klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Wizażanki oceniły produkty marki Maybelline New York. Jak sprawdziły się tusz, kredka i eyeliner?

Jeśli szukasz sprawdzonych i trwałych kosmetyków do makijażu oczu, zobacz wyniki testu!
Materiał partnera
maj 04, 2020

Gęste rzęsy, kreska na powiece i podkreślone brwi to szybki i ponadczasowy make up, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. By robił wrażenie i był trwały, warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Jakie będą najlepsze? Przychodzimy z pomocą!

Wybrane użytkowniczki Wizaz.pl przetestowały produkty marki Maybelline New York. Wnikliwym recenzjom zostały poddane: tusz od rzęs FALSIES LASH LIFT, Eyeliner HYPER EASY oraz kredka do brwi BROW ULTRA SLIM. Czy kosmetyki zyskały pochlebne opinie?

Tusz do rzęs FALSIES LASH LIFT – wyniki testu

Efekt liftingu rzęs bez wizyty w salonie? To możliwe! Maskara FALSIES LASH LIFT, dzięki specjalne formule oraz szczoteczce w kształcie klepsydry ułatwia precyzyjną aplikację. Sprawia też, że rzęsy wyglądają jak prosto z salonu kosmetycznego! Pozostają pogrubione, podkręcone i wydłużone przez cały dzień.

  • Potwierdzają to Wizażanki! Aż 94% z nich twierdzi, że tusz spełnił ich oczekiwania i wydłuża rzęsy.
  • 91% Recenzentek zauważyło wyraźne uniesienie rzęs po zastosowaniu produktu.
  • Ponadto, 79% zadeklarowało, że kształt szczoteczki umożliwia precyzyjną aplikację tuszu.

Dzięki Falsies Lash Lift uzyskałam efekt podniesionych, podkręconych oraz wydłużonych rzęs, który utrzymuje się praktycznie cały dzień. Aplikacja mascary jest bardzo łatwa i przyjemna  dzięki wygodnej szczoteczce w kształcie klepsydry.  – Bogula76

Eyeliner HYPER EASY – wyniki testu

Płynna formuła, innowacyjna końcówka i wygodny uchwyt – to główne zalety linera Maybelline New York, którym bez trudu można narysować na powiece idealną kreskę.

  • 94% Recenzentek jest zadowolonych z testowanego produktu i uważa, że spełnił ich oczekiwania.
  • Tyle samo Wizażanek zauważyło różnicę w aplikacji linera dzięki precyzyjnej końcówce, która dopasowuje się do kształtu powiek.
  • Większość dziewczyn biorących udział w teście, bo aż 93%, twierdzi, że sześciokątny uchwyt produktu sprawia, że trzyma się go wygodniej i malowanie jest dzięki temu bardziej dokładne.

Eyeliner był dla mnie zaskoczeniem ze względu na jego precyzję - z łatwością można wymodelować "jaskółkę" z idealnie zaostrzonym końcem. - Noweskarpety

Kredka do brwi BROW ULTRA SLIM – wyniki testu

Wyraziste i symetryczne brwi to ważny element makijażu oka. Kredka BROW ULTRA SLIM, dzięki kremowej formule i precyzyjnej końcówce pozwala na dorysowanie włosków i wymodelowanie brwi.

  • Produkt zyskał pochlebne opinie Wizażanek! 96% z nich twierdzi, że szczoteczka świetnie modeluje brwi.
  • Tyle samo uważa, że kredka jest też ultraprecyzyjna.
  • Aż 97% Recenzentek dostrzegło również, że dzięki kredce można łatwo dorysować włoski i wypełnić luki w strukturze brwi.

Zakochałam się w tej kredce. Najlepsza jaką kiedykolwiek używałam. Szczoteczka idealnie modeluje rzęsy, a supercienką kredką można dorysować i wypełnić brwi w najdrobniejszych szczególach. – marcia_k

Testy kosmetyków Maybelline New York wypadły świetnie! Aż 97% Recenzentek sięgnie po nie ponownie, a 96% poleci je przyjaciółce!

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 99 kobiet na przełomie marca i kwietnia 2020 r.

Materiał powstał we współpracy z marką Maybelline New York

Fot. Mat. Prasowe

Komentarze