Fetyszystka czy zboczona? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 12:06   #1
black7adam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5

Fetyszystka czy zboczona?


Witam
Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale jeśli nie to proszę o przeniesienie. Nie wiem jak zacząć żebyście mnie nie wyśmiali, ale chyba będzie najlepiej od początku. Spotykam się z pewną dziewczyną z klasy, ona jest moją pierwszą w tych sprawach, i nie mam doświadczenia i porównania z innymi dziewczynami. Normalnie jest ona spokojną grzeczną licealistką, i po miesiącu bycia parą był nasz pierwszy raz, i mój w ogóle pierwszy raz, ona wcześniej kogoś jeszcze miała, co najmniej jednego. Na początku w seksie było normalnie czyli ok, ale po pewnym czasie ona zaczęła domagać się i wdrażać w nasze życie intymne różne według mnie udziwnienia. Może napisze kilka przykładów: gdy kończę w jej buzi to potem chcę mnie całować i dzielić się ze mną spermą, gdy skończę na jej ciele to bierze trochę nasienia na palec i próbuje ją, a potem na palcu daje mi i mówi żebym połknął. Mnie to obrzydza, ale za to nie brzydzą mnie jej soki podczas minetki, ale udaje że jest w miarę ok, aby nie usłyszeć, jak to brzydzisz się własnej spermy? To lodzika więcej nie będzie bo ja też się brzydzę!, wiec jakoś to znoszę, ale podkreślam jej soki mnie nie brzydzą. Po tej spermie, przyszły jej do głowy wiązanki, przywiązała mnie do łóżka a potem się zabawiała, mieliśmy tajny kod/znak który zatrzymywał zabawy, i niby wszystko normalne, tylko, że ona z delikatnych pieszczot przeszła w mocniejsze zabawy, a dokładnie w ściskanie mi jąder, widziała że mnie to boli, ale nie przerywałem tej zabawy bo widziałem jak ją to kręci, robiła się coraz bardziej mokra, a ona sprawiała coraz większy mi ból, ale wytrzymałem. Innym razem związała mi na chwilę jądra sznureczkiem, także bolało, ale wytrzymałem a ona tak się nakręciła tą sytuacją że przeżyła mega orgazm, oczywiście z mała pomocą palców. Była też sytuacja że podczas klasycznego seksu, chciała abym brał ją ostro, i podczas kopulacji aż z jej pochwy pojawiło się trochę krwi, chciałem przestać a ona kazała kontynuować, bałem się, że zrobie jej krzywdę. No i tym podobne sytuacje, teraz zaczęła coś wspominać o zabawach analnych i to w obie strony. Zaczyna mnie to powoli przerażać, i wiem, że będę musiał to przerwać, ale nie chcę jej stracić, bo jest bardzo fajną dziewczyną, tylko dlaczego w łóżku nie może być nam normalnie? Boję się jak przestane zgadzac się na te udziwnienia to mnie zostawi bo zwykły seks nie będzie sprawiał jej satysfakcji, i stąd moja chwilowa uległość.
black7adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:10   #2
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Zgadzanie się na coś, na co nie masz ochoty, prowadzi tylko do frustracji i jest nieszczere. Twoja dziewczyna pewnie myśli, że też Cię to kręci, skoro się na to wszystko zgadzasz.
Najlepiej byłoby z nią pogadać i powiedzieć, że to dla Ciebie przesada. Bo co z tego, że to fajna dziewczyna i jej nie stracisz, skoro przez lata życie seksualne będzie dla Ciebie piekłem?
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:14   #3
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Zgadzanie się na coś, na co nie masz ochoty, prowadzi tylko do frustracji i jest nieszczere. Twoja dziewczyna pewnie myśli, że też Cię to kręci, skoro się na to wszystko zgadzasz.
Najlepiej byłoby z nią pogadać i powiedzieć, że to dla Ciebie przesada. Bo co z tego, że to fajna dziewczyna i jej nie stracisz, skoro przez lata życie seksualne będzie dla Ciebie piekłem?
zgadzam się w całej rozciągłości. Jej zachowanie nie jest nienormalne i nie zahacza o żaden fetyszyzm, przynajmniej dla mnie. Ale ludzie lubią różne rzeczy, podstawa to rozmowa o tym. Powiedz jej szczerze, co Ci się podoba, a co nie. Rozmowy o wspólnym fantazjach, potrzebach itp mogą być równie fajne jak sam seks, trzeba się tylko otworzyć.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:17   #4
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Rozmawiałeś z nią o tym? To jest pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić. Powiedzieć co Ci się nie podoba.
To trochę wygląda jakby miała skłonności dominujące i sadystyczne, nie wszyscy muszą to lubić, najwyraźniej się po prostu nie dobraliście.
A normalność jest pojęciem względnym
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:40   #5
black7adam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Rozmawiałeś z nią o tym? To jest pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić. Powiedzieć co Ci się nie podoba.
To trochę wygląda jakby miała skłonności dominujące i sadystyczne, nie wszyscy muszą to lubić, najwyraźniej się po prostu nie dobraliście.
A normalność jest pojęciem względnym
O tej spermie to nic nie mówiłem, ze nie chcę próbować, bo bałem się, że się obrazi, skoro ty się brzydzisz to ja też i więcej takiego seksu nie będzie, no ale to zawsze ona inicjuje to spróbowania czy pocałunków po wytrysku więc chyba wie, że skoro ja sam nigdy to nie jest moja ulubiona zabawa. A co do bólu to wie, że zgadzam się tylko dla niej, i że mnie to nie kręci, nawet w trakcie co prawda nie przerywałem ale mówiłem kończmy powoli, wiec wie, że za tym nie przepadam. W ogóle ma dziwne pomysły, np zlać ją pasem w tyłek a potem przelecieć. Ja wolę normalnie, w końcu na początku nasz seks był normalny bez tych dodatków i jakoś było, miała przyjemność, szczytowała, wiec po co teraz to wszystko. Sam nie wiem czy ukrywała swoje prawdziwe potrzeby na początku, czy teraz tak się rozkręciła. Chciałbym aby było tak jak na początku.
black7adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:42   #6
czekoladowa273
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 52
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A normalność jest pojęciem względnym
To samo chciałam napisać

