Ten tani korektor zakrył moje „plamy bezsenności” pod oczami i uwydatnił spojrzenie. Nikt już nie wie o nieprzespanych nocach
Oczy w większości wypadków zdradzają nasz wiek poprzez zmarszczki oraz kondycję skóry. Worki i cienie pod oczami to u was norma? Wyglądacie na wiecznie zmęczone i nie macie ochoty patrzeć w lusterko? Wypróbujcie ten korektor, który przywróci wam wiarę w siebie.

Przez dłuższy czas stosowałam jedynie podkład i puder, które miały na celu zmatowienie oraz wygładzenie skóry. Dodatkowo od jakiegoś czasu miewam worki oraz cienie pod oczami, które mocno niepokoją. Niestety dotychczasowe kosmetyki zawodziły, jeżeli chciałam ukryć niewygodne "ozdoby". Z pomocą przyszedł ten niepozorny korektor, który przywrócił mi wypoczęte spojrzenie.
Korektor pod oczy i do twarzy- Idealny Wizjoner - działanie i właściwości
Korektor pod oczy i do twarzy jest zamknięty w niewielkim opakowaniu z pędzelkiem przypominającym tym, używanym w błyszczykach. Dobrze rozprowadza produkt zarówno na skórze, jak i na podkładzie. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby zamaskować cienie i worki pod oczami.
Wybieram go zawsze wtedy, gdy skończę aplikację płatkami pod oczy. Korektor nie lepi się, nie pozostawia tłustej warstwy i automatycznie scala się ze skórą. Dobrze dobrany odcień sprawia, że nawet mocno nieprzespana noc nie uwidoczni waszych "podkówek" pod oczami.

Zobacz także: Ten krem pod oczy z tetrapeptydami za 28 zł odmłodził moją mamę o 10 lat. Rozjaśnił cienie i napiął zmarszczki jak sprężyny
Czy korektor nakłada się na podkład? Jaka jest kolejność?
Korektor, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie korygować mankamenty urody i wtapiać się w cerę tak, aby utworzyć drugą skórę. Co należy zrobić w pierwszej kolejności?
Na pewno warto zrobić cienką warstwę podkładu, który będzie swoistego rodzaju bazą dla kolejnych działań. Potem dopiero nakładamy korektor i wyrównujemy cienie pod oczami w ten sposób, aby użyć nieco jaśniejszego odcienia.
Jest jednak jeden wyjątek, który sprawia, ze powinniśmy nałożyć najpierw korektor, a później dopiero przykryć warstwą podkładu. O co dokładnie chodzi?
Korektor, który koryguje kolor ma na celu neutralizować przebarwienia. W przypadku poprzedniego zastosowania, możemy użyć mniejszej ilości korektora, gdy nakładamy go na warstwę podkładu. To sprawia, ze lepiej się aplikuje i rozsmarowuje na twarzy.
Jeżeli chcecie ukończyć wasz flawless look, wypróbujcie te podkłady i kremy BB, które skradły nam serca. Mają bogaty skład, nie wchodzą w rozszerzone pory i nie załamują się na zmarszczkach: