klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Bolondynka z half bunem i warkoczykami
Fryzury

Chcesz być modna? W tym sklepie powinnaś zwracać uwagę nie tylko na ubrania...

Jeśli do tej pory szłaś do Zary, by kupić wyłącznie ubrania, teraz zwracaj też uwagę na... fryzury modelek!
Milena Majak
czerwiec 21, 2017

Jak wygląda idealne cięcie na lato? Wakacyjna fryzura ma nie tylko dobrze wyglądać i podkreślać atuty kobiecej urody. Powinna być również wystarczająco lekka, aby w upalne dni temperatura nie dawała nam się tak szybko we znaki. A takie udało nam się wypatrzeć w miejscu, o którym raczej byśmy nie pomyślały.

Pięknie rozświetla ciało, ale dopiero na włosach potrafi zdziałać cuda. Co to za kosmetyk?

Najlepsza fryzura na lato

A jeśli szukasz cięcia idealnego, zajrzyj na stronę internetową sieciówki ZARA. Spójrz teraz na modelki. Widzisz jeden element łączący je wszystkie?

Oprócz zgrabnej figury oraz perfekcyjnego makijażu, w oczy zdecydowanie rzucają się ich włosy. Na myśl przywodzą nam fryzury z przełomu lat 80. i 90., które są zresztą bardzo modne w 2017 roku. Poza tym sporą inspirację stylem tamtych dekad widać również w ubraniach z tej sieciówki.

W naszej galerii znajdziesz sześć najmodniejszych fryzur, które modelki sieciówki ZARA lansują w najnowszej kolekcji.

Zdjęcie główne: Pinterest

1 z 6

Wiązanie top knot

Wiązanie top knot

Fryzurę top knot pokochały gwiazdy. Takie wiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale również stylowe. Teraz nosimy je nie tylko w domu, ale również na czerwony dywan. Tego uroczego koczka prezentują nie tylko modelki na wybiegach, ale jak widać również te, pozujące w ubraniach z sieciówki ZARA.

2 z 6

Warkoczyki pigtail

Warkoczyki pigtail

Jako mała dziewczynka pewnie nienawidziłaś tej fryzury. Nam już chyba zawsze będzie kojarzyła się z Anią z Zielonego Wzgórza :). Warkoczyki pigtail to niezwykle urocze sploty. Zaczyna się je wykonywać tuż nad karkiem. Włosy należy zaciskać w pasmach dość ciasny sposób, aby te warkoczyki były jak najcieńsze. 

3 z 6

Włosy związane frotką

Włosy związane frotką

Frotka wraca i to powód do radości dla fanek kucyków i wspomnianej poprzednio fryzury top knot. Teraz jednak możemy je spotkać w wielu różnych wersjach - aksamitne, ażurowe, we wzorki. Taki akcent zdecydowanie zwraca uwagę i sprawia, że nasza stylizacja jest pełniejsza. 

4 z 6

Wiązanie włosów wstążką

Wiązanie włosów wstążką

Wiązanie włosów aksamitną wstążką to przede wszystkim bardzo bezpieczna opcja dla tych z was, które nie cierpią ściskać kosmyków zwykłą gumką. Wstążka może posłużyć ci do wykończenia warkocza lub luźnego związania kucyka tuż nad karkiem. Niektóre kobiety jednak potrafią zaszaleć i wplatają ją we włosy, tworząc na głowie wzór gorsetu.

5 z 6

Karbowane włosy

Karbowane włosy

Karbowane włosy czy zigzag curls to jeden z naszych ulubionych trendów, któremu będziemy się bacznie przyglądać. Jeśli nie masz naturalnie kręconych włosów, zawsze możesz użyć karbownicy, aby stworzyć charakterystyczne załamania na kosmykach. Fryzura nabierze rockowego charakteru, a Ty na pewno nie pozostaniesz niezauważona :).

6 z 6

Włosy zaczesane do tyłu

Włosy zaczesane do tyłu

Jeśli do tej pory myślałaś, że fryzura na Elvisa jest obciachowa, wyprowadzamy cię z błędu. Jak widać ten styl wraca i z powodzeniem możemy go obserwować również na czerwonym dywanie. Włosy zaczesane do tyłu to przede wszystkim domena kobiet z krótkimi włosami. Ale jak widać po modelkach sieciówki ZARA, można je również wyczarować na tych nieco dłuższych.

Komentarze