klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Moda

Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd

Małgorzata Rozenek powiedziała „tak” ukochanemu Radkowi Majdanowi w syreniej sukni godnej gwiazd Hollywood. Ale czy zasłużyła na miano najbardziej stylowej panny młodej? W naszej galerii zobacz najpiękniejsze kreacje ślubne polskich gwiazd.
Anna Konieczyńska
wrzesień 10, 2016

Małgorzata Rozenek, jak na prawdziwą Lady przystało, na swój ślub z Radkiem Majdanem wybrała syrenią suknię do ziemi z gorsetową górą, która błyszczała srebrzystymi nićmi. 

Perfekcyjna Pani Domu zrobiła konkurencję świeżo upieczonym pannom młodym Agnieszce Woźniak-Starak i Marinie Łuczenko-Szczęsnej, które do tej pory uznawaliśmy za posiadaczki najpiękniejszych sukni ślubnych wśród polskich gwiazd.

W naszym rankingu znalazło się także miejsce dla romantycznej kreacji retro Kasi Warnke, która niedawno została żoną Piotra Stramowskiego, Anny Lewandowskiej, która zachwyciła wielowarstwową suknią księżniczki oraz Pauliny Sykut-Jeżyny, która odważnie pokazała nogi.

Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd w naszej galerii. Może powiesz „tak” w podobnej kreacji? 

1 z 10

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na swój wielki dzień wybrała przetykaną srebrzystymi nitkami suknię Ewy Minge w gołębim odcieniu. Najważniejszy detal: syreni ogon z falban.

2 z 10

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wybrała klasyczną białą suknię ze zwiewnym welonem. Uwagę zwracał głęboki dekolt.

3 z 10

Kasia Warnke

Kasia Warnke

 Kasia Warnke wyszła za mąż za Piotra Stramowskiego w koronkowej kreacji Gosi Baczyńskiej w stylu retro.

4 z 10

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak w sukni księżniczki pokazała wypielęgnowany dekolt.

5 z 10

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła gości weselnych oryginalną suknią Sabriny Pilewicz z przezroczystym tiulem na dekolcie.

6 z 10

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Dwa kolory miłości: Agnieszka Szulim została panią Woźniak-Starak w sukniach marki bizuu w hiszpańskim stylu.

7 z 10

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Tradycyjny ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wymagał uroczystej oprawy, do której należała biała suknia z kaskadą falban.

8 z 10

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna, która lada dzień zostanie mamą, Piotrowi Jeżynie, ojcu swojego dziecka powiedziała „tak” w sukni odważnie odsłaniającej jej nogi.

9 z 10

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wychodząc za mąż za ukochanego Roberta, zachwyciła klasyczną białą suknią, podkreślającą perfekcyjną figurę panny młodej, gorsetem i falbankami na biodrach.

10 z 10

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

 Marina Łuczenko-Szczęsna na co dzień wyróżnia się odważnym stylem, ale w dzień ślubu z ukochanym Wojtkiem okazała się być tradycjonalistką. Jej gorsetowa kreacja w stylu retro była spełnieniem marzeń każdej dziewczyny.

Komentarze