Marzysz o dłuuugich włosach i zastanawiasz się, jakie kosmetyki mogą pomóc w ich zapuszczaniu? A może już takie posiadasz i potrzebujesz odpowiednich produktów do pielęgnacji? W obu przypadkach sprawdzą przełomowe technologicznie nowości od Elseve Dream Long, które miały szansę przetestować użytkowniczki Wizaz.pl. Preparaty swoją skuteczność zawdzięczają roślinnej keratynie, masłu kakaowemu, olejkowi rycynowemu, czyli składnikom, które wzmacniają włosy, chroniąc je przed zniszczeniami, a tym samym – ścięciem.

Reklama

Wizażanki otrzymały do przetestowania dwa kosmetyki:

  1. Frizz Killer Serum. To serum bez spłukiwania, które nadaje włosom blask i wygładza je aż po same końce. Dzięki zawartości keratyny i masła kakaowego zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów oraz zapewnia im ochronę przed wysoką temperaturą. Lekka formuła nie pozostawia tłustej warstwy.
  2. Więcej niż szampon. Łączy w sobie cechy szamponu i maski, stąd jego nazwa. Zawarte w formule cząsteczki oczyszczają włosy i skórę głowy, a skoncentrowane lipidy zapewniają intensywną pielęgnację bez obciążania.

Frizz Killer Serum Dream Long od Elseve – wyniki testu

mat. prasowe

Serum spełniło oczekiwania aż 87% dziewczyn.

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl zauważyło, że produkt wygładza włosy.

Ponadto niemal tyle samo Wizażanek (88%) potwierdziło, że kosmetyk zapobiega ich puszeniu się i elektryzowaniu.

Więcej niż szampon Dream Long od Elseve – wyniki testu

mat. prasowe

Drugi z produktów spełnił oczekiwania aż 84% Recenzentek!

8 na 10 dziewczyn przyznało, że szampon intensywnie odżywia włosy.

Aż 88% użytkowniczek Wizaz.pl uznało, że po zastosowaniu kosmetyku są wyjątkowo miękkie.

8 na 10 Wizażanek doceniło, że produkt ułatwia rozczesywanie.

Natomiast aż 91% Recenzentek zwróciło uwagę na jego zmysłowy zapach.

Dream Long od Elseve – gama, dzięki której uzyskasz wymarzoną długość!

mat. prasowe

Większość Recenzentek (88%) przyznało, że produkty Dream Long idealnie pielęgnują długie włosy.

Oprócz tego, 8 na 10 dziewczyn zadeklarowało, że poleci je swojej przyjaciółce.

Kosmetyki Dream Long cudownie pachną i świetnie działają na włosy. Szampon jest czymś więcej niż tylko produktem myjącym. Sprawia, że włosy są miękkie i gładkie. Dzięki serum są wspaniale wygładzone. Kosmetyki Dream Long to strzał w dziesiątkę! – podsumowała – malami44.
Szampon spełnił moje oczekiwania w 100%. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że połączenie szamponu i maski może wyjść włosom na dobre – bałam się przede wszystkim obciążenia, ale nic takiego się nie stało. Po użyciu kosmetyku były gładkie, lśniące, dociążone na końcach, świeże u nasady, łatwo się rozczesywały. Szampon ma treściwą konsystencję, przypomina bardziej maskę, ale mimo to dobrze oczyszcza skórę głowy. Serum termoochronne to natomiast całkowity HIT. W końcu znalazłam produkt, który idealnie nadaje się do ochrony końcówek przed stylizacją (…), a jednocześnie pięknie pachnie. Na suchych włosach również sprawdza się bardzo dobrze, nadaje połysk – sarcastic_.
Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, gdyż pokazały mi, że pielęgnacja długich włosów nie jest kłopotem, a wielką przyjemnością. Moje włosy są bardzo zadowolone z tego duetu. Dziękuję i pozdrawiam – anerii66.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 97 kobiet na przełomie marca i kwietnia 2021 r.

Materiał powstał z udziałem marki Elseve

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama