Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 21:11   #1
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248

Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę.


1

Edytowane przez Artur93
Czas edycji: 2016-01-26 o 09:52 Powód: Usunięcie
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:17   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę.

Nie składałabym wypowiedzenia tylko dlatego, aby udać się na rozmowę kwalifikacyjną, z której coś może, a nie musi wyjść...
Jak wyjdzie to super, a jak nie, to wtedy zostaniesz na lodzie

Jak nie możesz się dogadać ws. wyjścia z w pracy (nikt nie musi wiedzieć po co i dlaczego) i np. odrobienia tego potem, to zawsze zostaje opcja urlopu lub urlopu na żądanie (wnioskuję, że masz umowę o pracę, bo piszesz o tzw. L-4).

Powodzenia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:28   #3
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę.

N

Edytowane przez Artur93
Czas edycji: 2016-01-26 o 09:54 Powód: Usunięcie
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:42   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę.

Cytat:
Napisane przez Artur93 Pokaż wiadomość
Nie posiadam umowy o pracę - jest to zwykła "zleceniówka" za którą z powodu już posiadanych nieobecności mam niższą stawkę - 8zł/h. Nie odrabiałem ich ponieważ wiedziałem, że będę chodził na rozmowy w sprawie pracy. Nie ma możliwości odrabiania godzin w naszej firmie. Te soboty, które są pracujące to "odrabianie" za 4 i 5 stycznia, który był odgórnie ustalony jako wolny dzień, nie ma nadgodzin, o 16 firma się zamyka i koniec. Nie ma opcji by zostać do 18-19, zresztą nawet nie mam takiej możliwości. Zdecydowałem się na tą pracę by "przetrwać" do czegoś lepszego. Tylko nie chcę palić za sobą mostów czy wyjść z tego jak zwykły burak. Jutrzejsza rozmowa jest z rana, więc nawet nie ma sensu wyjść "na chwilę". Planuję dojść po zakończeniu rozmowy, jednak nie wiem o co zapyta mój "kierownik" i co odpowiedzieć.
Skoro nie masz innych możliwości, aby się dogadać i załatwić inaczej sprawę, to po prostu idź na tę rozmowę i tyle.

Ciężko stwierdzić, o co zapyta Twój przełożony i co masz mu powiedzieć. Jak jest w porządku- powiedz prawdę, powinien zrozumieć. Jak nie- to coś wymyśl. Aczkolwiek jak już, to powiedziałabym o tym wcześniej, że mnie nie ma być, a nie już po fakcie.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 23:00   #5
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę.

A

Edytowane przez Artur93
Czas edycji: 2016-01-26 o 09:55 Powód: Usunięcie
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:04   #6
sylwia_654
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_654
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozmowy kwalifikacyjne mając pracę.

W sumie zależy też czy kiedykolwiek pojawił się temat warunków pracy z obecnym przełożonym? Bo jeśli on też zdaje sobie sprawę, że szukasz czegoś lepszego to mógłby pójść jakoś na rękę z tym odrabianiem godzin. Dużo gorzej by było, gdyby on myślał, że jesteś zadowolony z tych warunków i szukasz jakby "za plecami".
Tak czy inaczej: powodzenia!
__________________
szukampracy.pl
sylwia_654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:04:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.