Już nie nude? Klaudia Halejcio w modnym manicure na lato - optycznie wydłuża palce
Modny manicure na lato jest pełen kolorów! Chociaż wydawać by się mogło, że moda na naturalne nude paznokcie nie przemija, to coraz więcej gwiazd i popularnych instagramerek decyduje się na kolorowe ozdoby. Klaudia Halejcio wybrała świetne połączenie pomarańczu oraz różu!

Modny manicure na lato to już nie tylko paznokcie w odcieniach stonowanego beżu i różu! Coraz częściej możemy dostrzec, że popularne gwiazdy i influencerki wybierają mocne, intensywne kolory. Klaudia Halejcio tym razem postawiła na przepiękne ombre w odcieniach różu i pomarańczu. Zobacz, jak pięknie wygląda!
Modny manicure na lato w stylu Klaudii Halejcio
Klaudia Halejcio już wybrała modny manicure na lato. Tym razem postawiła na kontrastujące połączenie różu i pomarańczu. Różowy lakier ma intensywny, niemalże neonowy odcień i znajduje się na większości płytki paznokcia. Na górze natomiast znajduje się równie mocny pomarańcz. Na całości stworzony został efekt ombre, czyli łagodnego przejścia pomiędzy kolorami. Taki manicure optycznie wydłuża palce, a co najważniejsze - przyciąga wzrok. Jeśli lubicie się wyróżniać i nie przepadacie za paznokciami nudziakami, to rozwiązanie wręcz stworzone dla was. Klaudia Halejcio zdecydowała się także na swój ulubiony kształt paznokci, czyli przedłużane kwadraty. Całość wygląda obłędnie i musimy przyznać, że wyjątkowo przypadła nam do gustu!

Efekt ombre z łatwością osiągniecie dzięki prostej technice. Możecie ją zastosować samodzielnie w domu. Aby go uzyskać, potrzebujecie gąbeczki zrobionej z w miarę zbitego materiału - może być to np. trójkątna gąbeczka do makijażu. Nakładacie na nią różowy i pomarańczowy lakier w formie paseczków, a następnie odbicie go na paznokciach, tworząc w ten sposób łagodny efekt przejścia kolorów. Całość utwardzacie w lampie, następnie pokrywacie top coatem i ponownie utwardzacie. Gotowe!
Zobacz także: Nie tylko mom jeans! Jeansy wide leg na lato 2023 nosi Klaudia Halejcio i są idealne na festiwale
Kolorowy manicure to letni hit w stylu gwiazd
Ale Klaudia Halejcio nie jest jedyną gwiazdą, która zdecydowała się zrobić mocny letni manicure. Równie kolorowo prezentują się paznokcie Julii Wieniawy, która postawiła na różnokolorowe paznokcie, m.in. żółty i różowy. Takie rozwiązanie jest równie efektowne, co wyraziste ombre.

A jeśli latem wolicie korzystać z pasteli, mamy dla was również inspirację. Kolorowy pastelowy manicure to ulubieniec Agnieszki Kaczorowskiej! Na jej paznokciach możemy zobaczyć przepiękny i delikatny odcień błękitu. Wygląda bardziej klasycznie, jednak doskonale oddaje letni klimat.
Zobacz także: Anna Lewandowska w modnym manicure na lato 2023 z Instagrama! „Czyste paznokcie” noszą topmodelki

A wam który z manicure podoba się najbardziej? Lubicie nosić kolorowe paznokcie, czy jednak na co dzień wybieracie nude w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan?