50   #11
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

a ja uważam, że przesadzasz. Twoje przyjaciółki to nie wróżki, jeśli same zaplanowały sylwester wcześniej, a Ty nic nie mówiłaś - to czemu miały się zainteresować same z siebie? Mała dziewczynka z Ciebie?
Nie studiujecie razem, rzadko się widujecie. Wasze więzi się nieco rozluźniły - pytanie czy tylko z ich winy? Czy sama miałaś czas dla nich? Czy powiedziałaś im szczerze: ej, nie mam gdzie iść na sylwestra? Bo może jakbyś wcześniej się zainteresowała tematem, to byś została wkręcona na którąś z imprez. Choć np po koleżankach, które pojechały do rodziny pomocy bym nie oczekiwała.
Do tej, która miała pomyśleć, po prostu napisz z pytaniem, bo nie wiesz, czy nie iść gdzie indziej.
Wydaje mi się, że trochę biernie podchodzisz do tematu i czekasz, aż świat się o Ciebie zatroszczy, gdy stoisz w kącie i popłakujesz. Jak one Cię oleją to idź ze znajomymi z roku albo gdziekolwiek. Nie oglądaj się na innych, przede wszystkim zadbaj o swoją rozrywkę. A sukienki nie pożyczaj - będzie Ci potrzebna
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 17:52   #12
Nebtu
Raczkowanie
 
Avatar Nebtu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Neo-Tokyo
Wiadomości: 366
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Marta2252 Pokaż wiadomość
(...) umiesz liczyć, licz na siebie. Niestety przejechałam się tyle razy na ,,przyjaciółkach'' że już nie wierzę w przyjaźń. Działam sama i dobrze mi z tym.
Spotkasz jeszcze wielu wartościowych ludzi, te psiapsiółki widać takie nie są.
Nebtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:53   #13
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

możesz napisać w jakim mieście mieszkasz?
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:10   #14
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Nebtu Pokaż wiadomość
Spotkasz jeszcze wielu wartościowych ludzi, te psiapsiółki widać takie nie są.
Trochę się zapędzacie, niefajnie wyszło, ale nie znasz tych dziewczyn, skąd wiesz, że nie są wartościowe?
Wyjazd do Krakowa do siostry faceta - chyba wiadomo, czemu autorka nie została zaproszona
Dwie zamknięte imprezy - też raczej tłumaczyć nie trzeba
Czwarta jedzie do rodziny
Piąta i szósta ewentualnie mogłyby pomyśleć o Autorce. Przypomnij się tej piątej albo zagadaj do szóstej.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:12   #15
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez green1993 Pokaż wiadomość
Więc zastanawiam się czy to ja jestem przewrażliwiona? Może faktycznie w jednym momencie wszystkie sie odemnie odwróciły?
Dla mnie faktycznie trochę za daleko idące wnioski, że się odwróciły. Po prostu wasze relacje się mocno rozluźniły, zapewne ze względu na chłopaków, mniej wspólnie spędzanego czasu itp.
Pytanie jeszcze na ile każda z was wcześniej organizowała sobie imprezę i na ile to był ich "wkład" na ile chłopaków Sylwestra zawsze spędzałaś z nimi?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:23   #16
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

