Torebki Pauliny Schaedel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-15, 15:24   #1
leahh
Raczkowanie

Torebki Pauliny Schaedel

Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach? Posiada któraś z Was i mogłaby powiedzieć coś o jakości wykonania? Muszę powiedzieć, że wpadłam na nie przypadkiem i naprawdę skradły moje serce, Szczególnie ta pierwsza beżowa. Wrzucam kilka zdjęć poglądowych, reszta na stronie, gdyby ktoś chciał obejrzeć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpe pobrane.jpe (5,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpe images.jpe (7,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 342229175_1_261x203_paulina-schaedel-torebka-barocco-caffe-latte-a4-duza-warszawa_rev002.jpg (3,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e369853df766fa44e1ed0ff613f563bd_336.jpg (117,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpe images (1).jpe (8,1 KB, 25 załadowań)
leahh jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2016-03-15, 19:45   #2
agaliw
Raczkowanie

Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez leahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach? Posiada któraś z Was i mogłaby powiedzieć coś o jakości wykonania? Muszę powiedzieć, że wpadłam na nie przypadkiem i naprawdę skradły moje serce, Szczególnie ta pierwsza beżowa. Wrzucam kilka zdjęć poglądowych, reszta na stronie, gdyby ktoś chciał obejrzeć.

Mam w domu model Lili i Noah Chain- swietne wykonanie,pasują do wszystkiego. Ze.Ze względu na małe rozmiary tych modeli, używam ich zazwyczaj latem.
agaliw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 13:40   #3
rajderka4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agaliw Pokaż wiadomość
Mam w domu model Lili i Noah Chain- swietne wykonanie,pasują do wszystkiego. Ze.Ze względu na małe rozmiary tych modeli, używam ich zazwyczaj latem.

Lili jest super!!
rajderka4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 14:02   #4
izuizu84
Raczkowanie

Ja mam mimi w kolorze peach/pink powder. Przechodziłam w niej całe lato i jest ok. Mimo że to ekoskóra to nic nie popękało. Także ze swojej strony polecam
izuizu84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:20   #5
pani_smith
Zakorzenienie

za tą cenę rzeczywiście warto. wykonane przyzwoicie

wróciłam
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:18   #6
Snula
Wtajemniczenie

Ja mam Mimi Caffe Latte i uwielbiam

Snula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:00   #7
Naomi21
Zakorzenienie

Ja mam czarną Mimi i bardzo ją lubię Noszę sporo i od kilku miesięcy jest w idealnym stanie. Myślę teraz o kolejnej torebce, w jakimś letnim kolorze.
Stary 2016-03-18, 20:14   #8
Marigold19
🦄

Ja żadnej nie mam, ale jestem ich mocno ciekawa Fajnie, że powstał taki wątek, bo nie kojarzę czy w jakimś innym się mówi o tych torebkach.

Nowego domu szuka:

szara listonoszka Patrizia Pepe na złotym łańcuszku
Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 16:18   #9
Naomi21
Zakorzenienie

Mówi się, mówi, ja o PS wiem właśnie z wizażu

Myślę teraz o tej:
Stary 2016-03-20, 09:30   #10
Marigold19
🦄

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mówi się, mówi, ja o PS wiem właśnie z wizażu

Myślę teraz o tej:

No r
No tak tak, ale "swojego" wątku ta marka chyba nie miała

Nowego domu szuka:

szara listonoszka Patrizia Pepe na złotym łańcuszku
Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:21   #11
fanfelka
Zadomowienie

Dziewczyny jak długo czeka się na wysyłkę?
Próbowałam poszukać jakiś informacji na wizażu o tej marce ale przeważnie wyskakiwało mi że jakiś problem jedna Wizażanka miała z tą Pania - jaki? nie wiem bo tego nie potrafiłam odszukać ale mam nadzieję że moje zamówienie raz dwa przyjdzie

fanfelka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 11:37   #12
Thirtyfashion
Raczkowanie

Dziewczyny na moim blogu jest do wygrania jedna z torebek Pauliny Schaedel Konkurs trwa do 20 czerwca także zapraszam do udziału. Torebka z najnowszej kolekcji!!
http://thirtyfashion.com/konkurs-thi...ednej-torebce/
Stary 2016-06-07, 15:25   #13
mała migotka
Zakorzenienie

Torebki Pauliny świetne
mała migotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:43   #14
fanfelka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Torebki Pauliny świetne

Długo czekałas na przesyłke?

fanfelka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:34   #15
cosma
Zakorzenienie

Mam i lubię. Przyzwoite. Polecam.

