klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Moda

Pinterest wyznaczył najgorętsze trendy na wiosnę! Ale nie wszystkie nas zachwycają...

Pinterest, jak co roku prognozuje najgorętsze trendy w modzie na nadchodzące 12 miesięcy. W naszej galerii prezentujemy 10 trendów, o których będzie z pewnością bardzo głośno w 2017 roku!
Ewelina Błeszyńska
styczeń 07, 2017

Niezgłębiona platforma inspiracji jaką jest Pinterest po raz kolejny opublikowała swój doroczny raport trendów na nowy rok. Po analizie najpopularniejszych trendów 2016 roku wybrano 10 z nich, które w ostatnim czasie najszybciej zyskiwały na znaczeniu i prawdopodobnie zdominują 2017 rok.

Wśród najgorętszych trendów na 2017 rok znalazły się m.in. rękawy dzwony, personalizowany denim oraz t-shirty z politycznymi napisami. Co jeszcze według Pinteresta będziemy nosiły w tym roku? Sprawdź w naszej galerii!

Zobacz także: 12 trendów, o których powinnaś zapomnieć w 2017 roku

1 z 10

Kolor khaki

Kolor khaki

Według Instytutu Pantone kolorem roku będzie jasna zieleń "greenery", ale Pinterest na ten rok proponuje inny rodzaj zieleni - militarny khaki.

2 z 10

Naszywki

Naszywki

W 2016 roku ubrania z naszywkami były bardzo popularnym trendem, a ten prawdopodobnie będzie tylko przybierał na sile.

3 z 10

Rękawy dzwony o długości maxi

Rękawy dzwony o długości maxi

W poprzednim roku projektanci wylansowali trend na odrobinę za długie, szerokie rękawy i nadal pozostaną one bardzo modne. Szukaj więc bluzek i sukienek z ciekawymi, najlepiej szerokim rękawami, które będą fajnym urozmaiceniem każdej stylizacji.

4 z 10

Buty odsłaniające pięty

Buty odsłaniające pięty

Za sprawą domu mody Gucci buty bez pięt stały się niezwykle modne, a w 2017 roku ich popularność prawdopodobnie tylko się powiększy!

5 z 10

Zestawy kolczyków

Zestawy kolczyków

W 2017 roku bardzo modne będzie noszenie jednocześnie różnych par kolczyków utrzymanych w podobnym stylu.

6 z 10

Styl bieliźniany

Styl bieliźniany

Modny od kilku już sezonów styl bieliźniany nadal nie traci na znaczeniu. "Piżamowe" stylizacje wciąż będą szalenie modne!

7 z 10

Personalizowany denim

Personalizowany denim

Denim jak zawsze pozostaje w trendach, ale według platformy Pinterest na znaczeniu zyska "custom denim", czyli personalizowany denim. Mowa tu o dżinsach czy kurtkach, do których same dobieramy naszywki, hafty, przypinki czy napisy.

8 z 10

Koszulki z politycznymi hasłami

Koszulki z politycznymi hasłami

W 2017 roku prawdopodobnie znacznie wzrośnie popularność t-shirtów z politycznymi napisami. Pojawiły się one m.in. na wybiegu marki Dior, a w tym roku mają zalać ulice.

9 z 10

Zabudowany dekolt

Zabudowany dekolt

Odkryty dekolt zamieniamy na ten zabudowany! Modne będą wszelkiego rodzaju topy pod szyję, golfy oraz półgolfy.

10 z 10

Lata 80.

Lata 80.

Po fascynacji modą lat 70. i 90. teraz ma nadejść pora na styl lat 80. Do mody powraca więc przepych, neony i... kicz. Ubrania w stylu lat 80. powinny być jednak zestawiane z dodatkami o współczesnym charakterze.

Komentarze