Dziwny czlowiek, czy mam sie bac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 22:31   #1
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578

Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?


Mieszkam w malym miasteczku za granica. Jest tu uniwersytet, poza tym duzo rodzin z dziecmi. Bardzo przyjazne, bezpieczne miejsce. Ale ostatnio zaczelam sie bac. Dwa razy spotkalam czlowieka, ktory mnie autentycznie przestraszyl; nie robil nic, oprocz gapienia sie na mnie, ale wgapial sie tak dlugo jak tylko mnie widzial, prosto w oczy, przeszywajaco, strasznym wzrokiem. Pierwszy raz stal za mna w kolejce w sklepie, wpatrywal sie jak jakis diabel, az kasjerka zrobila dziwna mine; za drugim razem minelismy sie na zewnatrz, kiedy szlam do domu, a on do tego samego sklepu. I to samo, przeszywajace, "zle" spojrzenie. Niestety nie umialam zignorowac, odwrocic zwroku, na pewno zobaczyl ze sie przestraszylam. Nie mam pojecia kto to jest i dlaczego tak robi. Czy taka osoba moze byc niebezpieczna? Mieszkam sama z malym dzieckiem, blisko centrum i wszystkich sklepow, duza szansa ze nieraz sie na niego natkne. Co robic?
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:46   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?

jak małe miasteczko to popytać po sklepach, sąsiadach czy ktoś go nie zna.
Spróbować przyuważyć samochód i zapamiętać numery rejestracyjne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:54   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
Mieszkam w malym miasteczku za granica. Jest tu uniwersytet, poza tym duzo rodzin z dziecmi. Bardzo przyjazne, bezpieczne miejsce. Ale ostatnio zaczelam sie bac. Dwa razy spotkalam czlowieka, ktory mnie autentycznie przestraszyl; nie robil nic, oprocz gapienia sie na mnie, ale wgapial sie tak dlugo jak tylko mnie widzial, prosto w oczy, przeszywajaco, strasznym wzrokiem. Pierwszy raz stal za mna w kolejce w sklepie, wpatrywal sie jak jakis diabel, az kasjerka zrobila dziwna mine; za drugim razem minelismy sie na zewnatrz, kiedy szlam do domu, a on do tego samego sklepu. I to samo, przeszywajace, "zle" spojrzenie. Niestety nie umialam zignorowac, odwrocic zwroku, na pewno zobaczyl ze sie przestraszylam. Nie mam pojecia kto to jest i dlaczego tak robi. Czy taka osoba moze byc niebezpieczna? Mieszkam sama z malym dzieckiem, blisko centrum i wszystkich sklepow, duza szansa ze nieraz sie na niego natkne. Co robic?
Skoro wiesz, że tak długo patrzy to sama też musisz na niego tyle patrzeć. A tak na poważnie to opcji może być wiele:
- był zdziwiony, że mu się przyglądasz (nie mogłaś odwrócić wzroku),
- spodobałaś mu się,
- ma zadatki na stalkera,
- patrzy się tak na wszystkich/kobiety/te co uważa za atrakcyjne,
- kogoś mu przypominasz,
- cierpi na jakąś chorobę,
- i jeszcze wiele innych.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 23:00   #4
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?

zrob mu zdjecie i sprawdz na policji kim jest ten osobnik
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 23:04   #5
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?

Powiedz mu dzień dobry. Jeśli to potencjalny napastnik, to taka bezpośrednia i werbalna forma kontaktu potrafi zniechęcić, bo nie wchodzisz wtedy w rolę ofiary.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 01:06   #6
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?

Najlepsza forma obrony jest atak: ja bym sie usmiechnela i zapytala, czy moge mu jakos pomoc (w miejscu publicznym i przy swiadkach of course), jesli facet ma zle zamiary, mialabys duze szanse, ze sploszysz go takim zachowaniem.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 17:40   #7
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Dziwny czlowiek, czy mam sie bac?

Nie sadze ze to bylo zwykle zdziwienie albo ze mu wpadlam w oko, ten wzrok byl niezdrowy. Jesli jeszcze sie na niego natkne to zrobie jak mowicie, chyba ze nagle mnie zignoruje. Myslalam o podpytaniu tej pani ktora byla wtedy na kasie, kiedy nie bedzie w sklepie kolejki. Ale mam oczywiscie nadzieje ze tam sie zablakal dwa razy i wiecej go nie spotkam. Brrr. Obstawiam jakies zaburzenie, chorobe, moze narkotyki?? No nic, zobaczymy
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 18:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.