z blond na brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 15:14   #1
weird_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 85
GG do weird_angel

z blond na brąz?


kiedys jakas wizazystka powiedziala mi iz jestem wiosna, co mnie nie przekonuje, ze wzgledu na moja blada cere... ale nie wnikajmy
zamierzam zmienic kolor wlosow na braz, z tym ze nie jestem pewna czy to bedzie dla mnie zmiana pozytywna, czy ciemniejszy kolor nie spowoduje pogorszenia kolorytu cery... dolaczam zdjecie swoje i interesujacy mnie kolor

Edytowane przez weird_angel
Czas edycji: 2006-02-03 o 17:00
weird_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:39   #2
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: z blond na brąz?

hmm nie wiem, ale moze sprobujesz zrobic COS, zeby Twoj kolor cery sie poprawił inie był taki blady, wtedy być może nie bedziesz musiała obawiać się, że bedziesz wyglądała w ciemnych włoskach jeszcze bardziej blado. Hm wiesz, ja niedawno zafarbowałam włosy z blondu na brąz takiego odcieniu jak na załączonej przez Ciebie fotce i ejstem zadowolona! chyba nigdy nie wrócę do blondu, no może jak będę stara...żeby troszkę się domłodzić:P Pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:59   #3
weird_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 85
GG do weird_angel
Dot.: z blond na brąz?

dzieki za odpowiedz, poprawienie kolorytu cery to jedna sprawa a to czy jest cieply czy zimny inna... tak mi sie wydaje...

any ideas??
weird_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 16:50   #4
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Smile z blond na szatynke

Dziewczyny doradzcie mi , jaka farba moge bezpiecznie przemalowac moje rozjasnione wlosy z rudawymi (byly brazowe ale sie zmyly) pasemkami na jakis bardziej naturalny kolor bez ryzyka, ze beda za ciemne albo zielonkawe? Naturalny kolor moich wlosow to ciemny blond, ja chcialabym wlasnie taki kolor uzyskac, moze szatynka. Rozjasnialam kilka m-cy temu.Niestety w tej chwili nie stac mnie na wizyte u fryzjera. Ryzykowac czy lepiej poczekac na przyplyw gotowki??? Pozdrawiam
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 17:51   #5
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: z blond na szatynke

Ja powiem tak.. Jestem podobnym przypadkiem. Naturalna ciemna lub średnia blondynka, u fryzjera pofarbowana na brąz jasny, który po upływie miesiąca się sprał do ciemnego blondu. Wprawdzie bez rudych refleksów, ale to dzięki zimnemu odcieniowi farby. Sama położyłam na to Garnier Belle Color Złoty JAsny Szatyn. Mam w sumie nie jasny, ale średni brąz (bardzo ładny zresztą). Bez jakiegokolwiek zielonego odcinia.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 09:57   #6
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: z blond na szatynke

jestem w podobnej sytuacji.. mam farbowane jasne blond wloski + pasemka rudo(jasnobrazowe).. moj naturalny kolor to taki sredni chlodny blond do ktorego chce powrocic.
Mam juz odrosty 6cm i zapuszczam ciagle dalej.
Szczerze powiedziawszy boje sie fryzjerow.. ponad 3 miesiace temu mialam balejaz i odrosty tez 5-6cm. Poszlam do fryzjerki aby zrobila mi moj naturalny kolor (dobrala do odrostow-w koncu bylo juz ich sporo!!) + pare platynowych pasemek.. no ale wyszlam z blondo-ruda czupryna Teraz sie poprostu boje.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:40   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: z blond na szatynke

