Orgazm a kobieta??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 22:35   #1
ewcia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
GG do ewcia26
Question

Orgazm a kobieta???


Dziewczyny tak sie zastanawiam jak to jest u Was z orgazmem . Chodzi mi o to czy ak jzu jest wam dobrze podczas pieszczot i czujecie ze to juz koncowka i za chwile cos sie moze zdarzyc... to czy przerywacie to czy pozwalacie aby sie to wszystko skonczylo tak jak powinno.

Podobno wiekszosc mezczyzn bardzo lubi kobiecy "wytrysk"

A jak to jest u Was - czy to was nie krepuje.

Pozdrawiam
ewcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:10   #2
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Dot.: Orgazm a kobieta???

po co przerywac??? i co w tym krepujacego? to jest po prostu... piekne i przeprzyjemne pierwszy raz w ogole slysze o przerywaniu...
morti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:02   #3
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Talking Dot.: Orgazm a kobieta???

Orgzam piękna i bardzo przyjemna rzecz...oczywiscie ze nie przerywam bo to byloby bez sensu....ale zaluje ze nie zawsze go osiagam..ostatnio jakos bardzo dawno temu i zaczynam sie irytowac no ale miejmy nadzieje ze cos sie smieni w najblizszym czasie..
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:34   #4
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: Orgazm a kobieta???

nigdy nie chcialabym przerwac momentu gdy jestem juz blisko brrr to wspaniale uczucie ;d a mezczyzni moga pomarzyc o tak silnym orgazmie jakie maja kobiety
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:51   #5
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Orgazm a kobieta???

Cytat:
Napisane przez ewcia26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sie zastanawiam jak to jest u Was z orgazmem . Chodzi mi o to czy ak jzu jest wam dobrze podczas pieszczot i czujecie ze to juz koncowka i za chwile cos sie moze zdarzyc... to czy przerywacie to czy pozwalacie aby sie to wszystko skonczylo tak jak powinno.

Podobno wiekszosc mezczyzn bardzo lubi kobiecy "wytrysk"

A jak to jest u Was - czy to was nie krepuje.

Pozdrawiam
Mój orgazm miałby mnie krępować??? Jeszcze tego by brakowało.

Ale rozumiem, że Ci chyba bardziej chodzi o krępowanie się wytrysku, który następuje u niektórych kobiet podczas orgazmu. U mnie nie występuje więc nie mam się czego krępować.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 12:40   #6
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Orgazm a kobieta???

Hm ja czuje kiedy nadchodzi orgazm i nie przerywam tego dojścia. To świetne uczucie,gdy jest Ci tak dobrze,błogo
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:49   #7
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Orgazm a kobieta???

Ja przerywam, bo jak czuje skurcze pochwy podczas np minetki to mnie zaczyna to zaraz draznic tak ze nie moge, nie wiem czemu tak sie dzieje//;/
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 20:51   #8
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Orgazm a kobieta???

[1=0d87290c32196eefd71f678 aa1126aa57b342c7c_60568c9 745efd;3032583]Ja przerywam, bo jak czuje skurcze pochwy podczas np minetki to mnie zaczyna to zaraz draznic tak ze nie moge, nie wiem czemu tak sie dzieje//;/[/QUOTE]
Drażni zazwyczaj po orgaźmie... może Ty przeżywasz orgazm nawet o tym nie wiedząc?? Nawet piszesz o skurczach pochwy
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:34   #9
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Orgazm a kobieta???

Ja przerywam, owszem, ale dopiero po orgaźmie. Jest tak błogo, błogo a potem nagle dotyk drażni i wiem, że nie wytrzymam więcej
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:30   #10
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Orgazm a kobieta???

giraffe hehe ale te skurcze sie dopiero zaczynaja i trwaja kilka sekund po czym zonk i juz nie moge
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 08:50   #11
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Orgazm a kobieta???

to nie jest tak, ze wytrysk wystepuje u calej populacji kobiet.
przeciwnie.

jesli chodzi o pytanie o orgazm...autorka watku musi byc bardzo nieszczesliwa osoba, jesli krepuje ja przezywanie orgazmu. to chyba moze doprowadzic do nerwicy.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 19:03   #12
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: Orgazm a kobieta???

Przerwać w takim momencie...??? Nigdy!!! Nie ma się czego wstydzić Ja czasami płaczę kiedy jest mi suuuper dobrze... Po prostu nie mogę powstrzymać łez. Kiedy zaczęłam się kochać Geniuszem (potrafi genialne rzeczy robić....) to sie biedaczek przestraszył że mi coś zrobił
afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:58   #13
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Orgazm a kobieta???

