Co myślicie o tych butach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-12, 23:04   #1
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14

Co myślicie o tych butach?


Butki na pewno są oryginalne i wyjątkowe, dlatego też rozważam ich zakup. ALE wydaje mi się, że nie są najlepszej jakości. Boję się, że szybko się rozlecą. Kosztują 69 zł na Alledrogo
Co wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 86300148_1.jpg (58,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86300148_2.jpg (54,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86300060_1.jpg (66,0 KB, 67 załadowań)
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:09   #2
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Mi tez sie wydaje ze sa sredniej jakosci.
Ja kupuje buty zawsze tylko w jednym sklepie, po allegro nawet nie szukam o tam w wiekszosci sa "perelki" , zawsze lepiej isc do sklepu i obejrzec "na zywo"...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:15   #3
Betty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Witam Dziewczyny!!
Pisze po raz pierwszy więc pewnie coś namotam i wyśle gdzie indziej tą wiadomość,no ale co tam przynajmniej spróbuje!!
Prosze,poradźcie mi co mam zrobić?? Mój problem polega na ty,że 2 dni temu kupiłam śliczne półbuciki do szpica ze skorki. Zawsze kupuje rozmiar 39 ale tym razem kobietka w sklepie doradziła że powinnam wybrać 38 bo tamte były troche za szerokie (przy palcach) i była obawa że będą wyskakiwać bo i tak jeszcze się troche rozciągną przy chodzeniu... A ja martwie się czy brzydko nie rozejdą się na wysokości palców?? I zrobią się buły, bo póki co jak to w szpicach palce są nieco ściśnięte.. Męczyłam godzine o poradę mojego chłopaka ale on oszołomiony skwitował to jednym zdaniem, że nie ma pojęcia, bo nigdy w takich butach nie chodził ... Prosze doradźcie mi czy powinnam je wymienić na rozmiar większe? Do tej pory nie miałam jeszcze takich butów bo te co mam są wiązane na kostce,więc nie musze się obawiać że pogubie je na mieście
Betty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:15   #4
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Co myślicie o tych butach?

a co do tego ze orginalne...
dlugo orginalne nie beda juz w kilku watkach na tym forum widzialam fotki tych bucikow
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:18   #5
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
a co do tego ze orginalne...
dlugo orginalne nie beda juz w kilku watkach na tym forum widzialam fotki tych bucikow
No właśnie... hmm nie cierpię jak w takich samych butach jak ja chodzi pół miasta Wtedy lądują w szafie..
Do sklepu przejść się mogę, ale są pewnie 2x droższe niż na Alledrogo, mowie tak z doświadczenia, chociaż nie zawsze tak jest.
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:22   #6
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez Betty
Witam Dziewczyny!!
Pisze po raz pierwszy więc pewnie coś namotam i wyśle gdzie indziej tą wiadomość,no ale co tam przynajmniej spróbuje!!
Prosze,poradźcie mi co mam zrobić?? Mój problem polega na ty,że 2 dni temu kupiłam śliczne półbuciki do szpica ze skorki. Zawsze kupuje rozmiar 39 ale tym razem kobietka w sklepie doradziła że powinnam wybrać 38 bo tamte były troche za szerokie (przy palcach) i była obawa że będą wyskakiwać bo i tak jeszcze się troche rozciągną przy chodzeniu... A ja martwie się czy brzydko nie rozejdą się na wysokości palców?? I zrobią się buły, bo póki co jak to w szpicach palce są nieco ściśnięte.. Męczyłam godzine o poradę mojego chłopaka ale on oszołomiony skwitował to jednym zdaniem, że nie ma pojęcia, bo nigdy w takich butach nie chodził ... Prosze doradźcie mi czy powinnam je wymienić na rozmiar większe? Do tej pory nie miałam jeszcze takich butów bo te co mam są wiązane na kostce,więc nie musze się obawiać że pogubie je na mieście
Skoro Pani w sklepie doradziła Ci mniejsze to pewnie miała racje.
Buciki ze skóry się jeszcze rozejdą i będą wyskakiwac, nie da się wtedy w nich chodzić. Na pewno je rozchodzisz i będzie OK.
Ja niejednokrotnie kupilam za duże ( jak się później okazuje) buty i żałowałam...
I nie wiem czy zrobią się buły, hm, jeżeli masz wąską stopę bez halluksów to chyba nie powinny
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:22   #7
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Hehe ja kupuje u rodzicow mojej kolezanki buty, nie sa za tanie, ale mam pewnosc ze pol miasta nie bedzie w takich samych chodzilo i co wazniejsze wiem ze sa dobrej jakosci.
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 23:26   #8
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Szczerze mowiac, nie podobaja mi sie te buty wogole. Nie wiem do czego takie cuda mozna ubrac.
Bez urazy, ale tego typu buty szpeca nawet najpiekniejsza stope
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:31   #9
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
Szczerze mowiac, nie podobaja mi sie te buty wogole. Nie wiem do czego takie cuda mozna ubrac.
Bez urazy, ale tego typu buty szpeca nawet najpiekniejsza stope
No cóż to prawda nie wiadomo do czego je założyć, ale ja lubię takie najnowsze dziwadła
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:35   #10
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Co myślicie o tych butach?

