Kobieco czy komfortowo? Z nowymi wkładkami higienicznymi Bella Panty Ultra nie musisz wybierać, ponieważ dopasowują się do twoich indywidualnych potrzeb! Produkty wyróżniają się wysoką chłonnością oraz skuteczną neutralizacją nieprzyjemnego zapachu. Miękkie wypełnienie i delikatna powłoczka zmniejszają ryzyko podrażnień, a specjalne tłoczenia wzdłuż krawędzi zwiększają ich elastyczność i ułatwiają odpowiednie ułożenie. Dodatkowo są oddychające, nieperfumowane, testowane dermatologicznie i jakby tego było mało, dostępne w czterech wariantach: normal, normal mixform (do każdego typu bielizny), large oraz extra long.

Reklama

O skuteczności wkładek Bella Panty Ultra normal mixform jako jedne z pierwszych przekonały się użytkowniczki Wizaz.pl. Produkty nie mogły wypaść lepiej – aż 100% Wizażanek zadeklarowało, że spełniły ich oczekiwania!

Wkładki higieniczne Bella Panty Ultra normal mixform – wyniki testu

mat. prasowe

Niemal wszystkie Recenzentki (99%) przyznały, że wkładki Bella Panty Ultra są chłonne.

9 na 10 dziewczyn biorących udział w teście oceniło, że testowane produkty neutralizują nieprzyjemny zapach.

Aż 98% użytkowniczek Wizaz.pl potwierdziło, że wkładki są miękkie, a wszystkie (100%) – że są wygodne.

Ponadto 9 na 10 Wizażanek uznało, że testowane produkty dopasowują się do każdego typu bielizny.

Wkładki Bella Panty Ultra normal mixform sprostały oczekiwaniom Recenzentek na tyle, że zdecydowana większość dziewczyn sięgnie po produkty ponownie (96%) i poleci je przyjaciółce (95%).

mat. prasowe

Delikatne, chłonne wkładki higieniczne Bella Panty Ultra spisują się idealnie w każdej sytuacji. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Pasują do każdego typu bielizny. Zatrzymują nieprzyjemny zapach – pysiak103.
Dla mnie to wkładki idealne, używam ich codziennie i jestem zachwycona. Są stworzone do każdego rodzaju bielizny. Polecam – marfoleczka.
Absolutnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wkładek. To tak wiele ułatwia. Ten komfort jest nieosiągalny bez ich używania. Zwłaszcza latem. Wkładki są cieniutkie, a mimo to chłonne i spełniają wszystkie swoje funkcje. Zupełnie ich nie czuję. Cenowo wymiatają. Nie uczulają ani nie podrażniają. Klej trzyma mocno, przez co nie ma strachu, że wkładka się przesunie czy wysunie – otsu.
Jestem pozytywnie zaskoczona. Wkładki są bardzo wygodne w noszeniu, praktycznie niewyczuwalne. Klej dobrze się trzyma. Nie przesuwają się podczas noszenia. Dopasowują się do każdej bielizny. Są zamknięte w prostym pudełeczku – natkaa55.
Bardzo fajne wkładki – chłonne, wygodne, a co najważniejsze, dopasowujące się do kształtu bielizny. Nie podrażniają skóry i są niewyczuwalne podczas użytkowania. Dla mnie idealne, nie ma się do czego przyczepić – anilab.
(…) Dla mnie ten test był o tyle ciekawy, że od lat miałam jedną, sprawdzoną markę wkładek higienicznych, a teraz zamierzam na stałe przerzucić się na te, bo idealnie poradziły sobie z moimi oczekiwaniami – slowikowa90.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 97 kobiet na przełomie maja i czerwca 2021 r.

Materiał powstał z udziałem marki Bella

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama