Zazdrość po zdradzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 20:09   #1
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18

Zazdrość po zdradzie


Witajcie
Chciałabym poznać Waszą opinie na temat sytuacji w moim życiu, bo nie wiem, czy przypadkiem nie przesadzam lub wariuje
Jestem z moim narzeczonym od 3,5 roku. Ja mam 20 lat, on 22. Ponad rok temu dowiedziałam się, że mnie zdradzał. Prowadził praktycznie poczwórne życie. Był ze mną, w swojej rodzinnej miejscowości miał dziewczynę, z którą się spotykał, sypiał (jakieś 50 razy ), w mieście, gdzie studiujemy miał kolejną sympatię, z którą spał kilka razy, w międzyczasie całował się jeszcze z kolejną dziewczyną. Gdy się o tym dowiedziałam, to świat mi się zawalił. Był to dodatkowo trudny czas w moim życiu, bo zrezygnowałam ze studiów, nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Jednak postanowiłam mu wybaczyć i spróbować odbudować naszą relację.

I tu pojawia się problem. Według niego jestem zbyt zazdrosna. Wiem, że muszę starać się mu zaufać, ale to o wiele trudniejsze, niż mi się wydawało. Widzę, że on się stara, choć niektórych obietnic nie dotrzymuje. Umówiliśmy się np. że gdy będę miała wątpliwości, co do którejś z jego koleżanek, to razem usiądziemy i będę mogła przeczytać razem z nim wiadomości na facebooku które do siebie wysyłają. Obiecał mi również, że nie będzie usuwał żadnych wiadomości. Niestety je usuwał i czasami nie chciał mi pokazywać o czym pisze, szczególnie z jedną z koleżanek. Mówił, że nie mam się czego obawiać, że tylko ja jestem dla niego ważna. Ta dziewczyna nie wzbudza mojego zaufania. Mają bardzo dobry kontakt, wspólne zainteresowania, ona ciągle daje mu jakieś prezenty, zaczęła nosić jego zdjęcie w portfelu po niecałych 2 miesiącach znajomości (jako jedyne). Mój TŻ stwierdził, że dla niego to, że mi obiecał, że będę mogła czytać jego wiadomości, to głupota. Tylko dlaczego nie bierze pod uwagę moich uczuć i tego, że łamie obietnice? Kocham go, ale ostatnio ciągle się kłócimy. Poprosiłam, aby ograniczył kontakt z tą koleżanką, ale to dla niego wielki problem.

Dziewczyny, czy ja przesadzam? Czy mam prawo żądać ograniczenia kontaktu do minimum? A może ten związek Waszym zdaniem nie ma przyszłości? Pomóżcie błagam
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:12   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Bosze... pomóc Tobie? Ty potrzebujesz zostawić tego faceta, pomogłam?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:14   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Skoro przez ponad rok nie udało się odbudować zaufania, to nie sądzę, by kiedykolwiek się to udało. Szkoda życia na związek z kimś, komu się nie ufa.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:16   #4
dagmaraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: Zazdrość po zdradzie

nie wierzę w to co czytam. Po pierwsze przebadałbym się czy mnie niczym nie zaraził. Po drugie kazałabym mu spieprzać jak najdalej ode mnie.
dagmaraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:20   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez mlecznadroga94 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym poznać Waszą opinie na temat sytuacji w moim życiu, bo nie wiem, czy przypadkiem nie przesadzam lub wariuje
Jestem z moim narzeczonym od 3,5 roku. Ja mam 20 lat, on 22. Ponad rok temu dowiedziałam się, że mnie zdradzał. Prowadził praktycznie poczwórne życie. Był ze mną, w swojej rodzinnej miejscowości miał dziewczynę, z którą się spotykał, sypiał (jakieś 50 razy ), w mieście, gdzie studiujemy miał kolejną sympatię, z którą spał kilka razy, w międzyczasie całował się jeszcze z kolejną dziewczyną. Gdy się o tym dowiedziałam, to świat mi się zawalił. Był to dodatkowo trudny czas w moim życiu, bo zrezygnowałam ze studiów, nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Jednak postanowiłam mu wybaczyć i spróbować odbudować naszą relację.

