Mimo że w tym roku lato nas za bardzo nie rozpieszcza, to my staramy się przywołać je mocą kolorów. Dlatego prezentujemy koloryzację fruity pebbles, która wygląda jak półmisek świeżych owoców.

Reklama

Włosy w kolorze fruity pebbles

Barwne, a nawet neonowe trendy włosowe warto wykorzystać szczególnie w okresie wakacyjnym. Zachęca do tego Amanda Glikes, stylistka fryzur z Vancouver (Kanada). To właśnie ona stworzyła tę barwną mieszankę kolorów na włosach. Stylistka opublikowała pierwsze zdjęcia w serwisach Reddit oraz Instagram, gdzie (ku rozkoszy miłośników szalonych pomysłów), zyskała sporą aprobatę.Wielokolorowy efekt udało jej się osiągnąć dzięki lekkiemu rozjaśnieniu włosów, a następnie nałożeniu na nie farb w odcieniach żółtego, pomarańczowego i zielonego. Łatwo dostrzec także różowe pasemka. Sam motyw kolorystyczny można dowolnie konfigurować, zestawiać ze sobą w różnych proporcjach, ale przede wszystkim wykorzystywać przy okazji różnych technik farbowania. Naszym zdaniem dość ciekawie fruity pebbles może wyglądać w wersji ombre oraz balayage.Bardziej niż sama koloryzacja zaskoczyło nas samo źródło inspiracji. Tak kreatywną kolorazacją Glikes wymyśliła dzięki... płatkom śniadaniowym z dzieciństwa. Patrząc na te kolorowe, chrupiące kółeczka Froot Loops trudno nie zauważyć łudzącego podobieństwa :).

Zdjęcie: istockphoto.comCo pisali fani pod zdjęciami koloryzacji fruity pebbles?

- Przepiękne! Jednym z moich marzeń jest rozjaśnić włosy i zaszaleć, a ta propozycja wydaje się być idealna!- Wygląda to bardzo smakowicie. Dobra robota!
Reklama

Zobacz w naszej galerii, jak prezentuje się ten owocowy zawrót głowy :).Jeżeli chcecie się pochwalić swoimi fryzurami, pokażcie nam je w "Lookach Wizażanek" w KWC. Zdjęcie główne: istockphoto.com

Reklama
Reklama
Reklama