Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 12:27   #1
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102

Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?


Hej dziewczyny. Zauważyłam u siebie taką dziwną tendencję. Chyba mam za duże wymagania, albo sama nie wiem czego chcę. Jestem zarejestrowana na portalu randkowym i jak dochodzi do spotkania, to mi zawsze coś nie pasuje w facecie. Albo za niski, albo za gruby, albo za mało męski, albo że nie mieszka sam, albo ma mało ambitną pracę, albo coś tam jeszcze... I ja ich tak niby akceptuję, nie urywam kontaktu, myślę, że może coś z tego będzie jeszcze, ale z drugiej strony nie mogę się przełamać i zaangażować.

Mam też jakieś epizody z facetami spotkanymi w realu (w sensie, że poznaję facetów), ale jak tylko zaczynam rozważać ich kandydaturę, to zawsze dochodzę do wniosku, że mi nie pasują, bo albo piją, albo za długo się znamy i są dla mnie jak brat, albo coś tam jeszcze innego.

Ale najgorsze jest to, że faceci zaczynają mi się podobać dopiero wtedy, kiedy zaczynają mnie olewać. Miałam taki jeden przypadek - spotykałam się z facetem, jemu zależało, a mnie średnio. Zaczęłam mu wymyślać, że nie wiem czy znajdę czas, itp, itd, a jak tylko on się wycofał, to ja poczułam, że go tracę, wystraszyłam się i zaczęłam za nim latać.

Czy Wy też tak macie?
Czy jak spotkam "odpowiedniego faceta" to poczuję, że to jest to?

Edytowane przez bagietka3
Czas edycji: 2015-09-09 o 12:31
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 13:35   #2
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Moja rada to przestać księżniczkować i zacząć traktować facetów jak ludzi, a nie jak przedmioty na których tle się będzie błyszczeć. Szukasz ideału, a ideały nie istnieją.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 13:37   #3
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Miałam tak w wieku 16 l., potem dorosłam i zaczęłam realnie patrzeć na świat.
__________________
P
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 13:54   #4
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zauważyłam u siebie taką dziwną tendencję. Chyba mam za duże wymagania, albo sama nie wiem czego chcę. Jestem zarejestrowana na portalu randkowym i jak dochodzi do spotkania, to mi zawsze coś nie pasuje w facecie. Albo za niski, albo za gruby, albo za mało męski, albo że nie mieszka sam, albo ma mało ambitną pracę, albo coś tam jeszcze... I ja ich tak niby akceptuję, nie urywam kontaktu, myślę, że może coś z tego będzie jeszcze, ale z drugiej strony nie mogę się przełamać i zaangażować.

Mam też jakieś epizody z facetami spotkanymi w realu (w sensie, że poznaję facetów), ale jak tylko zaczynam rozważać ich kandydaturę, to zawsze dochodzę do wniosku, że mi nie pasują, bo albo piją, albo za długo się znamy i są dla mnie jak brat, albo coś tam jeszcze innego.

Ale najgorsze jest to, że faceci zaczynają mi się podobać dopiero wtedy, kiedy zaczynają mnie olewać. Miałam taki jeden przypadek - spotykałam się z facetem, jemu zależało, a mnie średnio. Zaczęłam mu wymyślać, że nie wiem czy znajdę czas, itp, itd, a jak tylko on się wycofał, to ja poczułam, że go tracę, wystraszyłam się i zaczęłam za nim latać.

Czy Wy też tak macie?
Czy jak spotkam "odpowiedniego faceta" to poczuję, że to jest to?
Dla mnie najbardziej komiczne jest stwierdzenie, że jedną z przyczyn odrzuceni przez Ciebie facetów jest to, że długo się znacie. Szukasz tych facetów na jedną noc, czy na tydzień?

Chyba nie na stałe, bo wtedy po jakimś czasie i tak staną się mało atrakcyjni, bo za długo będziecie się znać...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:04   #5
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Dla mnie najbardziej komiczne jest stwierdzenie, że jedną z przyczyn odrzuceni przez Ciebie facetów jest to, że długo się znacie. Szukasz tych facetów na jedną noc, czy na tydzień?

