Dermedic to marka stworzona w oparciu o doświadczenia dermatologów, dlatego daje poczucie bezpieczeństwa posiadaczkom nawet najbardziej wrażliwej cery. Jak stosowanie produktów marki sprawdza się według Wizażanek?

Reklama

Wybrane Recenzentki otrzymały do przetestowania zestaw Hydrain3 Hialuro, który obejmował dwa kosmetyki: Serum nawadniające twarz, szyję i dekolt oraz Krem na noc.

W obu produktach zastosowano opracowany w Instytucie Badawczo-Rozwojowym marki Dermedic innowacyjny kompleks AQUALARE™, na który składają się cztery postacie kwasu hialuronowego, woda hipertermalna, glikozaminoglikany oraz trehaloza. Dzięki temu łagodzą podrażnienia, głęboko nawilżają skórę, regenerują ją i ujędrniają.

Serum nawadniające twarz, szyję i dekolt Hydrain3 Hialuro od Dermedic – opinie

mat. prasowe

98% Recenzentek zadeklarowało, że serum Hydrain3 Hialuro spełniło ich oczekiwania i zauważyło, że kosmetyk zapewnia odczuwalne nawilżenie skóry już po pierwszym użyciu!

Aż 99% dziewczyn uznało, że przynosi ulgę i ukojenie suchej skórze.

94% Wizażanek doceniło, że wygładza skórę, a 98% – że nie zatyka porów.

Aż 97% uczestniczek testu nie ma wątpliwości co do tego, że serum jest odpowiednie pod makijaż, a 99% – że jest odpowiednie do szczególnie wymagającej skóry wrażliwej, tzn. nie wywołuje podrażnień.

Serum to dwoma słowami: BOMBA NAWILŻAJĄCA! Polecam je każdej osobie, która ma problem z suchą i pozbawioną blasku cerą. Produkt daje efekt wygładzenia (…), a dodatkowo nie zatyka porów i nie podrażania. Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Czego chcieć więcej? Serum na długo pozostanie na mojej półce i z chęcią stosuję je każdego dnia ;) – jul92ka.

Krem na noc Hydrain3 Hialuro od Dermedic – opinie

mat. prasowe

Krem na noc Hydrain3 Hialuro spełnił oczekiwania aż 96% Recenzentek!

Tyle samo dziewczyn biorących udział w teście potwierdziło, że produkt zapewnia odczuwalne nawilżenie skóry już po pierwszym użyciu, a 97% – że przynosi ulgę suchej skórze.

95% Wizażanek zauważyło, że krem regeneruje skórę, a 90% – że poprawia jej jędrność.

Dodatkowo aż 97% dziewczyn doceniło jego lekką konsystencję.

To bardzo fajny krem, który nawilżył i odżywił moją skórę. Używam też zwykłej wersji na dzień i razem z serum to komplet idealny. :) Moja skóra jest po dwóch kuracjach izotekiem i jest bardzo wymagająca, a seria Hydrain3 Hialuro jak najbardziej jej odpowiada :) – asiuniaskc.

Seria Hydrain3 Hialuro od Dermedic – mamy do czynienia z hitem!

Aż 98% Recenzentek zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po produkty Hydrain3 Hialuro, a jeszcze więcej (99%) poleci je innym osobom!

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 140 kobiet na przełomie kwietnia i maja 2022 r.

Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Dermedic

Reklama
Reklama
Reklama