klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Tym trendem zachwyca się znany fryzjer gwiazd. Ale uważajcie - może zniszczyć włosy...

Stylista fryzur gwiazd Hollywood Adir Abergel, przedstawił na swoim Instagramie jeden z trendów, który jego zdaniem ma ogromny potencjał. My mamy jednak spore wątpliwości, co do tego, czy to bezpieczny pomysł.
Milena Majak
luty 01, 2017

Abergel udostępnił zdjęcie Vanessy Kirby, którą czesał na rozdanie nagród SAG, czyli Screen Actors Guild Awards. W jej misternie ułożoną fryzurę, stylista wplótł łańcuszek…

Przekładana z warkoczem biżuteria może i wygląda efektownie, ale obawiamy się, że wyciągnięcie jej ze splotu może być odrobinę problematyczne. Łańcuszek, który ma we włosach Kirby, został skonstruowany z małych obręczy, które mogą niestety sprawić więcej bólu niż radości. Trzeba się przygotować na to, że nie obędzie się bez wyrwania więcej niż kilku włosków.

Chain details by Adir Abergel and LeletNY coming soon. #adirxleletny #mixedmetals #hairaccessories

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adir x Lelet NY (@adirxleletny)

Wiemy jednak, że subtelna biżuteria zaczepiona o kosmyki to jeden z dość pożądanych trendów nadchodzącego sezonu. Udowodniły to pokazy mody haute couture domu mody Dior oraz Channel. Ich modelki prezentowały dość przerysowane ozdoby. Ale taki błysk i rozświetlenie można również przemycić w codziennej fryzurze. A to wszystko za sprawą ozdobnych wsuwek z kryształkami, spinek, gumek czy też chain comb, czyli specjalnych łańcuszków.

Wiemy, że biżuteria we włosach prezentuje się naprawdę elegancko i często jest wykorzystywana w ślubnych upięciach. Coraz częściej jednak kobiety noszą je na co dzień. Trend można zaobserwować szczególnie podczas różnych festiwali muzycznych, które również odbywają się w Polsce. 

Dla tych z was, którym tego typu ozdoby we włosach bardzo się podobają, przygotowałyśmy przykłady takich, które nie uszkodzą kosmyków. Ich fenomen tkwi w tym, że są nakładane na włosy. Niektóre są zakończone również specjalnym grzebykiem, a ten po prostu należy wpiąć w odpowiednim miejscu. W naszej galerii możecie zobaczyć kilka inspiracji.

1 z 5

Biżuteria we włosach

Biżuteria we włosach
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/526217537695287879/
2 z 5

Biżuteria we włosach

Biżuteria we włosach
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/617415430134578462/
3 z 5

Biżuteria we włosach

Biżuteria we włosach
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/12666442677683693/
4 z 5

Biżuteria we włosach

Biżuteria we włosach
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/430867889331905661/
5 z 5

Biżuteria we włosach

Biżuteria we włosach
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/263742121900710386/
Komentarze