Dla wielu kobiet brwi są podstawą makijażu. Nie bez przyczyny mówimy, że brwi to oprawa dla naszego oka. Lubimy je podkreślać kredką lub cieniem, lecz nie każda z nas ma czas, aby malować je codziennie. Jak temu zaradzić?

Reklama

Henna na brwi i rzęsy

Henna nie wymaga codziennej pielęgnacji, lecz nie każda z nas ma odwagę, by nałożyć ją samodzielnie. Brak wprawy, strach przed nierównym pokryciem i trudność w jej usunięciu sprawia, że często boimy się nałożyć ją same w domu.Koniec z tym! Postanowiłyśmy pokazać wam, jak wygląda prawidłowa aplikacja henny na brwi i rzęsy w domowym zaciszu!Zobaczcie, jakie to proste! Każda z nas jest w stanie sobie bez trudu z tym poradzić, a efekt przed i po wygląda naparwdę świetnie :)

Delia posiada Hennę w kremie w trzech odcieniach: czarny, ciemny brąz oraz grafitowy. Oczywiście możemy bawić się kolorem i łączyć je ze sobą np. aby ciemny brąz wpadał w odcień gorzkiej czekolady wystarczy dodać odrobinę czarnej henny. Proste, prawda?

Reklama

Jak sprawdzić, czy henna nie uczula?

Jednak zanim wykonamy hennę samodzielnie, trzeba wiedzieć, że, może ona uczulać, dlatego jeśli robisz ją pierwszy raz, warto wykonać próbę uczuleniową. Jak wygląda taka próba? Nakładamy małą ilość henny w niewidocznym miejscu i pozostawiamy na 10 min. Zmywamy produkt i kładziemy się spać. Jeżeli następnego dnia nie pojawi się reakcja alergiczna to znaczy, że spokojnie możesz używać henny.Koniec teorii! Obejrzyj wideo i zobacz, jak w łatwy sposób wykonać hennę brwi i rzęs, a efekt utrzyma się nawet do 14 dni! To naprawdę wygodne.

Reklama
Reklama
Reklama