A co do całej sprawy, to właśnie szczera rozmowa będzie najlepszym rozwiązaniem Nie wiem dlaczego dużo ludzi w związkach tak bardzo się tego boi. Dziewczyna nie widziała sprzeciwu u Ciebie więc myśli, że Ciebie też kręcą takie klimaty. Takie niedobranie się w sferze seksualnej z czasem będzie coraz bardziej uciążliwe.
czekoladowa273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:45   #7
black7adam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez czekoladowa273 Pokaż wiadomość
To samo chciałam napisać

A co do całej sprawy, to właśnie szczera rozmowa będzie najlepszym rozwiązaniem Nie wiem dlaczego dużo ludzi w związkach tak bardzo się tego boi. Dziewczyna nie widziała sprzeciwu u Ciebie więc myśli, że Ciebie też kręcą takie klimaty. Takie niedobranie się w sferze seksualnej z czasem będzie coraz bardziej uciążliwe.
Jak by kreciły to też bym wychodził chociaz czasami z taką inicjatywa, a tak zawsze ona podejmuje ten temat. I nieraz widziała moje zniechecenie, niezadowolenie, czy skrzywioną buzię, i nic z tego sobie nie robi, tylko nadal mnie na to namawia.
black7adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 12:49   #8
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez black7adam Pokaż wiadomość
W ogóle ma dziwne pomysły, np zlać ją pasem w tyłek a potem przelecieć. Ja wolę normalnie, w końcu na początku nasz seks był normalny bez tych dodatków i jakoś było, miała przyjemność, szczytowała, wiec po co teraz to wszystko. Sam nie wiem czy ukrywała swoje prawdziwe potrzeby na początku, czy teraz tak się rozkręciła. Chciałbym aby było tak jak na początku.
Pogrubione, jestem dziwna, uwielbiam Więcej, uważam za normalne.

