Solarium + makijaż = udana studniówka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 19:18   #1
Gladiatorka01
Raczkowanie
 
Avatar Gladiatorka01
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31

Solarium + makijaż = udana studniówka??


Mam swiadomosc ze powtarzam ktorys z kolei watek na temat wygladu studniowkowego,ale jakos nie chcialabym sie "wcinac" ze swoim pytaniem do tematu innych wizazystek . Otoz mam problem: Od urodzenia mam bardzo jasna karnacje,kilka razy bylam na solarium,ale efektow specjalnych nie bylo,jakos nie potrafie sie 'przyciemnic' na czekoladke.W zwiazku z tym mam pytanie.kupilam juz sukienke na studniowke-cala czarna,matowa+delikatne srebrne dodatki,ale problem tkwi w wygladzie "poza kreacja".Czy uwazacie ze powinnam teraz wykupic karnet do solarium i przypiec sie ile sie da?? Czy moze dobrac odpowiedni makijaz do jasnej cery i niczym sie nie przejmowac??Jesli tak, to jakich kolorow uzyc i jak odpowiednio sie umalowac?? Zalaczam zdjecie,zebyscie orientacyjnie wiedzialy jak wygladam... z gory dziekuje

Edytowane przez Gladiatorka01
Czas edycji: 2006-01-12 o 18:15
Gladiatorka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:18   #2
aguśka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Hej!
Moim zdaniem: samoopalacz + makijaż = piękna kobieta (no i pewnie udana studniówka)
aguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:24   #3
JustynaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 20
GG do JustynaX
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

moim zdaniem wykup sobie karnet na solar ale możesz też użyc kosmetyku który przyśpiesza opalanie...a jak chcesz tylko sie lekko przyciemnic to idz na solar z 4raz ...napewno bedzie efekt...a jesli niemasz kasy...to zainwestuj w samoopalacz....i też bedziesz wyglądać ślicznie...
JustynaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:25   #4
JustynaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 20
GG do JustynaX
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

moim zdaniem wykup sobie karnet na solar ale możesz też użyc kosmetyku który przyśpiesza opalanie...a jak chcesz tylko sie lekko przyciemnic to idz na solar z 4raz ...napewno bedzie efekt...a jesli nie masz kasy...to zainwestuj w samoopalacz....i też bedziesz wyglądać ślicznie
JustynaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:44   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Ja mam podobny problem, bardzo ciężko się opalam i mam raczej jasną cerę, która opala się na czerwono, a później wraca do poprzedniego stanu :/ Mam zamiar iść jakieś 5 razy na solarium przed studniówką. W zeszłym roku też się opalałam, na studniówkę TŻ, i choć "na żywo" efektu nie widziałam, to na zdjęciach mam ładniejszy kolorek niż inne dziewczyny, więc może teraz będzie podobnie.
PS. Znacie jakiś dobry przyspieszacz?
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:45   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

No bez przesady. Naprawdę musisz wyglądać jak wszystkie, żeby wyglądać "pięknie"? Do czarnych włosów blada cera wygląda świetnie I do tego ładny makijaż. Przy tak bladej cerze jak wygląda na zdjęciu (chyba że to efekt lampy) masz pewnie fototyp 1, który prawie się nie opala, za to zrobisz się czerwona jak burak. Ale wygląd to rzecz gustu.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:57   #7
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Podzielam zdanie Margaritty poprostu pewnie opalasz sie słabo i chodzac na solarium spieczesz sie na czerwono a efekty moga byc tragiczne np. schodzace platy skóry a to bylo by juz najgorsze Myśle ze lepiej uzyj samoopalacza ale moim zdaniem zostan taka jaka jestes sa przecierz balasamy brazujace a blada cera jest teraz w modzie duzo bardziej niz opalona dobierz tylko piękny makijaz i mykaj na bal
udanej zabawy
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 21:01   #8
Gladiatorka01
Raczkowanie
 
Avatar Gladiatorka01
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Dziekuje za porady margitta - masz racje,zdecydowanie mam bardzo jasna cere,to wcale nie efekt lampy...i opalam sie na czerwono...pomyslalam,ze skoro czesc z was poleca samoopalacz to chyba wole w niego inwestowac Tylko teraz poradzcie cos dobrego,nie zostawiajacego sladu plam i dobrze sie rozprowadzajacego:rolleye s: ..bo do tej pory uzywalam produktow Kolastyny,ale tylko i wylacznie do nog, poniewaz balam sie testowac kosmetyk na twarzy..i jeszcze jedno pytanko: czy kolor wlosow moze zostac,czy do jasnej karnacji lepiej troche rozjasnic fryzurke?? Aha no i wciaz sie zastanawiam-jaki makijaz...??raczej stonowany i pastelowe kolory?? pozdrwiam i dziekuje za odpowiedzi
Gladiatorka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:16   #9
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Czy pielgrzymki do solarium są obowiązkowe przed studniówką?

Nie zawsze opalone=ładne. Pamiętam na mojej studniówce pełno było marcheweczek - wątpię czy miały lepszą zabawę od tych, które na solarium nie były.

Ja bym optowała za pudrem rozświetlającym do ciała.
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:47   #10
autistique
Raczkowanie
 
Avatar autistique
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław/Legnica
Wiadomości: 60
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Cytat:
Napisane przez Gladiatorka01
czy kolor wlosow moze zostac,czy do jasnej karnacji lepiej troche rozjasnic fryzurke??
jak dla mnie- zdecydowanie włosy czarne. kontrast czarne wlosy- jasna cera ma w sobie wiele uroku
autistique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:57   #11
pretty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 100
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Tak jak inne wizażanki uważam, że solarium w twoim przyadku mogłoby przynieść opłakane efekty - moja koleżanka ma identyczny kolor skóry jak Ty, ponadto też ma ciemne włosy... Chciała ładnie wygladac na ślubie siostry na którym była świadkową. Zdecydowała się na kilka wizyt w solarium. Efekt?
-czerwona, swędząca, piekąca i łuszcZąca się skóra
Niestety nie przychodzi mi do głowy żaden samoopalacz do twarzy, ważne jednak byś wybrała odpowiedni do tak jasnej cery.
Do ciała natomiast polecam Ci balsam brązująco-ujędrniający lirene firmy eris (ok 20 zł). Mam jutro studniówkę , posmarowałam się nim dopiero 3 razy a już jestem ładnie opalona.
Pozdrawiam i życze udanej zabawy
pretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 09:32   #12
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

do ciala polecam daxa , do twarzy puder brazujacy. wszytsko delikatnie, bo nie kazdy wyglada ladnie na sile opalony
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:12   #13
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

a ja dax'a polecam też do twarzy
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:39   #14
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Ja nie ide na solarium przed studniowka, nie bede sie tez smarowac samoopalaczem. Mam ładną porcelanową karnacje, a jak widze dziewczyny które prześcigaja się w opiekaniu sie na solarium na kilka dni przed studniowka to smiac mi sie chce tak jak juz wspominały dziewczyny, marchewkowy kolor skóry jest passé A co do włosów to ja np rozjaśniam do ciemnego blondu, ale ciemne włosy też będą fajnie wyglądać! Zycze super zabawy na studniówce!
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:49   #15
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 13:19
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:59   #16
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Wink Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Samoopalacz tak, ale trzeba mieć wprawe w nakładaniu kosmetyku - żeby nie powstały smugi i palmy ! Jeżeli go urzyjesz niewłaściwie i efekt będzie - no nieładny to będzie kolejny stres... Masz ładną jasną cere,a czarne włoski jak najbardziej do niej pasują ! Dobierz tylko odpowiedni makijaż i będzie pięknie. Kase na solarium przeznacz na dobrego fryzjera (niech wyczaruje Ci coś niesamowitego na ten wieczór..) Pozdrawiam i dobrej zabawy życze
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:03   #17
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

a może opalanie natryskowe?
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:25   #18
Gladiatorka01
Raczkowanie
 
Avatar Gladiatorka01
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Cytat:
Napisane przez Rei
Kase na solarium przeznacz na dobrego fryzjera (niech wyczaruje Ci coś niesamowitego na ten wieczór..) Pozdrawiam i dobrej zabawy życze
Dobry pomysl,ale przyznam szczerze,ze jakos niespecjalnie jestem przekonana do wlosow upietych,myslalam,zeby raczej pojsc do fryzjera,troche je podciac i idealnie wyprostowac prostownica Azeby byly blyszczace i gladziutkie,tym bardziej, ze mam wlosy do ramion,wiec fryzurka upieta nie bylaby trwala, bo wlosy sa troche za krotkie..a co do makijazu-jakie kolory pasuja brunetkom z taka jasna karnacja??Aha..no i jeszcze jedno..chyba mam za wysokie czolo.myslicie,ze grzywka bylaby ok??
ps.nie wiedzialam,ze na tym forum zawsze mozna liczyc na porade i tak mile wypowiedzi
Gladiatorka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:32   #19
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

{Ja miałam na swojej studniówce wlosy troche za ramiona i blond pasemka.. Fryzjerka wyprostowała mi je bardzo dokładnie i spryskała lakierem ze złotym brokatem Uwielbiam mieć "igiełki" na głowie, myśle nawet nad zapuszczeniem włosów i kiedy zniknie mi balejaż zrobie sobie trwałe prostowanie (na utlenionych włosach niemożna )} Na Twoich włoskach napewno da sie zrobić jakąś fajną fryzurke... Ale pomysł z prostowaniem BARDZIEJ mi się podoba Gdyby Ci BARDZO zależało na opaleniźnie to jest coś takiego jak opalanie natryskowe Jedna sesja daje efekt chyba 4 wizyt na solarium (nie jestem ekspertem, a tak słyszałam tylko) U mnie w Toruniu jest taki salonik i tam takie szaleństwo kosztuje ok 60zł... Galdiatorko01 -> natura obdarzyła Cie jasną karnacją ,a ona wie co robi [...] Może lepiej to wykorzystać.. Ściskam ciepło!!! .
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 16:43   #20
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

zdjęcie nie jest dość wyraźne , ale chyba niebyło by Ci źle w grzywce..
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:01   #21
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Jeżeli chodzi o makijaż to może tak :trwały podkład "stopiony" z odcieniem cery, delikatny róż w ciepłym odcieniu (ozywi buzie).. hmmm... powinnaś mocno podkreślić oczy -> może czarny eyeliner na górnej powiece i mocno wytuszowane rzęsy, cienie jaśniutkie w naturalnych kolorach... Na dolnaj powiece także jasne cienie i może jakaś jaśniutka kredka? biała perłowa np. ... Jaśniutki błyszczyk (np. z połyskującymi drobinkami brokatu? ), rozświatlający puder na kosciach policzkowych.. niemam zadnego zdjęcia z takim makijażem , widze go oczami wyobraźni.... ahhhh...
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:02   #22
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Bladość jest w modzie Opalenizna już passe Proponowałabym odpowiedni makijaż. Jeśli sukienka jest czarna ze srebrnymi dodatkami to może coś takiego ? (foto)

Jeśli natomiast bardzo źle czułabyś się taka blada to proponuję jakiś balsam brązujący, bo samoopalacze przy jasnej karnacji wychodzą różnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwenpic.jpg (38,0 KB, 56 załadowań)
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:06   #23
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Wink Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Oooooo coś podobnego -> ale ja widze jaśniutkie usta i twarz bardziej ozywioną jakimś "ciepłym" różem
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:22   #24
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

jaśniutkie usta zginą przy tak jasnej karnacji - trzeba moim zdaniem nadać im właśnie zdecydowany kolor, jak najbardziej czerwieni - może nie aż tak karminowej jak u Gwen, - bardzo na topie w tym sezonie z reszta ale taka elegancka złamana czerwień ...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:24   #25
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Mnie się wydaje, że tutaj żadne solarki i samoopalacze nie są potrzebne... Wsytarczy jakis balsamik do ciała z blyszczącymi drobinkami, jakiś delikatny makijaż. Tk. mówi Rei, lekko ożywić ją różem, bo cała na czarno może wyglądać chłodno... Ja widzę Cię w rozpuszczonych włoskach, wyprostowanych na prostownice, ewentualnie grzyweczke na bok zaczesac i przy uszku spiąć jakas delikatna brokatowa spineczka i chodzące cudo !! Wszytsko delikatnie i kobieco Zadna opalenizna nie potrzebne !
*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:33   #26
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Podsumowałabym to inaczej solarium+makijaż= giniesz w tłumie
Nie rozumiem tego fenomenu. Kazda pisze, ze chcialaby sie na studniowce wyrozniac a potem idzie na solarium, wklada gorset, spodnice i wyglada jak 90% dziewczyn... Mnie sie jasne karnacje bardzo podobaja pod warunkiem, ze sa zdrowe. U Ciebie nie widze zadnych przebarwien, stanow zapalnych itp. Mysle wiec, ze ewentualnie dla Twojego lepszego samopoczucia - 2-3 krotnie nalozony samoopalacz lub krem brazujacy bylby ok. Chociaz szczerze mowiac ja bym sie w to nie bawila - wystarczy ozywic buzke rozem - lub musnac pudrem brazujacym.
Wydaje mi sie rowniez ze zdjecia ze jestes zima lub lato-zima. Sprobuj korzystajac z innych watkow okreslic swoj typ a latwiej Ci bedzie znalezc jakis pierwowzor.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:56   #27
Gladiatorka01
Raczkowanie
 
Avatar Gladiatorka01
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Jestescie kochane-dziekuje za pomoc Mysle,ze juz mam w mysli jakis konkretny obraz siebie,szczegolnie po tym, co powiedzialyscie Jakos tak zaczelam lubic siebie i pomyslalam,ze moge zrobic "kogos" z tego "czegos" ..W kazdym razie co do oczu-bardzo spodobala mi sie opcja tych jasnych,perlowych cieni i eyelinera,usta podkresle chyba mocniej,bo widze po waszych radach,ze moge na tym dobrze wyjsc..no i rzeczywiscie wyprostuje wlosy..
Napewno pokaze zdjecie-jak mi to wszystko wyszlo Oby jak najladniej ..tylko powaznie musze sie zastanowic nad ta grzywka..podoba mi sie cos takiego...myslicie ze od srodka glowy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c5e5195463522958a7b5cd34dfa37bdd.jpg (33,8 KB, 50 załadowań)
Gladiatorka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:48   #28
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Genialnie, wydaje mi się, że u Ciebie powinna byc od środka głowy, bo nadaje puszysty wygląd i lekko zaczesana ku bokowi.
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 11:10   #29
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Zakochałam się w tym zdjęciu... Chyba sama przefarbuje włosy i tak je zetne - tak jak napisała *chocolate* => "genialnie"!!!!! Pięknie i wogóle - wydaje mi się że będzie Ci pasowało tak Z małym udoskonaleniem jak zaproponowała *chocolate*... mniamm... fryzurka
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:35   #30
Gladiatorka01
Raczkowanie
 
Avatar Gladiatorka01
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Solarium + makijaż = udana studniówka??

Zaczesana na bok-macie na mysli tez pocieniowanie jej tak,zeby byla nie rowna i sama sie ukladala na bok??Czyli zupelnie prosta odpada??Bo mam tez druga opcje..A czy nie mam za owalnej twarzy do takiej grzywki??Nie bede sie wydawala paczkiem??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9779660922230eaf0af039476c86e9a1.jpg (37,4 KB, 21 załadowań)
Gladiatorka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.