I tu pojawia się problem. Według niego jestem zbyt zazdrosna. Wiem, że muszę starać się mu zaufać, ale to o wiele trudniejsze, niż mi się wydawało. Widzę, że on się stara, choć niektórych obietnic nie dotrzymuje. Umówiliśmy się np. że gdy będę miała wątpliwości, co do którejś z jego koleżanek, to razem usiądziemy i będę mogła przeczytać razem z nim wiadomości na facebooku które do siebie wysyłają. Obiecał mi również, że nie będzie usuwał żadnych wiadomości. Niestety je usuwał i czasami nie chciał mi pokazywać o czym pisze, szczególnie z jedną z koleżanek. Mówił, że nie mam się czego obawiać, że tylko ja jestem dla niego ważna. Ta dziewczyna nie wzbudza mojego zaufania. Mają bardzo dobry kontakt, wspólne zainteresowania, ona ciągle daje mu jakieś prezenty, zaczęła nosić jego zdjęcie w portfelu po niecałych 2 miesiącach znajomości (jako jedyne). Mój TŻ stwierdził, że dla niego to, że mi obiecał, że będę mogła czytać jego wiadomości, to głupota. Tylko dlaczego nie bierze pod uwagę moich uczuć i tego, że łamie obietnice? Kocham go, ale ostatnio ciągle się kłócimy. Poprosiłam, aby ograniczył kontakt z tą koleżanką, ale to dla niego wielki problem.

Dziewczyny, czy ja przesadzam? Czy mam prawo żądać ograniczenia kontaktu do minimum? A może ten związek Waszym zdaniem nie ma przyszłości? Pomóżcie błagam
Czemu uważasz, że nie jesteś warta faceta, który nie zdradza? Serio, czemu?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:22   #6
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Doris1981 - nie wiem, naprawdę nie wiem
zakonna - tak w głębi duszy tego się spodziewałam...
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:24   #7
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zazdrość po zdradzie

No to skoro się spodziewałaś takich odpowiedzi to może jednak go zostaw? Bo sorry, ale z Twojego opisu to się dupek wyłania, a nie kandydat na męża.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 20:27   #8
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Facet jest dziadem to prawda, powinnaś z nim już dawno nie utrzymywać kontaktu z szacunku dla siebie.

Ale powiem Ci coś jeszcze gorszego. Nie chciałbym dziewczyny która daje się zdradzać a później wraca do tego faceta i szuka problemów w sobie. Choćby była chodzącym ideałem.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:30   #9
Martecza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Ten facet to mały krętacz, nikczemny hipokryta. Nie polecam trwać przy nim, ani obwiniać się o zbytnią zazdrość. Może gdyby nie był tak zdegenerowany, to nie miałabyś powodu do zazdrości. Tragedia...
Martecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:32   #10
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Jak przeczytałam twój post to oczom nie wierzę. Chcesz z nim być to bądź, koleś widać cwany. Jedną przywiązaną ma do siebie, która go nie zostawi (ty!) i luźno hasa sobie jeszcze do innych.

Jak dla mnie ten wasz związek to żenada. Ale widać, że tak lubisz, to się męcz.
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:33   #11
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Zazdrość po zdradzie

prowo jak nic, 4 kobiety w jednym czasie, plus to czytanie wiadomości.
prowo i to słabe.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 20:33   #12
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez mlecznadroga94 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym poznać Waszą opinie na temat sytuacji w moim życiu, bo nie wiem, czy przypadkiem nie przesadzam lub wariuje
Jestem z moim narzeczonym od 3,5 roku. Ja mam 20 lat, on 22. Ponad rok temu dowiedziałam się, że mnie zdradzał. Prowadził praktycznie poczwórne życie. Był ze mną, w swojej rodzinnej miejscowości miał dziewczynę, z którą się spotykał, sypiał (jakieś 50 razy ), w mieście, gdzie studiujemy miał kolejną sympatię, z którą spał kilka razy, w międzyczasie całował się jeszcze z kolejną dziewczyną. Gdy się o tym dowiedziałam, to świat mi się zawalił. Był to dodatkowo trudny czas w moim życiu, bo zrezygnowałam ze studiów, nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Jednak postanowiłam mu wybaczyć i spróbować odbudować naszą relację.
Po 4 zdradach ratować związek??? To chyba ja jestem jakaś nienormalna i jeszcze Ci się chwalił, że z jedną tak 50 razy??? wtf
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:36   #13
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

ananasova - bardzo bym chciała, żeby to była prowokacja, naprawdę bardzo...
LadyDeMadeline - o tych 50 razach to wiem od tej dziewczyny, jej kolega napisał do mnie, ja poźniej do niej i tak się wszystko wydało
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:39   #14
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Dziewczyno, czyś Ty oszalała? Ja rozumiem, że związek tak długi w tak młodym wieku daje poczucie, że nikogo innego, lepszego czy równie dobrego, nie spotkasz - sama to przerabiałam w podobnej sytuacji, myślałam że mi się świat kończy jak związek dobiegł końca, bo nic innego nie znałam. Teraz mi się śmiać z tego chce. Jeśli tego typu masz myśli - że lepsze swojskie bydło od niewiadomej - to je odrzuć, bo nie mają one sensu. Masz 20 lat, jesteś młoda, całe życie przed Tobą, a Ty się zaręczyłaś i chcesz wyjść za faceta, który przez większość Waszego "związku" zwyczajnie sypiał z dwiema innymi dziewczynami, i kręcił jeszcze z trzecią. 20 lat i taka patologia, taka porażka jako plan na resztę życia. Jeśli nie masz dla siebie tyle sumienia żeby go rzucić, to chociaż poczuj wstyd za to, że w tym tkwisz, i z tego wstydu to zakończ.