Mam:
MIMI grey,
MIMI large powder pink,
NOA chain caffe latte,
portfel medium powder pink.

Chciałabym jeszcze Noa chain light grey i black.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2016-06-07 o 16:35
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:08   #16
Rysia Siarzewska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Torebki Pauliny świetne
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mam i lubię. Przyzwoite. Polecam.

Mam:
MIMI grey,
MIMI large powder pink,
NOA chain caffe latte,
portfel medium powder pink.

Chciałabym jeszcze Noa chain light grey i black.
A jak z jakością, nie przecierają się? Szkoda że nie są ze skóry.
Rysia Siarzewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:39   #17
cosma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
A jak z jakością, nie przecierają się? Szkoda że nie są ze skóry.
Ale też nie eksploatuje ich jakość mocno. Codziennie użytkuje jedynie portfel.
Stary 2016-06-08, 00:48   #18
wredek
Zadomowienie

Ja posiadam model Mimi Large od grudnia 2013 i nadal jest w świetnym stanie, a używam jej często
Stary 2016-06-08, 14:03   #19
Rysia Siarzewska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ale też nie eksploatuje ich jakość mocno. Codziennie użytkuje jedynie portfel.
Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Ja posiadam model Mimi Large od grudnia 2013 i nadal jest w świetnym stanie, a używam jej często
Dzięki dziewczyny
Spodobała mi się Mimi Large (jako zamiennik modeny SP ), ale boje się jak będzie z jakością, patrząc nieraz na to co jest wrzucane nieraz na all albo olx.
Rysia Siarzewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 15:57   #20
cosma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Spodobała mi się Mimi Large (jako zamiennik modeny SP ), ale boje się jak będzie z jakością, patrząc nieraz na to co jest wrzucane nieraz na all albo olx.
Wiesz, ja też widzę w jakim stanie kobiety mają torebki, które ja posiadam, np. modne ostatnio Obagi i jestem czasami przerażona ich stanem. Często to nie świadczy wcale o jakości torebki, tylko o właścicielce, że nie dba, nie szanuje. Albo ma tylko jedną torebkę i ją maksymalnie eksploatuje. Tak więc ja bym się tym aboslutnie nie kierowała.
Stary 2016-06-09, 16:54   #21
mała migotka
Zakorzenienie

Cosma dokładnie...
Jak dbasz tak masz
mała migotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 21:45   #22
aska1916
Przyczajenie

Hej,

Ja mam tą małą MIMI, generalnie jestem zadowolona poza jednym dziwnym defektem.

Ten dodany "breloczek" składa się z frędzelków sklejonych z dwóch pasków ekoskórki i w mojej torebce one sie kompletnie porozklejały. Miała może któraś z was taki problem?
aska1916 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 21:48   #23
izuizu84
Raczkowanie

Mi też się te paseczki porozklejaly w mimi. Próbowałas je jakoś kleic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-09-03, 07:09   #24
Agatattt
Przyczajenie