ja mam zawsze taki problem że kupuję buciki jakie mi wpadną w oko (czyi przewaznie kolorowe) i potem męczę się zeby coś do nich dopasować bo nigdy nie wiem do czego mogę je założyć. no właśnie-
proszę napiszie do czego mogą pasować czerwone balerinki z czarną kokardką (muszę je ponosić bo dałam za nie trochę kasy -nie tak jak te niektóre z allegro za 70 zł -mogłam kupić takie tanie i nie mieć wyrzutów sumienia że leżą w szafie
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:38   #11
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez monka111
ja mam zawsze taki problem że kupuję buciki jakie mi wpadną w oko (czyi przewaznie kolorowe) i potem męczę się zeby coś do nich dopasować bo nigdy nie wiem do czego mogę je założyć. no właśnie-
proszę napiszie do czego mogą pasować czerwone balerinki z czarną kokardką (muszę je ponosić bo dałam za nie trochę kasy -nie tak jak te niektóre z allegro za 70 zł -mogłam kupić takie tanie i nie mieć wyrzutów sumienia że leżą w szafie
Może wkleisz ich zdjęcie? Łatwiej będzie cokolwiek doradzić
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 23:40   #12
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

A te? Zachorowałam na jakieś nowe butki
Te też kosztują 69 zł. Jak już to czarne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 86178644.jpg (27,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86179160.jpg (34,4 KB, 14 załadowań)
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:42   #13
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez monka111
ja mam zawsze taki problem że kupuję buciki jakie mi wpadną w oko (czyi przewaznie kolorowe) i potem męczę się zeby coś do nich dopasować bo nigdy nie wiem do czego mogę je założyć. no właśnie-
proszę napiszie do czego mogą pasować czerwone balerinki z czarną kokardką (muszę je ponosić bo dałam za nie trochę kasy -nie tak jak te niektóre z allegro za 70 zł -mogłam kupić takie tanie i nie mieć wyrzutów sumienia że leżą w szafie
No, na pewno do podwinietych jeansow i czerwonej lub czarnej bluzki.

A tak na marginesie, to wydaje mi sie,ze kupujac ubrania lub buty, nie mozna sie kierowac tylko najnowsza moda i trendami, ale przede wszystkim poczuciem wlasnej estetyki i gustu
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:42   #14
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Co myślicie o tych butach?

no wlasnie mialam taki zamiar- szukalam w necie takich choćby podobnych ale nie ma - a ja nie mam aparatu cyfrowego w domu, ale to są takie typowe balerinki na centymetrowym obcasiku - zamszowe - kolor czerwony z czarną kokardką i czarną lamówką coś w typie tych na zdjęciu tylko że moje nie są z jakiegoś "giętkiego" materiału tylko bardziej jak półbuciki zaea.jpg
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:44   #15
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
No, na pewno do podwinietych jeansow i czerwonej lub czarnej bluzki.