Przerywac. Nie gdy kobieta ma orgazm męzczyzna jets szczęsliwy, że jest taki zodlny.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 18:58   #14
AGATA28
Raczkowanie
 
Avatar AGATA28
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 131
Dot.: Orgazm a kobieta???

a mi niestety sie czasem przerywa choc tego nie chce... gdy jestem zmęczona po całym dniu lub cos mnie trapi to gdy zaczynamy sie kochac i probuje sie na siłe wyluzowac - nieraz podczas orgazmu rozproszy mnie jakas mysl no i po orgazmie...tak jakby sie urywał (szybciej konczył).dlatego wiem ze najlepszy sex czeka mnie gdy nie mam problemow i jestem totalnie wyluzowana.
__________________
A gdyby tak się wedrzeć na umysłów górę,
Gdyby stanąć na ludzkich myśli piramidzie,
I przebić czołem przesądów chmurę,
I być najwyższą myślą wcieloną...

Juliusz Słowacki,Kordianhttp://www.szipszop.pl/tickers/14094.gifhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33bc146a5d44b854.html
AGATA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 22:39   #15
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Orgazm a kobieta???

Och rany dziewczyny jak czytam Wasze wypowiedzi to zazdroszcze Wam poczucia pewności. Mnie się zdarzało udawać, bo bałam się, że on pomyśli, że coś ze mną nie tak albo coś...
Chyba musze zacząć myśleć bardziej o sobie
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 22:50   #16
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Orgazm a kobieta???

ojej nigdy nie byłabym zdolna żeby przerwać ta piekna chwile. tyle pracy na marne...
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 14:58   #17
Blackcurrant
Raczkowanie
 
Avatar Blackcurrant
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 251
Dot.: Orgazm a kobieta???

Nigdy nie przerywam
Blackcurrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 16:11   #18
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Orgazm a kobieta???

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Och rany dziewczyny jak czytam Wasze wypowiedzi to zazdroszcze Wam poczucia pewności. Mnie się zdarzało udawać, bo bałam się, że on pomyśli, że coś ze mną nie tak albo coś...
Chyba musze zacząć myśleć bardziej o sobie
Udawać. NIE I JESZCZE RAZ NIE! Czasmai udawane orgazmy powodują burze w związku.Pozdrawiam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 17:47   #19
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Orgazm a kobieta???

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Udawać. NIE I JESZCZE RAZ NIE! Czasmai udawane orgazmy powodują burze w związku.Pozdrawiam
Obiecuje, że już nie będę Bo to błedne koło i bez sensu.
Pozdrawiam
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 17:49   #20
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Orgazm a kobieta???

Niech się chłopak postara Ja nigdy nie ukrywam,ze nie doszłam. Zreszta ciezko to ukrywac. Można ruszac mięśniami pochwy, ale rumieńce na buzi nie wywołam
Pozdrawiam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:03   #21
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm a kobieta???

Przerywac orgazm? Hmmm, to nie dla mnie Nie libie jak sie mi przyrywa A z kobiecym wytryskiem jest tak, ze nie kazda kobieta go ma. Maja go tylko wyjatki Ja na szczescie naleze do tych wyjatkow Ostatnio TZ doprowadzil mnie do mega orgazmu przez pieszczoty oralne Siedzialam na jego twarzy Gdy mialam orgazm (baaardzo silny) to odruchowo chwycilam za poduszke na ktorej siedzial i zaczelam przyciagac ja do siebie, co mialo na celu oslabienie orgazmu. Niestety mialo to odwrtony skutek I tak silny orgazm stal sie jeszcze silniejszy. A ja sie darlam w nieboglosy o 2 w nocy Mam nadzieje, ze nie zaklocilam snu sasiadow Po wszystkim autentycznie nie mialam sily by zejsc z twarzy TZ Nie mialam sily by wogole ruszyc jakakolwiek czescia ciala, chociazby nawet najmniejszym palcem Gdy w koncu jakos sie zwleklam z T, dzieki jego pomocy oczywiscie to sie okazalo, ze pol twarzy i szyje TZ ma mokra Ahhhh, coz to byl za orgazm...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:01   #22
AGATA28
Raczkowanie
 
Avatar AGATA28
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 131
Dot.: Orgazm a kobieta???

z badan wynika ze na 100 kobiet od 50-60% osiąga oragazm.w dzisiejszych czasach - w dobie stresu i nerwówki trudno sie dziwic tym statystykom.nie wiem czy dobrze policzylam ale na 17 wizazanek wypowiadających sie tutaj wszystkie mają MEGA orgazmy .i zastanawiam sie czy to zakłamanie, oszukiwanie samej siebie czy same szczęsciary ktore zakwalifikowały sie do tych 50-60 %?
__________________
A gdyby tak się wedrzeć na umysłów górę,
Gdyby stanąć na ludzkich myśli piramidzie,
I przebić czołem przesądów chmurę,
I być najwyższą myślą wcieloną...

Juliusz Słowacki,Kordianhttp://www.szipszop.pl/tickers/14094.gifhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33bc146a5d44b854.html
AGATA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:10   #23
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm a kobieta???

Cytat:
Napisane przez AGATA28 Pokaż wiadomość
z badan wynika ze na 100 kobiet od 50-60% osiąga oragazm.w dzisiejszych czasach - w dobie stresu i nerwówki trudno sie dziwic tym statystykom.nie wiem czy dobrze policzylam ale na 17 wizazanek wypowiadających sie tutaj wszystkie mają MEGA orgazmy .i zastanawiam sie czy to zakłamanie, oszukiwanie samej siebie czy same szczęsciary ktore zakwalifikowały sie do tych 50-60 %?
hmmm, moze i naleze do tych 50-60 % szczesciar Ale niestety nie moge osiagnac oragzmu podczas stosunku Juz tyle razy dochodzilam, ale TZ byl szybszy ode mnie
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:03   #24
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Orgazm a kobieta???

Ja tez nigdy nie pozwolilabym na przerwanie, heh.. Nie po to moj TZ tyle sie stara, zeby potem to zepsuc. A starac sie musi porzadnie, bo nie naleze do super wrazliwych kobiet i nie zawsze mam orgazm podczas pieszczot oralnych. A co do stosunku.. heh to podobnie jak Jaga_2001 nie mialam, choc mysle ze niewiele brakowalo. A przeciez wspolzyje nie od wczoraj.. Ale slyszalam cos takiego, ze niektore kobiety czuja rozkosz, ale nie wiedza czy to juz to czy jeszcze nie. Chyba tez mam cos takiego. Bo wielokrotnie zastanawialam sie, czy orgazm podczas stosunku wyglada tak, jak czuje, czy to jest jeszcze silniejsze
__________________
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:54   #25
AGATA28
Raczkowanie
 
Avatar AGATA28
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 131
Dot.: Orgazm a kobieta???

myslisz ze jesli z roznych powodow dojdzie do przerwania orgazmu to ktos robi to celowo zeby nie zaznac przyjemnosci ??nieraz poprostu tak sie zdarza...wiadomo ze jesli ktos ma problemy, stresy i tym podobne to podczas sexu nie potrafi sie całkowicie od tego odłączyc (nie twierdze ze kazdy ale wiele osob tak ma)i podczas aktu seksualnego moze ją ( bo dotyczy to raczej kobiet)wiele rzeczy rozpraszac.wystarczy ze jej mysli podązą innym torem i nagle orgazm konczy sie szybciej.
dlatego tak wiele kobiet będąc zmeczoną czy zestresowaną nie ma ochoty na sex bo zbyt wiele innych mysli błądzi im po głowie i trudno jest sie skupic na samym akcie miłosnym.
__________________
A gdyby tak się wedrzeć na umysłów górę,
Gdyby stanąć na ludzkich myśli piramidzie,
I przebić czołem przesądów chmurę,
I być najwyższą myślą wcieloną...

Juliusz Słowacki,Kordianhttp://www.szipszop.pl/tickers/14094.gifhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33bc146a5d44b854.html
AGATA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:27   #26
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm a kobieta???

Cytat:
Napisane przez AGATA28 Pokaż wiadomość
myslisz ze jesli z roznych powodow dojdzie do przerwania orgazmu to ktos robi to celowo zeby nie zaznac przyjemnosci ??nieraz poprostu tak sie zdarza...wiadomo ze jesli ktos ma problemy, stresy i tym podobne to podczas sexu nie potrafi sie całkowicie od tego odłączyc (nie twierdze ze kazdy ale wiele osob tak ma)i podczas aktu seksualnego moze ją ( bo dotyczy to raczej kobiet)wiele rzeczy rozpraszac.wystarczy ze jej mysli podązą innym torem i nagle orgazm konczy sie szybciej.
dlatego tak wiele kobiet będąc zmeczoną czy zestresowaną nie ma ochoty na sex bo zbyt wiele innych mysli błądzi im po głowie i trudno jest sie skupic na samym akcie miłosnym.
aby wogole osiagnac orgazm trzeba przede wszystkim byc skupionym na odbieraniu przyjemnosci jaka daje nam partner Nawet nie majac jakichkolwiek zmartwien, a tylko na chwile wybiez mysla poza strefe intymna i z orgazmu nici Ja na szcescie od stony sesku oralnego nie mam problemu z osiagnieciem orgazmu, nawet jesli zle sie czuje lub gdy mam dola


