Urojona ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 13:21   #1
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Red face

Urojona ciąża


Czy któraś z Was miała uczucie,że jest w ciązy a nie była?Nie mam na myśli spóźnionej miesiączki tylko takie dziwne przeczucie.Od ok.2 tygodni mam takie przeczucie i dziwnie się z tym czuje .Od 6 miesięcy jestem mamuśką i nie myślałam ,żeby tak szybko powiększyć rodzinę,na dodatek biorę anty Cerazette,więc nie powinnam być w ciąży.Skąd biorą się takie myśli?czy któraś z Was też tak ma lub miała?pzdr cieplutko
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:53   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez kapka
Skąd biorą się takie myśli?czy któraś z Was też tak ma lub miała?pzdr cieplutko
Myślę, że te myśli (hihi, zabrzmiało jak "masło maślane") mogą brać się stąd, że jak sama napisałaś niedawno zostałaś mamą i nie jesteś gotowa na ponowne macierzyńswo byłoby dla ciebie teraz problemem. Może podświadomie się tego obawiasz, albo nie do końca ufasz tabletkom?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:27   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Urojona ciąża

Ja miałam i to nie raz.Było to w czasie,gdy staraliśmy się o dziecko.Moje ciąże urojone miały bardzo silne objawy :powiększone piersi i silne mdłości .
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:57   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Urojona ciąża

a wiesz Momo ze to wcale nie musiały byc ciaze urojone... ja dopiero teraz z perspektywy czasu kojarze ze zanim zaszlam w ciaze tak naprawde , conajmniej 2-3 krotnie miałam objawy identyczne jak w początkach obecnej ciaży - to nie było zwykłe napiecie przedmiesiaczkowe tylko stan podgoraczkowy, okropne zmeczenie, sennosc, powiekszone piersi i takie ogolnie "dziwne" samopoczucie ... miesiaczka przychodziła regularnie lub spozniała sie o 2-3 dni, towarzyszyło jej zwykle sporo "skrzepów". Dopiero niedawno dowiedziałam sie ze to mogły byc poronienia samoistne, ponoc to sie bardzo czesto zdarza, czesciej niz nam sie wydaje. Oczywiscie pewnosci nie mam, ale przypuszczam ze tak wlasnie było.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:13   #5
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Urojona ciąża

Co do tych poronień samoistnych ,to masz rację Kasiulka - nie wiadomo ile z naszych ciąż urojonych lub dziwnych miesiączek - było właśnie nimi.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:26   #6
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Urojona ciąża

Ja także myślę że wina leży po stronie psychiki- ja miałam urojone objawy praktycznie miesiąc w miesiąc przez 9 cykli po tym jak rozpoczęliśmy starania o dziecko po poronieniu- powiększały mi sie piersi, miałam mdłości, zmęczenie, temperatura i takie tam- było wszystko. Zrobiłam niezliczona ilość testów ciążowych i nic nie wykazały więc nie sądze żebym miała rzeczywiście tzw. ciążę biochemiczną. A żeby było śmieszniej w tym cyklu w którym w końcu zaszłam w ciążę objawów specjalnych nie zauważyłam- pierwszy był taki, że mi sie spóźniał okres.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:16   #7
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Urojona ciąża

ja nie miałam lecz moja przyjaciółka tak zaczeło sie od tego ze spóźniała sie jej miesiaczka 2tyg zastanawiala sie co sie dzieje jednak ciazy nie wliczała w gre jednak kiedy zaczeły roznąc jej piersi rozsnąc brzuch i miała poranne mdłosci natychmiast poszła do lekarza <była juz całkiem pewna ze jest w ciąży tym bardziej ze 2miesiace zyła juz wtedy bez miesiaczki>lekarz jednak oznajmił ze w ciąży nie jest napewno .strasznie jej ulzyło <miała wtedy tylko 18lat>a okres wrocił po tygodniu i odziwo oznaki ciąży znikneły jak za dotknieciem różczki
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 16:21   #8
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez primavera
Myślę, że te myśli (hihi, zabrzmiało jak "masło maślane") mogą brać się stąd, że jak sama napisałaś niedawno zostałaś mamą i nie jesteś gotowa na ponowne macierzyńswo byłoby dla ciebie teraz problemem. Może podświadomie się tego obawiasz, albo nie do końca ufasz tabletkom?
Coś w tych słowach jest .Przed ciążą nie stosowałam takiego typu zabezpieczenia i nie mogłam pojąć jak taka maluteńka tableteczka może zabezpieczyć mnie przed ciążą?Ale dzisiaj lub jutro rano będe wiedzieć czy moja wyobraźnia płata mi figla,czy rzeczywiście będe mieć bobasa-sprawdze teścikiem,a mężowi założe celibat (ciekawe co on na to?)przynajmniej będe mieć wówczas pewność,że z powietrza się nie wzieło pzdr
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:36   #9
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Urojona ciąża

Owszem kilka razy w moim życiu miałam takie obawy płączone z niektórymi objawami ciąży<powiększenie piersi, opóżnienie miesiączki, napięcie, senność>, a działo się tak , dlatego że bardzo nie chciałam wtedy pnownie zajść w ciążę. Strach i związny z nim stres, opózniał miesiączkę, a psychika wparła niejako mojejmu organizmowi ciążę Nie, nie była to jeszcze ciąża urojna, ale urojone jej objawy i strach przed tą prawdziwą.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:51   #10
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Urojona ciąża

Ja mam tak w tym miesiącu. Test wyszedł negatywny, jednak mam dziwne odczucia jakich wcześniej u siebie nie spotkałam. M.in kłucie w jajnikach, senność, a dzisiaj rano nawet mdłości i zawroty głowy. Nie wiem czy to od nadmiaru wiadomości na temat objawów ciążowych i wielkiej chęci posiadania dziecka, czy nie np. stosowanie leków hormonalnych. Jednak jeszcze mam nadzieję, że mogło się udać i jestem w ciąży.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:04   #11
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Urojona ciąża

jesli tego właśnie chcesz , to szczerze życzę powodzenia
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 20:42   #12
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Smile Dot.: Urojona ciąża

Na szczęście zostaje przy jednym bobasku Testcik wykazał jedną kreskę ,więc moge spać spokojnie pytanie:co w takim razie jest w moim brzuszku moje objawy nie są "typowymi"(tzn.gorączka,c zy brak miesiączki idt.)tylko dziwne uczucie,że czuje ruchy dziecka(nie mylić z kopaniem) i co najciekawsze kilka razy dziennie..może mam jakiegoś tasiemca??Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam dlatego przypożądkowałam to do ciąży.Jeszcze na wszelki wypadek wybiorę się do ginka .Pzdr cieplutko
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 20:51   #13
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Urojona ciąża

Ja mysle ze to siła autosugestii . Kiedys mi sie wydawało ze mnie bolą wezły chłonne, im bardziej o tym myslałam tym bardziej mnie bolały, prawie reką nie umiałam ruszac. Poszłam do lekarza, nic nie znalazł, na drugi dzien byłam całkowicie uzdrowiona .
Ale oczywiscie do gina pojsc nie zaszkodzi
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:22   #14
Kaska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 67
Dot.: Urojona ciąża

Heh, moje odczucia są teraz identyczne. Wmówilam sobie ze jestem w ciazy, a świadczą o tym np. sennosc ktora była w pierwszym miesiącu po tym "zdarzeniu" , wiekszy głód chociaz on potem ustał, bóle brzucha, głowy, teraz jajników chociaż dwa razy już normalnie dostałam okres to moja psychika dalej szaleje. Teraz wydaje mi się ze powiekszyl mi sie brzuch i z niepokojem czekam 10 dni do nastepnej miesiączki. Po prostu to jest paniczny strach przed ciązą, a na dodatek ja nie współzyłam jeszcze nigdy, tylko jedynie pieszczoty były. Dla mnie to jest chore :/ A jesli rzeczywiscie jestem ? :/
Kaska1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 17:07   #15
Nutka88
Raczkowanie
 
Avatar Nutka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 152
GG do Nutka88 Send a message via Skype™ to Nutka88
Dot.: Urojona ciąża

Postanowiłam odświeżyć ten wątek, gdyż sądzę, że jest bardzo ciekawy a poza tym jakby mnie chyba dotyczy :/ Otóż nie współżyłam jeszcze z chłopakiem, jestem dziewicą, ale gdy zauważyłam, że spóźnia mi się miesiączka strasznie sie wystraszyłam... następne dni tak przebiegały, że miałam coraz więcej objawów "ciąży". Dziś jest 7 dzień kiedy powinnam mieć okres, mam bolące piersi, nabrzmiałe sutki, jakies powiekszone gruczolki na nich, miewam dreszcze, jestem senna i rankami zle sie czuje. Ale przeciez to chyba niemozliwe, zebym byla w ciazy, bo jestem dziewica!! A jednak sie boje :/
__________________
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"
Paul Claudel
Nutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 17:51   #16
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Urojona ciąża

To prawdopodobnie niewielkie zaburzenia hormonalne, pewnie wzmagane jeszcze przez stres. Jeśli miesiączka nie pojawi się za tydzień idź do lekarza
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 06:41   #17
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez Mariqa
To prawdopodobnie niewielkie zaburzenia hormonalne, pewnie wzmagane jeszcze przez stres. Jeśli miesiączka nie pojawi się za tydzień idź do lekarza
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 08:06   #18
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Urojona ciąża

no mnie on chyba tez teraz dotyczy współzyje rzadko,zawsze z zabezpieczeniem i nie było zadnych problemów na tym tle,tyle ze okres powinnam miec z tydzien temu panicznie sie boje ciąży,nie chce teraz mieć dziecka i tak trafiłam na tym watek i czytam Wasze wypowiedzie,nawet nie miałąm większego pojęcia ze strach i takie "wyobrażenia"jakie sie teraz produkują w mojej głowie mogą być wynikiem tego strachu dziś idę do lekarza i się strasznie denerwuję,mimo iz wczorajszy test nic nie wykazał
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:38   #19
tincia2409
Przyczajenie
 
Avatar tincia2409
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Urojona ciąża

A ja już myślałam że ze mną jest coś nie tak…. . Ja też od pewnego czasu czuje tak jak bym była w ciąży ale to nie jest możliwe to tylko się pieściliśmy. Okres dostałam regularnie, zrobiłam test - wyszła jedna kreska wiec mi ulżyło na pewien czas. Od wczoraj znów mam jakieś myśli….. Jestem senna, od pewnego czasu jest mi gorąco, a byłam takim zmarzluchem i mam wrażenie, że brzucho mi rośnie co mnie najbardziej przeraża ;((((( Myślę że jak dostane następny okres się uspokoję, a do ginekologa mojego nie mogę iść bo poszedł sobie na L4 do końca grudnia , a do innego nie pójdę. Wie może ktoś kiedy mi to przejdzie!!!
Pozdrowiona dla wszystkich dziewczyn, które borykają się z tym samym problemem co ja
tincia2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 21:58   #20
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Urojona ciąża

Nie mogłam przejść obojętnie obok tego watku...
Pol roku temu mielismy z TZ mala "nieudana" wpadke (pekla Nam gumeczka). Nie jestem w stanie opisac co przezywalismy w pierwszym tygodniu tydzien wyciety z zyciorysu
5dni od slodkiego incydenciku zrobialm test - jedna kreseczka - ulga
Jednak potem dziewczyny z forum uswiadomily mnie ze zrobilam test duzo za wczesnie! I co? Nagle w mojej kochanej glowce zaczely roic sie objawy... Senna jak cholerka, piersi powiekszone, nudnosci, zaworty glowy (raz to mnie TZ musial prowadzic do domu bo tak mi sie krecilo w glowie! ) dziwny skrajny apetyt na rozne zreczy (potrafilam schrupac cala czerwona papryke przed tv - jak nigdy ) . Jak sie okazalo po 2 tyg od incydenciku dostalam okresu. I co? WIELKI PLACZ
Przez ten ostatni tydzien zdarzylam narobic sobie nadziei, ze we mnie jest maly Aniolek I to byla taka nadzieja ze dzien po dniu uswiadamialam sama sobie ze moze jednak udalo sie! Wyczytalam polowe watkow na "Mamie z klasa"! Wozka juz szukalam
To chyba bylo spowodowane tym wielkim pragnieniem posiadania Anioleczka I chyba od tamtej chwili bardziej dojrzalam do tej decyzji - do tej pory mysle co by bylo gdybym byla w ciazy... Codziennie sledze watek "Styczniowek 2007" (wtedy mialabym urodzic - gdyby wpadka byla udana)...
Razem z moim TZ smiejemy sie ze czasem lepiej jakby los zadecydowal za Nas bo inaczej ciezko swiadomie podjac Nam taka decyzje
A propos tych poronien - jest jakas mozliwosc (ginekolog, badanie czy cos tam) aby sprawdzic czy to aby nie bylo takie poronienie samoistne o jakim pisalyscie?
Pozdrawiam Was goraco
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 17:02   #21
Akee
Raczkowanie
 
Avatar Akee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 305
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez Nutka88 Pokaż wiadomość
Postanowiłam odświeżyć ten wątek, gdyż sądzę, że jest bardzo ciekawy a poza tym jakby mnie chyba dotyczy :/ Otóż nie współżyłam jeszcze z chłopakiem, jestem dziewicą, ale gdy zauważyłam, że spóźnia mi się miesiączka strasznie sie wystraszyłam... następne dni tak przebiegały, że miałam coraz więcej objawów "ciąży". Dziś jest 7 dzień kiedy powinnam mieć okres, mam bolące piersi, nabrzmiałe sutki, jakies powiekszone gruczolki na nich, miewam dreszcze, jestem senna i rankami zle sie czuje. Ale przeciez to chyba niemozliwe, zebym byla w ciazy, bo jestem dziewica!! A jednak sie boje :/
mam to samo... tez nie rozumiem jak to mozliwe ze moge byc w ciazy skoro z nikim nie wspolzylam jeszcze ani od dawna nie bylam blizej z zadnym facetem... a jednak sie boje i nie wiem juz co robic...
Akee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:06   #22
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Urojona ciąża

