klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Wizażystka gwiazd Hollywood zdradza makijażowe trendy tej jesieni!

Byłyśmy na premierze nowych pomadek firmy Smashbox, ale tego się nie spodziewałyśmy! Czym zachwyciły nas ich nowe produkty?
Zosia Gil-Wąsowicz
wrzesień 21, 2017

To było prawdziwe święto makijażu! Premiera nowych, jesiennych pomadek BE LEGENDARY LIQUID METAL& PIGMENT stworzonych przez markę Smashbox wraz z Vladą Haggerty skradła nasze serca. O Vladzie niedawno było bardzo głośno, ponieważ stworzyła najdroższy na świecie makijaż ust, w którym wykorzystała 6,5 karatowe diamenty! To właśnie za pomocą LEGENDARY LIQUID METAL wykreowała na ustach prawdziwe dzieło sztuki. Zobaczcie zdjęcie poniżej. 

Pomadki Smashbox BE LEGENDARY LIQUID METAL& PIGMENT

Czym wyróżniają się produkty z nowej linii? Pomadki dostępne są w ośmiu odcieniach oraz w dwóch rodzajach wykończenia: metalicznej - Liquid Metal oraz matowej - Liquid Pigment. Co ciekawe, w linii znajdziemy pomadki w kolorze niebieskim i metalicznej szarości. Odpowiednia kompozycja pozwoli nam uzyskać niesamowity efekt, łamiąc obowiązujące trendy.

Aplikator w kształcie stożka oraz żelowa konsystencja pomadki zapewnią precyzyjną aplikację i maksymalne nawilżenie, a usta pozostaną lśniące i lekko powiększone.
Mocna pigmentacja oraz trwałość pozwoli cieszyć się wyjątkowymi ustami przez cały dzień. Musimy przyznać, że Smashbox stanął na wysokości zadania. Stworzyć pomadkę, która będzie jednocześnie intensywna, matowa, trwała a przy tym dokładnie nawilży nasze usta, to prawdziwa sztuka!  

Gościem konferencji prosto z Los Angeles była wizażystka Smashbox Global Pro Lead Artist – Lori Taylor Davis, która może pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami, jak Sandra Bullock, Sienna Miller, Paris Hilton, Rosario Dawson, Linda Hamilton, Kerry Washinton, Dennis Rodman czy Jason Biggs. Miałyśmy wyjątkową okazję uczestniczyć w prezentacji najnowszych jesiennych trendów, wykorzystując nowe pomadki Smashboxa.

Musiałyśmy skorzystać z okazji i zadać jej kilka makijażowych pytań;) Jesteście ciekawe, co zdradziła nam Lori? Za jakimi wizażowymi trendami nie przepada? Jaki jest jej ulubiony trik? Odpowiedzi na te i nie tylko pytania znajdziesz w naszej relacji!Zobacz koniecznie wideo!

Zobacz także: ZOBACZ, CO NAJBARDZIEJ DENERWUJE WIZAŻYSTÓW W SWOJEJ PRACY!

Zapisz

Zapisz

Komentarze