No ale skąd one mają widzieć ze nie masz się gdzie pidziać? Poza tym trudno oczekiwać by ktoś zabierał Cię do cudzej rodziny albo wpraszał na nie swoją zamkniętą imprezę.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:38   #17
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
No ale skąd one mają widzieć ze nie masz się gdzie pidziać? Poza tym trudno oczekiwać by ktoś zabierał Cię do cudzej rodziny albo wpraszał na nie swoją zamkniętą imprezę.
Ano właśnie. Poza tym co innego gdyby te 6 dziewczyn spędzało Sylwestra razem i zapomniało tylko o Autorce, a co innego gdy to 6 niezależnych przyjaciółek. Na tej samej zasadzie przyjaciółka nr 5 mogłaby mieć pretensje do Autorki, że poszła na zabawę z przyjaciółką nr 6, a jej nie zapytała co robi. Ludzie, jesteśmy dorośli .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:42   #18
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Szczerze mówiąc to by mi też był przykro w takiej sytuacji . Mam dwie bliskie przyjaciółki i co roku razem spędzamy sylwestra ,zazwyczaj zbieramy się całą grupką i robimy coś razem .Obie również mają partnerów jednak to w niczym nie przeszkadza bo zabierają ich również . Nie wyobrażam sobie żeby poszły sobie na jakąś imprezę i mnie zostawił w taką noc ( w tym roku również jesteśmy ugadane ).Może nazywanie ich niewartościowymi z tego powodu to przegięcie ,ale że są Twoimi przyjaciółkami to też bym nie powiedziała. Autorko nie pytały się Ciebie co robisz w sylwestra?
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:51   #19
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Ano właśnie. Poza tym co innego gdyby te 6 dziewczyn spędzało Sylwestra razem i zapomniało tylko o Autorce, a co innego gdy to 6 niezależnych przyjaciółek. Na tej samej zasadzie przyjaciółka nr 5 mogłaby mieć pretensje do Autorki, że poszła na zabawę z przyjaciółką nr 6, a jej nie zapytała co robi. Ludzie, jesteśmy dorośli .
No dobrze, jesteśmy dorośli ale chcialam żeby chociaż raz to mną się ktoś zainteresował a nie zawsze to ja mam wszystko organizować - spotykamy sie z dziewczynami z wcześniejszej szkoły - to ja ogarniam gdzie i o której, to ja zapraszam ludzi. Mamy sylwestra rok temu - to ja sie pytalam ludzi gdzie idziemy załatwiałam wejściówki i transport, za każdym razem to ja musiałam sie wszystkim zajmować. Chociaż raz chciałam żeby to mną ktoś sie zainteresował - no to mam za swoje. Do dzisiaj nie dostałam ani jednego pytania jak spędzam sylwestra. Na domówke próbowałam sie sama dopytać ale skoro nic nie pisze to nie.. równie dobrze może mnie tam nie chcieć bo woli znajomych swojego chłopaka. Raz zapytałam... nie jestem typem człowieka który wprasza sie sam na imprezy i wszystkie bardzo dobrze o tym wiedzą.
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 18:52   #20
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49513268]Szczerze mówiąc to by mi też był przykro w takiej sytuacji . Mam dwie bliskie przyjaciółki i co roku razem spędzamy sylwestra ,zazwyczaj zbieramy się całą grupką i robimy coś razem .Obie również mają partnerów jednak to w niczym nie przeszkadza bo zabierają ich również . Nie wyobrażam sobie żeby poszły sobie na jakąś imprezę i mnie zostawił w taką noc ( w tym roku również jesteśmy ugadane ).Może nazywanie ich niewartościowymi z tego powodu to przegięcie ,ale że są Twoimi przyjaciółkami to też bym nie powiedziała. Autorko nie pytały się Ciebie co robisz w sylwestra?[/QUOTE]
Ok ale tutaj każda spędza sylwestra oddzielnie od innych. S niestety z czasem i wiekiem pojawiają się partnerzy, ich rodziny, dzieci, zobowiązania i nie zawsze da radę zrobić sylwestra jak za czasów liceum czy wczesnych studiów.
Każda dziewczyna ma swoje plany z partnerem/rodziną.
Gdyby o takie głupoty się rozpadały przyjaźnie to TŻ właśnie stracił dwóch przyjaciół, bo jeden obiecał żonie romantyczny wyjazd a drugi spędza go też z żoną ale i jej rodziną.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:53   #21
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
możesz napisać w jakim mieście mieszkasz?
mieście? mieszkam w malutkiej wiosce do najbliższego większego miasta mam 30 km
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:57   #22
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez green1993 Pokaż wiadomość
No dobrze, jesteśmy dorośli ale chcialam żeby chociaż raz to mną się ktoś zainteresował a nie zawsze to ja mam wszystko organizować - spotykamy sie z dziewczynami z wcześniejszej szkoły - to ja ogarniam gdzie i o której, to ja zapraszam ludzi. Mamy sylwestra rok temu - to ja sie pytalam ludzi gdzie idziemy załatwiałam wejściówki i transport, za każdym razem to ja musiałam sie wszystkim zajmować. Chociaż raz chciałam żeby to mną ktoś sie zainteresował - no to mam za swoje. Do dzisiaj nie dostałam ani jednego pytania jak spędzam sylwestra. Na domówke próbowałam sie sama dopytać ale skoro nic nie pisze to nie.. równie dobrze może mnie tam nie chcieć bo woli znajomych swojego chłopaka. Raz zapytałam... nie jestem typem człowieka który wprasza sie sam na imprezy i wszystkie bardzo dobrze o tym wiedzą.