Chyba nie na stałe, bo wtedy po jakimś czasie i tak staną się mało atrakcyjni, bo za długo będziecie się znać...
Jeśli znam faceta 16 lat i jest on moim dobrym kumplem, spotykamy się razem z paczką znajomych, to na samą myśl, że miałabym z nim iść do łóżka, robi mi się słabo - jakbym miała się przespać z własnym bratem. Poza tym obawiam się, że jeśli zaczniemy kręcić ze sobą i coś nie wyjdzie, to popsują się relacje w towarzystwie.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:06   #6
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zauważyłam u siebie taką dziwną tendencję. Chyba mam za duże wymagania, albo sama nie wiem czego chcę. Jestem zarejestrowana na portalu randkowym i jak dochodzi do spotkania, to mi zawsze coś nie pasuje w facecie. Albo za niski, albo za gruby, albo za mało męski, albo że nie mieszka sam, albo ma mało ambitną pracę, albo coś tam jeszcze... I ja ich tak niby akceptuję, nie urywam kontaktu, myślę, że może coś z tego będzie jeszcze, ale z drugiej strony nie mogę się przełamać i zaangażować.

Mam też jakieś epizody z facetami spotkanymi w realu (w sensie, że poznaję facetów), ale jak tylko zaczynam rozważać ich kandydaturę, to zawsze dochodzę do wniosku, że mi nie pasują, bo albo piją, albo za długo się znamy i są dla mnie jak brat, albo coś tam jeszcze innego.

Ale najgorsze jest to, że faceci zaczynają mi się podobać dopiero wtedy, kiedy zaczynają mnie olewać. Miałam taki jeden przypadek - spotykałam się z facetem, jemu zależało, a mnie średnio. Zaczęłam mu wymyślać, że nie wiem czy znajdę czas, itp, itd, a jak tylko on się wycofał, to ja poczułam, że go tracę, wystraszyłam się i zaczęłam za nim latać.

Czy Wy też tak macie?
Czy jak spotkam "odpowiedniego faceta" to poczuję, że to jest to?
Aa, masz syndrom goniącej króliczka. Też to przechodziłam. Naprawdę nie polecam nadal się w to bawić.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:15   #7
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Aa, masz syndrom goniącej króliczka. Też to przechodziłam. Naprawdę nie polecam nadal się w to bawić.
Ale ja się nie bawię Ja po prostu nie umiem się przełamać i dać facetowi szansę, tylko zawsze widzę jakieś "ale". Chyba boję się zaangażować, bo z moich relacji z facetami zawsze wychodzą jakieś kwasy.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 14:22   #8
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Ale ja się nie bawię Ja po prostu nie umiem się przełamać i dać facetowi szansę, tylko zawsze widzę jakieś "ale". Chyba boję się zaangażować, bo z moich relacji z facetami zawsze wychodzą jakieś kwasy.
No ale piszesz, że atrakcyjny jest dla Ciebie ten, który Cię nie chce. Dlatego, że jest nieosiągalny.
Ci faceci naprawdę Cię nie kręcą? Żaden? Z żadnym z nich nie chciałabyś chociaż jakiejś przygody przeżyć?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:28   #9
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
No ale piszesz, że atrakcyjny jest dla Ciebie ten, który Cię nie chce. Dlatego, że jest nieosiągalny.
Ci faceci naprawdę Cię nie kręcą? Żaden? Z żadnym z nich nie chciałabyś chociaż jakiejś przygody przeżyć?
Zazwyczaj po jakimś czasie zaczynamy się "docierać" i zaczynam w nich widzieć pozytywny, ale i tak cały czas w głowie siedzą mi te "ale". Tak że ciężko mi się zaangażować na 100%. Nie mogę się bezgranicznie zakochać. Ciągle mi przeszkadzają te niuanse. Ale właśnie najbardziej przekonuję się do faceta, kiedy on mi zaczyna uciekać, jak ten przysłowiowy króliczek właśnie. Czyli to nie jest normalne? Bo myślałam, że każda kobieta tak ma. Chyba w końcu żadna nie wybiera pierwszego lepszego...? Wydawało mi się, że jak przychodzi "wielka miłość" to wali w człowieka jak grom z jasnego nieba i nie ma żadnych wątpliwości.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:30   #10
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Moim zdaniem problem wynika z tego, że stawiasz siebie na wyżej i patrzysz na tych facetów z góry, a wręcz traktujesz ich jak towar w sklepie. Świadczą o tym sformułowani mówiące, że "rozważasz ich kandydaturę" lub "dajesz im szansę".

