klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
klaudia helejcio w berecie
Moda

Chciała wyglądać jak paryżanka, ale nie wyszło. Nieudana stylizacja Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio ewidentnie chciała się zainspirować stylem paryżanek, ale jej stylizacja była raczej komiczna niż gustowna. Główny minus? Nietrafione nakrycie głowy.
Ewelina Błeszyńska
styczeń 17, 2018

Miało być stylowo i po parysku, ale efekt końcowy raczej rozczarowywał. Klaudia Halejcio na prezentacji nowej kolekcji marki Deichmann postawiła na stylizację, która łączyła w sobie wszystkie elementy paryskiego stylu - były paski, apaszka pod szyją i beret. W teorii powinno się udać, ale w stroju aktorki coś nie grało. Stylizacja była przekombinowana, a przez to... odrobinę kiczowata.

Zobacz także: Klaudia Halejcio wygląda jak... Kim Kardashian! W takiej odsłonie jeszcze jej nie wiedzieliśmy

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Klaudia Halejcio na prezentacji Deichmann

Gdybyśmy miały wybrać najsłabszy punkt stylizacji Halejcio bez chwili zastanowienia wskazujemy czerwony beret. Berety za sprawą pokazu Diora stały się jednym z najgorętszych nakryć głowy sezonu jesień-zima 2017-2018. Te w skórzanej wersji nosiły m.in. Chiara Ferragni, Joanna Horodyńska i Kendall Jenner - wszystkie udowadniały, że to dotąd wyśmiewane nakrycie głowy może wyglądać bardzo stylowo i nowocześnie.

Na zdjęciu: Dior jesień-zima 2017/2018, Kendall Jenner

W stylizacji Klaudii Halejcio teoretycznie supermodny beret był... najsłabszym punktem stylizacji. Naszywka z uśmiechniętą buźką w połączeniu z bluzką w paski i czerwonymi sandałami wyglądała raczej dziwacznie.

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie wydaje się poszukiwać własnego stylu, ale jak na razie ewidentnie błądzi. Widzieliśmy już ją jako kopię Kim Kardashian, teraz z kolei zaprezentowała nieudaną interpretację francuskiego szyku. Paryżanki są podziwiane na całym świecie za nonszalancję i niewymuszony styl, a u Klaudii całość wydaje się aż nazbyt dopracowana. Więcej zdjęć jej stylizacji znajdziecie w naszej galerii - wpadka czy jednak nie?

Zobacz także: Klaudia Halejcio zaliczyła wpadkę! Czyżby gwiazda dorysowała sobie mięśnie?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: AKPA/ mat. prasowe Deichmann, ONS

1 z 4

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie
2 z 4

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie
3 z 4

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie
4 z 4

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie

Klaudia Helejcio w czerwonym berecie
Komentarze