Autorko ale nie denerwuj się ,wasze relacje jak dla mnie nie są już na takim stopniu zaawansowane jak wcześniej, ot takie zwykłe znajome ,musisz to zrozumieć. Wyobraź sobie że ja również nie wykrzykuję do moich przyjaciółek `ej ,dziewczyny ja nie mam gdzie iść -bo dla mnie to oczywiste że spędzamy tę noc razem ,bo jesteśmy sobie bliskie i nawet jakbyśmy miały propozycje jakieś imprezy gdzie jedna by nie miała wstępu to by żadna na nią nie poszła i tyle.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:03   #23
green1993
Rozeznanie
 
Avatar green1993
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Wiadomości: 713
GG do green1993
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49513567]Autorko ale nie denerwuj się ,wasze relacje jak dla mnie nie są już na takim stopniu zaawansowane jak wcześniej, ot takie zwykłe znajome ,musisz to zrozumieć. Wyobraź sobie że ja również nie wykrzykuję do moich przyjaciółek `ej ,dziewczyny ja nie mam gdzie iść -bo dla mnie to oczywiste że spędzamy tę noc razem ,bo jesteśmy sobie bliskie i nawet jakbyśmy miały propozycje jakieś imprezy gdzie jedna by nie miała wstępu to by żadna na nią nie poszła i tyle.[/QUOTE]
Sorki jeśli było za mocno Mi też wydawało się że jesteśmy zżyte do tego stopnia że któraś uwzględni mnie w swoich planach sylwestrowych ale najwyraźniej to faceci są dla każdej najważniejsi... Chyba cieżko mi to było wcześniej zauważyć i tyle
__________________
Wytrawny kłamca wie, że najlepszym kłamstwem jest zawsze prawda podana z pominięciem najistotniejszej kwestii.
green1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:04   #24
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49513567]Autorko ale nie denerwuj się ,wasze relacje jak dla mnie nie są już na takim stopniu zaawansowane jak wcześniej, ot takie zwykłe znajome ,musisz to zrozumieć. Wyobraź sobie że ja również nie wykrzykuję do moich przyjaciółek `ej ,dziewczyny ja nie mam gdzie iść -bo dla mnie to oczywiste że spędzamy tę noc razem ,bo jesteśmy sobie bliskie i nawet jakbyśmy miały propozycje jakieś imprezy gdzie jedna by nie miała wstępu to by żadna na nią nie poszła i tyle.[/QUOTE]
Lata całe spędzałam sylwestra z przyjaciółką. A potem wyszło, że jednak to często długi weekend w pracy a więc okazja do wyjazdu, odwiedzenia rodziny i od jakiegoś czasu sylwestrujemy oddzielnie. W tym roku tż pracuje więc zostaje z nim w domu a nie idę do przyjaciółki choć jak co roku robi imprezę i ona to rozumie bo jest przyjaciółką właśnie.
Na tym to polega.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:11   #25
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ok ale tutaj każda spędza sylwestra oddzielnie od innych. S niestety z czasem i wiekiem pojawiają się partnerzy, ich rodziny, dzieci, zobowiązania i nie zawsze da radę zrobić sylwestra jak za czasów liceum czy wczesnych studiów.
Każda dziewczyna ma swoje plany z partnerem/rodziną.
Gdyby o takie głupoty się rozpadały przyjaźnie to TŻ właśnie stracił dwóch przyjaciół, bo jeden obiecał żonie romantyczny wyjazd a drugi spędza go też z żoną ale i jej rodziną.
No dobra ale gdzie jest mowa o jakiś dzieciach ? Bo chyba nie doczytałam to nie jest ten etap życia . Nie każda spędza sylwestra z rodziną ,nie można było załatwić jej wejściówki na zamkniętą imprezę ? Albo namówić żeby poszli grupką z siostrą i bratem faceta jednej z nich ? Ja nie widzę przeszkód .Tym bardziej jeżeli znam przyjaciółkę od podstawówki .

