klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

„Tusz faktycznie okazał się geniuszem!” Test AVON True 5w1 Lash Genius zakończony!

Stworzenie jednego, idealnego kosmetyku, który pokocha każda z nas to nie lada wyzwanie. Czy marka AVON sobie z nim poradziła? Poznajcie wyniki testu tuszu AVON True 5w1 Lash Genius!
Materiał partnera
wrzesień 02, 2019

Każda z nas jest inna. Różnimy się pod względem upodobań i oczekiwań, także wobec produktów do makijażu. Marka AVON, wychodząc naprzeciw potrzebom milionów kobiet, postanowiła sprawdzić tysiące opinii w social mediach, by poznać kosmetyczne pragnienia kobiet. Czego od tuszu do rzęs wymagają internautki? Jak wynika z badań, aż 69,97% użytkowniczek chciałoby, aby ich maskara była po prostu... wielofunkcyjna!

AVON True 5w1 Lash Genius - tusz idealny

Marka AVON wnikliwie przeanalizowała te dane. Efekt? Powstała pierwsza maskara na świecie, która jest odpowiedzią na potrzeby użytkowniczek social mediów! Chodzi o tusz AVON True 5w1 Lash Genius, który:

  • pogrubia,
  • wydłuża,
  • rozdziela,
  • unosi,
  • nadaje głęboki kolor.

To jednak nie koniec jego zalet! Maskara dzięki wielozadaniowej szczoteczce z włoskami o różnej długości odpowiednio zadba nawet o te najmniejsze rzęsy, nie sklejając ich podczas aplikacji. Tusz łatwo się zmywa, ale jednocześnie jest odporny na ciepło i wodę. Co ważne, AVON True 5w1 Lash Genius to kosmetyk niezwykle bezpieczny dla wrażliwych oczu, możesz go więc używać nawet, jeśli nosisz soczewki.

Czy tusz sprostał wymaganiom surowych w ocenach Wizażanek? Zobaczcie same!

#TuszGeniusz, czyli tusz do rzęs AVON True 5w1 Lash Genius - opinie Wizażanek

Opinie Wizażanek są jednoznaczne i wygląda na to, że... mamy nowy hit!

 94% dziewczyn zapewnia, że podoba im się końcowy efekt, który uzyskały dzięki tuszowi AVON True 5w1 Lash Genius!

To najlepszy tusz do rzęs, jaki miałam do tej pory bo: pogrubia, podkręca, wydłuża, unosi i nie skleja. Faktycznie okazał się „Geniuszem”! POLECAM ;)) - pisze Testerka5.

  • 99% potwierdza, że tusz nadaje rzęsom intensywny kolor.
  • 94% cieszy się z faktu, że dzięki tuszowi rzęsy są zauważalnie dłuższe.
  • 85% przyznaje, że podoba im się to, jak maskara unosi rzęsy.
  • 92% dziewczyn uważa, że tusz jest świetny, bo widocznie pogrubia rzęsy.
  • 9/10 recenzentek uwielbia sposób, w jaki nadaje rzęsom objętości.

Maskara jest genialna! Świetnie unosi rzęsy, podkręca, pogrubia i rozdziela ❤️ Ma w sobie wszystko to czego każda kobieta oczekuje od tuszu do rzęs! - zapewnia dudownaa.

Wszystko wskazuje na to, że o tuszu-geniuszu jeszcze nie raz usłyszycie! Dlaczego?

Aż 8/10 recenzentek deklaruje, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po tusz AVON True 5w1 Lash Genius, a 87% poleci go swojej przyjaciółce!

(…) Maskara w 100% spełniła moje oczekiwania. Idealnie rozdziela włoski, pogrubia, wydłuża i nadaje piękny, głęboki kolor. Największy plus za niesklejanie rzęs i możliwość budowania intensywności makijażu oka. Na pewno kupię ponownie. Jest to mój KWC! - deklaruje pelasia1990.

Jeśli marzysz o tym, aby zostać posiadaczką ulubionej maskary Wizażanek, możesz zamówić ją u Ambasadorek Piękna AVON, w tym za pośrednictwem strony avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Kupując produkty AVON od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.

Materiał powstał z udziałem marki AVON.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 150 kobiet w dniach 7.08. - 22.08.2019 r.

zdjęcia: mat. prasowe, Adobe Stock 

Komentarze