Spróbuj spojrzeć na innych tak samo, jak na siebie, a nie jak rekruter w korporacji dobierający pracowników na stanowisko marzeń, przekonany, że każdy marzy o pracy właśnie na tym stanowisku.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:34   #11
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj po jakimś czasie zaczynamy się "docierać" i zaczynam w nich widzieć pozytywny, ale i tak cały czas w głowie siedzą mi te "ale". Tak że ciężko mi się zaangażować na 100%. Nie mogę się bezgranicznie zakochać. Ciągle mi przeszkadzają te niuanse. Ale właśnie najbardziej przekonuję się do faceta, kiedy on mi zaczyna uciekać, jak ten przysłowiowy króliczek właśnie. Czyli to nie jest normalne? Bo myślałam, że każda kobieta tak ma. Chyba w końcu żadna nie wybiera pierwszego lepszego...? Wydawało mi się, że jak przychodzi "wielka miłość" to wali w człowieka jak grom z jasnego nieba i nie ma żadnych wątpliwości.
Nie, nie każda. Miałam tak i naprawdę nie chciałabym wrócić do tego okresu. Nie ma to wiele wspólnego z wybieraniem "pierwszego lepszego". Pomiędzy odrzucaniem każdego a desperacją jest jeszcze sporo zachowań mieszczących się w granicach normy.
Aha, w poprzednim swoim poście pytałam o aspekt fizyczny.

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2015-09-09 o 14:35
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 14:39   #12
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Moim zdaniem problem wynika z tego, że stawiasz siebie na wyżej i patrzysz na tych facetów z góry, a wręcz traktujesz ich jak towar w sklepie. Świadczą o tym sformułowani mówiące, że "rozważasz ich kandydaturę" lub "dajesz im szansę".

Spróbuj spojrzeć na innych tak samo, jak na siebie, a nie jak rekruter w korporacji dobierający pracowników na stanowisko marzeń, przekonany, że każdy marzy o pracy właśnie na tym stanowisku.
Chyba masz rację. Dzięki za wypowiedź

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Nie, nie każda. Miałam tak i naprawdę nie chciałabym wrócić do tego okresu. Nie ma to wiele wspólnego z wybieraniem "pierwszego lepszego". Pomiędzy odrzucaniem każdego a desperacją jest jeszcze sporo zachowań mieszczących się w granicach normy.
Aha, w poprzednim swoim poście pytałam o aspekt fizyczny.
No właśnie jeśli chodzi o fizyczność, to naprawdę rzadko który facet mi się podoba.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:40   #13
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
No właśnie jeśli chodzi o fizyczność, to naprawdę rzadko który facet mi się podoba.
No a jacy faceci Ci się podobają?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:43   #14
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Może nie chcesz związku. Albo nie jesteś na niego gotowa i dlatego szukasz wymówki, żeby się nie wiązać.
Tylko jeśli do każdego faceta od razu podchodzisz z listą wymagań, to utrudniasz powstanie znajomości. Zamiast skupić się na poznaniu drugiej osoby, to sprawdzasz, czy ona spełnia Twoje kryteria. Łatwo wtedy przeoczyć jakąś piękną cechę, której nie masz na swojej liście i wyolbrzymić znaczenie wad, które dana osoba ma.

Żeby się coś pięknego mogło zrodzić potrzebna jest odpowiednia atmosfera. Nie jest nią na pewno atmosfera egzaminacyjna i Ty jako kontroler jakości.. .

Inna sprawa, że może ci faceci których spotkałaś po prostu do Ciebie nie pasowali.

Na Twoim miejscu odpuściłabym poszukiwania faceta na jakiś czas. Jak trafi się jakieś zaproszenie na kawę, to jasne. Ale tylko po to, żeby miło spędzić czas. Przestań myśleć o randkach, związku i tym, czy ktoś do Ciebie pasuje.. itp.

A z syndromem gonienia króliczka trzeba walczyć Zastanów się na spokojnie, jakie cechy są dla Ciebie ważne, a na jakie możesz przymknąć oko i sprawdzaj w relacji na bieżąco -tak, żeby odruchowo nie odrzucić kogoś fajnego, bo ma jedną głupią wadę.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:47   #15
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
No a jacy faceci Ci się podobają?
Hmm.. Nie wiem czy to tak prosto opisać. Po pierwsze w facetach bardzo pociąga mnie intelekt. Jeśli facet jest nawet bardzo przystojny, a mało rozgarnięty i nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to nie ma szans. Gorzej jednak jeśli ten inteligentny i ogarnięty życiowo okazuje się np. niższy ode mnie... nie toleruję niskisch facetów, sama jestem wysoka i po prostu źle się przy takich czuję. Ostatnio poznałam takiego, bardzo fajnie nam się gadało, był elokwentny i imponował mi swoimi osiągnięciami życiowymi, ale... chyba trochę pokłamał w opisie ze wzrostem... no i nic z tego nie wyszło, zero pociągu. Ze zbyt przystojnymi i wylalkowanymi mam kiepskie doświadczenia - spotykałam się z jednym takim i stroił się przez pół dnia, poza tym chyba myślał o sobie, że jest piękny i przy tym okazał się być strasznie pusty. No wiesz... jak się widzi faceta, to albo jest to coś albo nie. Tylko że zazwczyaj ci, którzy fizycznie są ok, są po prostu nudni albo własnie mało wartościowi albo nie potrafią nawet jednego zdania sklecić używając poprawnej polszczyzny. No i same widzicie - beznadziejna sytuacja.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:48   #16
Jade83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 32
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Chyba mam za duże wymagania, albo sama nie wiem czego chcę.
A może jedno i drugie? Zastanów się jakiego partnera szukasz pod kątem wyglądu i charakteru. Jeśli ten ambitny zawód lub niemieszkanie z rodzicami są dla ciebie tak ważne, to też je uwzględnij. I spotykaj się tylko z kandydatami, którzy te wymagania spełniają. Zawód czy z kim sięmieszka można zweryfikować już na etapie portalu randkowego. Ja nie traciłabym czasu na spotykanie się z gościem, jeśli wiedziałabym z góry, że mi się nie spodoba.
Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
bo albo piją
To akurat bardzo rozsądny wyznacznik

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Ale najgorsze jest to, że faceci zaczynają mi się podobać dopiero wtedy, kiedy zaczynają mnie olewać.
To rzeczywiście trochę dziwne. A może lubisz być adorowana, bo na zainteresowaniu mężczyzn budujesz swoją samoocenę?

Oj, widzę, że mój post trochę nieaktualny. Dużo się wydarzyło w wątku, kiedy pisałam post.

Edytowane przez Jade83
Czas edycji: 2015-09-09 o 14:52 Powód: szybka dyskusja w wątku
Jade83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:51   #17
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Hmm.. Nie wiem czy to tak prosto opisać. Po pierwsze w facetach bardzo pociąga mnie intelekt. Jeśli facet jest nawet bardzo przystojny, a mało rozgarnięty i nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to nie ma szans. Gorzej jednak jeśli ten inteligentny i ogarnięty życiowo okazuje się np. niższy ode mnie... nie toleruję niskisch facetów, sama jestem wysoka i po prostu źle się przy takich czuję. Ostatnio poznałam takiego, bardzo fajnie nam się gadało, był elokwentny i imponował mi swoimi osiągnięciami życiowymi, ale... chyba trochę pokłamał w opisie ze wzrostem... no i nic z tego nie wyszło, zero pociągu. Ze zbyt przystojnymi i wylalkowanymi mam kiepskie doświadczenia - spotykałam się z jednym takim i stroił się przez pół dnia, poza tym chyba myślał o sobie, że jest piękny i przy tym okazał się być strasznie pusty. No wiesz... jak się widzi faceta, to albo jest to coś albo nie. Tylko że zazwczyaj ci, którzy fizycznie są ok, są po prostu nudni albo własnie mało wartościowi albo nie potrafią nawet jednego zdania sklecić używając poprawnej polszczyzny. No i same widzicie - beznadziejna sytuacja.
Nie no nie wierzę, że zawsze tak jest. Przystojny = matoł? Niski, nie w Twoim typie = inteligentny? Zawsze ten sam schemat? Zawsze?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:57   #18
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez Jade83 Pokaż wiadomość