Ja spędzałam rok temu sylwestra z rodziną jednej z nich i nie tylko z jej facetem ale i ojcem ,matką i rodzeństwem ,ponieważ zostałam zaproszona
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:13   #26
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez green1993 Pokaż wiadomość
Sorki jeśli było za mocno Mi też wydawało się że jesteśmy zżyte do tego stopnia że któraś uwzględni mnie w swoich planach sylwestrowych ale najwyraźniej to faceci są dla każdej najważniejsi... Chyba cieżko mi to było wcześniej zauważyć i tyle
Ale co się dziwisz? W końcu to z facetami wezmą potencjalny ślub, urodzą dzieci. W życiu tak już jest ze z czasem ma się mniej okazji do imprezowania w gronie licealnych psiapsiółek. One Cię nie olały tylko zwyczajne mają inne plany i mają do nich prawo.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:13   #27
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

My jedziemy w gory do rodziny narzeczonego, razem z nami jedzie moja kumpelka bez partnera,sylwester to nie swieta gdzie spotyka sie rodzina przy swiatecznym stole.smutne jest ze ty znasz ich plany a one twoich nie znaja. dla mnie to nie sa przyjaciolki
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:16   #28
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Lata całe spędzałam sylwestra z przyjaciółką. A potem wyszło, że jednak to często długi weekend w pracy a więc okazja do wyjazdu, odwiedzenia rodziny i od jakiegoś czasu sylwestrujemy oddzielnie. W tym roku tż pracuje więc zostaje z nim w domu a nie idę do przyjaciółki choć jak co roku robi imprezę i ona to rozumie bo jest przyjaciółką właśnie.
Na tym to polega.
Ale Twoja przyjaciółka nie będzie siedziała sama gapiąc się w sufit jak Autorka?no nie?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ale co się dziwisz? W końcu to z facetami wezmą potencjalny ślub, urodzą dzieci. W życiu tak już jest ze z czasem ma się mniej okazji do imprezowania w gronie licealnych psiapsiółek. One Cię nie olały tylko zwyczajne mają inne plany i mają do nich prawo.
Facetów można mieć w życiu kilkunastu ale przyjaciółkę jedną na całe życie.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:26   #29
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49513913]Ale Twoja przyjaciółka nie będzie siedziała sama gapiąc się w sufit jak Autorka?no nie?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



Facetów można mieć w życiu kilkunastu ale przyjaciółkę jedną na całe życie.[/QUOTE]
Wiesz ja tam jestem zdania ze ojca dzieci swoich też będę miała jednego.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:38   #30
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Czy aby na pewno przyjaciółki?

Mam nadzieje ze sukienki nie pozyczasz...jesli nawet sie zgodzilas wstepnie to ja bym cos wymyslila.
No sorka.

chce sie laska bawic to niech sobie kiecke kupi. Ty tez miej ja gdzies. Sama sie przekonalas ze nie ma co byc za dobrym. bo kolezanki sa tylko jak cos chca.

tak naprawde poza to co jedzie gdzies do siostry chlopaka a z do reszty spokojnie moglad dolaczyc. Bo co jest jest impreza zamknieta?
chyba ze jest to sala balowa i impreza na parki. ale skoro idzie rodzenstwo to pewnie jakas zwykla imprezka ;p...dla znjomkow.

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2014-12-29 o 19:42
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 13:10:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.