Błękitna tubka za 3 dyszki jak wehikuł czasu cofa zmarszczki mimiczne. Kurze łapki mniej widoczne o 50%
To serum stało się moją rutyną pielęgnacyjną. Aplikuję co rano i wieczór, a skóra mi za to dziękuje. Pozbyłam się opuchnięć, cieni i kurzych łapek, które z roku na rok pogłębiały się.

Zmiany hormonalne czy niewyspanie sprawia, że okolice pod oczami wyglądają w opłakanym stanie. To powód do smutku dla każdej z nas, dlatego warto poznać serum, które naprawdę działa. Moja znajoma poleciła mi je całkiem niedawno, a ja już widzę świetne efekty!
Mezo-serum pod oczy, reduktor zmarszczek - jak działa na okolice pod oczami?
Mezo-serum pod oczy ma bardzo kremową konsystencję i przyjemny zapach. Tubka zakończona metalowym aplikatorem ułatwia dozowanie i rozmasowywanie partii pod oczami. Przyjemne uczucie chłodzenie zmniejsza obrzęki - warto przełożyć produkt do lodówki, przynajmniej na kilka godzin przed użyciem. Zawartość mikroigieł Spongilla pozwala szybciej i głębiej transportować składniki aktywne w skórę, co przekłada się na finalne rezultaty. Kurze łapki zmniejszyły się, a cienie znikają bardzo szybko. Stosuję je regularnie od 2 tygodni i jestem nim zachwycona!
Składniki aktywne:
- Mikroigiełki z gąbki słodkowodnej Spongilla - poprawiają mikrokrążenie w skórze i ułatwiają transport składników aktywnych,
- Kofeina - działa drenująco i likwiduje opuchnięcia,
- Stabilna witamina C - rozjaśnia skórę i likwiduje przebarwienia,
- Skwalan - wygładza skórę i działa nawilżająco,
- Arginina - regeneruje i wzmacnia skórę,
- Olej z konopi siewnych - chroni przed podrażnieniami i przesuszeniami skóry twarzy.
Jak masować okolice pod oczami, aby pozbyć się obrzęków po nocy?
Okolice pod oczami to bardzo delikatne partie, które należy traktować z precyzją. To właśnie one najszybciej ujawniają wiek oraz oznaki zmęczenia i starzenia. Delikatne linie, cienie oraz obrzęki to skutek nieprzespanej nocy czy zmian hormonalnych, które są nam fundowane w miarę pierwszych objawów menopauzy. Jak można sobie z tym poradzić? Dobrym pomysłem jest codzienny masaż, który zredukuje zastoje limfy pod oczami.
Jak wykonywać masaż?
Możecie wykorzystać do tego kostki lodu lub palce, które będą miały delikatną powłoczkę z serum czy kremu. Przesuwajcie palcami od zewnętrznego, do wewnętrznego kącika, przechodząc powoli ku górnej powiece. Zaczynamy od wewnętrznego i przesuwamy ku zewnętrznemu kącikowi. Dzięki temu delikatnie pobudzamy krążenie i ułatwiamy pracę układu limfatycznego.