To rzeczywiście trochę dziwne. A może lubisz być adorowana, bo na zainteresowaniu mężczyzn budujesz swoją samoocenę?
Tak, bardzo lubię być adorowana. Przyznaję. Może faktycznie za bardzo.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Nie no nie wierzę, że zawsze tak jest. Przystojny = matoł? Niski, nie w Twoim typie = inteligentny? Zawsze ten sam schemat? Zawsze?
Nie zawsze. Był jeszcze jeden ogarnięty życiowo i inteligentny, który miał.. ale nie śmiejcie... coś gejowskiego w sobie. Nawet nie przeszkadzało mi, że był otyły, ale te ruchy, gestykulacja, głos... no masakra. Nie mogłam się przemóc. Nawet się zastanawiałam, czy on się czasem nie kamufluje.

Zagadywał do mnie jeszcze jeden przystojniak, ale... bardzo religijny, a ja wcale. No i mieszka z mamusią mając 30-tkę na karku. Kurde, jakoś mnie to odpycha.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:03   #19
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Tak, bardzo lubię być adorowana. Przyznaję. Może faktycznie za bardzo.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



Nie zawsze. Był jeszcze jeden ogarnięty życiowo i inteligentny, który miał.. ale nie śmiejcie... coś gejowskiego w sobie. Nawet nie przeszkadzało mi, że był otyły, ale te ruchy, gestykulacja, głos... no masakra. Nie mogłam się przemóc. Nawet się zastanawiałam, czy on się czasem nie kamufluje.

Zagadywał do mnie jeszcze jeden przystojniak, ale... bardzo religijny, a ja wcale. No i mieszka z mamusią mając 30-tkę na karku. Kurde, jakoś mnie to odpycha.
No ostatni przypadek tez by mnie odpychał.
"Coś gejowskiego"? Hm nie bardzo rozumiem.
Szczerze mówiąc, nie wiem, co Ci doradzić. Ty chyba po prostu nie wiesz, czego chcesz. Tak mi się wydaje. To prawdopodobnie kwestia niedojrzałości do związków.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 15:06   #20
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

tak, kiedys ci powinno minac to gonienie tylko za niedostepnym. wtedy to nastapi jak zachce ci sie prawdziwego zwiazku, bliskosci, wspolnego zycia z 2 osoba. moze jestes jeszcze na to za mloda...
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:10   #21
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
No ostatni przypadek tez by mnie odpychał.
"Coś gejowskiego"? Hm nie bardzo rozumiem.
Szczerze mówiąc, nie wiem, co Ci doradzić. Ty chyba po prostu nie wiesz, czego chcesz. Tak mi się wydaje. To prawdopodobnie kwestia niedojrzałości do związków.
Coś w tym jest...w tej niedojrzałości i niezdecydowaniu.

Gejowski tzn. miał takie miękkie nadgarski, charakterystyczny chód i gestykulację i był taki... wrażliwy. Używał takiego "delikatnego" słownictwa. Mówił np. wietrzyk, deszczyk itp, jak nei facet. I jeszcze takim delikatnym głosem... och...