Aha - takie cuda-wianki jak komisyjne przeglądanie facebooka też przerabiałam. Ani zazdrości i strachu mi to nie pomogło się pozbyć, ani związku nie uratowało. Nie ufasz, bo nie powinnaś ufać, i tyle w temacie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2015-02-17 o 20:41
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:41   #15
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Nie wierzę w to co przeczytałam.
Koleś Cię zdradzał wielokrotnie, OKŁAMYWAŁ a Ty postanowiłaś mu wybaczyć ?
No w sumie, dobra, okej, Twoja decyzja. Podjęłaś ją rok temu i nie ufasz mu, raczej nigdy już nie zaufasz.
Jednak skoro mu nie ufasz, jesteś zazdrosna i masz poważne powody, a facet Ci mówi,że dla niego Twoja zazdrość jest beee ?
Widzisz skoro jestes zazdrosna i nieufna, to ten "związek" leży i kwiczy,i tylko czeka aż ktoś się w końcu nad nim zlituje i zakończy jego męki. Rozumiesz, co mam na myśli mam nadzieję.
Szanuj się Dziewczyno, szanuj się. Twój "facet" nie jest Ciebie wart.
Przebadałaś się po tym jak sie dowiedziałaś,że cię zdradzał wielokrotnie i sypiał z innymi ? Jeśli nie, to zrób to, bo nie wiadomo, czy teraz jest Ci wierny w stu procentach.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:46   #16
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

mary_poppins - dziękuję, dobrze znać zdanie kogoś, kto był w podobnej sytuacji
Barbarella05 - rozumiem
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:46   #17
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Dziwi mnie, że po takim czymś nadal mówisz o nim ,,narzeczony".
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:51   #18
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Zazdrość po zdradzie

i w takich momentach ciśnie się na język "po kij nadal z nim jesteś"?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:55   #19
ina_nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Zazdrość po zdradzie

dziewczyno kochana...Twoja sytuacja a właściwie podejście do niej jest, wybacz, tak absurdalne, że aż nie wierzę, że istniejesz. Żadna normalna osoba nie powinna tkwić w takim związku. Nie, nie możesz istnieć...
ina_nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 21:07   #20
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez mlecznadroga94 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym poznać Waszą opinie na temat sytuacji w moim życiu, bo nie wiem, czy przypadkiem nie przesadzam lub wariuje
Jestem z moim narzeczonym od 3,5 roku. Ja mam 20 lat, on 22. Ponad rok temu dowiedziałam się, że mnie zdradzał. Prowadził praktycznie poczwórne życie. Był ze mną, w swojej rodzinnej miejscowości miał dziewczynę, z którą się spotykał, sypiał (jakieś 50 razy ), w mieście, gdzie studiujemy miał kolejną sympatię, z którą spał kilka razy, w międzyczasie całował się jeszcze z kolejną dziewczyną. Gdy się o tym dowiedziałam, to świat mi się zawalił. Był to dodatkowo trudny czas w moim życiu, bo zrezygnowałam ze studiów, nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Jednak postanowiłam mu wybaczyć i spróbować odbudować naszą relację.

I tu pojawia się problem. Według niego jestem zbyt zazdrosna. Wiem, że muszę starać się mu zaufać, ale to o wiele trudniejsze, niż mi się wydawało. Widzę, że on się stara, choć niektórych obietnic nie dotrzymuje. Umówiliśmy się np. że gdy będę miała wątpliwości, co do którejś z jego koleżanek, to razem usiądziemy i będę mogła przeczytać razem z nim wiadomości na facebooku które do siebie wysyłają. Obiecał mi również, że nie będzie usuwał żadnych wiadomości. Niestety je usuwał i czasami nie chciał mi pokazywać o czym pisze, szczególnie z jedną z koleżanek. Mówił, że nie mam się czego obawiać, że tylko ja jestem dla niego ważna. Ta dziewczyna nie wzbudza mojego zaufania. Mają bardzo dobry kontakt, wspólne zainteresowania, ona ciągle daje mu jakieś prezenty, zaczęła nosić jego zdjęcie w portfelu po niecałych 2 miesiącach znajomości (jako jedyne). Mój TŻ stwierdził, że dla niego to, że mi obiecał, że będę mogła czytać jego wiadomości, to głupota. Tylko dlaczego nie bierze pod uwagę moich uczuć i tego, że łamie obietnice? Kocham go, ale ostatnio ciągle się kłócimy. Poprosiłam, aby ograniczył kontakt z tą koleżanką, ale to dla niego wielki problem.