A tak na marginesie, to wydaje mi sie,ze kupujac ubrania lub buty, nie mozna sie kierowac tylko najnowsza moda i trendami, ale przede wszystkim poczuciem wlasnej estetyki i gustu
dokładnie -pomyślałam że tak będzie "najbezpieczniej" i na razie tak robię
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:47   #16
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
A tak na marginesie, to wydaje mi sie,ze kupujac ubrania lub buty, nie mozna sie kierowac tylko najnowsza moda i trendami, ale przede wszystkim poczuciem wlasnej estetyki i gustu
Ależ ja kieruję się własnym poczuciem estetyki i gustu tyle tylko, że lubię INNE buty. Co do tych miałam wątpliwości, dlatego zadałam pytanie na forum, nie podejrzewałam, że ktoś będzie wytykał mi brak gustu...
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:48   #17
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Co myślicie o tych butach?

sory, że tak zawalam wątek ale mam już chyba skleroze i zapominam co chciałam napisać i muszę dopisywać
chciałam zauważyć że te buciki od których zaczął się wątek to od razu jak na nie patrzę to nic innego mi nie przychodzi na myśl jak "baśnie z 1000 i 1 nocy" takie arabskie i alladynowate mi się wydają -no i oczywiście jak to zwykle mi -podobają się tylko że do oglądania ale nie do chodzenia (ten sam problem-do czego i gdzie je założyć )
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:52   #18
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez hello_moto
Ależ ja kieruję się własnym poczuciem estetyki i gustu tyle tylko, że lubię INNE buty. Co do tych miałam wątpliwości, dlatego zadałam pytanie na forum, nie podejrzewałam, że ktoś będzie wytykał mi brak gustu...
to chyba była taka ogólna rada -przynajmniej ja tak to odebrałam
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:54   #19
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez hello_moto
Ależ ja kieruję się własnym poczuciem estetyki i gustu tyle tylko, że lubię INNE buty. Co do tych miałam wątpliwości, dlatego zadałam pytanie na forum, nie podejrzewałam, że ktoś będzie wytykał mi brak gustu...
Nie wytykam nikomu braku gustu
Tylko, ze te butki wcale nie sa INNE,bo robia sie bardzo modne i przez to przestaja byc moim zdaniem oryginalne
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 23:55   #20
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez monka111
to chyba była taka ogólna rada -przynajmniej ja tak to odebrałam
Może i tak . Jestem śpiąca i się trochę czepiam. Poza tym przede mną sporo nauki, więc humorek nie dopisuje.. eh
Pozdrówki
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 00:03   #21
hello_moto
Przyczajenie
 
Avatar hello_moto
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
Nie wytykam nikomu braku gustu
Tylko, ze te butki wcale nie sa INNE,bo robia sie bardzo modne i przez to przestaja byc moim zdaniem oryginalne
No tak tylko te naprawdę oryginalne ( te które mi się baaardzo podobają) są dla mnie raczej nieosiągalne ze względu na cenę. Poza tym lubię mieć kilka par butów.
Podobne do tych miałam w zeszłe wakacje, i dalej mi się ten styl podoba.
Uważam , że są oryginalne mimo wszystko, bo niektórzy mało tolerancyjni ludzie jakby mnie zobaczyli w tych butach na ulicy z pewnością rzuciliby jakiś kometarz.. W pewnym sensie jest to dla mnie wyznacznik oryginalności.
hello_moto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 00:12   #22
Betty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Ja na szczęście podczas kupowania butów zastanawiam się 100 razy do czego będą mi pasować Szkoda tylko że nie robie tego samego przy innych nowych nabytkach. Ostatnio zamówiłam na allegro tak krótką spódniczke że poza domem i dyskoteką nigdzie w niej więcej nie wyjde!
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze prosze czy orientujecie się gdzie można znaleść marke butów Barbara Renzi albo Fluxa?? W Katowicęch był taki sklep ale niestety go zlikwidowali
Betty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 00:13   #23
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Co myślicie o tych butach?