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mama001 Pokaż wiadomość
tak, kiedys ci powinno minac to gonienie tylko za niedostepnym. wtedy to nastapi jak zachce ci sie prawdziwego zwiazku, bliskosci, wspolnego zycia z 2 osoba. moze jestes jeszcze na to za mloda...
Oj, juz nie taka młoda...
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:14   #22
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest...w tej niedojrzałości i niezdecydowaniu.
Gejowski tzn. miał takie miękkie nadgarski, charakterystyczny chód i gestykulację i był taki... wrażliwy. Używał takiego "delikatnego" słownictwa. Mówił np. wietrzyk, deszczyk itp, jak nei facet. I jeszcze takim delikatnym głosem... och...
Ee, stereotypy. Owszem, zdarzają się wśród gejów takie osoby (mój kumpel zachowuje się podobnie), ale są i tacy, których na pewno byś nie rozpoznała.
To mógł być po prostu, jak sama napisałaś, wrażliwy mężczyzna. Chociaż takich zdrobnień też nie mogę zdzierżyć.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:21   #23
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Ee, stereotypy. Owszem, zdarzają się wśród gejów takie osoby (mój kumpel zachowuje się podobnie), ale są i tacy, których na pewno byś nie rozpoznała.
To mógł być po prostu, jak sama napisałaś, wrażliwy mężczyzna. Chociaż takich zdrobnień też nie mogę zdzierżyć.
Stereotypy czy nie, nie mogłam tego ścierpieć. Przeszkadzało mi to w odbiorze, w zakochaniu i w zaangażowaniu. Takie niemęskie to było.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:22   #24
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Stereotypy czy nie, nie mogłam tego ścierpieć. Przeszkadzało mi to w odbiorze, w zakochaniu i w zaangażowaniu. Takie niemęskie to było.
No wiadomo, że jeśli Ci przeszkadzało, to nie było sensu się zmuszać.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:50   #25
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Moim zdaniem będziesz wiedziała, że "to jest to".
Bez sensu umawiać się dalej z facetami, którzy w czymś Ci nie pasują. Zaczniesz związek z kimś takim i te wady będą drażnić jeszcze bardziej.
Generalnie nie chodzi o to, żeby w facecie wszystko było idealne, tylko o to, żeby wady Tobie nie przeszkadzały, bo szalejesz za facetem.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:02   #26
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Miałam tak, aż w końcu spotkałam chłopaka, w którym pomimo jego wad, zauroczyłam się momentalnie. Było to coś po prostu.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:17   #27
Florice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 175
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Ja tak mam. Ale nie na zasadzie "za niski, zbyt brzydki", tylko nie iskrzy i nie chcę im robić nadziei, spotykamy się po koleżeńsku i tyle.
Florice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:36   #28
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

po prostu nie natrafiłaś na odpowiedniego.

z drugiej strony wysoki, przystojny, szalenie inteligentny, zaradny facet jest łakomym kąskiem dla każdej kobiety.

Rozumiem, że sama jesteś piękna, zgrabna, inteligentna, dobrze sytuowana?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-09-09 o 17:41
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 20:02   #29
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
po prostu nie natrafiłaś na odpowiedniego.

z drugiej strony wysoki, przystojny, szalenie inteligentny, zaradny facet jest łakomym kąskiem dla każdej kobiety.

Rozumiem, że sama jesteś piękna, zgrabna, inteligentna, dobrze sytuowana?
Nie narzekam na żaden z powyższych aspektów, ale nie o to chodzi. Ja np. jestem w stanie zaakceptować pewne braki, a innych nie. Na pewno masz rację, że tacy idealni faceci mają na pęczki adoratorek i mogą przebierać, więc niekoniecznie muszą zainteresować się właśnie mną.

Myślę, że problem tkwi też w tym, że kobiety lubią "dupków". Czyli facetów pewnych siebie, którzy po czasie zazwyczaj okazują się właśnie dupkami. A ci fajni, skromni i dobrzy właśnie nam się nie podobają, bo nie mają tego czegoś.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Florice Pokaż wiadomość
Ja tak mam. Ale nie na zasadzie "za niski, zbyt brzydki", tylko nie iskrzy i nie chcę im robić nadziei, spotykamy się po koleżeńsku i tyle.
No właśnie - nie iskrzy. A ja zastanawiam się dlaczego. I zazwyczaj dochodzę do wniosku, że coś mi tam nie pasuje, właśnie np. jakaś cecha charakteru lub wygląd.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 20:08   #30
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Żaden facet mi się nie podoba. Też tak macie?

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Myślę, że problem tkwi też w tym, że kobiety lubią "dupków". Czyli facetów pewnych siebie, którzy po czasie zazwyczaj okazują się właśnie dupkami. A ci fajni, skromni i dobrzy właśnie nam się nie podobają, bo nie mają tego czegoś.
Strasznie uogólniasz. To Ty wolisz dupków, nie wszystkie kobiety.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-10 21:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.