Wizaż

Wizaz.pl to największy urodowy portal w Polsce. Powstał z pasji do kosmetyków, makijażu i pielęgnacji urody. To miejsce, w którym od 2000 roku Wizażanki spotykają się, by wymieniać doświadczenia i opinie o kosmetykach, radzą, jak dbać o urodę i rozmawiają o wszystkim, co dotyczy współczesnej kobiety. Unikatowa społeczność Wizaz.pl inspiruje do zmian, kreuje trendy, jest źródłem rzetelnej wiedzy o kosmetykach i pielęgnacji.

Recenzje w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów na Wizaz.pl to wiarygodne i rzetelne źródło opinii o kosmetykach, które od lat jest istotnym punktem na ścieżce zakupowej konsumenta. Tworzone w całości przez społeczność Wizaz.pl, od lat pomagają podejmować trafne decyzje.

Napisz do nas:

wizaz@burdamedia.pl – pytania techniczne, aktywacja konta, pytania dotyczące forum

kwc@burdamedia.pl – pytania o katalog kosmetyków, recenzje użytkowników

akcje.wizaz@burdamedia.pl– pytania o trwające i zakończone konkursy

Redakcja:

Marta Średnicka
TEAM LEADER
marta.srednicka@burdamedia.pl

Katarzyna Dobrzyńska
REDAKTOR SOCIAL MEDIA
katarzyna.dobrzynska@burdamedia.pl

Sylwia Przygoda
REDAKTOR
sylwia.przygoda@burdamedia.pl

Paulina Brzozowska
REDAKTOR
paulina.brzozowska@burdamedia.pl

Dominika Zabost
REDAKTOR
dominika.zabost@burdamedia.pl

Iga Pejas
REDAKTOR
iga.pejas@burdamedia.pl

Laura Grzelak
REDAKTOR
laura.grzelak@burdamedia.pl

Milena Mrozek
REDAKTOR
milena.mrozek@burdamedia.pl

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
REDAKTOR/KOORDYNATOR SEO
malgorzata.przybylowicz-nowak@burdamedia.pl

Zespół produktowy:

Anna Rucińska
HEAD OF COMMUNITIES
anna.rucinska@burdamedia.pl

Agata Dudar
MANAGER KLUBU RECENZENTKI
agata.dudar@burdamedia.pl

Agata Mróz
COMMUNITY MANAGER FORUM
agata.mroz@burdamedia.pl

Wizaz.pl
Burda Media Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15 (budynek New City)
02-674 Warszawa, Polska