Wejdź
Pielęgnacja

Kosmetyki Goodbye Damage przetestowane. Marka Garnier znów zachwyciła Wizażanki!

Co jest ozdobą każdej kobiety? Oczywiście... piękne włosy! Jednak w dobie częstego używania sprzętów, które niszczą włosy, nie jest to takie proste. Tylko jak obejść się bez suszarki, prostownicy czy lokówki? Nie trzeba z nich rezygnować, jeśli tylko zadbamy o odpowiednią pielęgnację.
Materiał partnera
wrzesień 10, 2019

Najlepsze będą regenerujące i odżywcze kosmetyki. Jak w tej kwestii radzi sobie Garnier Fructis - Goodbye Damage? Nasze recenzentki sprawdziły linię i dziś dzielą się z nami wynikami testów. 

Jak chronić włosy przed zniszczeniami?

Jeśli poddajesz włosy częstej stylizacji, z pewnością poszukujesz dobrego kosmetyku, który uchroni je przed zniszczeniem. Nowy krem bez spłukiwania 10w1 Goodbye Damage marki Garnier zapewnia kompleksową pielęgnację włosów. Zawiera bowiem ekstrakt z owoców amli, aminokeratynę oraz witaminy B3 i B6. Jego unikalna formuła sprawia, że włosy stają się gładsze, mocniejsze, oraz są chronione przed wysoką temperaturą - nawet do 230°C.

Krem Goodbye Damage 10w1 - recenzja

Krem od marki Garnier okazał się prawdziwym hitem wśród użytkowniczek Wizażu. Skuteczność produktu w ochronie włosów przed wysoką temperaturą zauważyło aż 94% dziewczyn. Przyznały, że chroni włosy nawet przy 230°C! To temperatura, do której nagrzewamy zazwyczaj prostownice oraz lokówki. Z kremem Garnier możemy więc stylizować włosy bez ryzyka ich uszkadzania. To przekonało Wizażanki do używania kremu, bowiem aż 93% zadeklarowało, że sięgnie po niego ponownie. 9/10 z nich poleci go swojej przyjaciółce!

Linia Garnier Fructis Goodbye Damage

W skład serii przeznaczonej do regeneracji włosów Goodbye Damage wchodzi również szampon i odżywka. Dlaczego warto stosować te produkty? Jak potwierdzają testy, używanie ich przynosi naprawę zniszczeń już po 3 aplikacjach. To gwarancja szybkiej regeneracji zniszczonych włosów. Wizażanki potwierdzają, że dzięki kosmetykom z serii Garnier Fructis Goodbye Damage włosy są mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Spełniły oczekiwania 95% testujących! 

Sprawdź, co o serii Goodbye Damage mówią recenzentki Wizażu!

Jestem pozytywnie zaskoczona kosmetykami Garnier. Włosy stały się bardziej miękkie i mniej podatne na zniszczenie - Natalia0701.

Kosmetyki Goodbye Damage zachwyciły mnie od pierwszego użycia. Piękny zapach, wygodne opakowania i nowość, jakiej nie widziałam jeszcze na rynku — krem bez spłukiwania chroniący przed wysokimi temperaturami - Madziaponczek.

Jest to świetna seria kosmetyków do włosów. Regenerują znoszone włosy, a także nadają im miękkość i blask. Po takim długim używaniu tych kosmetyków zauważyć można poprawę w wyglądzie i strukturze włosów. Rewelacyjna seria. Dodatkowo pięknie i przyjemnie pachnie, co zachęca do używania. Plus, że opakowania wykonane z plastiku z recyklingu :) ekologia na wielki plus :) - kinga_g91

Podzielasz opinię dziewczyn? Koniecznie napisz o tym na naszym forum!

Materiał powstał z udziałem marki Garnier.

Fot: materiały prasowe, Adobe Stock

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 180 kobiet w okresie od 26.07 do 18.08 2019 roku.

Komentarze

Nasze akcje