klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Z tymi eyelinerami zrobienie perfekcyjnej kreski to pestka! Zobacz o jakie kosmetyki chodzi!

Idealnie równe kreski na powiece to dla każdej z nas duże wyzwanie. Zrobienie ich często zajmuje nam więcej czasu niż cały makijaż. Niestety zdarza się, że nawet po długich staraniach kreski odbiegają od ideału i musimy zaczynać od początku. Czy to oznacza, że brakuje nam umiejętności, a może to wina eyelinera?
Materiał partnera
listopad 07, 2018

Źle dobrany produkt powoduje, że nasze kreski często kończą się katastrofą. Rodzajów kresek jest wiele. Jedne z nas wolą grubsze inne stawiają na jaskółki lub te delikatne wzdłuż linii rzęs. Możemy oczywiście pójść w stronę ekstrawagancji i wykonać kreski w stylu Adele lub Amy Winehouse! Jak to osiągnąć? Kluczem do sukcesu będzie dobrze dobrany eyeliner!

Jaki wybrać idealny eyeliner?

Krok 1 

Przede wszystkim musi być wygodny i dopasowywać się do naszej dłoni. Dzięki temu końcówka będzie dosłownie płynąć po naszej powiece. Wtedy nawet za pierwszym ruchem możemy uzyskać upragniony efekt!

Krok 2 

Musimy wiedzieć jaki efekt chcemy uzyskać i dopiero wtedy dobrać odpowiednią końcówkę.

Krok 3 

Jakość! Produkt nie może się kruszyć i rozmazywać się na oku. Zrób kreskę na dłoni, odczekaj chwilę i sprawdź, czy po dotknięciu palcem pozostaje nienaruszona. Jeśli nie traci pigmentu i się nie rozmazuje to sukces jest już na wyciągnięcie ręki! 

W związku z tym, że wiemy jak trudno jest znaleźć ten wymarzony eyeliner przeprowadziłyśmy test i wybrałyśmy naszych trzech faworytów! Zdradzimy jeszcze, że naszych ulubieńców możecie znaleźć w Sephorze, a więcej informacji i trików makijażowych poznacie oglądając nasze wideo! 

materiał powstał we współpracy z marką Sephora

Komentarze