Jest możliwość, że się po prostu nie dobraliście, każdy lubi co innego. Możliwe, że potrzeby wyszły teraz, możliwe, że na początku nie chciała Cię straszyć.
Jeśli mówiłeś, że Ci się nie podoba i to nic nie dało, to niedobrze.
Natomiast nie powinieneś się zmuszać, bo jeszcze się traumy nabawisz.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:50   #9
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Za dużo Grey'a się naczytała
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:53   #10
czekoladowa273
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 52
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez black7adam Pokaż wiadomość
Jak by kreciły to też bym wychodził chociaz czasami z taką inicjatywa, a tak zawsze ona podejmuje ten temat. I nieraz widziała moje zniechecenie, niezadowolenie, czy skrzywioną buzię, i nic z tego sobie nie robi, tylko nadal mnie na to namawia.
A niby to kobiety oczekują od mężczyzn, że Ci się domyślą i specjalnie nie mówią wprost czego oczekują :P
Ile macie lat?
czekoladowa273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:59   #11
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez czekoladowa273 Pokaż wiadomość
A niby to kobiety oczekują od mężczyzn, że Ci się domyślą i specjalnie nie mówią wprost czego oczekują :P
Ile macie lat?
Licealistka więc pewnie 17-19
Autorze, bądź asertywny, powiedz NIE.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 13:15   #12
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Normalność jest rzeczą względną, ale gdy dziewczyna nie chce przestać, gdy zaczyna się z jej pochwy sączyć krew, to nie jest normalne
Wiązanie jąder? Serio? Mój boże, Ty się na to zgadzasz, jeszcze Cię boli i nie przerywasz. A pomyślałeś, że przez to, że nie chcesz jej urazić, możesz mieć jakieś problemy? Przecież to dosyć wrażliwe miejsce u faceta, chyba że moje źródła wiedzy zawodzą ;]
Facet, dziewczyna jest dziwna. Bdsm kręci większość kobiet, ale ona chce przekraczać cienką granicę bólu i przyjemności. Byłabym w stanie osobiście wiele rzeczy zaakceptować w łóżku, ale nie pozwoliłabym sobie nigdy sprawić partnerowi bólu do krwi, bo on tego chce. W twarz bym mu dała, żeby się opamiętał.
Co do spermy, nie mam pojęcia co sądzą inne kobiety, ale dla mnie jest to przyjemna sprawa, ale własnych soków się brzydzę, brzydzą mnie pocałunki tuż po minetce i to chyba działa dokładnie tak samo u facetów i u kobiet.
Dużo osób pewnie doradzi rozmowę, ale jak dla mnie, to Wasz związek nie ma przyszłości, bo się w łóżku nie dobraliście.
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 16:07   #13
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Powiedz jej co o tym myślisz, im szybciej tym lepiej, bo ona się będzie nakręcała coraz bardziej i bez sensu jej po długim czasie powiedzieć, że tego nie lubisz.
Mnie samej jej pomysły wydają się ciekawe, więc ją rozumiem i mówię szczerze, że wolałabym od partnera na wstępie usłyszeć "nie", a o tym że boli to już nawet nie wspominam. W twardziela się bawisz czy co?
Najgorzej jest tak najpierw udawać w nieskończoność, a potem powiedzieć prawdę.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.


Edytowane przez fleur05
Czas edycji: 2015-02-26 o 16:09
fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 16:09   #14
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez pasternak Pokaż wiadomość
Normalność jest rzeczą względną, ale gdy dziewczyna nie chce przestać, gdy zaczyna się z jej pochwy sączyć krew, to nie jest normalne
Wiązanie jąder? Serio? Mój boże, Ty się na to zgadzasz, jeszcze Cię boli i nie przerywasz. A pomyślałeś, że przez to, że nie chcesz jej urazić, możesz mieć jakieś problemy? Przecież to dosyć wrażliwe miejsce u faceta, chyba że moje źródła wiedzy zawodzą ;]
Facet, dziewczyna jest dziwna. Bdsm kręci większość kobiet, ale ona chce przekraczać cienką granicę bólu i przyjemności. Byłabym w stanie osobiście wiele rzeczy zaakceptować w łóżku, ale nie pozwoliłabym sobie nigdy sprawić partnerowi bólu do krwi, bo on tego chce. W twarz bym mu dała, żeby się opamiętał.
Co do spermy, nie mam pojęcia co sądzą inne kobiety, ale dla mnie jest to przyjemna sprawa, ale własnych soków się brzydzę, brzydzą mnie pocałunki tuż po minetce i to chyba działa dokładnie tak samo u facetów i u kobiet.
Dużo osób pewnie doradzi rozmowę, ale jak dla mnie, to Wasz związek nie ma przyszłości, bo się w łóżku nie dobraliście.
Ale Ty wiesz o tym, ze dla czesci osob BDSM = sprawianie/odczuwanie bolu i zwiazanego z nim podniecenia? Ze czesci osob sprawia przyjemność bol? BDSM to nie są delikatne zabawy i 3 klapsy dla frajdy

Autorze - porozmawiajcie szczerze jak Ty widzisz Wasz seks i jak ona go widzi. Innej rady nie ma.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:02   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Co dalej w tym wypracowaniu?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 22:46   #16
blackribbon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 99
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

.

Edytowane przez blackribbon
Czas edycji: 2020-11-30 o 01:33
blackribbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 22:57   #17
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez blackribbon Pokaż wiadomość
Jest cienka granica między próbowaniem i przekonywaniem się do nowych rzeczy a zmuszaniem się do nich na siłę. Nigdy nie powinna być przekraczana.
100% poparcia.
Tylko szczera rozmowa, nic więcej. Tak samo nie rozumiem facetów zgadzających się na coś, co ich nie kręci, jak lasek, które zgadzają się na seks, żeby facet tylko z nimi został.

Skrajność, która zazwyczaj na wszystkich działa: autorze, czy gdyby kobieta chciała się wypróżnić na Twoją klatę, to też byś się zgodził, bo ona by chciała? ;-) Zastanów się. Lepiej przyhamować teraz, zanim się nabawicie jakichś poważniejszych szkód psychicznych.
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 23:41   #18
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Laska nie jest nienormalna, nienormalny jesteś ty, że zgadzasz się na coś co ci kompletnie nie pasuje. Bo się boisz, że ją stracisz. Bój się o jakość waszego pożycia, jeśli dalej to będzie tak wyglądać.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 06:05   #19
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale Ty wiesz o tym, ze dla czesci osob BDSM = sprawianie/odczuwanie bolu i zwiazanego z nim podniecenia? Ze czesci osob sprawia przyjemność bol? BDSM to nie są delikatne zabawy i 3 klapsy dla frajdy

Autorze - porozmawiajcie szczerze jak Ty widzisz Wasz seks i jak ona go widzi. Innej rady nie ma.
Ale do krwi u niej? A u faceta, gdy widać wyraźnie, że go boli? Poza tym kto zmusza własnego faceta do kosztowania własnej spermy po miesiącu seksu? Gdy on nie chce? Kobita głupia nie jest, robi to, choć wie, że on nie chce, a on zamiast ją zjechać od góry do dołu za to, że robi coś, czego on nie chce i nie pochwala, i czego wcześniej nie obgadali, to jeszcze się cyrtoli z jej uczuciami.
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 09:33   #20
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez pasternak Pokaż wiadomość
Ale do krwi u niej? A u faceta, gdy widać wyraźnie, że go boli? Poza tym kto zmusza własnego faceta do kosztowania własnej spermy po miesiącu seksu? Gdy on nie chce? Kobita głupia nie jest, robi to, choć wie, że on nie chce, a on zamiast ją zjechać od góry do dołu za to, że robi coś, czego on nie chce i nie pochwala, i czego wcześniej nie obgadali, to jeszcze się cyrtoli z jej uczuciami.
Żeby u kobiety, której pochwa jest prawidłowo nawilżona (a autor ciągle podkreśla jaka się robi wilgotna), doszło do takich otarć mechanicznych, żeby krwawiła, to nawet ciężko byłoby mi uwierzyć. Najprawdopodobniej miała jakiś stan zapalny pochwy albo po prostu była tuż po okresie.
BDSM wiąże się z bólem, więc niby dlaczego miałaby cokolwiek przerywać, widząc, że go boli? Przecież właśnie o to chodzi.
W tych akcjach ze spermą też nie ma nic dziwnego. Ona nie czyta w jego myślach, żeby wiedzieć, że mu się cokolwiek nie podoba.

W każdym razie oboje są niedojrzali. On bo jest nieasertywną pipą i uważa że kobieta się sama domyśli czego on chce, a ona bo nie rozmawia o potrzebach swojego partnera (co jednak wypadałoby zrobić jeśli inicjuje się zabawy w jakikolwiek sposób wybiegające poza "waniliowy seks").