Niestety czasami fryzjer zrobi coś co jego samego zaskoczy Mimo to uważam ,że lepiej u fryzjera zrobić jakiś zimny odcień brązu, wtedy uniknie sie rudych refleksów W domu samodzielnie ciężko uzyskać taki efekt. Ostrzegam przed brązem z garniera bo wychodzi czarno Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 14:15   #8
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Question z blond włosów w brąz

naturalnie mam wlosy ciemny blond, jednak od 2 lat rozjasniam je rozjasniaczem palette beach look... ostatnio zapragnelam je przyciemnic, wybralam wella decore elegancki braz... wloski wyszly w kolorze ciemny blond, lecz po niecalych 2 tygodniach kolor sie zmyl i znowu jest to po prostu jasny blond... jak moge je przyciemnic na dluzej?? bardzo chcialabym miec brazowe wloski...blagam o pomoc...
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:21   #9
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: z blond włosów w brąz

ja mysle ze to po prostu kiepska farba. Kup jakas lepsza albo idz do fryzjera
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:34   #10
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: z blond włosów w brąz

Cytat:
Napisane przez kapsel
ja mysle ze to po prostu kiepska farba. Kup jakas lepsza albo idz do fryzjera
to moze jaka farbe mozecie mi polecic??
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:13   #11
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: z blond włosów w brąz

nikt mi nie pomoże??
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 13:19   #12
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: z blond włosów w brąz

Natalie, ale to chyba tak już jest, że jak długo rozjaśniałaś włosy to teraz farba się z nich dużo szybciej wypłukuje.. jak ja przechodziłam do brązu (też z ciemnego blondu z jaśniutkim balejażem), to z tych jasnych pasemek szybko się wypłukiwało.. teraz (a walczyłam z tym od lutego kolor zaczyna się robić równy... z tym, że nie stosuję farb, a szampon koloryzujący Palette pozdrawiam !
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:12   #13
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: z blond włosów w brąz

hmmm, mam nadzieje, ze u mnie tez w koncu ta farba sie utrzyma... dzieki kaszellek!!!!!!! wielka dla Ciebie
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:39   #14
milkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Exclamation Z Blond Na Brąz

Swój naturalny kolor wlosów mam jasny brąz.Wielokrotnie mialam robione pasemka (platynowe) aż do tego stopnia że teraz robie tylko odrosty.Cale wlosy mam jasne ale nie są one jednolite.Od nasady mam bardzo jasne i stopniowo coraz ciemniejsze aż po końce.
Mam już dość rozjaśniania wlosow bo sa bardzo słabe.Chcialabym zafarbować je na jednolity kolor (brąz) ale boje sie że farba nie złapie jednolicie i że wlosy będą jeszcze badziej suche i słabe niż są.
PROSZE O POMOC (dodam ze wlosy mialam robione rozjaśniaczem)
milkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:51   #15
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Z Blond Na Brąz

Farba może zrobić się jednolicie, ale po tygodniu się spłucze. Można próbować robić do skutku. Ja wyszłam całokiwice z blondu (też pasemka) po kilku miesiącach. Najpierw dobra farba u fryzjera - po tygodniu byłam z powrotem blondynką, ale następna (domowa) już się trzymała miesiąc i tylko baaardzo zbladła. Teraz mi się już trzyma kolor. I do tego jak sobie porównam stan włósów to jak niebo i ziemia - jasne były ładne, ale połamane, sianowate, ciągle suche. Teraz mam gładziutkie, miękkie i wreszcie odkryłam co to znaczy, że włosy błyszczą
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 22:14   #16
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Question z blodnu na braz??

hej! mam dylemat, obecie mam jasne blond pasemka ale chcialabym przefarobwac sie na braz i zrobic to w domu doradzcie mi jakie farby są najlepsze,prosze zalezy mi na czasie

zalaczam moj kolorek i kolorek jaki chcialabym miec<marzy>

jak mysliscie dobrze bedzie mi w brazie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0007.JPG (63,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashlee32.jpg (66,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (48,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 09:54   #17
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: z blodnu na braz??

wydaje mi sie ze ten druga fotke jaka zaproponowalas czyli jasny brazik bedzie Ci pasowal a polecam farby do tego Welatonu albko Londy bo sama ich uzywam i jestem zadowolona ale jednak zawsze lepiej jest iscdo fryzjera bo to za duzy wydatek nie bedzie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:12   #18
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: z blodnu na braz??

a wiesz moze jaki to odcien?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:20   #19
bnnk
Zadomowienie
 
Avatar bnnk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 748
Dot.: z blodnu na braz??

witam
Ja też miałam taki problem miałam jasne blond włosy i chciałam podobny brąz... nie wiem jakie farby są dobre bo mi farbowała fryzjerka... ale odrazu mi powiedziała ze o jasnym brazie czy nawet średnim moge zapomniec jesli nie chce miec rudnych włosów...wydaje mi się, że powinnaś zrobić sobie troszkę mocniejszy kolor bo mozesz zamiast brązowych włosów miec rude... albo iśc do fryzjera bo nigdy nie wiadomo co Ci samej wyjdzie... potem farbowanie odrostów to zaden problem ale zmiana koloru moze sie okazac problemem.
__________________
"Pan widzi: krzesło, ławkę, stół a ja - rozdarte drzewo.
bo ja jestem, proszę Pana, na zakręcie.
Ode mnie widać niebo przekrzywione."

"Spadają Na Ziemię Bomby Nienawiści, Ludzkie Serca Zarażone Piekłem"
bnnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 12:22   #20
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: z blodnu na braz??

ten odcien to jasny braz.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 19:18   #21
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: z blodnu na braz??

piękny jest ten kolorek na drugiej fotce Kathe o matko ale mnie kusi jak widzę swój okropny już kolor....
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:00   #22
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: z blodnu na braz??

moim zdaniem byloby Ci dobrze w obu kolorach bardzo mi sie podobaja
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 00:22   #23
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120
Z blond na brąz - pytanie

Witam, nie wiedziałam gdzie zamieścić post dlatego też założyłam temat.
Otóż, obecnie mam blond włosy z odrostami (ok. 7-8 cm), kolor już oczywiście wyblakł. Zawsze farbowałam włosy u fryzjera (oczywiście na blond, nigdy na inny), tym razem chciałabym sama. I tu pojawia się problem. Kolor jaki chcę osiągnąć to mniej więcej odcień - czekolada, może nawet jaśniejszy o ton, gdyż mam jasną cerę. Nie mam pojęcia jak to jest z farbowaniem włosów blond, boję się że uzyskam jakieś zielonkawe czy tym podobne odcienie na głowie. Nie wiem jaką farbę wybrać, z tego co wyczytałam to wiele osób chwali sobie L'oreal creame gloss czy coś w tym stylu. Bardzo proszę o parady od osób które farbowały włosy z blond na brąz i o dobór bardzo dobrej i trwałej farby. Z góry dziękuję za pomoc.
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 07:13   #24
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Z blond na brąz - pytanie

z trwałością może być ciężko, po blondzie kolor zwykle szybko ucieka (ja miałam bardzo jasne włosy farbowane średnim blondem, wyszedł ciemny bardzo kolor który po miesiącu dość poważnie uciekł). Czytałam też na wizażu że lepiej po blondzie wybierać ciemny blond niż brązy, chyba dlatego, że nie wyjdzie Ci wtedy ruda poświata, ale dokładnie nie pamiętam.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:09   #25
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Z blond na brąz - pytanie

Niestety po blond ciemne kolory dość szybko się wypłukują, ale nie jest to coś czego nie można zrobić
Ja miałam malowane włosy na blond przez 5 lat a potem zrobiłam sobie czekoladowe. Wprawdzie za pierwszym czy drugim farbowaniem nie był kolor równomierny bo jednak rozjaśniane włosy troszkę inaczej chwyciły.
Nie pamiętam wprawdzie jakiej farby użyłam ale chyba n&e tak mi się wydaje. Acha ja miałam wtedy włosy za ramiona i żeby dobrze chwyciły i nie było problemów to kupiłam dwa opakowania i nie żałowałam farby włosom
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:28   #26
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Z blond na brąz - pytanie

ja kiedyś farbowałam blond pasemka u fryzjera na dość ciemny brąz...Niestety po paru myciach pojawiły się blond prześwity,po pewnym czasie włosy mi porudziały...W końcu wróciłam do blond pasemek znowu
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:01   #27
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120
Dot.: Z blond na brąz - pytanie

a może najpierw użyć szamponetki, a potem farbę? a jak nie to jak sobie radzić z szybko schodzącym kolorem? ile razy należy farbować i czy tym samym odcieniem cały czas?
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:30   #28
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z blond na brąz - pytanie

Szamponetka Ci się zmyje bardzo szybko.

Jak masz bardzo rozjaśnione włosy to nie farbuj żadnym brązem, bo wyjdą czarne. Wybierz jakiś blond z poziomu 7 albo 6, wyjdzie Ci wtedy tak jak jasny brąz albo brąz. Jeśli masz żółte/złote/ciepłe refleksy to nie wybieraj farb o chłodnej tonacji tylko farby w tonacji ciepłej lub naturalnej. Chłodne (popielate) moga spowodować efekt zielonych włosów lub rozmyty, brzydki kolor.

Kolor z włosów rozjaśnianych będzie się szybciej wypłukiwał, ale jak szybko to zalezy od tego w jakim stanie masz włosy i jakiej farby użyjesz oraz ilu procentowego oksydantu więc ciężko przewidzieć jak często będziesz musiała farbować włosy... mogłabys ewentualnie zrobić pigmentcję włosa, ale to tez nie da Ci 100% gwarancji, ze kolor utrzyma się lepiej.

Co do tego czy tym samym odcieniem - to już zależy od Ciebie i tego jaki chcesz kolor widzę, że niewiele wiesz o koloryzacji (wynika to z pytań jakie zadajesz) więc może przejrzyj sobie forum, poczytaj o koloryzacji, są już wątki podobne do Twojego, są też wątki ze zdjęciami itp.

Ciężko też cokolwiek Ci doradzić, bo nie napisałaś jak jasne masz teraz włosy, nie dodałaś żadnego zdjęcia... A blond blondowi nierówny...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-10-13 o 18:33
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:16   #29
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Exclamation Dot.: Z blond na brąz - pytanie

Hej
Jak masz teraz włosy blond i chcesz z nich zrobić kolor czekoladowy to powinnaś użyć ciemniejszy ton farby niż chcesz uzyskać, ponieważ jeśli użyjesz koloru, który chcesz mieć to wyjdzie Ci RUDY!!
za pierwszym razem brąz nie chyci Ci tak dobrze jak chcesz zawsze będzie jaśniejszy
Ja popełniłam ten błąd przez parę miesięcy chodziłam ruda i w ogole to nie pasowało to mojej skóry potem chciałam położyć blond to cały czas był odcień tego rudego teraz dopiero wróciłam do mojego koloru i nie popełnię tego samego błędu już nigdy więcej
Pozdrawiam
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:26   #30
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z blond na brąz - pytanie

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Hej
Jak masz teraz włosy blond i chcesz z nich zrobić kolor czekoladowy to powinnaś użyć ciemniejszy ton farby niż chcesz uzyskać, ponieważ jeśli użyjesz koloru, który chcesz mieć to wyjdzie Ci RUDY!!
za pierwszym razem brąz nie chyci Ci tak dobrze jak chcesz zawsze będzie jaśniejszy
Ja popełniłam ten błąd przez parę miesięcy chodziłam ruda i w ogole to nie pasowało to mojej skóry potem chciałam położyć blond to cały czas był odcień tego rudego teraz dopiero wróciłam do mojego koloru i nie popełnię tego samego błędu już nigdy więcej
Pozdrawiam
nie zgadzam się.
Należy wybrać jaśniejszy kolor, bo na jasnych włosach farby zawsze chwytają mocniej i kolor wychodzi ciemniejszy.
Ty musiałaś użyć jakiejś dziwnej farby albo za krótko trzymałaś
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.