A ja tak miałam bo bardzo pragneliśmy dzidziusia z moim mężem Nawet się w lustrze oglądałam i wogóle obsesja. Ale po kilku nieudanych próbach wyluzowała. Nadal bardzo chcemy dzidzi ale urojeń już nie mam mimo, że non stop o tym myślę
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:13   #23
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Urojona ciąża

Moja kolerzanka tak bardzo pragneła miec dzidizusia ze miała objawy ciąży nwet brzuch jej sie zaokrąglił i piersi zrobiły sie większe i okres zanikł ale ciąży nie było , dopiero po paru miesiącach zaszła w ciąże i jest mamuśka 7 letniego chłopczyka
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:18   #24
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Moja kolerzanka tak bardzo pragneła miec dzidizusia ze miała objawy ciąży nwet brzuch jej sie zaokrąglił i piersi zrobiły sie większe i okres zanikł ale ciąży nie było , dopiero po paru miesiącach zaszła w ciąże i jest mamuśka 7 letniego chłopczyka
Niedaleko nas mieszka taka dziewczyna ktora miala wlasnie ciaze urojona,wszystko bylo tak jak nalezy ,okresu brak brzuch sie zaczął powiekszac piersi przygotowywaly sie do karmienia -nawed lekarz byl w szoku ze doszlo to do tego stopnia ale nie wiem jak to sie dalej potoczylo...
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:20   #25
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Niedaleko nas mieszka taka dziewczyna ktora miala wlasnie ciaze urojona,wszystko bylo tak jak nalezy ,okresu brak brzuch sie zaczął powiekszac piersi przygotowywaly sie do karmienia -nawed lekarz byl w szoku ze doszlo to do tego stopnia ale nie wiem jak to sie dalej potoczylo...
No widocznie wszystko jest morzliwe i to nasza psychika ma duzy wpływ na to co sie dzieje z naszymi organizmami.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:25   #26
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
No widocznie wszystko jest morzliwe i to nasza psychika ma duzy wpływ na to co sie dzieje z naszymi organizmami.
dokladnie tak -psychika robi swoje
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:49   #27
kasienka1977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 696
GG do kasienka1977
Dot.: Urojona ciąża

A tak a propos psychiki, to czytałam gdzieś, że kobieta, która zaadoptowała małe dziecko dostała pokarmu i wykarmiła je piersią. Oto cuda psychiki
__________________
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma.
W. S. Reymont
kasienka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 17:21   #28
Anucha0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Urojona ciąża

Od kilku dni strasznie sie stresuje niby prawdopodobienstwo zajścia w ciąże jest u mnie bardzo znikome.. ALe jednak nie moge przestać o tym mysleć jeśli jutro nie dostane miesiaczki to chyba zwariuje. Może to dla tego że w domu urodziła sie kruszynka i ma dopiero 2 tygodnie a ja nie moge poprostu nie moge byc w ciąży.. Ten stress mnie nakreca.. ic oraz bardziej zaczynam sie bać i co chwile płacze.
Anucha0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:23   #29
pigianeczka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Urojona ciąża

zastanawia mnie fakt w jaki sposob kobieta ktora nie wspolzyje albo robi to bardzo zadko i z zabezpieczeniem podejrzewa ze moze byc w ciazy??? jest to dla mnie bardzo dziwne i wydaje mi sie ze powiennyscie isc do lekarza ale nie do gin ale do psyhiatry; a rowniez staram sie o dzidzie dzisiaj powinnam dostac okres ale go nie ma ale roznica jest taka ze ja kocham sie ze swoim partnerem bez zabezpieczenia i to w dni plodne i nie zachowuje sie tak jak wy
pigianeczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:52   #30
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Urojona ciąża

Też zastanawia mnie fakt jak można bać się ciąży będąc dziewicą

Co do tzw. "ciąż urojonych" to miałam już ich kilka. Pare razy zdarzyło się to wtedy jak jeszcze nie chciałam być mamą i bałam się ciąży. Teraz razem z TŻ chcielibyśmy już mieć taką małą kruszynkę i ciąże urojone znów się zdarzają (nudności, powiększone piersi, spóźniająca się miesiączka a nawet czasami powiększony brzuch). Niestety w prawdziwą ciążę nadal nie zaszłam (staramy się od czerwca tego roku), mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Pozdrawiam te starające się i te wystraszone. Oby wszystko było po Waszej myśli
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.