klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
agnieszka kaczorowska uśmiechnięta blondynka makijaż fryzura
ONS
Moda

Ten model sukienki zawsze pogrubia, ale Agnieszka Kaczorowska uniknęła wpadki!

Ryzykowna długość sukienki, cekiny które zazwyczaj pogrubiają... ale Agnieszka Kaczorowska wyglądała przepięknie. Jej spektakularna sukienka pochodzi z popularnej sieciówki!
Ewelina Błeszyńska
wrzesień 01, 2017

Agnieszka Kaczorowska na prezentacji ramówki Polsatu była jedną z gwiazd wieczoru! Ostatnie stylizacje Agnieszki Kaczorowskiej udowadniają, że aktorka znalazła wreszcie swój styl. Ostatnio gwiazda zachwycała w kombinezonie w pionowe pasy, sukience w falbany, a wczoraj zaprezentowała kolejną bardzo udaną stylizację. Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Agnieszka pojawiła się w przyciągającej wzrok sukience w cekiny. Mimo ryzykownej długości 7/8, która zazwyczaj optycznie skraca sylwetkę oraz cekinów, które mogą poszerzać sylwetkę gwiazda wyglądała nad wyraz smukło! Sukienka Agnieszki wygląda, jak od projektanta, a tak naprawdę pochodzi z popularnej sieciówki i możecie ją kupić na promocji. 

TYLKO U NAS! Nie zgadniecie, jaki jest ulubiony kosmetyk Agnieszki Kaczorowskiej...

Agnieszka Kaczorowska w złotej sukience

Wczorajszy look Agnieszki Kaczorowskiej był bardzo przemyślany. Nie tylko jeśli chodzi o jej ubiór, ale przede makijaż oraz fryzurę. Gwiazda postawiła na seksowne, przydymione oko oraz rozświetloną cerę. Makijaż Agnieszki wykonała utalentowana makijażystka gwiazd - Kinga Szewczyk, którą na Instagramie z pewnością kojarzycie pod pseudonimem "Kolorowe Kredki". Fale w stylu Aniołków Victoria's Secret wykonał stylista fryzur Paweł Brzozowski.

Więcej zdjęć Agnieszki Kaczorowskiej znajdziecie w naszej galerii. Co myślicie o jej stylizacji?

Zobacz także: Tylko u nas! Nie zgadniecie, jaki jest ulubiony kosmetyk Agnieszki Kaczorowskiej!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

1 z 3

Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu

Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu

Agnieszka Kaczorowska miała na swoim koncie wiele modowych wpadek, ale w ostatnim czasie prezentuje coraz to bardziej udane stylizacje. Gwiazda schudła i coraz częściej stawia na modowe eksperymenty. Sukienka w cekiny niewątpliwie była strzałem w dziesiątkę! Spektakularna kreacja pochodziła z kolekcji popularnej sieciówki - Topshop i możecie kupić ją na Zalando.

2 z 3

Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu

Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu

Sukienka, którą wybrała Agnieszka miała ryzykowną długość przed kostkę, która zazwyczaj skraca sylwetkę. Jednak dzięki wysokiemu rozcięciu na nogę Agnieszka uniknęła tego efektu. Co więcej - wyglądała nawet na wyższą!

3 z 3

Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu

Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu

Sukienki pokryte błyszczącymi cekinami zazwyczaj są bardzo trudne w noszeniu. Połyskliwe tkaniny optycznie pogrubiają i mogą podkreślać mankamenty sylwetki. Agnieszka jednak w ryzykownej sukience wyglądała przepięknie i bardzo szczupło. Czy to jedna z jej najlepszych stylizacji?

Komentarze