Cytat:
Napisane przez black7adam Pokaż wiadomość
O tej spermie to nic nie mówiłem, ze nie chcę próbować, bo bałem się, że się obrazi, skoro ty się brzydzisz to ja też i więcej takiego seksu nie będzie, no ale to zawsze ona inicjuje to spróbowania czy pocałunków po wytrysku więc chyba wie, że skoro ja sam nigdy to nie jest moja ulubiona zabawa. A co do bólu to wie, że zgadzam się tylko dla niej, i że mnie to nie kręci, nawet w trakcie co prawda nie przerywałem ale mówiłem kończmy powoli, wiec wie, że za tym nie przepadam. W ogóle ma dziwne pomysły, np zlać ją pasem w tyłek a potem przelecieć. Ja wolę normalnie, w końcu na początku nasz seks był normalny bez tych dodatków i jakoś było, miała przyjemność, szczytowała, wiec po co teraz to wszystko. Sam nie wiem czy ukrywała swoje prawdziwe potrzeby na początku, czy teraz tak się rozkręciła. Chciałbym aby było tak jak na początku.
Nie, nie wie i nie będzie wiedziała dopóki jej tego otwarcie nie powiesz.
Musisz popracować nad swoimi umiejętnościami komunikacji. Bo inaczej każdy związek bedzie się wiązał z niedomówieniami, frustracją i z robieniem rzeczy, których nie chcesz.

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2015-02-27 o 09:40
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 09:40   #21
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Normalność to bardzo względna rzecz i nie nam oceniać czy twoja dziewczyna jest "normalna" czy zboczona. Ważniejsze jest to że wbrew sobie pozwalasz żeby robiła z tobą co chce. Musisz jej powiedzieć że to ci się nie podoba.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 09:58   #22
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Żeby u kobiety, której pochwa jest prawidłowo nawilżona (a autor ciągle podkreśla jaka się robi wilgotna), doszło do takich otarć mechanicznych, żeby krwawiła, to nawet ciężko byłoby mi uwierzyć. Najprawdopodobniej miała jakiś stan zapalny pochwy albo po prostu była tuż po okresie.
.
Wystarczy nadzerka na szyjce macicy/endometrioza i wiele innych. Uderzanie w szyjke powoduje krwawienie i to zywa krwia. Nie trzeba szczegolnie duzej sily.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 10:36   #23
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Wystarczy nadzerka na szyjce macicy/endometrioza i wiele innych. Uderzanie w szyjke powoduje krwawienie i to zywa krwia. Nie trzeba szczegolnie duzej sily.
Dlatego własnie napisałam, że tu wcale nie chodziło o poziom brutalności stosunku.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 15:35   #24
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

usta służą również do rozmawiania i jasnego artykułowania swoich potrzeb, a nie tylko do robienia minetki. Wykorzystaj tę wiedzę.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:06   #25
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Nie dobraliście się i tyle. Ona woli na ostro a Ty delikatnie. Ja tego na dłuższą metę nie widzę.
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 18:04   #26
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Wszystkie części Greya przeczytała, czy tylko pierwszą?
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 18:47   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Wszystkie części Greya przeczytała, czy tylko pierwszą?
Ona czy autor?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:27   #28
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Wszystkie części Greya przeczytała, czy tylko pierwszą?
Tez sie zgadzam, ze za duzo Greya sie naczytala i stad ma takie pomysly. Nawet jesli kreci ja BDSM, to wypadaloby zapytac partnera co o tym sadzi a nie wiazac mu jaja. Gdyby facet przyjal, ze laska lubi dostawac po twarzy i bez rozmowy by ja tak ''piescil'' to tez nie byloby fajne. Komunikacja u Was lezy i kwiczy.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 22:55   #29
miss_rubia
Raczkowanie
 
Avatar miss_rubia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 54
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

pora otworzyc usta i uzyc je w celu komunikacji z partnerka. seks ma byc przyjemnoscia dla dwoch stron, a to wyglad tak, ze Ty ani slowka nie pisniesz, ze Ci sie cos nie podoba. Powiedz jej co i jak sie czujesz. Dziewczyna pewnie mysli, ze Tobie tez sie to podoba, bo przeciez sprzeciwu nie widzi...
__________________
I'm chasing my dreams...in high heels, of course!
miss_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 10:29   #30
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Fetyszystka czy zboczona?

