klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Gwiazdy na pokazie Bizuu: świetne stylizacje Wieniawy i Zawadzkiej. Kto wypadł najgorzej?

Kto pojawił się na pokazie Bizuu? Zdjęcia stylizacji gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

Pokaz wiosenno-letniej kolekcji marki Bizuu już za nami! Wydarzenie zorganizowane w praskiej Drukarni, jak zawsze przyciągnęło liczne grono gwiazd, które w większości zaprezentowały ciekawe stylizacje. Naszą uwagę szczególnie przykuł look Julii Wieniawy, która pojawiła się w białej sukience w niewielkie gwiazdki. Jej kreację charakteryzował również kopertowy fason, którego doskonałym uzupełnieniem były falbany dodające tej stylizacji zwiewności. Sukienka idealnie podkreśliła jej szczupłą figurę. Piosenkarka i aktorka nie kryje, że dba o swój wygląd m.in. ćwicząc na siłowni, a ta stylizacja idealnie podkreśliła jej wysiłek. Look Julii na pokazie uzupełniała popularna wśród gwiazd torebka Chloe - Nile Bracelet Bag.

To jednak nie jedyny element, na który fani szczególnie zwrócili uwagę. Na Instagramie Julii wiele osób skupia się na jej niezwykle promiennym makijażu. 

Zwróciłyśmy uwagę również na look Marceliny Zawadzkiej, która połączyła letnią sukienkę z futrzaną kurtką, a Joanna Horodyńska zachwycała w długim płaszczu z transparentnej tkaniny. Najciekawsze looki gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

„Hotel Paradise” - Bibi zdradziła, co zrobiła z sukienką od Simona! Jej słowa was zaskoczą

Bizuu na wiosnę i lato 20

Wiosna i lato 2018 według projektantek marki Bizuu - Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak to przede wszystkim fascynacja egzotyką. Projektantki postawiły na tropikalne nadruki, luźne kimona oraz mocne, nasycone barwy. Obok nich na wybiegu pojawiły się także elementy charakterystyczne dla marki: koronki, falbanki i pastele. Każdy look dopełniały ciekawe dodatki - biodrowe torebki, berety lub czapki bretonki.

Zobacz także: Bal dziennikarzy 2018 - zjawiskowe Woźniak-Starak i Rusin. Fatalna Jastrzębska

1 z 6

Pokaz Bizuu: Julia Wieniawa

Pokaz Bizuu: Julia Wieniawa
2 z 6

Pokaz Bizuu: Joanna Horodyńska

Pokaz Bizuu: Joanna Horodyńska
3 z 6

Pokaz Bizuu: Paulina Sykut-Jeżyna

Pokaz Bizuu: Paulina Sykut-Jeżyna
4 z 6

Pokaz Bizuu: Natalia Siwiec

Pokaz Bizuu: Natalia Siwiec
5 z 6

Pokaz Bizuu: Marcelina Zawadzka

Pokaz Bizuu: Marcelina Zawadzka
6 z 6

Pokaz Bizuu: Agnieszka Woźniak-Starak

Pokaz Bizuu: Agnieszka Woźniak-Starak
Komentarze