klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia: Szostak, Warnke, Herbuś. Jedna z nich pokazała się... nago!

Wczoraj odbył się pokaz Macieja Zienia. Wśród gwiazd nie zabrakło Katarzyny Warnke, która wystąpiła na wybiegu i wszystkich zaskoczyła!

Za nami pokaz Macieja Zienia "Under Pressure". Pojawiło się na nim kilka dobrze nam znanych gwiazd, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Maffashion, Agnieszka Dygant, Maja Ostaszewskajednak najwięcej mówi się o Katarzynie Warnke.

Polecamy:  Szokująca kampania Reserved- dzięki niej o sieciówce zrobiło się naprawdę głośno

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Katarzyna Warnke na pokazie Macieja Zienia

Aktorka przyzwyczaiła nas do swoich odważnych scen w filmach (niebawem premiera najnowszego filmu z jej udziałem "Kobiety mafii"), ale tego chyba nikt się po niej nie spodziewał. Katarzyna Warnke pojawiła się jako gwiazda na wybiegu podczas pokazu Macieja Zienia. Niby nic dziwnego, jednak aktorka była... naga! Od razu przykuła uwagę widzów. Wtedy to na scenę wyszedł projektant i zaczął ją ubierać w kreację swojego projektu. Relację z tego wydarzenia możemy zobaczyć m.in. na Insta Stories Maffashion. 

Źródło: www.instagram.com/maffashion_official/

Co sądzicie o tak odważnym zaprezentowaniu kreacji Macieja Zienia? W naszej galerii zobaczycie stylizacje pozostałych gwiazd, które pojawiły się na tym wydarzeniu. 

1 z 10

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska
2 z 10

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska
3 z 10

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś
4 z 10

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke
5 z 10

Karolina Szostak

Karolina Szostak
6 z 10

Ada Fijał

Ada Fijał
7 z 10

Danuta Stenka

Danuta Stenka
8 z 10

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka
9 z 10

Maffashion

Maffashion
10 z 10

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant
Komentarze