Mam torebkę NOA chain white. Ładny fason ale pasek (łańcuszek) się plącze i nie ma możliwości rozplątania. I to w kilki miejscach zrobiło mi się takie załamania. Wygląda to kiepsko Odradzam bo będziecie się złościć, że wydałyście kasę i tylko raz założyłyście a już jest do wymiany pasek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_1.jpg (75,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_2.jpg (86,3 KB, 34 załadowań)
Agatattt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 08:54   #25
pani_smith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatattt Pokaż wiadomość
Mam torebkę NOA chain white. Ładny fason ale pasek (łańcuszek) się plącze i nie ma możliwości rozplątania. I to w kilki miejscach zrobiło mi się takie załamania. Wygląda to kiepsko Odradzam bo będziecie się złościć, że wydałyście kasę i tylko raz założyłyście a już jest do wymiany pasek
nie wiem czy pomoże ale podpowiedział mi kiedyś jubiler, że zaplątane grubsze łańcuszki można psiknąc oliwa z oliwek i wtedy samo pójdzie, o ile nie połamałam ogniwek. moze z torebka tez zadziała

wróciłam
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 15:57   #26
Naomi21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatattt Pokaż wiadomość
Mi się łańcuszek nie plącze A już kilka razy chodziłam z tą torebką.

Natomiast jestem niezadowolona, gdyż z tej blaszki z nazwiskiem projektantki zaczęła odpryskiwać złocona warstwa i wygląda to tragicznie Nie są to aż tak tanie torebki, żeby coś takiego miało prawo się dziać. Dlatego ja się już żegnam z PS.
Stary 2016-10-27, 11:22   #27
Lojustyna
Przyczajenie

Angry Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez leahh Pokaż wiadomość

Jestem bardzo rozczarowana zakupem torebki MIMI Large. Zarówno jakością i wykonaniem torebki jak i również obsługą. Co do torebki: podszewka się haczy, kieszonka na telefon się naderwała, nie wytrzymuje ciężaru telefonu (sony xperia compact czyli telefon mały i lekki). Po 6 mc i może 2-3 tyg. pojawiły się przetarcia/pękniecia przy samym metalowym zamku (przez to mam problem z korzystaniem, nie mogę jej normalnie otworzyć i zamknąć). Złożyłam reklamacje, w ciągu 24h odpowiedź odmowna, że torebka ma 6 mc gwarancji i jest to uszkodzenie mechaniczne. Niestety nie zgodziłam się z tym, bo jeśli sam producent reklamuje torebkę wykonaną z bardzo dobrej jakości materiału to dlaczego tuż po upływie gwarancji pojawiają sie takie uszkodzenia. Jestem osobą dbająca o swoje rzeczy i uszkodzenie nie powstało z mojej winy. Niestety moja kolejna wiadomość mailowa została zignorwana, dlatego też postanowiłam wysłać do siedziby list za potwierdzeniem odbioru, który jest awizowany od 5.10. Dodam, że podczas kontaktów mailowych w sprawie dostępności produktu przed zakupem byłam traktowana tak samo, olewano mnie, dostawałam odp po kilku dniach, nastepnie moje zamówienie zostało zagubione i torebkę dostałam po miesiącu (gdyż czekano na kolejną dostawę z Turcji, kontener nie dotarł na czas.. czyli milion wymówek co nie świadczy o profesjonalizmie firmy), ale torebka tak promowana przez blogerki i gazety, że mimo wszystko chce się ją mieć. Torebka była prezentem, dlatego tak bardzo mi zależało na terminowym dostarczeniu (wybrałam opcje pobrania, więc w ciągu 48h miałam mieć ją już w rękach). Niestety co mnie jeszcze rozczarowało, koleżanka zgłosiła reklamacje również z uszkodzenim mechanicznym paska, po 1,5 roku i niedawno odebrała naprawioną torebkę, pasek ponownie przyszyty i kieszonka od telefonu naprawioną. Czyli reasumując reklamacje traktowane wybiórczo. Jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem do Klienta przez samą właścicielkę firmy.
Zakup styczeń br. (chociaż próba zakupu od listopada 2015, towar otrzymałam w lutym br).

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Jestem bardzo rozczarowana zakupem torebki MIMI Large. Zarówno jakością i wykonaniem torebki jak i również obsługą. Co do torebki: podszewka się haczy, kieszonka na telefon się naderwała, nie wytrzymuje ciężaru telefonu (sony xperia compact czyli telefon mały i lekki). Po 6 mc i może 2-3 tyg. pojawiły się przetarcia/pękniecia przy samym metalowym zamku (przez to mam problem z korzystaniem, nie mogę jej normalnie otworzyć i zamknąć). Złożyłam reklamacje, w ciągu 24h odpowiedź odmowna, że torebka ma 6 mc gwarancji i jest to uszkodzenie mechaniczne. Niestety nie zgodziłam się z tym, bo jeśli sam producent reklamuje torebkę wykonaną z bardzo dobrej jakości materiału to dlaczego tuż po upływie gwarancji pojawiają sie takie uszkodzenia. Jestem osobą dbająca o swoje rzeczy i uszkodzenie nie powstało z mojej winy. Niestety moja kolejna wiadomość mailowa została zignorwana, dlatego też postanowiłam wysłać do siedziby list za potwierdzeniem odbioru, który jest awizowany od 5.10. Dodam, że podczas kontaktów mailowych w sprawie dostępności produktu przed zakupem byłam traktowana tak samo, olewano mnie, dostawałam odp po kilku dniach, nastepnie moje zamówienie zostało zagubione i torebkę dostałam po miesiącu (gdyż czekano na kolejną dostawę z Turcji, kontener nie dotarł na czas.. czyli milion wymówek co nie świadczy o profesjonalizmie firmy), ale torebka tak promowana przez blogerki i gazety, że mimo wszystko chce się ją mieć. Torebka była prezentem, dlatego tak bardzo mi zależało na terminowym dostarczeniu (wybrałam opcje pobrania, więc w ciągu 48h miałam mieć ją już w rękach). Niestety co mnie jeszcze rozczarowało, koleżanka zgłosiła reklamacje również z uszkodzenim mechanicznym paska, po 1,5 roku i niedawno odebrała naprawioną torebkę, pasek ponownie przyszyty i kieszonka od telefonu naprawioną. Czyli reasumując reklamacje traktowane wybiórczo. Jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem do Klienta przez samą właścicielkę firmy.
Lojustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 19:48   #28
izuizu84
Raczkowanie

Torebki Pauliny Schaedel

To ciekawe co piszesz bo ja swoją mimi mam już bardzo długo (chyba 1,5 roku), nosze bardzo często i wyglada jak nowa. Aż jestem w szoku ze torebka z ekoskóry tak się dobrze nosi. Może teraz po prostu pogorszyła się jakość tych torebek i nie są tak porządnie wykonane jak kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-11-27, 10:40   #29
Lojustyna
Przyczajenie

Niestety, ale projektantka nadal mi nie odp. Ma gdzieś moje wiadości, post na tablicy sklepu noi awizowane pismo w korespondencji tradycyjne. Nigdy więcej nie kupię jej torebki, oddałam do naprawy płacąc 25zl i wyraźnie dostałam informacje, że wszyto uszkodzony zamek (nie wypilowany). Był jakiś ostry kawałek w metalowym elemencue, który haczyl i poprostu przerywał materiał tuż przy zamku. Jestem zawiedziona podejściem Pani Pauliny do reklamacji. Jak będę mieć więcej sił to może zgłoszenie to jeszcze gdzieś, a na chwilę obecną przestrzegam wszystkich przed zakupem torebki. Fakt jest piękna, ale, żeby wytrzymała 6mc..
Lojustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 11:53   #30
klotylda14
Zadomowienie

Miałaś pecha, czasami trafia się felerny egzemplarz, więc tym bardziej projektantka powinna zareagować, brak reakcji z jej strony może negatywnie wpłynąć na sprzedaż jej produktów. twój post przeczytałam po zamówieniu mimi large i teraz jestem w rozterce, choć najpierw poczytałam opinie
https://www.youtube.com/watch?v=BtHZZB6Xsxw
https://www.youtube.com/watch?v=Fzl8YsS7a8k

Edytowane przez klotylda14
Czas edycji: 2016-11-27 o 11:56
klotylda14 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości