klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

O tych trendach z 2017 r. chcemy zapomnieć! Co będzie niemodne w nowym roku?

Chokery, klapki z futerkiem i obecne wszędzie hafty - te trendy zalały ulice w 2017 roku. W nowym roku powinnyśmy o nich zapomnieć! Zastanawiamy się tylko, czy po tylu latach pożegnamy trend nr 3....
Ewelina Błeszyńska
grudzień 20, 2017

Co przestanie być modne w 2018 roku? Lista trendów, które przemijają razem z 2017 rokiem jest dość długa. Wszyscy pamiętamy, jakie trendy modowe zdominowały ostatnie miesiące. Były tak popularne i wszechobecne, że większość z nas ma ich dość. Mowa tu między innymi o futrzanych klapkach, chokerach przypominających sznurówki czy dżinsach z różnymi udziwnieniami.

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Najbardziej opatrzone trendy modowe 2017 roku

Jakie trendy w modzie już niedługo odejdą w zapomnienie? Listę tych, które cieszą się coraz mniejszą popularnością znajdziecie w naszej galerii. Będziecie tęsknić? My nieszczególnie ;)

Zobacz także: Honorata Skarbek w spodniach, których nienawidzą mężczyźni. O jaki fason chodzi?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 6

Klapki z futerkiem

Klapki z futerkiem

Początkowo wszyscy się z nich śmiali, ale kiedy zaczęły nosić je topowe blogerki i gwiazdy, klapki z futerkiem szybko stały się hitem mody ulicznej. Do swojej oferty wprowadziły je wszystkie sieciówki i sklepy internetowe, a klapki stały się prawdziwym hitem 2017 roku. Wszystko wskazuje na to, że w największy boom na futrzane buty letnie już minął i w 2018 roku nie będą cieszyć się tak wielką popularnością.

Źródło zdjęcia: Pinterest

2 z 6

Hafty

Hafty

Na t-shirtach, bieliźnie, kurtkach, a przede wszystkim na dżinsie. W 2017 roku hafty gościły właściwie na każdej części garderoby i dosłownie zalały ulice. Ubrania czy też dodatki z haftami niewątpliwie cieszyły oko, ale do czasu. Po pewnym czasie trend stał się tak popularny, że aż... nudny.

Źródło zdjęcia: Pinterest

3 z 6

Spodnie z dziurami na kolanach

Spodnie z dziurami na kolanach

Rurki z symetrycznymi dziurami na kolanach zdominowały 2016 rok, a później 2017. Ale w 2018 chcemy im wreszcie powiedzieć dość. To prawdopodobnie najbardziej opatrzony typ spodni ostatnich lat.

Źródło zdjęcia: Pinterest

4 z 6

Chokery

Chokery

Chokery to jeden z najgorętszych trendów w biżuterii ostatnich lat, ale w 2018 na pewno pożegnamy te przypominające sznurówki oraz te z czarnej tasiemki. Nie znaczy to jednak, że krótkie naszyjniki odchodzą w zapomnienie. Nadal będziemy nosić chokery, ale te wykonane ze złota lub srebra, a nie z czarnych sznureczków.

5 z 6

Bomberki

Bomberki

Przez pewien czas były wielkim przebojem w modzie, ale od kiedy na ulicy pojawiała się w nich co druga dziewczyna nie budziły już tak wielkiego pożądania. W 2018 roku bomberki nie mają szansy konkurować z ramoneskami.

6 z 6

Postrzępione nogawki

Postrzępione nogawki

2017 rok to bez wątpienia rok bardzo dziwnych trendów w denimie. Topshop wypuścił dżinsy z silikonowymi wstawkami, wszyscy śmiali się ze spodni z rozporkiem z tyłu, a sieciówki zachęcały spodniami z postrzępionymi nogawkami lub falbankami. Spodnie z pewnością oryginalne, ale mało kto wyglądał w nich korzystnie. W 2018 roku raczej nie będą się już cieszyć tak dużą popularnością.

Komentarze