Dziewczyny, czy ja przesadzam? Czy mam prawo żądać ograniczenia kontaktu do minimum? A może ten związek Waszym zdaniem nie ma przyszłości? Pomóżcie błagam
Albo troll, albo powinnaś dostać Złote Rogi 2015. Podsumowując, masz raptem 20 lat, ,,narzeczonego" który albo jest po prostu jakimś psychopatą, albo seksoholikiem (obstawiam to drugie). CO u licha ciężkiego trzyma Cię z takim kolesiem? Już chrzanić to, że zdradza Cię dalej z tą koleżanką (bo zdradza, tu nie trzeba szklanej kuli, ciekawe tylko, czy ona o Tobie w ogóle wie), ale naprawdę przeszłaś do porządku dziennego z tym, że będąc z Tobą zdradzał Cię z trzema różnymi dziewczynami? Zrobiłaś chociaż badania na HIV i choroby weneryczne? Przypuszczam, że te dziewczyny, o których wiesz to i tak wierzchołek góry lodowej.

Plan ratunkowy dla Ciebie:
- zerwać zaręczyny i kolesia wykopać ze swojego życia, bez trzecich i dziesiątych ostatnich szans
- zrobić badania
- zastanowić się, czy wszystko z Tobą w porządku, że tak bardzo nie masz jakiejś minimalnej dumy, a przede wszystkim - zdrowego rozsądku i o takim złamanym fagasie piszesz jako o narzeczonym. Masz 20 lat i pakujesz się w totalne bagno. Myślisz, że obrączka coś zmieni? Będzie Cię dalej zdradzał, to taki typ.

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2015-02-17 o 21:09
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:09   #21
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Nadis - badania miał zrobić on, ale jeszcze tego nie uczynił
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:10   #22
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zazdrość po zdradzie

O matko. W życiu nie dałabym drugiej szansy takiemu oszustowi :O Myślisz, że nie stać cię na lepszego faceta? Takich oszustw się nie wybacza!
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:12   #23
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez mlecznadroga94 Pokaż wiadomość
Nadis - badania miał zrobić on, ale jeszcze tego nie uczynił
Ale co Cię jego badania obchodzą A niech mu co odpadnie, skoro jest jeszcze tak głupi, że się nie bada. Gorzej, jak Tobie coś ,,sprzedał" i to Ciebie powinno najbardziej obchodzić. Na badania migiem. Bez odwlekania, że teraz nie masz czasu, większość chorób wenerycznych można wyleczyć zanim wyrządzą nieodwracalne szkody w organizmie (np. bezpłodność).

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2015-02-17 o 21:13
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:14   #24
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Nadis - masz rację, skoro przez rok badań nie zrobił, to pewnie nie zrobi, muszę sama się tym zająć, dziękuję
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:14   #25
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Masz to co chciałaś. Zostałaś z chłopakiem, który cie zdradził z kilkoma kobietami, to czego ty od niego wymagasz. Jak to mu wybaczyłaś to może wychodzi z założenia, że jeszcze kilka zdrad też wybaczysz.
I wy jesteście narzeczeństwem???
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:22   #26
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Zazdrość po zdradzie

I nie brzydziłaś się z nim kochać wiedząc, że cię zdradzał?????? Nie, to nie może być prawda. Nie wierzę, że takie osoby jak ty istnieją.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=dKVxC7Adl0o





Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:24   #27
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Maja 77 - na początku tak, z czasem niestety mi przeszło...
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:25   #28
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Łoo rany, co za przychlast z tego kolesia. Pamiętaj jedno, zdradza Cię już teraz na prawo i lewo to żadne deklaracje, obrączka tego nie zmienią. Ludzie, którzy nałogowo zdradzają nie nadają się do żadnych relacji, bo po prostu są bezwartościowi, reprezentują sobą dno i kilometr mułu. On wkrótce pociągnąłby Cię w ten muł za sobą. Porządnego kopa w wiadomą część ciała, tylko na to zasługuje
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:25   #29
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Co ci przeszło? Obrzydzenie???? SERIO??????
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=dKVxC7Adl0o





Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:28   #30
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Maja 77 - tak wiem... jestem młoda, głupia i ślepo zakochana
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 20:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.