gdybyś mieszkała tu gdzie ja --czyli na jakimś skrawku Łodzi (gdzie wszystkie dziewczyny mają prawie bliźniacze buty i ciuchy) a nie w Łodzi --to nawet inny kolor butów czy fason wywołuje komentarze -nietrudno tu o oryginalność ale niewiele dziewczyn sie na nią decyduje chyba nie chcą się rzucać w oczy ani wysłuchiwać tych komentarzy a potem zastanawiać sie "czy to było z zazdrości czy może naprawdę to był obciach wyjść w czymś takim? "
ale ja powiedziałam że nie mam zamiaru już zwracać uwagi na tego typu rzeczy -będę nosić to co będzie podobać się MNIE a nie większości.
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 11:35   #24
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Co myślicie o tych butach?

niespecjalnie mi się podobają, za bardzo zobowiązują. wolę buty, do których mogę ubrać więcej rzeczy niż jedną spódnicę np.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 19:04   #25
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Smile Dot.: Co myślicie o tych butach?

Te buciki w stylu indyjskim są nadzwyczaj tanie i bardzo oryginalne . Co do balerinek nie polecam dziewczynom, które są niskie i mają małe stopy. Jeżeli już zaokrąglone czubki to na obcasie. Swoją drogą dość śmieszcznie wyglądają małe stopki w takich bucikach . Wiem bo sama musiałam zrezygnować z tego fasonu bucika
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 19:14   #26
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Cytat:
Napisane przez besciara
Te buciki w stylu indyjskim są nadzwyczaj tanie i bardzo oryginalne . Co do balerinek nie polecam dziewczynom, które są niskie i mają małe stopy. Jeżeli już zaokrąglone czubki to na obcasie. Swoją drogą dość śmieszcznie wyglądają małe stopki w takich bucikach . Wiem bo sama musiałam zrezygnować z tego fasonu bucika
A gdzie tam, wlasnie jedynie male stopy wygladaja w butach na plaskim obcasie ladnie. Wystarczy zwrocic uwage w sklepie, czemu nie eksponuje sie na wystawie rozm. 39 tylko zazwyczaj 36 lub 37.
Duze stopy w butach na plaskim obcasie wygladaja po prosu jak Kajaki (chyba, ze ktos ma wysokie podbicie, to jeszcze jako tako)
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:46   #27
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Nie bardzo podobają mi się te buty. I z tego co widziałam to na allegro jest ich pełno --> masówka
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 17:54   #28
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Smile Dot.: Co myślicie o tych butach?

Tinko ja chciałam kupić sobie buciki z zaokrąglonym czubkiem (na dość wysokim obcasie) i wyglądałam niestety dość komicznie (rozmiar 37). Moj kumpela, która ma rozmiarek 40 wyglądała w nich o wiele lepiej. Ale masz rację z tym, że buciki na płaskim obcasie na małej stopce wyglądają fajnie. Wydaję mi się, że nie dokońca wyraziłam się jasno :P z tymi balerinkami . Pozdrawiam
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 18:41   #29
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: Co myślicie o tych butach?

Szczerze mowiac to te pierwsze kojarzą mi sie ze skrzatami Nie podobaja mi sie... Te drugie butki juz całkiem całkiem, ale tez nie do konca mój typ
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 18:58   #30
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Co myślicie o tych butach?

A ja Ci powiem tak: najpierw przejdz sie po miescie i poszukaj takich butow.Jesli po przymierzeniu dalej Ci sie beda podobac i na allegro beda tansze to nic tylko kupowac u mnie jest tak ze na rynku jest pelno takich butow jak na allegro (tym bardziej jesli jest duzo aukcji z takimi butami) i buty na rynku sa 10-20zl TANSZE.
Moj chlopak kupowal sobie na allegro buty nike - najpierw przymierzyl w sklepie a pozniej zamowil na allegro takie same tylko tansze (dostal elegancko paragonik, gwarancje) ja zas kupowalam piekne, niepowtarzalne sandalki za 70zl i sa naprawde boskie, i nigdzie takich nie widzialam
A te Twoje buciki mi sie bardzo podobaja
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.