Jesli chodzi o mnie i o rozpoczynanie sie orgazmu podczas stosunku to zaczyna sie dokladnie tak jak podczas np. sesku oralnego Stad wiem, ze do orgazmu wystarczyly tylko doslownie dwa pchniecia, ale TZ mnie ubiegl U mie problem jest tego typu, ze ciagle musze czuc podniecenie. Wystarczy, ze TZ pieerwszy skonczy, pojdzie do toalety, by np. zmienic gumke a mi przez ten czas podniecenie spada praktycznie do zera
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:48   #27
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Orgazm a kobieta???

A nie moze jej zmieniac w waszej sypialni? Czy miejsu, gdzie To robicie? Albo np zamiast sam zakladac mozesz to zrobic ty? Wtedy moze byc to podniecajace
__________________
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:54   #28
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Orgazm a kobieta???

Cytat:
Napisane przez AGATA28 Pokaż wiadomość
myslisz ze jesli z roznych powodow dojdzie do przerwania orgazmu to ktos robi to celowo zeby nie zaznac przyjemnosci ??nieraz poprostu tak sie zdarza...wiadomo ze jesli ktos ma problemy, stresy i tym podobne to podczas sexu nie potrafi sie całkowicie od tego odłączyc (nie twierdze ze kazdy ale wiele osob tak ma)i podczas aktu seksualnego moze ją ( bo dotyczy to raczej kobiet)wiele rzeczy rozpraszac.wystarczy ze jej mysli podązą innym torem i nagle orgazm konczy sie szybciej.
dlatego tak wiele kobiet będąc zmeczoną czy zestresowaną nie ma ochoty na sex bo zbyt wiele innych mysli błądzi im po głowie i trudno jest sie skupic na samym akcie miłosnym.

No ja tak zrozumielam i pare dziewczyn chyba tez, ze moze autorce chodzi o przerwanie z powodu nie wiem jakiejs krempacji? Hmm.. w sumie samo pytanie o przertywanei orgazmu jest troche dziwne dla mnie? To po co by sie w ogole zabierac za jaka kolwiek robote, by to przerywac pod koniec. No chyba, ze chodzi o to ze nie jest sie w stanie osiagnac, jak piszesz z powodu strasow, problemow etc.
__________________
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:54   #29
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Orgazm a kobieta???

Ewcia 26 - ja bym chyba swiadomie nie przerwała sobie tego rodzaju przyjemności..........

Cytat:
Napisane przez AGATA28 Pokaż wiadomość
z badan wynika ze na 100 kobiet od 50-60% osiąga oragazm.w dzisiejszych czasach - w dobie stresu i nerwówki trudno sie dziwic tym statystykom.nie wiem czy dobrze policzylam ale na 17 wizazanek wypowiadających sie tutaj wszystkie mają MEGA orgazmy .i zastanawiam sie czy to zakłamanie, oszukiwanie samej siebie czy same szczęsciary ktore zakwalifikowały sie do tych 50-60 %?
Dla mnie to nic dziwnego - pytanie w wątku dotyczy tylko wizażanek przeżywających orgazny. W związku z tych te które nie mają takich zdolności w sferze seksualnej zostały niejako z niego wyłączone. No np. ja nie należe do szczęściar przeżywających, ale myśle, ze u mnie to tylko kwestia czasu - zabawy z TŻtem sprawiają mi przyjemość więc i bez orgazmu nie mam powodu się skarżyć.
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2006-12-16 o 19:27 Powód: przeformułowanie wypowiedzi
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 19:15   #30
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Orgazm a kobieta???

Rozumiem, że ewentualne przerwanie stosunku ze względu na zbliżającą się "falę" nie ma być aktem masochistycznym, mającym na celu odebranie sobie tej przyjemności.
Jeśli chodzi o skrępowanie to myślę, że podstawą jest poznanie siebie, swojego partnera i wzajemne zaufanie. Bez tego nie ma mowy o rozluźnieniu i braku zahamowań, a także obaw przed przeżywaniem orgazmu.
A męzczyźni? Pewnie, że lubią kobiecy wytrysk, a doprowadzenie kobiety na szczyt, dostarczenie jej tych pięknych wrażeń to dla nich najlepsza nagroda. Pękają z dumy.
Nie zupełnie rozumiem o co chodzi Autorce wątku- w jakim celu miałybyśmy przerywać to, co prowadzi nas prosto "do nieba bram"??
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.