Elegancka Doda na 10. urodzinach Party. Piosenkarka dawno nie wyglądała tak dobrze
Często lubi szokować na czerwonym dywanie, ale wczoraj zamiast odkrywania ciała i przepychu wybrała klasykę i elegancję. Uwielbiamy Dodę w takim wydaniu!

Na wczorajszych urodzinach magazynu Party pojawiło się niezwykle liczne grono polskich gwiazd. Podczas imprezy nagrodę dla "Gwiazdy Dekady" otrzymała Doda, która odbierała ją w przepięknej sukni w kwiaty. Suknia miała klasyczny fason, w którym Doda wyglądała bardzo korzystnie. Dekolt w kształcie litery V, podkreślona talia i rozszerzany dół to krój wręcz stworzony dla piosenkarki. W tak eleganckiej i nieprzekombinowanej stylizacji Doda wyglądała naprawdę pięknie!

Doda na urodzinach magazynu Party
Suknia, w której na wczorajszej imprezie pojawiła się Doda to projekt marki Jovani Fashion. Zachwycała sama suknia, ale także całość stylizacji. Doda trafnie dobrała do niej subtelną biżuterię oraz prostą fryzurę (włosy zostały zaczesane w gładki kucyk) i dość delikatny, jak na piosenkarkę makijaż. W jej przypadku mniej znaczy więcej!

Naszym zdaniem Doda była wczoraj jedną z najlepiej ubranych gwiazd. A jak wy oceniacie jej stylizację?Zobacz także: Ekskluzywna marka? Nie! Doda zachwyca w spódnicy z popularnej sieciówki!

Testuj kosmetyki za darmo!
Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.