Cytat:
Napisane przez black7adam Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale jeśli nie to proszę o przeniesienie. Nie wiem jak zacząć żebyście mnie nie wyśmiali, ale chyba będzie najlepiej od początku. Spotykam się z pewną dziewczyną z klasy, ona jest moją pierwszą w tych sprawach, i nie mam doświadczenia i porównania z innymi dziewczynami. Normalnie jest ona spokojną grzeczną licealistką, i po miesiącu bycia parą był nasz pierwszy raz, i mój w ogóle pierwszy raz, ona wcześniej kogoś jeszcze miała, co najmniej jednego. Na początku w seksie było normalnie czyli ok, ale po pewnym czasie ona zaczęła domagać się i wdrażać w nasze życie intymne różne według mnie udziwnienia. Może napisze kilka przykładów: gdy kończę w jej buzi to potem chcę mnie całować i dzielić się ze mną spermą, gdy skończę na jej ciele to bierze trochę nasienia na palec i próbuje ją, a potem na palcu daje mi i mówi żebym połknął. Mnie to obrzydza, ale za to nie brzydzą mnie jej soki podczas minetki, ale udaje że jest w miarę ok, aby nie usłyszeć, jak to brzydzisz się własnej spermy? To lodzika więcej nie będzie bo ja też się brzydzę!, wiec jakoś to znoszę, ale podkreślam jej soki mnie nie brzydzą. Po tej spermie, przyszły jej do głowy wiązanki, przywiązała mnie do łóżka a potem się zabawiała, mieliśmy tajny kod/znak który zatrzymywał zabawy, i niby wszystko normalne, tylko, że ona z delikatnych pieszczot przeszła w mocniejsze zabawy, a dokładnie w ściskanie mi jąder, widziała że mnie to boli, ale nie przerywałem tej zabawy bo widziałem jak ją to kręci, robiła się coraz bardziej mokra, a ona sprawiała coraz większy mi ból, ale wytrzymałem. Innym razem związała mi na chwilę jądra sznureczkiem, także bolało, ale wytrzymałem a ona tak się nakręciła tą sytuacją że przeżyła mega orgazm, oczywiście z mała pomocą palców. Była też sytuacja że podczas klasycznego seksu, chciała abym brał ją ostro, i podczas kopulacji aż z jej pochwy pojawiło się trochę krwi, chciałem przestać a ona kazała kontynuować, bałem się, że zrobie jej krzywdę. No i tym podobne sytuacje, teraz zaczęła coś wspominać o zabawach analnych i to w obie strony. Zaczyna mnie to powoli przerażać, i wiem, że będę musiał to przerwać, ale nie chcę jej stracić, bo jest bardzo fajną dziewczyną, tylko dlaczego w łóżku nie może być nam normalnie? Boję się jak przestane zgadzac się na te udziwnienia to mnie zostawi bo zwykły seks nie będzie sprawiał jej satysfakcji, i stąd moja chwilowa uległość.

O k*rwa ;O Nie wiem jak można dać się tak krzywdzić i maltretować jakiś kobiecie tylko po to żeby ją zadowolić? Czy Ty jesteś jakiś nienormalny Autorze ? Jak nie chcesz takich pieszczot ,sprawiają Ci ból ,nie możesz tego znieść to ją od siebie odepchnij powiedz co czujesz ,że nie masz na to ochoty co ona wyprawia prosto z mostu i tyle . Laska jest jakaś dziwna że nie przeprowadziła z Tobą żadnej rozmowy na ten temat ,nie spytała Cie nawet o zdanie , po co Ci związek z kimś takim ? Nie pasujecie do Ciebie ,chcesz to ciągnąc i byc dalej gnojonym?

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez black7adam Pokaż wiadomość
O tej spermie to nic nie mówiłem, ze nie chcę próbować, bo bałem się, że się obrazi, skoro ty się brzydzisz to ja też i więcej takiego seksu nie będzie, no ale to zawsze ona inicjuje to spróbowania czy pocałunków po wytrysku więc chyba wie, że skoro ja sam nigdy to nie jest moja ulubiona zabawa. A co do bólu to wie, że zgadzam się tylko dla niej, i że mnie to nie kręci, nawet w trakcie co prawda nie przerywałem ale mówiłem kończmy powoli, wiec wie, że za tym nie przepadam. W ogóle ma dziwne pomysły, np zlać ją pasem w tyłek a potem przelecieć. Ja wolę normalnie, w końcu na początku nasz seks był normalny bez tych dodatków i jakoś było, miała przyjemność, szczytowała, wiec po co teraz to wszystko. Sam nie wiem czy ukrywała swoje prawdziwe potrzeby na początku, czy teraz tak się rozkręciła. Chciałbym aby było tak jak na początku.
No to wszystko już jasne ,skoro wie a mimo to ma to gdzieś to tym bardziej trzeba się ewakuować ,bo laska ma coś z głową.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 03:23:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.