L'Oreal Paris, Elseve Cement Ceramidy, Odżywka w sprayu przeciw łamaniu się włosów

Nowa odżywka bez spłukiwania w sprayu Elseve przeciw łamaniu się włosów, która ułatwia rozczesywanie. Szybka i lekka odżywka do codziennego stosowania, tak skuteczna jak klasyczne produkty ułatwiające rozczesywanie włosów. Odżywka zawiera Cement - Ceramidy czyli replikę naturalnego cementu włosa, działa na jego zniszczone strefy, aby wypełnić ubytki oraz wzmacniać łuski.

Przydatna...

Odżywka aplikowana w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Stosowana regularnie sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, lepiej się układają, są zauważalnie wygładzone, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Atomizer równomiernie rozpyla odżywkę na całej długości włosów.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Nabrali mnie..;)

Dziwaczna odzywka, chyba nie pasuje mi. Zasugerowałam się bez sensu słowem "cement" i ceramidy, uznałam, że będzie lekka a jeszcze jak zobaczyłam, że ma w składzie dimethicon to już w ogóle się ucieszyłam bo wcześniejsze odzywki, które go miały bardzo mi odpowiadały.
Ta jednak powoduje, ze włosy są smętne i przyklapnięte, tłustawe jakieś. Nie są leciutkie jak w przypadku np Dove odżywki czy Syoss odżywki (tyle, ze do spłukiwania).
Mam włosy kręcone, puszyste i mam ich dużo tak wiec wydawało mi się, że będzie odpowiednia. Niestety nie jest a osoby z włosami nieco gorszymi mogą być w ogóle zawiedzione.

Używam tego produktu od: półtora roku temu

ŚWIETNA !!!

Używam tej odżywki już od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że:
+włosy są po niej lśniące jak nigdy,
+gładkie,
+nie elektryzują się
+ przestały mi się wkońcu rozdwajać !!! a zawsze miałam z tym problem
+ odżywka nie obciąża ich i nie powoduje wcześniejszego przetłuszczania się.
+jest bardzo wygodna w aplikacji i bardzo wydajna.
Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam!!!
Używam tego produktu od: około 6 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Przyjemna, szybka, wydajna :)

Używam tej odżywki od niedawna, a efekty są widoczne gołym okiem! Odżywka wygładza, zmiękcza i nadaje włosom połysk przy tym ich nie obciążając. Ładny zapach, lekka konsystencja... Czego by jeszcze chcieć. Odżywka idealna :)

rewelacyjna!

Ta odżywka bardzo dobrze sprawdza się na moich cienkich farbowanych włosach.
Po pierwsze zdecydowanie ułatwia rozczesanie włosów po myciu.
Nie obciąża . (ja sotosuję ją tylko na wilgotne włosy po myciu, nie wiem jak sprawdza się po użyciu na suche włosy).
Po użyciu włosy są błyszczące , gładkie i dobrze się układają.
Moim zdaniem efekt jest zdecydowanie lepszy niż po zastosowaniu odżywki do spłukiwania, jednak na pewno działanie odżywcze jest znacznie słabsze dlatego nie polecam jako jedynej odżywki.
Używam jej od lat i gorąco polecam całą serię (pozwoliła mi zregenerowac moje włosy po nieudanym rozjaśnianiu).
Co jakiś czas testuję coś nowego, ale później z podkulonym ogonem wracam znowu do elseve!
Jedyny minus (nie kosmetyczny :P) gdy używa się jej w łazience i troche kropelek spadnie na podłogę, podłoga robi się super śliska! Lepiej później uważac ;p

Ilość zużytych opakowań: około 8

Nie jest bez wad.

Kupiłam tę odżywkę na początku roku z zamiarem używania jej codziennie, aby (tak, jak \'obiecuje\' producent) przeciwdziałać łamaniu się włosów. zamierzam zapuszczać włosy, jednak w takim wypadku ta odżywka na pewno nie była dobrym pomysłem.

PLUSY
+cena. Naprawdę w porównaniu do innych tego typu produktów i jak na taką pojemność niewygórowana.
+niesamowicie wydajna. Stosowałam ją niemal codziennie (bez weekendów, bo wtedy zwykle daję swoim włosom \'odpocząć\' stosując tylko naturalne kosmetyki) i w czasie niecałego roku zużyłam nawet nie pół opakowania (!). Naprawdę nie mam pojęcia, jak to jest możliwe.
+wygodne opakowanie, \'psikacz\' się nie zacina, jak to bywa w niektórych przypadkach ;)
+rzeczywiście nieco ułatwia rozczesywanie, ale to normalne z silikonem na drugim miejscu w składzie ;)
+włosy przez pewien (niestety niezbyt długi) czas po użyciu są miękkie i ładnie się układają. Jednak po wyjściu na zewnątrz efekt ten znika, więc jeśli już to jest to dobry produkt dla osób, które \'leżą i pachną\' ;)
+i znowu- nie wystawianą na żadne warunki atmosferyczne fryzurę utrwala i nadaje połysk, ale efekt nie utzymuje się długo.

MINUSY
-podstawowym i najważniejszym minusem, przez który nie kupię ponownie tego produktu jest to, że strasznie przetłuszcza włosy. Ja myję włosy codziennie wieczorem, po zastosowaniu tej odżywki rano moja grzywka była przetłuszczona już po paru godzinach. Długo zastanawiałam się, co ma na to wpływ- aż w końcu po odstawieniu tego produktu włosy są cudownie świeże niemal przez cały dzień. Teraz, jeśli już stosuję tę odżywkę, zasłaniam reką grzywkę, i jest ok, ale jednak jest to poważna wada tego produktu.
-włosy są na dłuższą metę przeciążone i nieświeże, zwłaszcza gdy stosuje się odżywkę regularnie i przez dłuższy czas.

Jest to może dobry produkt aby polepszyć stan włosów okazyjnie, ale napewno nie, jak zaleca producent, \'do codziennego stosowania\'.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania 200 ml

raczej nie

Czasem ładnie wygładzał włosy, a innym razem były napuszone i sztywne. Jedyne co było niezmienne to okropny duszący zapach.

Najgorsza jaką miałam!

Dawałam tej odżywce kilka szans aż w końcu ją wylałam, bo stwierdziłam, że puste opakowanie z dyfuzorem jest więcej warte.

Plusy:
Wydajna i niedroga.
Zapach mi nie przeszkadza, ale też nie za bardzo mi się podoba.

Minusy:
Nie poprawia kondycji włosów w najmniejszym stopniu.
Nie pomaga w rozczesywaniu - wręcz plącze je bardziej.
Nawet mała ilość obciąża włosy.
Produkt TESTOWANY na zwierzętach.

Używam tego produktu od: roku? z przerwami

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Stosuję regularnie

Uważam,ze porządny produkt,warto przetestować,może zostać na dłużej,tak jak u mnie:) Stosuję na przemian z Total Repair,też w sprayu. Fajna forma użytkowania,łatwy w użyciu i na mokro i na sucho. Nie obciąża,bardzo dobrze sie po niej rozczesuje włosy,ale w przeciwienstwie do total repair chyba ma mniejsze działanie nawilżające,bo włosy po wysuszeniu mogą czasem się trochę puszyć.
Godny polecenia,nie kosztuje jakoś dużo,wydajny.

Używam tego produktu od: około 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakownia

beznadziejna

Beznadziejna. Miałam wrażenie, że pryskam włosy samą wodą. Nic nie daje zero regeneracji, odżywienia. Plus za zapach i wygodne opakowanie. Mimo wszystko strata pieniędzy

Ilość zużytych opakowań: ciagle 1

Dobra :)

Kupiłam kiedyś dla siebie :) ale mojej siostrze bardziej się spodobała i kupiłam jej drugie opakowanie :)

Bardzo ładnie rozczesuje się po niej włosy, są miękkie i bardziej lśniące. Produkt jest bardzo wydajny i nie zraża mnie zapach.

Lecz na moich włosach się nie sprawdził tak jak bym tego oczekiwała. Nie nawilżała bowiem całych włosów (końcówki suche jak wiór), ani też nie regenerowała. Jest dla mnie dobra jako ochrona przed suszarką.

Jednak na włosach mojej siostry sprawuje się znakomicie. Jej włosy są w znacznie lepszym stanie.
Do tej pory jej używa, ja już nie. Dlatego 4 gwiazdki. :)

Używam tego produktu od: ok. rok temu 3 miesiące

nie ruszam się nigdzie bez niej

Kupiłam ją, bo zastanawiałam się nad jakąś lżejszą odżywką, żeby móc bez problemu rozczesywać moje zniszczone farbowaniem włosy. Wzięłam ją bez przekonania, akurat była w promocji i to było decydującym czynnikiem;)
Jest genialna, 4-5 psiknięć na mokre włosy i grzebień pięknie rozczesuje włosy.
Niesamowicie wydajna, używam jej już bardzo długo (z początku sporadycznie, teraz po każdym myciu) a niewiele ubyło.
Nie wiem, czy daje efekt poprawienia kondycji włosów, bo na moje blond sianko stosuję jeszcze szampony biowax/ seboradin + często odżywkę do spłukiwania i nie wiem co jest głównym czynnikiem sprawczym, że jako tako się trzymają.

Używam tego produktu od: 3 - 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/2