Problem ze zmarszczkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 11:42   #1
adamant66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3

Problem ze zmarszczkami


Cześć Dziewczyny,
Coraz częściej gdy spoglądam w lustro, dostrzegam coraz WIĘCEJ zmarszczek na mojej twarzy. Martwi mnie to i przyprawia o poczucie, że coś tracę... Zastanawiałam się nad tym czy mogę coś z tym zrobić, boję się jednak chirurgicznych metod walki ze zmarszczkami. A czy Wy robiłyście z tym coś?
adamant66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 19:17   #2
adamant66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Problem ze zmarszczkami

Wiesz co, jestem kompletnie zielona jestem w tych sprawach, dlatego zarejestrowałam się tutaj... Głównie chodzi o tzw. zmarszczki mimiczne: w okolicach ust oraz w rejonie oczu...
I o ile te koło oczu jestem jeszcze jakoś w stanie przeżyć- to te przy ustach okropnie mi się nie podobają... dlatego już chyba postanowiłam coś zadziałać w kierunku likwidacji... Z 10 minut temu patrzyłam w lustro, i to jest tragedia jak dla mnie... już mówiłam: tak mi się te zmarszczki nie podobają... że szok!
adamant66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 20:39   #3
Stoktota70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Problem ze zmarszczkami

polecam delikaty botox, nie daj się tylko zwariować i nie zrób sobie gładziutkiej buzi jak u niemowlaczka , bo to porażka. Ja robiłam sobie delikaty botox na czoło ( tzn. nie zlikwidowałam sobie całkowicie wszystkich zmarszczek tylko zmarszczki lwie- bo wyglądałam groźnie jak się skupiałam na pracy) i nikt nawet nie wie ,że poddałam się zabiegowi już dwukrotnie. Mam prawie 50 lat i trochę zmarszczek muszę mieć , bo na nie zapracowałam, ale niestety trzeba powtarzać a nie jest to tani zabieg.Jak cię wkurzają zmarszczki to zafunduj sobie botox, jak będziesz niezadowolona to za pół roku najwyżej nie powtórzysz zabiegu, pamiętaj tylko o umiarze!
Stoktota70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 11:23   #4
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Problem ze zmarszczkami

Hej Dziewczyny! Mam pytanie z innej beczki, słyszałyście może o usuwaniu zmarszczek laserem frakcyjnym? Moja mama ostatnio zastanawia się nad tym zabiegiem w klinice Bellazone w Częstochowie. To chyba nowa metoda na polskim rynku i postanowiłam zrobic resarch na forum, czy któraś z Was może ma jakies doświadczenia w tym temacie
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:51   #5
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Problem ze zmarszczkami

Kochana na zmarszczki jest wiele metod zależy wszystko gdzie masz problem i jaki zaawansowany, polecam konsultacje z dobrym lekarzem med esetycznej i juz wszystko bedziesz wiedziała.

Mi pani doktor na pierwszej konsultacji po długiej i wnikliwej rozmowie przygotowala taki plan zabiwegowy co warto by zrobić poprawić żeby sie tak szybko nie posypać

Oczywiście nie robie wszystkiego na raz bo i nie pora i kasa nie ta ale z czasem systematycznie raz botoks raz usta i zupelnie inna buźka

Teraz będę robiła Plasme IQ na powieki bo dlugi weekend i trochę można dojść do siebie, żeby w pracy nie straszyć ludzi )
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 11:39   #6
herbatkauemilki
Przyczajenie
 
Avatar herbatkauemilki
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: Problem ze zmarszczkami

Nie musisz od razu robić sobie botoksu jeśli nie chcesz (ja jakoś nigdy do botoksu nie mogłam się przekonać), s,ą też inne zabiegi i nie są to zabiegi chirirgiczne. Poczytaj sobie na przykład o Thermage, to nie ma nic wspólnego ze skalpelem ani wstrzykiwaniem botoksu, doktor po prostu jeździ po tobie takim specjalnym urządzeniem i już po jednym zabiegu widzisz różnicę W Warszawie w klinice Krajewski wykonują m.in. ten zabieg, sprawdź sobie a jak nie chcesz to w necie jest pełno filmów.
herbatkauemilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-13 12:39:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.