klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ewa farna stylizacja idol uśmiechnięta loki
ONS
Moda

Ewa Farna w czarno-białej sukience. Czy powinna nosić taki fason?

Ewa Farna we wczorajszym odcinku programu "Idol" pojawiła się w czarno-białej sukience, która niestety nie podkreśliła atutów jej sylwetki...
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 27, 2017

Ewa Farna w ostatnim odcinku programu "Idol" zachwyciła nową fryzurą w stylu Beyonce. Piosenkarka zdecydowała się na pełne objętości loki zaczesane na bok oraz duże kolczyki koła. Fryzura była zdecydowanie dobrym wyborem, ale stylizacja piosenkarki już niekoniecznie, bo całkowicie ukryła atuty jej figury...

Natalia Kukulska skończyła 45 lat, jej syn też zajmuje się muzyką! Jak dziś wygląda?

Ewa Farna w czarnej sukience

Ewa Farna ma dość trudną sylwetkę i niestety nie we wszystkim wygląda dobrze. Piosenkarka zawsze z dumą prezentuje swoje kobiece kształty, ale w czarno-białej sukience nie udało jej się ich wyeksponować. Sukienka nie tylko miała nieodpowiednią długość, ale przede wszystkim zbyt wysoko umieszczony pasek, który sprawił, że talia Ewy właściwie całkowcie zniknęła. Złym wyborem był także szeroki dekolt, który optycznie powiększył ramiona Ewy i sprawił, że wyglądały one na masywne. Więcej zdjęć Ewy znajdziecie w naszej galerii. Też uważacie, że sukienka nie była dobrym wyborem? 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

1 z 3

Ewa Farna w czarno-białej sukience

Ewa Farna w czarno-białej sukience

Pasek zawiązany w talii zazwyczaj wyszczupla sylwetkę, ale jeśli umieścimy go zbyt wysoko osiągniemy odwrotny efekt. Pasek umieszczony tuż pod obfitym biustem zawsze przykrywa talię i burzy proporcje sylwetki. Niestety tak właśnie było w przypadku Ewy.

2 z 3

Ewa Farna w czarno-białej sukience

Ewa Farna w czarno-białej sukience

Złym wyborem w stylizacji były także czerwone sandałki na obcasie. Kolor butów przyciągał uwagę do dolnej partii ciała, a paski wokół kostek optycznie skróciły i pogrubiły nogi piosenkarki. Cieliste lub czarne szpilki sprawdziłby się zdecydowanie lepiej.

3 z 3

Ewa Farna w czarno-białej sukience

Ewa Farna w czarno-białej sukience

Kopertowy dekolt zazwyczaj optycznie wysmukla sylwetkę, ale u Ewy materiał odstawał od ramion, przez co je poszerzył. Sukienka niestety nie leżała dobrze na piosenkarce, a jesteśmy pewne, że kobiece kształty Ewy mogłyby wyglądać fenomenalnie w innym fasonie sukienki.

Komentarze